Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Πιο κοντά στην ψυχολογία ως εναλλακτική θεωρώ ότι είναι η κοινωνική εργασία! Στο παιτδε εχουμε αρκετά μαθήματα ψυχολογίας, Συμβουλευτικής επαγγελματικού προσανατολισμού και ειδικής αγωγής.
 

pinelopikaxrila20@gm

Νεοφερμένος

Η pinelopikaxrila20@gm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Πιο κοντά στην ψυχολογία ως εναλλακτική θεωρώ ότι είναι η κοινωνική εργασία! Στο παιτδε εχουμε αρκετά μαθήματα ψυχολογίας, Συμβουλευτικής επαγγελματικού προσανατολισμού και ειδικής αγωγής.
Το σκέφτηκα αλλά δεν με ελκύει τόσο η κοινωνική εργασία και δεν νομίζω πως πιάνω και τα μόρια για το 10%.
 

Appolon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Appolon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
εγω με τοσα μορια στο 1ο θα δηλωνα φιλολογια η αρχαιολογια
 

pinelopikaxrila20@gm

Νεοφερμένος

Η pinelopikaxrila20@gm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλησπέρα, θα θελα να ρωτήσω συγκέντρωσα πέρυσι 14.141 μόρια και πέρασα νηπιαγωγών Πατρών. Σκέφτομαι να κάνω 10% φέτος για το Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής στο ΑΠΘ το οποίο κυμαίνεται στα 12.300 κάτι μορια να θυμάμαι... υπάρχει πιθανότητα να περάσω και αν ναι αξίζει πιστεύετε ( αν είναι κάποιος σε αυτή τη σχολή θα βοηθούσε πολύ να μου πει λίγα πράγματα για αυτήν )
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Καλησπέρα, θα θελα να ρωτήσω συγκέντρωσα πέρυσι 14.141 μόρια και πέρασα νηπιαγωγών Πατρών. Σκέφτομαι να κάνω 10% φέτος για το Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής στο ΑΠΘ το οποίο κυμαίνεται στα 12.300 κάτι μορια να θυμάμαι... υπάρχει πιθανότητα να περάσω και αν ναι αξίζει πιστεύετε ( αν είναι κάποιος σε αυτή τη σχολή θα βοηθούσε πολύ να μου πει λίγα πράγματα για αυτήν )
H βαση της σχολης αυτης του ΑΠΘ ηταν 12909 μορια για το 2021.
Αν ο μεσος ορος σου ειναι 13,41 μπαινεις ανετα με το 10%, οπου την βαση δεν την βλεπω να ξεπερνα τα 13300.
Το τι κανει αυτη η σχολη δεν εχω ιδεα να σου πω.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά
Εμένα μου αρέσει πολύ από το πρώτο πεδίο η σχολή ιστορίας και φιλοσοφίας της επιστήμης
Έχει πολύ ωραίο περιεχόμενο σπουδών και θεωρώ ότι έχει πολύ ενδιαφέρον
 

Nino

Νεοφερμένος

Ο Nino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εφόσον έχουμε περάσει τα αθλήματα για στρατιωτικές σχολές , πρέπει να κάνουμε κάποια αίτηση στο σχολείο ότι θα κάνουμε 10% η απλώς περιμένουμε να ανοίξει ξανά το μηχανογραφικό ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Εφόσον έχουμε περάσει τα αθλήματα για στρατιωτικές σχολές , πρέπει να κάνουμε κάποια αίτηση στο σχολείο ότι θα κάνουμε 10% η απλώς περιμένουμε να ανοίξει ξανά το μηχανογραφικό ;
προφανως στην αιτηση σου στο στρατο δηλωσες και τον αριθμο υποψηφιου πανελληνιων,
αυτο αρκει για να εμφανιστει η ικανοτητα σου για στρατωτικες σχολες κατω απο την λιστα με τους βαθμους σου, και να μπορεις να δηλωσεις στρατιωτικες σχολες.
δεν θελει να κανεις κατι τωρα με το λυκειο σου, οταν ανακοινωθουν τα μηχανογραφικα τοτε πας λυκειο δημιουργεις πασγουορτ και κανεις το μηχανογραφικο σου.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
εχω 13440-4ο πεδίο και σκέφτομαι να κάνω 10% για οικονομικό ΑΣΣΟΕ ή ΠΑΠΕΙ
έχω ελπίδες?
και αν όχι τι θα μου προτείνατε
*Σπουδάζω στο ΤΟΠΑ Παντείου.
 

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Γεια σας
Είχα γράψει 12 χιλιάδες μόρια στις πανελλήνιες του 2021 και θα ήθελα να ρωτήσω εάν με το 10% που σκέφτομαι φέτος εάν θα περάσω στο ιστορικό αρχαιολογικό στα ιωαννινα
 

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
πιστεύω άνετα περνάς! 17 θέσεις πέρυσι για 10% και γενικά η βάση είναι 8.000-13.000 όπως είδα στο aeitei (πέρυσι ήταν 8.500 για το 6%)
 

Nickt23

Νεοφερμένος

Ο Nickt23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Όσοι είναι για 10% θα πάρουν νέους κωδικούς για μηχανογραφικό ή θα έχουμε τους παλιούς ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Γίνεται να το κάνω χωρίς το καρτελάκι ; Γνωρίζω τον κωδικό μαθητή που είχα αλλά δεν βρίσκω το καρτελάκι 😂
ε βεβαια... με τον αριθμο υποψηφιου και την ταυτοτητα σου , αν και αυτη παραπανησια ειναι, σε ξερουν καλα εκει που θα πας.
 

Nickt23

Νεοφερμένος

Ο Nickt23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πόσο πιστεύεται θα κινηθεί η βάση της σχολής οικονομικών επιστημών Σέρρες με 10% ;
 

penelopenick

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Καλημερα! Μπορεις να περασεις σε ενα ΑΕΙ και να κανεις 10% την επομενη χρονια για αλλο τμημα η πρεπει να μην πραγματοποιησεις την εγγραφη σου;ευχαριστω πολυ
 

nicole1982

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nicole1982 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα). Έχει γράψει 299 μηνύματα.
Καλημερα! Μπορεις να περασεις σε ενα ΑΕΙ και να κανεις 10% την επομενη χρονια για αλλο τμημα η πρεπει να μην πραγματοποιησεις την εγγραφη σου;ευχαριστω πολυ
Καλημέρα!Κάνεις την εγγραφή σου και την επόμενη χρονιά κάνεις το 10% και αν περάσεις κάνεις εγγραφή στη νέα σχολή, οπότε η διαγραφή από την προηγούμενη γίνεται αυτόματα.
 

penelopenick

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Καλημέρα!Κάνεις την εγγραφή σου και την επόμενη χρονιά κάνεις το 10% και αν περάσεις κάνεις εγγραφή στη νέα σχολή, οπότε η διαγραφή από την προηγούμενη γίνεται αυτόματα.
Α πολυ ωραια,οποτε σε περιπτωση που δεν την πιασεις παραμενεις στην σχολη που ηδη εισαι! Σε ευχατιστω πολυ!
 

nicole1982

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nicole1982 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα). Έχει γράψει 299 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top