Τα σπίτια μας

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ε ρε σύ...αυτό το ενοίκιο είναι ληστεία...
Πόσα τ.μ. είναι;
Το μεγαλύτερο που έχω δώσει ποτέ σε ενοίκιο ήταν 270 για 100κάτι τ.μ. και αυτό ήταν δια τρία.
Προσωπικά δεν θα έδινα με τίποτα πάνω απο 200 ευρώ.

Είναι 45τμ, 5-6 χρονών, πάνω σε σχετικά κεντρικό δρόμο(από κάτω η στάση) και το κυριότερο είναι στα Γιάννενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos Pamak

Δραστήριο μέλος

Ο Giorgos Pamak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 510 μηνύματα.
72τ.μ. + μπαλκόνι 3τ.μ.
1. Φυσικό αέριο(ατομικό)
2. Air Condition
3. Σαλοκουζίνα
4. Τ.V. 32"
5. Nova 3Play
6. Σύστημα Εξαερισμού
7. Μπανιέρα
8. Κουζίνα ηλεκτρική + φουρνάκι micro
9. 3ος όροφος + Ασανσέρ (χωρίς κοινόχρηστα)
10. Μία θέση πάρκινγκ στην πυλωτή
11. Χμμμ δέν μου'ρχεται κάτι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αχαχα ουτε καν.. 40τμ, 2αρι, κατασκευη του '08, καλαματα ΕΥΚΑΙΡΙΑ :D

δεν είναι καθόλου ακριβά τα ενοίκια στην Καλαμάτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
72τ.μ. + μπαλκόνι 3τ.μ.
1. Φυσικό αέριο(ατομικό)
2. Air Condition
3. Σαλοκουζίνα
4. Τ.V. 32"
5. Nova 3Play
6. Σύστημα Εξαερισμού
7. Μπανιέρα
8. Κουζίνα ηλεκτρική + φουρνάκι micro
9. 3ος όροφος + Ασανσέρ (χωρίς κοινόχρηστα)
10. Μία θέση πάρκινγκ στην πυλωτή
11. Χμμμ δέν μου'ρχεται κάτι άλλο.

Όρε μάνα μου!:P Εγώ η έρμη όταν σπούδαζα Θεσσαλονίκη είχα χωθεί σε μια προπολεμική τρύπα, ένα σύγχρονο ερείπιο να πούμε...:P Το καλό ήταν ότι έμενα με μια φίλη μου και είχα παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.

Artech

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Artech αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 251 μηνύματα.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
1. Πετρέλαιο (αυτόνομη θέρμανση).
2. Γκαρσονιέρα 35 τ.μ.
3. Καλοριφέρ.
4. 1ος.
5. Μόνη.
6. Mπανιέρα.
7. Σκάλες και ασανσέρ
8. Μεσαίο μπαλκόνι.
9. Με ίντερνετ.
10.250 € από 300 €.
11. Με τηλεόραση (είναι full επιπλωμένο).

Πόλη Ρέθυμνο.
Το σπίτι βρίσκεται κοντά στον Δημοτικό Κήπο και είναι τέλειο. Στα 50 - 100 μέτρα έχω σούπερ μάρκετ, φρουταγορά, κρεοπωλείο, ιχθυοπωλείο, τράπεζα, γιατρούς (ό,τι ειδικότητα θες την βρίσκεις), φούρνο, φαρμακείο, τα πάντα. Η στάση του λεωφορείου είναι στα 200 μέτρα. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Eγω που περασα Πατρα ψαχνω μεχρι 200 ευρω και μαλιστα εχω βρει αρκετες γκαρσονιερες/στουντιο(μιλαμε για30-35 τετραγωνικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Λοιπόν..σπίτι στην Κομοτηνή (παιδιά ακριβά τα ενοίκια..μιλάμε για αξιοπρεπή σπίτια):

1. 48 τ.μ.
2. κλιματιστικό
3. φουλ επιπλωμένο
4. γωνιακό μπαλκόνι + ημικύκλιο μπαλκόνι δωματίου
5. ευρύχωρο δωμάτιο
6. καινούρια πολυκατοικία
7. δεύτερος όροφος
8. κοντά στο κέντρο
9. αυτόνομη θέρμανση

Το μόνο που τσούζει λίγο είναι η τιμή..300 ευρώ..δεν κατέβαινε η έρμη! Χαλάλι, όμως, σε σχέση με άλλα αχούρια που είδα, επίσης 300 ευρώ και πολλά από αυτά χωρίς μπαλκόνι! :confused:
Ευτυχώς χωράει στο δωμάτιο ένα γραφείο και μια βιβλιοθήκη..σε άλλα δε χωρούσε τίποτα!
Ανυπομονώ να πάω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Το μόνο που τσούζει λίγο είναι η τιμή..300 ευρώ..δεν κατέβαινε η έρμη! Χαλάλι, όμως, σε σχέση με άλλα αχούρια που είδα, επίσης 300 ευρώ και πολλά από αυτά χωρίς μπαλκόνι! :confused:
Ευτυχώς χωράει στο δωμάτιο ένα γραφείο και μια βιβλιοθήκη..σε άλλα δε χωρούσε τίποτα!
Ανυπομονώ να πάω! :D

Εγώ ξεκίνησα με 380ευρώ τα 45τμ. Τα 300ευρώ για Γιάννενα είναι πολύ νορμάλ τιμή. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Με 380 νοικιάζεις σπιταρόνα στο Πανόραμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

synaesthesia

Νεοφερμένος

Η synaesthesia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
1. πετρέλαιο
2. δυάρι 57 τετραγωνικών μ.
3. καλοριφέρ και a.c.
4. 3ος όροφος
5. μόνη μου
6. μπανιέρα
7. σκάλες και ασανσέρ
8. μικρό γωνιακό μπαλκόνι
9. με ίντερνετ
10. δεν πληρώνω, είναι δικό μας
11. με τηλεόραση
12. πολυκατοικία του 80
13. κοντά στον ηλεκτρικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ ξεκίνησα με 380ευρώ τα 45τμ. Τα 300ευρώ για Γιάννενα είναι πολύ νορμάλ τιμή. ;)
Ναι αλλά δεν πέρασε στα Γιάννενα η κοπέλα:P Καλά εκεί νοικιάζουν ακόμα με 400 ευρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Καλά στα Γιάννενα οι τιμές είναι εκτός τόπου και χρόνου..δε ξέρω τι σκέφτονται οι ιδιοκτήτες! :confused:
Πιστεύω ότι μετά τα Γιάννενα, η πιο ακριβή πόλη, όσον αφορά τα ενοίκια, είναι η Κομοτηνή..απ' ό,τι μου έχουν πει τουλάχιστον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ναι αλλά δεν πέρασε στα Γιάννενα η κοπέλα:P Καλά εκεί νοικιάζουν ακόμα με 400 ευρω?
Ναι υπάρχουν και τα 400άρια ακόμη. ;)

Καλά στα Γιάννενα οι τιμές είναι εκτός τόπου και χρόνου..δε ξέρω τι σκέφτονται οι ιδιοκτήτες! :confused:
Πιστεύω ότι μετά τα Γιάννενα, η πιο ακριβή πόλη, όσον αφορά τα ενοίκια, είναι η Κομοτηνή..απ' ό,τι μου έχουν πει τουλάχιστον..

Πέρυσι 2η πόλη ήταν η Πάτρα, φέτος δεν ξέρω τι ισχύει. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ναι υπάρχουν και τα 400άρια ακόμη. ;).
Φαίνεται στα Γιαννενα ακόμα δεν έχει φτάσει η κρίση...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Φαίνεται στα Γιαννενα ακόμα δεν έχει φτάσει η κρίση...:P

Είναι μία καλοστημένη επιχείρηση. Όποιος έχει ρευστό γκάιζ να αγοράσει μία γκαρσονιέρα στα Γιάννενα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
50 τ.μ, 2ος οροφος, καινουρια πολυκατοικια, χωρις επιπλα ομως, Τριανδρια στα 250 €...
Στη Θεσ/νικη οι τιμες ειναι πιο φυσιολογικες σε σχεση με αλλες πολεις, απο οτι καταλαβα....
Ενας φιλος μου πηγε να βρει σπιτι στην Πατρα, και δεν εβρισκε με κατω απο 300!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Τα Γιάννενα από ότι ξέρω είναι η πιο ακριβή φοιτητούπολη!Οπότε είναι φυσιολογικές οι τιμές που λέτε (για τα στάνταρ πάντα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Και το Ρέθυμνο είναι ακριβή πόλη όσον αφορά τα ενοίκια. Όταν έψαχνα για σπίτι μου έλεγαν 300 € + για σπίτια - τρύπες, τα οποία νόμιζες ότι θα κατέρρεαν, ότι θα σου πέσει κανένας τοίχος στο κεφάλι, ότι θα σπάσει το πάτωμα κ.λπ κ.λπ. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top