Τα σπίτια μας

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Let's see:

Πετρέλαιο.
Γκαρσονιέρα.
Καλοριφέρ/airco.
1ος όροφος.
Μόνη.
Μπανιέρα.
Both.
Κανονικό μπαλκόνι (φυτά <3)
No net for the time.
Κάτω από 300. :P
Αν δεν έχεις κονσόλα για videogames, τι να την κάνεις ως φοιτητής την τηλεόραση; Pathetic. *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αν δεν έχεις κονσόλα για videogames, τι να την κάνεις ως φοιτητής την τηλεόραση; Pathetic. *.*

Γι' αυτό λίγο, ψιλοϊσχύει. Αλλά όχι όλο. Υπάρχουν πολύ τρελές χρήσεις για μια HDTV ακόμα και χωρίς κονσόλα, χρήσεις που, φυσικά, δεν πρόκειται να μοιραστώ εδώ με κίνδυνο να κλέψετε τις ιδέες μου.

So here's a gif of a dog instead.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
shadowfax προσπαθώ πανω απο 5 λεπτά να διαβάσω το μηνυμα που γράφεις αλλα δν μπορώ με τον κουκλάκι, σκυλάκι.... που ανέβασες.:D το εχω ερωτευτεί τελος!!! :inlove::inlove::inlove:
οκ on topic τωρα!!!
πετρέλαιο
δυαρι
καλοριφέρ
1 όροφος
μόνη
μπανιέρα
και τα δυο
μικρο
ανοιχτο router του γείτονα αλλα εβαλα δικο μ τωρα γιατι δεν την παλευα....:P
κατω απο 350
χωρις!
και δώρο εναν κάκτο!lol:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
1.πετρελαιο ή φυσικο αεριο?

Χωρίς θέρμανση. Μέχρις στιγμής δεν έχω ανάψει καν το αερόθερμο είναι γενικά ζεστό το σπίτι.

2. γκαρσονιερα ή studio?

Γκαρσονιέρα.

3. καλοριφερ, air condition, τζακι κτλ?

Αερόθερμο. :P Στο μέλλον --συγκεκριμένα όταν αρχίσουν να πιάνουν οι ζέστες θα βάλω aircondition.

4. χαμηλος ή ψηλος οροφος?

1ος όροφος.

5. συγκατοικηση ή μονος?

Μόνη.

6. ντουζιερα ή μπανιερα?

Ντουζιέρα.

7. μονο σκαλες ή και ασανσερ?

Μόνο σκάλες!

8. μικρο, μεγαλο ή καθολου μπαλκονι?

Μικρό μπαλκόνι.

9. ιντερνετ or no ιντερνετ? :P

Ιντερνετ, σύνδεση που έκανα εγώ στη cyta. :P

10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε?

Κάτω από 350. Συγκεκριμένα 200. Και ναι μένω ΚΕΝΤΡΟ. :P

11. με τηλεοραση ή χωρις?

Χωρις Τηλεόραση, δεν είμαι φαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=11885
αξίζει να το δείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 313 μηνύματα.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μόνο σε μένα φάνηκε βλακεία;
Εφιάλτης θα ήταν ένα τέτοιο δωμάτιο!!
Ειδικά εκείνο το άνοιγμα-κλείσιμο της κουρτίνας με αυτόν το ηλίθιο-σπαστικό ήχο ζζζζζζζζζζζζζ
Έλεος. Και αυτή η σπαστική φωνή που ακούγεται...

:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
1) Εμενα
2) 200 ευρω και κατω νοικι
3) Τηλεοραση για playstation
4) Ιντερνετ να υποκλευω απο τον γειτονα που θα εχει connx at work με μεγαλη ταχυτητα
Αυταα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Aν περάσω Αθήνα:

1.πετρελαιο
2. studio?
3. καλοριφερ, air condition
4. χαμηλος οροφος
5. μονος
6.μπανιερα
7. ασανσερ
8. μικρο μπαλκονι
9. ιντερνετ
10. δωρεαν
11. με τηλεοραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Που να δείτε και το δικό μου φοιτητικό σπίτι. Θα έχει και cook mode, και σίγουρα θα βάλω πιο αθόρυβο μοτεράκι στις κουρτίνες. Με ένα φαντασμαγορικό εφέ θα κατεβαίνει η σκακιέρα από ψηλά, αλλά δε θα μείνω εκεί βέβαια: Θα έχει πίστα ολογραμμάτων για παρτίδες yu gi oh.

Ωραίος ο τύπος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πώς την παλεύετε με μπανιέρες ρε? Η πρώτη φορά που δοκίμασα συστηματικά ντουζιέρα ήταν, well, τώρα σ' αυτό το σπίτι απ' το Σεπτέμβρη. Και

ΔΕ. ΓΥΡΙΖΩ. ΠΙΣΩ.

Τόσο που αν το σπίτι που νοικιάζεις τώρα τον Ιούνιο που θα ψάχνω ΔΕΝ έχει ντουζιέρα, καλημέρα, στο επόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boo 41

Νεοφερμένος

Ο boo 41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
1.None of the above
2.Δεν ξέρω
3.Α/C
4.Ψηλός
5.Μόνος
6.Ντουζιέρα
7.Ασανσέρ
8.Τεράστιο
9.Ίντερνετ
10.Ούτε πάνω ούτε κάτω :P
11.Πλέον χωρίς(κάηκε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Πώς την παλεύετε με μπανιέρες ρε?
Είναι και το αφρόλουτρο παιδί μου!!
Εγώ μπανιέρα θέλω, δε μπορώ αλλιώς.
Ο καθένας όπως βολεύεται!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
1.πετρελαιο ή φυσικο αεριο?
2. γκαρσονιερα ή studio?
3. καλοριφερ, air condition, τζακι κτλ?
4. χαμηλος ή ψηλος οροφος?
5. συγκατοικηση ή μονος?
6. ντουζιερα ή μπανιερα?
7. μονο σκαλες ή και ασανσερ?
8. μικρο, μεγαλο ή καθολου μπαλκονι?
9. ιντερνετ or no ιντερνετ? :P
10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε?
11. με τηλεοραση ή χωρις?

1. φυσικό αέριο
2. δε θυμάμαι τετραγωνικά :P μεγαλούτσικο :P
3. καλοριφέρ και κλιματιστικό.
4. ψηλός
5. μόνη σαν το λεμόνι
6. μπανιέρα :( μη μου το θυμίζετε, μισώ τις μπανιέρες.
7. ασανσέρ καλέ! σιγά μην ανεβαίνω τόσους ορόφους με τα πόδια, ταλαιπωρία. Αφήστε που μια φορά που το δοκίμασα μπερδεύτηκα και με τους ορόφους και βγήκα αλλού γι αλλού.
8. μεγαλούτσικο, τώρα θα βάλω και φυτά.
9. ίντερνετ
10. δεν πληρώνω, δεν πληρώνω.
11. με τηλεόραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
1. πετρέλαιο (στα γιάννενα δεν έχει φυσικό αέριο - να φάνε σκατά!!!)
2. 3αράκι
3.καλοριφέρ
4. 3ος
5. μόνη σαν το πεπόνι
6. μπανιέρα φυσικά!!
7. μόνο σκάλες (σκατά και πάλι!)
8. μικρό
9. ιντερνετ
10. 350 (να φάνε σκατά!!)
11. έχω μία για διακόσμηση.

Αλλά από Σεπτέμβριο, την κάνουμε, έφυγα κι άντε γεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
7. ασανσέρ καλέ! σιγά μην ανεβαίνω τόσους ορόφους με τα πόδια, ταλαιπωρία. Αφήστε που μια φορά που το δοκίμασα μπερδεύτηκα και με τους ορόφους και βγήκα αλλού γι αλλού.
Καλά, πού μένεις; Σε ουρανοξύστη;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Είναι και το αφρόλουτρο παιδί μου!!

Πέρα απ' το ότι δεν είσαι για τέτοια στα 1,90+m :P, είναι και η ιδέα που με ψιλοεκνεύριζε πάντα: τόσο πολύ νερό και τόση διαδικασία για κάτι τόσο απλό και δροσιστικό (ειδικά τώρα/καλοκαίρι).

Γενικά το μόνο (ίσως) πειστικό επιχείρημα που 'χω ακούσει κατά των ντουζιερών (ΥΕΕΕΑΗ!!) είναι το ξύρισμα, ότι είναι πιο δύσκολο απ' ό,τι στις μπανιέρες και τέτοια, που και πάλι δε μ' επηρεάζει άρα χέστηκα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
1.φυσικο αεριο(πολυ συν παιδια)
2.γκαρσονιερα
3.καλοριφερ
4.χαμηλος
5.μονη:D
6.μπανιερα (και τα δυο καλα ειναι μωρε,στν μπανιερα εχεις και περισσοτερο χωρο για τα σαπουνια....μονο;
7.ολες οι πολυτελειες
8.μικρο προς μεσαιο ( ; ) τεσπα ουτως ή αλλως η θεα δεν αξιζει(τοιχοι και καποια ψωρογατα)
9.το εβαλα εγω και ησυχασα
10.στο τζαστ 350(επρεπε να πεσουμε στα γονατα να αφαιρεσουμε 10 € χρυση μου)
11.με τηλεοραση και το εχω μετανιωσει.πραγματικα τί σκατα την χρειαζομουν;αλλα οταν καποιοι καποιοι περνουν φορα:/:...(και δεν αναφερομαι σε μενα)
+++ειναι κοντα σε μετρο.ππππππςςςςςςςςςςςςςςςςςς
----τα επιπλα τα εβαλα εγω (why???? μπουρδα,θα ελεγα στους μελλοντικους ψαξτε επιπλωμενο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Πέρα απ' το ότι δεν είσαι για τέτοια στα 1,90+m :P, είναι και η ιδέα που με ψιλοεκνεύριζε πάντα: τόσο πολύ νερό και τόση διαδικασία για κάτι τόσο απλό και δροσιστικό (ειδικά τώρα/καλοκαίρι).

Γενικά το μόνο (ίσως) πειστικό επιχείρημα που 'χω ακούσει κατά των ντουζιερών (ΥΕΕΕΑΗ!!) είναι το ξύρισμα, ότι είναι πιο δύσκολο απ' ό,τι στις μπανιέρες και τέτοια, που και πάλι δε μ' επηρεάζει άρα χέστηκα. :P
είπαμε ο καθένας όπως βολεύεται, άρα δε μπορείς να απορείς του τύπου :" μα καλά εσείς πώς μπορείτε;" κτλ

:stunned: + πόσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top