Τα σπίτια μας

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
εδω θα λεει ο καθενας τι εχει απο τα παρακατω στο δικο του φοιτητικο σπιτι :D
(προσθεστε κι εσεις οτι θελετε ;) )

1.πετρελαιο ή φυσικο αεριο?
2. γκαρσονιερα ή studio?
3. καλοριφερ, air condition, τζακι κτλ?
4. χαμηλος ή ψηλος οροφος?
5. συγκατοικηση ή μονος?
6. ντουζιερα ή μπανιερα?
7. μονο σκαλες ή και ασανσερ?
8. μικρο, μεγαλο ή καθολου μπαλκονι?
9. ιντερνετ or no ιντερνετ? :P
10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε?
11. με τηλεοραση ή χωρις?


αυτα μου ηρθαν :P προσθεστε κι εσεις οτι θελετε :P
Just for fun..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
1oς οροφος ,ντουζιερα , 55 τετραγωνικα θα μενω μονη μου,το σπιτι ειναι επιπλωμενο και με τηλεοραση με κεντρικη θερμανση. ενοικιο 250 και internet θα βαλω εγω!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
1oς οροφος ,ντουζιερα , 55 τετραγωνικα θα μενω μονη μου,το σπιτι ειναι επιπλωμενο και με τηλεοραση με κεντρικη θερμανση. ενοικιο 250 και internet θα βαλω εγω!!!!!!!!!!!!

ολα τελεια :)
και πολυ λιγο ενοικιο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ντίνος53303

Νεοφερμένος

Ο Ντίνος53303 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δίνω τις δικές μου απαντήσεις!
1. Πετρέλαιο.
2. Στούντιο.
3. Αερόθερμο καλοριφέρ.
4. Χαμηλός γιατι σε περίπτωση που γίνει σεισμός να προλάβω να βγω έξω.
5. Μόνος.
6. Δεν έχω πρόβλημα.
7. Μόνο με σκάλες γιατί παλιά, ενώ πήγαινα σε μια λογίστρια με την αδερφή μου από το ασανσέρ και όχι από τις σκάλες έγινε διακοπή ρεύματος και μείναμε στην μέση του κτιρίου. Απο τότε τα ασανσέρ δεν τα έχω πάρει με καλό μάτι.
8. Μικρό με ένα μπαλκόνι
9. Χωρίς Ίντερνετ για να μην μου αποσπά την προσοχή απο τα μαθήματα μου, και να μπορέσω να πετύχω τον στόχο μου.
10. Κάτω απο 350 Ε.
11. Με τηλεόραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
1.φυσικο αεριο
2. γκαρσονιερα
3. καλοριφερ
4. 2o
5. μονη
6. ντουζιερα
7. και ασανσερ
8. μεγαλο μπαλκονι
9. ιντερνετ
10. ενοικιο πανω απο 350 Ε
11. με τηλεοραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
1.φυσικο αεριο
2. γκαρσονιερα
3. καλοριφερ
4. 2o
5. μονη
6. ντουζιερα
7. και ασανσερ
8. μεγαλο μπαλκονι
9. ιντερνετ
10. ενοικιο πανω απο 350 Ε
11. με τηλεοραση

καλο ακουγεται :thumbsup:
και ποσο ακριβως ειναι το ενοικιο αν επιτρεπεται? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
1.Πετρέλαιο
2.Μεγάλο studio!(70 τμ)
3. Καλοριφέρ
4. 3ος οροφος
5. Ολομόναχη:)
6. Μπανιέρα
7. Και τα 2
8. Μεγάλο μπαλκόνι.
9. Ιντερνετ(που θα βάλω εγώ:))
10.200Ε
11. Τηλεόραση

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
1)Πετρέλαιο
2)Γκαρσονιέρα 70τμ
3)Καλοριφέρ/Air condition
4)4ος όροφος
5)Συγκατοίκηση με την sister(δυστηχώς)
6)Ντουζιέρα(με υδρομασάζ:P)
7)Σκάλες+Ασανσέρ
8 )Μικρά μπαλκόνια:whistle:
9)Με internet
10)Ενοίκιο 450 ευρώ
11)Με 2 tv:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
370. Oι μεγαλες πολεις ακριβες ειναι ρε γμτ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
1)Πετρέλαιο
2)Γκαρσονιέρα 70τμ
3)Καλοριφέρ/Air condition
4)4ος όροφος
5)Συγκατοίκηση με την sister(δυστηχώς)
6)Ντουζιέρα(με υδρομασάζ:P)
7)Σκάλες+Ασανσέρ
8 )Μικρά μπαλκόνια:whistle:
9)Με internet
10)Ενοίκιο 450 ευρώ
11)Με 2 tv:P

αρκετα δεν ειναι 450? :hmm:
σε ποια περιοχη μενεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μπότσαρη μεριά νοικιάζω.
Τώρα όσο για την τιμή όπως το πάρει κανείς.
Μην ξεχνάς ότι πρόκειται για 2αρι διαμέρισμα στο οποίο μένουνε 2 άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
1.θα σας γελασω
2. δυαρι
3. καλοριφερ,και θα βαλω air condition
4. πρωτος οροφος,αλλα αρκετα ψηλα
5. μονη σαν το λεμονι.δεχομαι προσφορες :ρ
6. μπανιερα
7.ασανσερ,αλλα τι να το κανεις στον πρωτο?
8. κανονικο μπαλκονι,οχι μεγαλο ουτε μικρο
9. προφανως και θα βαλω internet
10. πανω απο 350 Ε
11. με τηλεοραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
1.) Φυσικό Αέριο.
2.) Γκαρσονιέρα.
3.) Καλοριφέρ.
4.) 1ος.
5.) Μόνη,μόνη. :P
6.) Ντουζιέρα.
7.) Σκάλες.
8.) Μικρό.
9.) Ίντερνετ θα βάλω εγώ. :P
10.) 300 σκέτο. :P
11.) Με τηλεόραση.

Επιπλωμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
1.πετρελαιο
2. διαμερισμα(86 τ.μ.-τριαρι)
3. καλοριφερ και τζακι
4. 3ος οροφος
5.με τον διδυμο αδερφο μου(δυστυχως...:P)
6. μπανιερα
7.σκαλες και ασανσερ
8. ενα μεγαλο μπαλκονι και ενα αλλο μικροτερο
9. ιντερνετ θα βαλω εγω
10. Πολυ πανω απο 350 δυστυχως :whistle:(η Αθηνα ειναι πολυ ακρβη ρε γαμωτο!:mad:)...
11.τηλεοραση θα αγορασω εγω ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
1. φυσικο αεριο
2. γκαρσονιερα 64 τμ(σαλοκουζινα και ενα υπνοδωματιο)
3. καλοριφερ και τζακι(αχρηστο αλλα δεν μπορω να το ξεριζωσω :P)
4. 5ος οροφος
5. Μονος
6. μπανιερα
7. σκαλες και ασανσερ
8.μεγαλο μπαλκονι και ενα μικροτερο απο το υπνοδωματιο
9. Θα βαλω συντομα ιντερνετ.
10. αρκετα πανω απο 350 Ε δυστυχως :(
11. εχει μια τηλεοραση παλια που χλωμο το κοβω να λειτουργει :P και επισης το μονιτορ του πισι ειναι και τηλεοραση οποτε βολευομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BatForLashes<3

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
1)Φυσικό Αέριο
2)Γκαρσονιέρα
3)Καλοριφέρ και air-condition (είχε ήδη :D)
4)Χαμηλός (2ος)
5)Μόνη
6)Ντουζιέρα
7)Και ασανσέρ
8)Μεγαλούτσικο μπαλκόνι
9)Με internet (έβαλα εγώ)
10)Πάνω από 350 Ε
11)Με τηλεόραση
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
1.φυσικό αέριο
2.γκαρσονιέρα 55 τμ
3.καλοριφέρ και air condition
4.Τέταρτος όροφος
5.Μένω μόνος
6.Ντουζιέρα
7.Ασανσέρ φυσικά
8.Μεγάλο μπαλκόνι
9.Ίντερνετ έβαλα εγώ
10.380 ενοίκιο μετά από παζάρι
11.Με μία τηλεόραση
Αυτά τα λίγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
εδω θα λεει ο καθενας τι εχει απο τα παρακατω στο δικο του φοιτητικο σπιτι :D
(προσθεστε κι εσεις οτι θελετε ;) )

1.πετρελαιο ή φυσικο αεριο?
2. γκαρσονιερα ή studio?
3. καλοριφερ, air condition, τζακι κτλ?
4. χαμηλος ή ψηλος οροφος?
5. συγκατοικηση ή μονος?
6. ντουζιερα ή μπανιερα?
7. μονο σκαλες ή και ασανσερ?
8. μικρο, μεγαλο ή καθολου μπαλκονι?
9. ιντερνετ or no ιντερνετ? :P
10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε?
11. με τηλεοραση ή χωρις?


αυτα μου ηρθαν :P προσθεστε κι εσεις οτι θελετε :P
Just for fun..
1) Φυσικό αέριο νομίζω
2) Διαμέρισμα με 2 δωμάτια (65 τ.μ)
3) Καλοριφέρ
4) 4ος
5) Μόνη μου φυσικά
6) Ντουζιέρα (δυστυχώς)
7) Και ασανσέρ
8) Μεγάλο μπαλκόνι
9) Internet θα βάλω εγώ
10) Είναι δικό μας
11) Τηλεόραση θα αγοράσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
1.φυσικό αέριο
2.γκαρσονιέρα 55 τμ
3.καλοριφέρ και air condition
4.Τέταρτος όροφος
5.Μένω μόνος
6.Ντουζιέρα
7.Ασανσέρ φυσικά
8.Μεγάλο μπαλκόνι
9.Ίντερνετ έβαλα εγώ
10.380 ενοίκιο μετά από παζάρι
11.Με μία τηλεόραση
Αυτά τα λίγα :P

εε οχι και λιγα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris278

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
πετρελαιο(αυτόνομη θέρμανση), καλοριφερ ,ντουζιερα, 2 μικρα, πολύ μικρα μπαλκόνια, ημιόροφος(ούτε πρωτος ούτε ισόγειο, λίγο ψηλά), δυάρι(σαλονοκουζίνα, τουαλέτα, υπνοδωμάτιο-38τ.μ), μόνος μένω, πολυκατοικία χωρίς ασανσέρ, χωρίς τηλεόραση, καινούργια πολυκατοικία(πρώτος εγώ μπαίνω)..αυτά!! α! και 300 ευρό το νοικι !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top