Τα σπίτια μας

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Αθηνα ειναι αυτο??? :hmm:
μάλλον Θεσσαλονίκη, αν κρίνω απ' τις πληροφορίες (Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης):hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
γιατι ειναι ενα ιδανικο σπιτι με πολυ καλη τιμη!και απορησα που βρισκεται!! :PP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

breaking_dawn

Νεοφερμένος

Η breaking_dawn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
γιατι ειναι ενα ιδανικο σπιτι με πολυ καλη τιμη!και απορησα που βρισκεται!! :PP

οντως :P ήταν ευκαιρία.Περυσι το νοικιαζε 60 ευρω πανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
εδω θα λεει ο καθενας τι εχει απο τα παρακατω στο δικο του φοιτητικο σπιτι :D
(προσθεστε κι εσεις οτι θελετε ;) )

1.πετρελαιο ή φυσικο αεριο?
2. γκαρσονιερα ή studio?
3. καλοριφερ, air condition, τζακι κτλ?
4. χαμηλος ή ψηλος οροφος?
5. συγκατοικηση ή μονος?
6. ντουζιερα ή μπανιερα?
7. μονο σκαλες ή και ασανσερ?
8. μικρο, μεγαλο ή καθολου μπαλκονι?
9. ιντερνετ or no ιντερνετ? :P
10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε?
11. με τηλεοραση ή χωρις?


αυτα μου ηρθαν :P προσθεστε κι εσεις οτι θελετε :P
Just for fun..

1.Φυσικό αέριο
2.Γκαρσονιέρα.
3.Καλοριφέρ
4.Ψηλός(3ος ή 4ος δε θυμάμαι:P)
5.Συγκατοίκηση.
6.Μπανιέρα.
7.Ασανσέρ.
8.Μικρό κ νομίζω έχει κ μεγάλο:P.
9.Νο ίντερνετ:/:.
10.Πάνω. 360.
11.Θα βάλουμε:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
εδω θα λεει ο καθενας τι εχει απο τα παρακατω στο δικο του φοιτητικο σπιτι :D
(προσθεστε κι εσεις οτι θελετε ;) )

1.πετρελαιο ή φυσικο αεριο?
2. γκαρσονιερα ή studio?
3. καλοριφερ, air condition, τζακι κτλ?
4. χαμηλος ή ψηλος οροφος?
5. συγκατοικηση ή μονος?
6. ντουζιερα ή μπανιερα?
7. μονο σκαλες ή και ασανσερ?
8. μικρο, μεγαλο ή καθολου μπαλκονι?
9. ιντερνετ or no ιντερνετ? :P
10. ενοικιο κατω απο 350 η πανω απο 350 Ε?
11. με τηλεοραση ή χωρις?


αυτα μου ηρθαν :P προσθεστε κι εσεις οτι θελετε :P
Just for fun..



1) Πετρέλαιο
2) Δυαρι 50τμ
3) Καλοριφερ
4) Ψηλος 4ος
5)Μονη :D
6)Mπανιερα
7)Ασανσερ
8)Μεγαλο μπαλκονι
9)Ιντερνετ κλεμενο απο τον γειτονα :p
10)Ειναι δικο μου
11) 2 τηλεορασεις



Γενικα ειναι τελειο, το μονο κακο που εχει ειναι οτι πληρωνω γυρω στα 50 ευρω τον μηνα για τα κοινοχρηστα...αυτο συμβαινει τον χειμωνα. Το καλοκαιρι ειναι πολυ λιγοτερα. Κοντα εχω σουπερμαρκετ, μαναβικο, κρεοπωλειο, γυμναστηριο και γενικα η αγορα ειναι διπλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
1.Φυσικό αέριο
2.Γκαρσονιέρα.
3.Καλοριφέρ
4.Ψηλός(3ος ή 4ος δε θυμάμαι:P)
5.Συγκατοίκηση.
6.Μπανιέρα.
7.Ασανσέρ.
8.Μικρό κ νομίζω έχει κ μεγάλο:P.
9.Νο ίντερνετ:/:.
10.Πάνω. 360.
11.Θα βάλουμε:P


και εγω θελω να συγκατοικησω γιατι τα εξοδα σπιτιου πεφτουν κατακορυφα, αλλα δεν ξερω που θα βρω συγκατοικο :P
εσενα ειναι καποια γνωστη/φιλη σου να φανταστω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
και εγω θελω να συγκατοικησω γιατι τα εξοδα σπιτιου πεφτουν κατακορυφα, αλλα δεν ξερω που θα βρω συγκατοικο :P
εσενα ειναι καποια γνωστη/φιλη σου να φανταστω?

Ναι ναι. Φίλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Μόλις νοικιάστηκε:
1.πετρέλαιο
2.γκαρσονιέρα 47 τμ
3.καλοριφέρ με αυτόνομη θέρμανση
4.3ος όροφος
5.μόνη
6.ντουζιέρα
7.και ασανσέρ(ευτυχώς)
8.μεγάλο μπαλκόνι
9.θα βάλω εγώ
10.230 ευρώ έπειτα από σκληρό παζάρι:P
11.επίσης θα βάλω εγώ!
:D:clapup::D:clapup::D:clapup::D:clapup::D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
γκαρσονιέρα 47 τμ
230 ευρώ έπειτα από σκληρό παζάρι:P
Μόνο;:stunned: Για Θεσσαλονίκη μιλάμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Όχι βρε...Ξάνθη!Θεσσαλονίκη με τέτοια λεφτά ούτε ερείπιο δε θα βρισκα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
1. Πετρέλαιο
2. Γκαρσονιέρα
3. Καλοριφέρ
4. 3ος όροφος
5. Μόνη
6. Ντουζιέρα (θα προτιμούσα μπανιέρα, αλλά μπανιέρα είχαν μόνο τα παλιά, αυτό είναι καινούριο)
7. Ασανσέρ
8. Μικρό, σχετικά, μπαλκόνι
9. Internet (θα βάλω)
10. 350 just :P
11. Με τηλεόραση (θα βάλω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
1. Πετρέλαιο
2. Γκαρσονιέρα
3. Καλοριφέρ
4. 3ος όροφος
5. Μόνη
6. Ντουζιέρα (θα προτιμούσα μπανιέρα, αλλά μπανιέρα είχαν μόνο τα παλιά, αυτό είναι καινούριο)
7. Ασανσέρ
8. Μικρό, σχετικά, μπαλκόνι
9. Internet (θα βάλω)
10. 350 just :P
11. Με τηλεόραση (θα βάλω)

συγχαρητηρια για τη σχολη και καλοριζικο το σπιτι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
1. Πετρέλαιο
2. Γκαρσονιέρα
3. Καλοριφέρ
4. 3ος όροφος
5. Μόνη
6. Ντουζιέρα (θα προτιμούσα μπανιέρα, αλλά μπανιέρα είχαν μόνο τα παλιά, αυτό είναι καινούριο)
7. Ασανσέρ
8. Μικρό, σχετικά, μπαλκόνι
9. Internet (θα βάλω)
10. 350 just :P
11. Με τηλεόραση (θα βάλω)

Πόσα τ.μ. είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
1.Πετρελαιο
2.3αρι
3.Φυσικο/κλιματιστικα
4.3ος
5.Μονος
6.Μπανιερα
7.ασανσερ
8.1 μεσαιο και 1 μικρο μπαλκονι
9.Ιντερνετ (εχω)
10.Με τηλεοραση (εχω)
11.80 τμ Θεσσαλονικη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Και ποσο το νοικιαζεις? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
1.Πετρελαιο
2.3αρι
3.Φυσικο/κλιματιστικα
4.3ος
5.Μονος
6.Μπανιερα
7.ασανσερ
8.1 μεσαιο και 1 μικρο μπαλκονι
9.Ιντερνετ (εχω)
10.Με τηλεοραση (εχω)
11.80 τμ Θεσσαλονικη :)

μονος σε 3άρι? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priniao

Νεοφερμένος

Ο priniao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πειραιας

1.πετρελαιο
2. γκαρσονιερα 35 τ.μ
3. καλοριφερ, air condition
4. 1ος οροφος
5. μονος
6. ντουζιερα
7. σκαλες και ασανσερ
8. μεσαιο μπαλκονι
9. no ιντερνετ αλλα θα βαλω
10. ενοικιο: 330 €
11. χωρις τηλεοραση αλλα θα αγορασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Και ποσο το νοικιαζεις? :/

μονος σε 3άρι? :confused:

Ειναι ιδιοκτητο,το αγορασαμε προ 2ετιας :P Δεν ειμαστε μονιμα απο Θεσσαλονικη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
1.πετρελαιο
2.3άρι :P (το βρήκαμε φτηνότερο από τα δυάρια,για αυτό)
3. καλοριφερ
4. ψηλός
5.μόνη
6. μπανιέρα
7. Και ασανσέρ
8.Κανονικό, θα έλεγα
9.Θα βάλω εγώ.
10. 300 ευρώ.(Ιωάννινα)
11. Χωρίς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top