Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μάνος18

Νεοφερμένος

Ο Μάνος18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Οπότε το μόνο που ίσως με σώζει είναι να χωρίσουν το ποσοστό ανάμεσα σε παλαιό και νέο σύστημα
 

Φραπεδοφιλόσοφος

Νεοφερμένος

Ο Φραπεδοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδια μια ερώτηση.
Είμαι ιατριλη ηρακλειο και θέλω Θεσσαλονίκη. Εαν με πάρουν με 10% και όχι με μετεγγραφή, θα μου μετρήσουν κανένα μάθημα ή όχι? Επίσης, έγραψα φετος 17600 και η βάση της Θεσσαλονίκης ήταν 18050. Ξέρει κανείς αν έχω πιθανότητες?
 

nucomer

Νεοφερμένος

Ο nucomer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Καταλαβαίνω πως νιώθεις και την άρνηση να ασχοληθείς ξανά με το κεφάλαιο πανελλήνιες. Ακόμα κ αν αποφασίσεις να ρισκάρεις με το 10% και αποφασίσεις την επόμενη χρονιά να ξαναδώσεις, μικρό το κακό. Η δική μου άποψη, από τις επιλογές που έθεσες, είναι να ξαναδώσεις.

Βέβαια είμαστε στο Φλεβάρη οπότε δεν ξέρω αν είναι εφικτό για φέτος 🤷‍♂️.
 

Μάνος18

Νεοφερμένος

Ο Μάνος18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καταλαβαίνω πως νιώθεις και την άρνηση να ασχοληθείς ξανά με το κεφάλαιο πανελλήνιες. Ακόμα κ αν αποφασίσεις να ρισκάρεις με το 10% και αποφασίσεις την επόμενη χρονιά να ξαναδώσεις, μικρό το κακό. Η δική μου άποψη, από τις επιλογές που έθεσες, είναι να ξαναδώσεις.

Βέβαια είμαστε στο Φλεβάρη οπότε δεν ξέρω αν είναι εφικτό για φέτος 🤷‍♂️.
Εκτός του ότι φέτος δεν πρόλαβα αιτήσεις το θέμα είναι ότι τα πήγα πραγματικά καλά συγκριτικά με τους άλλους ακόμα και χημεία και έκθεση
Βιολογία έγραψα 19,5 χημεία 19 έκθεση 17. Φυσική δεν μπόρεσα να λύσω το β3 και από το άγχος μου μετά δεν μπόρεσα να κάνω ούτε μία πράξη (ούτε καν 0,5 επί 0,5) με αποτέλεσμα να πάρω 14,1 και να λέω και ευχαριστώ.
Δεν είναι ότι δεν έδωσα το 100% μου στην προετοιμασία και φοβάμαι ότι και να ξαναδώσω αυτό μπορεί να συμβεί πάλι.
 

pink_panther

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pink_panther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Εκτός του ότι φέτος δεν πρόλαβα αιτήσεις το θέμα είναι ότι τα πήγα πραγματικά καλά συγκριτικά με τους άλλους ακόμα και χημεία και έκθεση
Βιολογία έγραψα 19,5 χημεία 19 έκθεση 17. Φυσική δεν μπόρεσα να λύσω το β3 και από το άγχος μου μετά δεν μπόρεσα να κάνω ούτε μία πράξη (ούτε καν 0,5 επί 0,5) με αποτέλεσμα να πάρω 14,1 και να λέω και ευχαριστώ.
Δεν είναι ότι δεν έδωσα το 100% μου στην προετοιμασία και φοβάμαι ότι και να ξαναδώσω αυτό μπορεί να συμβεί πάλι.
Αυτό πόνεσε σα να μουν εγώ αυτός που έδινε. Μη μασάς όμως, ό,τι και να αποφασίσεις καλό είναι από τώρα να ξαναξεκινήσεις την προσπάθειά σου, ώστε αν αποφασίσεις τελικά να ξαναδώσεις να κερδίσεις +6 μήνες προτετοιμασίας. Έτσι κι αλλιώς μες το lockdown τι άλλο έχεις να κάνεις;:bounce:
 

nucomer

Νεοφερμένος

Ο nucomer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Η δεύτερη φορά σχεδόν πάντα ειναι με λιγότερο άγχος. Ξέρεις τι θες, ξέρεις τι να κάνεις.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Εκτός του ότι φέτος δεν πρόλαβα αιτήσεις το θέμα είναι ότι τα πήγα πραγματικά καλά συγκριτικά με τους άλλους ακόμα και χημεία και έκθεση
Βιολογία έγραψα 19,5 χημεία 19 έκθεση 17. Φυσική δεν μπόρεσα να λύσω το β3 και από το άγχος μου μετά δεν μπόρεσα να κάνω ούτε μία πράξη (ούτε καν 0,5 επί 0,5) με αποτέλεσμα να πάρω 14,1 και να λέω και ευχαριστώ.
Δεν είναι ότι δεν έδωσα το 100% μου στην προετοιμασία και φοβάμαι ότι και να ξαναδώσω αυτό μπορεί να συμβεί πάλι.
καταρχην ποσο αδικο συστημα.γραφεις 19 χημεια που φετος λεν οτι ηταν πανδυσκολα,βιολογια 19.5,εκθεση 17 που φετος πατωσανε ολοι και σου συμβαινει μια ατυχια φυσικη με 14.1 και μενεις εξω!!τρελα αδικο συστημα.και εμεινες εξω λογω του οτι δεν υπηρχαν συντελεστες.τα χρονια τα δικα μας πανηγυρικα θα μπαινες ιατρικη με τετοιους βαθμους ακομα και μια ατυχια να σου χε συμβει στη φυσικη.
αν στο 10% εμπαινες στην ιδια εξισωση με τους δικους σου θα περναγες πανηγυρικα λογικα!το θεμα ειναι πως θα εφαρμοστει το 10% γτ υπηρχανε και πολλοι που δεν δωσανε στο νεο.αν μπειτε ολοι στην ιδια εξισωση δε θα εχεις ρεαλιστικες ελπιδες.πραγματικα ειναι πολυ δυσκολη αποφαση.φανταζομαι θα εισαι σε μια βαρβατη σχολη στυλ φαρμακευτικης ή οδοντιατρικης περασμενος οποτε μαλλον τραβα δωσε και τι ειχες τι εχασες
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Επίσης ξέρει κανείς αν στο 10% θα μετρήσουν οι συντελεστές βαρύτητας που μπήκαν φέτος ή επειδή εμείς δώσαμε χωρίς αυτούς δεν θα μετρήσουν;;
Αυτό ούτε η Κεραμ(ιδ)έως δεν το γνωρίζει...Σε ποιά σχολή πέρασες τελικά πάντως;
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Καλησπέρα σε αυτή την κοινότητα, ελπίζω να είστε όλοι καλά!
Είμαι νέα εδώ μέσα όπως καταλάβατε.
Έδωσα πανελλήνιες πέρσι το 2020.Πέρασα στην σχολή της φιλολογίας στην Καλαμάτα.Η μεγάλη μου αγάπη και ο πρώτος μου στόχος ήταν(και είναι) το παιδαγωγικό. Δυστυχώς όμως κατάφερα να συγκεντρώσω μόνο 9.350 μόρια.Σκέφτομαι να κάνω 10% για την σχολή του παιδαγωγικού, χωρίς να με ενδιαφέρει το μέρος. Ας είναι και κρήτη ή ακόμη και Ρόδο(που φέτος είχε την χαμηλότερη βάση από τα παιδαγωγικά 10.900 μόρια).Έχω ακούσει οτι δεν μετράει τόσο ο βαθμός αλλά περισσότερο η ζήτηση( Ίσως στην Ρόδο να μην είναι τόσο μεγάλη η ζήτηση καθώς επρόκειτο για νησί).Θα ήθελα πραγματικά όποιος έχει κάποια εμπειρία παρόμοια με το 10% να μου πει εαν γνωρίζει κάτι παραπάνω. Γενικότερα,γνωρίζω οτι δεν είστε "meter" και εννοείται δεν μπορεί να μου εγγυηθεί κανείς τίποτα,απλα θα ήθελα να γνωρίζω σχετικά με τις ελπίδες που εχω.
Σας ευχαριστώ πολύ!(ίσως έγραψα πολλά!!)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Καλησπέρα σε αυτή την κοινότητα, ελπίζω να είστε όλοι καλά!
Είμαι νέα εδώ μέσα όπως καταλάβατε.
Έδωσα πανελλήνιες πέρσι το 2020.Πέρασα στην σχολή της φιλολογίας στην Καλαμάτα.Η μεγάλη μου αγάπη και ο πρώτος μου στόχος ήταν(και είναι) το παιδαγωγικό. Δυστυχώς όμως κατάφερα να συγκεντρώσω μόνο 9.350 μόρια.Σκέφτομαι να κάνω 10% για την σχολή του παιδαγωγικού, χωρίς να με ενδιαφέρει το μέρος. Ας είναι και κρήτη ή ακόμη και Ρόδο(που φέτος είχε την χαμηλότερη βάση από τα παιδαγωγικά 10.900 μόρια).Έχω ακούσει οτι δεν μετράει τόσο ο βαθμός αλλά περισσότερο η ζήτηση( Ίσως στην Ρόδο να μην είναι τόσο μεγάλη η ζήτηση καθώς επρόκειτο για νησί).Θα ήθελα πραγματικά όποιος έχει κάποια εμπειρία παρόμοια με το 10% να μου πει εαν γνωρίζει κάτι παραπάνω. Γενικότερα,γνωρίζω οτι δεν είστε "meter" και εννοείται δεν μπορεί να μου εγγυηθεί κανείς τίποτα,απλα θα ήθελα να γνωρίζω σχετικά με τις ελπίδες που εχω.
Σας ευχαριστώ πολύ!(ίσως έγραψα πολλά!!)


Κοίτα marakilove , φέτος δεν αρκεί η επιθυμία μας για να δηλώσουμε σχολές, έχουμε και ένα επιπλέον μπελά που λέγεται ΕΒΕ ( Ελάχιστη Βάση Εισαγωγής)
Ας δούμε λίγο το τοπίο των σχολών των δασκάλων.
Εσύ έχεις 9350 μόρια ( 2020) τα οποία δημιουργούν την προσωπική σου ΕΒΕ ως 9350/1000=9,35
Ο περσινός μέσος Όρος του 1ου πεδίου ήταν 11,11 ο οποίος θα διαμορφωθεί ανάλογα φέτος με τα ποσοστά που θα ζητήσουν σχολές τα οποία θα κυμαίνονται μεταξύ 80-120% όπως διέρρευσε η κεραμεως.Αν τελικά ισχύσουν τα ποσοστά αυτά ( μάλλον όχι) τότε πιθανών να έχουμε την παρακάτω εικόνα ΕΒΕ που θα ζητήσουν οι σχολές πάντα κατά προσωπική μου εκτίμηση.

ΕΚΠΑ 16000 μόρια , 11,11 ΜΟ x 100% = 11,11 EBE
ΑΠΘ 15275 μόρια , 11,11 ΜΟ x 110% = 12,22 EBE
Βόλος 14300 μόρια ,11,11 ΜΟ x 100% = 11,11 EBE
Ιωάννινα 13725 μόρια, 11,11 ΜΟ x 80% = 8,89 ΕΒΕ
Ρέθυμνο 12850 μόρια ,11,11 ΜΟ x 80% =8,89 EBE
Φλώρινα 12045 μόρια ,11,11 ΜΟ x 80% =8,89 EBE
Αλεξανδρούπολη 11800 μόρια ,11,11 ΜΟ x 80% =8,89 EBE
Ρόδος 10900 μόρια ,11,11 ΜΟ x 80% =8,89 EBE

Αν λοιπόν είναι έτσι, τότε άνετα η δική σου ΕΒΕ σου επιτρέπει να κάνεις μηχανογραφικό για όλες εκτός ΕΚΠΑ ΑΠΘ , Βόλο.
Το πρόβλημα είναι ότι οι παιδαγωγικές είναι ιδιαίτερα δημοφιλείς στα κορίτσια και οι βάσεις τα τελευταία χρόνια ανεβαίνουν αντί να πέφτουν στο 6% , Οπότε κάνουμε το χαρτί και ελπίζουμε η δύσκολη συγκυρία να αποτρέψει παιδιά να δηλώσουν Ρόδο όπως και εσύ λες.

ΥΓ. Επειδή η παιδαγωγικες υπαρχουν και στο 4ο πεδιο οπου ο μεσος ορος πεδιου ειναι αρκετα μικροτερος (περιπου 9,8) ,ισως οι ΕΒΕ 8,89 να ειναι ακομα μικροτερη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Κοίτα marakilove , φέτος δεν αρκεί η επιθυμία μας για να δηλώσουμε σχολές, έχουμε και ένα επιπλέον μπελά που λέγεται ΕΒΕ ( Ελάχιστη Βάση Εισαγωγής)
Ας δούμε λίγο το τοπίο των σχολών των δασκάλων.
Εσύ έχεις 9350 μόρια ( 2020) τα οποία δημιουργούν την προσωπική σου ΕΒΕ ως 9350/1000=9,35
Ο περσινός μέσος Όρος του 1ου πεδίου ήταν 11,11 ο οποίος θα διαμορφωθεί ανάλογα φέτος με τα ποσοστά που θα ζητήσουν σχολές τα οποία θα κυμαίνονται μεταξύ 80-120% όπως διέρρευσε η κεραμεως.Αν τελικά ισχύσουν τα ποσοστά αυτά ( μάλλον όχι) τότε πιθανών να έχουμε την παρακάτω εικόνα ΕΒΕ που θα ζητήσουν οι σχολές πάντα κατά προσωπική μου εκτίμηση.

ΕΚΠΑ 16000 μόρια , 11,11 ΜΟ x 100% = 11,11 EBE
ΑΠΘ 15275 μόρια , 11,11 ΜΟ x 110% = 12,22 EBE
Βόλος 14300 μόρια ,11,11 ΜΟ x 100% = 11,11 EBE
Ιωάννινα 13725 μόρια, 11,11 ΜΟ x 80% = 8,89 ΕΒΕ
Ρέθυμνο 12850 μόρια ,11,11 ΜΟ x 80% =8,89 EBE
Φλώρινα 12045 μόρια ,11,11 ΜΟ x 80% =8,89 EBE
Αλεξανδρούπολη 11800 μόρια ,11,11 ΜΟ x 80% =8,89 EBE
Ρόδος 10900 μόρια ,11,11 ΜΟ x 80% =8,89 EBE

Αν λοιπόν είναι έτσι, τότε άνετα η δική σου ΕΒΕ σου επιτρέπει να κάνεις μηχανογραφικό για όλες εκτός ΕΚΠΑ ΑΠΘ , Βόλο.
Το πρόβλημα είναι ότι οι παιδαγωγικές είναι ιδιαίτερα δημοφιλείς στα κορίτσια και οι βάσεις τα τελευταία χρόνια ανεβαίνουν αντί να πέφτουν στο 6% , Οπότε κάνουμε το χαρτί και ελπίζουμε η δύσκολη συγκυρία να αποτρέψει παιδιά να δηλώσουν Ρόδο όπως και εσύ λες.

ΥΓ. Επειδή η παιδαγωγικες υπαρχουν και στο 4ο πεδιο οπου ο μεσος ορος πεδιου ειναι αρκετα μικροτερος (περιπου 9,8) ,ισως οι ΕΒΕ 8,89 να ειναι ακομα μικροτερη.
Γιάννη μου αρχικά σε ευχαριστώ πολύ για την έκταση της απάντησης σου!
Αρχικά να πω οτι ξανά είδα τα μόρια μου και συγκέντρωσα 9.425 ( σιγά την διαφορά δηλαδή )
Η αλήθεια είναι οτι μπερδεύτηκα λίγο με την ΕΒΕ διότι φέτος δεν το έχω ψάξει και πολυ!
Απο την απάντηση σου καταλαβαίνω ότι ίσως να έχω ελπίδες!!!
Πάντως ευελπιστώ να περάσω παιδαγωγικό σε οποιαδήποτε πόλη.
Ωστόσο κάτι είχα ακούσει οτι οι βάσεις φέτος δεν θα είναι κάτω απο 10.000 μόρια....
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Γιάννη μου αρχικά σε ευχαριστώ πολύ για την έκταση της απάντησης σου!
Αρχικά να πω οτι ξανά είδα τα μόρια μου και συγκέντρωσα 9.425 ( σιγά την διαφορά δηλαδή )
Η αλήθεια είναι οτι μπερδεύτηκα λίγο με την ΕΒΕ διότι φέτος δεν το έχω ψάξει και πολυ!
Απο την απάντηση σου καταλαβαίνω ότι ίσως να έχω ελπίδες!!!
Πάντως ευελπιστώ να περάσω παιδαγωγικό σε οποιαδήποτε πόλη.
Ωστόσο κάτι είχα ακούσει οτι οι βάσεις φέτος δεν θα είναι κάτω απο 10.000 μόρια....
Σωστα ακουσες δυστηχως.
Απο πλευρας ΕΒΕ θα εχουμε το δικαιωμα τα δηλωσουμε πολες σχολες , αλλα επι της ουσιας δεν νομιζω οτι η ροδος θα κατεβει κατω απο τα 10900. εμεις ομως επλπιζουμε γιατι αμα δεν...δεν ζουμε.
Αλλα γιατι θελεις να αφησεις την υπεροχη φιλολογια με το ευρυτερο πεδιο της? σου 'κατσαν τα αρχαια στο στομαχι?
 

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Σωστα ακουσες δυστηχως.
Απο πλευρας ΕΒΕ θα εχουμε το δικαιωμα τα δηλωσουμε πολες σχολες , αλλα επι της ουσιας δεν νομιζω οτι η ροδος θα κατεβει κατω απο τα 10900. εμεις ομως επλπιζουμε γιατι αμα δεν...δεν ζουμε.
Αλλα γιατι θελεις να αφησεις την υπεροχη φιλολογια με το ευρυτερο πεδιο της? σου 'κατσαν τα αρχαια στο στομαχι?
Συνειδητοποίησα οτι αυτή η σχολή δεν είναι για εμένα. Οποτε και θα κάνω 10%.
Πραγματικά εύχομαι να μην ανέβουν οι βάσεις,γιατι ειναι δυσκολο να εισαι σε μια σχολη η οποια δεν σου αρεσει. Ωστοσο ελπιζω,αλλα εαν δεν τα καταφερω δεν θελω να απογοητευτω οποτε "κραταω μικρο καλάθι".
Σε ευχαριστω για την βοηθεια σου και παλι!
 

Demy25

Νεοφερμένος

Η Demy25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Για το 10% βγαζω καινουριους κωδικους τον ιουλιο οταν κανουν ολοι τα μηχανογραφικα τους;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,548 μηνύματα.
Για το 10% βγαζω καινουριους κωδικους τον ιουλιο οταν κανουν ολοι τα μηχανογραφικα τους;
Σωστα οταν ανακοινωθουν τα μηχανογραφικα (ιουλιο) πηγαινεις λυκειο και με βαση των παλαιο σου κωδικο υποψηφιου κανεις νεο password. Αυτα ισχυαν μεχρι περυσι , εσυ συνεχιζεις να παρακολουθεις τις σχετικες ειδησεις και ανακοινωσεις ( πχ esos, φοιτητικα νεα) διοτι η κυρια ειναι απροβλεπτη.
 

Katia123!

Νεοφερμένος

Η Katia123! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Περασα το 2019 νομικη κομοτινης και εκπα ψυχολογια!γραφτηκα ψυχολογια γιατι ηταν αθηνα,δεν μου αρεσε εξαρχης αλλα εδωσα μια πιθανοτητα να κανω λαθος και γραφτηκα!λαθος!.Μετα εκανα το 10% δηλωσα νομικη αθηνα πρωτα, μετα θεσσαλονικη και κομοτινη!επιασα θεσσαλονικη!ζητησα μεταγγραφη απορριφθηκε,εκανα ενσταση απορριφθηκε!ερωτημα...μπορω να ξαναδηλωσω 10% νομικη αθηνας?αν την πιασω φετος, θα ξεκινησω απο το πρωτο ετος παλι?
 

TonyMontanaEse

Νεοφερμένος

Ο TonyMontanaEse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Μπορείς να δηλώσεις κανονικά Νομική Αθήνας φέτος. Αν έχεις περάσει κάποια μαθήματα στη Νομική Θεσσαλονίκης και με το καλό περάσεις Αθήνα τότε μπορείς να κάνεις αίτηση για απαλλαγή μαθημάτων. Αν δεχτούν αρκετά μαθήματα ίσως συνεχίσεις στο 2ο έτος, απλά αυτό είναι απόφαση της σχολής ξεκάθαρα.
 

Katia123!

Νεοφερμένος

Η Katia123! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ειμαι απθ νομικη θα κανω 10% για αθηνα ,εχω περασει εξι μαθηματα ευελπιστω να περασω και τα υπολοιπα ,αν ερθω αθηνα θα γραφτω παλι πρωτο ετος?
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Όχι θα σαι 2ο αλλά δεν θα στα αναγνωρίσουν όλα απαραίτητα ... μπορεί κάποια μπορεί και τίποτα....
 

Katia123!

Νεοφερμένος

Η Katia123! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Και πως θα παω στο δευτερο αν δρν αναγνωρισουν τα μαθηματα που περασα στο πρωτο?δηλ.γραφομαι αυτοματα στο δευτερο?δεν μπορω να καταλαβω πως θα γινει!
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top