Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

irene_5

Νεοφερμένος

Η irene_5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
3 μορια για ιατρικη ιωαννινων θεωρουνται καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlos236

Νεοφερμένος

Ο pavlos236 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
για σας. έχω το εξίς πρόβλημα. το άρθροισμα του εισοδήματος των γονιών μου είναι κάτω από 36000 ευρω
όμως στην εφαρμογή του υπορείου για μεταγραφές(παρ'ότι έχω έναν αδελφό που πέρασε φέτος άρα είμαστε 4)
μου βγάζει εισόδημα > των 9000

παρ'οτι 32000/4 = 8000.

μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
μόνο εγώ δε μπορώ να συνδεθώ στη σελίδα του υπουργείου; Δε παίρνει τους κωδικούς μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
για σας. έχω το εξίς πρόβλημα. το άρθροισμα του εισοδήματος των γονιών μου είναι κάτω από 36000 ευρω
όμως στην εφαρμογή του υπορείου για μεταγραφές(παρ'ότι έχω έναν αδελφό που πέρασε φέτος άρα είμαστε 4)
μου βγάζει εισόδημα > των 9000

παρ'οτι 32000/4 = 8000.

μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?:hmm:

Μετράει το τεκμαρτό εισόδημα το οποίο προφανώς ειναι μεγαλύτερο απο το κανονικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
μόνο εγώ δε μπορώ να συνδεθώ στη σελίδα του υπουργείου; Δε παίρνει τους κωδικούς μου!

Εχεις κανει την εγγραφή με τους κωδικούς που σ έδωσε η σχολη σου ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Εχεις κανει την εγγραφή με τους κωδικούς που σ έδωσε η σχολη σου ;;;

ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ακριβώς, αν δεις το εκκαθαριστικό θα υπάρχει τεκμαρτο εισοδημα το οποίο αν είναι μεγαλύτερο από το δηλωθεν μετράει αυτό. Επίσης, αν ο αδερφός σου έχει εισοδήματα και δηλώνονται (έστω και τεκμαρτα) τότε αθροιζονται και μπορεί να φεύγεις εκτός της κλίμακας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλησπερα,χαζη ερωτηση: Εαν γινει δεκτη η αιτηση δεν ειναι απαραιτητο να γινει η μετεγγραφη ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλησπερα,χαζη ερωτηση: Εαν γινει δεκτη η αιτηση δεν ειναι απαραιτητο να γινει η μετεγγραφη ε;

Έχει απαντηθεί παραπάνω.
Αν γίνει δεκτή αίτηση μπορείς να μην πας να εγγραφείς στο νέο τμήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos234

Νεοφερμένος

Ο nikos234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Έχει απαντηθεί παραπάνω.
Αν γίνει δεκτή αίτηση μπορείς να μην πας να εγγραφείς στο νέο τμήμα.

Αυτο ισχυει κι αν γινει δεκτη η μετεγγραφη κατ' εξαιρεση? Γιατι διαβασα οτι στελνουν αυτοματα τον φακελο σου στη σχολη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tom100

Νεοφερμένος

Ο tom100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εχεις κανει την εγγραφή με τους κωδικούς που σ έδωσε η σχολη σου ;;;
Eγώ μπήκα χθές την συμπλήρωσα έκανα προσωρινή αποθήκευση. Σήμερα μπήκα ξανά έφθασα μέχρι τα οικονομικά και μετά με πετάει έξω. error 505 μου λέει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange23

Νεοφερμένος

Η orange23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παιδια συμπληρωσα τη ηλεκτρονικη φορμα για την μεττεγραφη αλλα δεν ξερω που και ποτε να δωσω τα δικαιολογητικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τα δικαιολογητικά που αναγράφονται πάνω στην οριστικοποιημενη αίτηση μετεγγραφης θα τα δώσεις στη γραμματεία του τμήματος που θα εισαχθείς με τη μετεγγραφη όταν βγουν τα αποτελέσματα και βγάλει ανακοινωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Επειδή είδα οτι έγιναν 12 χιλιάδες αιτήσεις και κατάλαβα οτι δε πρόκειται με τα 5 μόρια που έχω να πάρω μετεγγραφή ούτε που να γα......, θέλω να κανω την εξής ερωτηση , αν ξέρει κανεις δλδ , αν ενα τμήμα κλείσει στα 7 μόρια πχ και το αλλο στα 5 ειναι προτιμότερο να κανω ένσταση για αυτο που εχει μικρότερη βάση ή δεν εχει σημασία ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Νομίζω πως βγήκαν τα αποτελέσματα ,στο σάιτ όπου κάντε την αίτηση μετεγγραφής να πάτε να δείτε αν περάσατε , καλη επιτυχία σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Όντως βγήκαν. Εγώ δεν πηρα, καλή τύχη στους υπόλοιπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katsaridi

Νεοφερμένος

Η Katsaridi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Παιδια τι δειχνει σε αυτους που πηραν μετεγγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Παιδια τι δειχνει σε αυτους που πηραν μετεγγραφη?

Σε αυτούς που πήραν λεει 'έχετε επιλεγέι για το τάδε τμημα
Σε μένα που δε πήρα μου γράφει ,δεν έχετε επιλέγει για κανενα τμήμα
Εσυ πήρες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katsaridi

Νεοφερμένος

Η Katsaridi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Σε αυτούς που πήραν λεει 'έχετε επιλεγέι για το τάδε τμημα
Σε μένα που δε πήρα μου γράφει ,δεν έχετε επιλέγει για κανενα τμήμα
Εσυ πήρες ;

Ωω.. Κατι ακουσα για ενσταση οποτε ψαξτο λιγο, ισως βγαλεις ακρη! Ναι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Συγχαρητήρια :D , ναι το γνωρίζω για τις ενστάσεις ωστόσο μάλλον και εκει πόρτα θα φάω χαχα θα δείξει , τι στο καλο τη χρονια που είπα να ξαναδωσω έπρεπε να γίνουν όλες αυτές οι τεράστιες αυξήσεις στις βάσεις ,τοσο των πανελληνίων όσο και των μετεγγραφών :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top