Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Εμένα εγκρίθηκε η αίτηση για το πάσο χτες το βράδυ που το κοίταξα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω παλι το πηρα το πασο χτες.... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Το πήρα σήμερα, μια εβδομάδα μετά από την αίτησή μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
κυριακη βραδυ αιτηση,τριτη πρωι εγκριση και σημερα το πηρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ansel99

Νεοφερμένος

Η ansel99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εσεις που πηρατε τα πασο μεσα σε μια βδομαδα απο την αιτηση που κανατε εχετε πολυ καλες γραμματειες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Το πάσο αυτό για πόσο καιρό ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Το πάσο αυτό για πόσο καιρό ισχύει;

Το δικό μου λέει:
ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ
09/2014 έως 08/2020

Καλά είμαστε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.

Moudy

Νεοφερμένος

Ο Moudy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Σε όσους αργεί να γίνει δεκτή η αίτηση (αν ξεπερνάει τις 10 μέρες) πάρτε στην γραμματεία και ρωτήστε τον λόγο!
Εμένα άργησε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ (13 μέρες) και χθες που πήρα ανακάλυψαν κόλλημα του συστήματος στην αίτηση μου!
Ενώ αυτοί την είχαν εγκρίνει (αρκετές μέρες πριν) στο σύστημα μου έδειχνε ότι ακόμη δεν την δέχτηκαν!
Τελικώς μετά από προσπάθειες της γραμματείας λίγες ώρες αργότερα λύθηκε το πρόβλημα και έδειξε στο σύστημα ότι εγκρίθηκε!!
Οπότε προσοχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εγώ έκανα αίτηση την Τρίτη και σήμερα(Παρασκευή) μου ήρθε! Αρκετά γρήγορα,δεν το περίμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Εγώ έκανα αίτηση την Τρίτη και σήμερα(Παρασκευή) μου ήρθε! Αρκετά γρήγορα,δεν το περίμενα
Eγώ έκανα σήμερα την αίτηση..ελπίζω μέχρι τέλος της άλλης βδομάδας το πολύ να έρθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Εγκρίνουν αιτήσεις τα σαββατοκύριακα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Εγκρίνουν αιτήσεις τα σαββατοκύριακα;

Τα σαββατοκυριακα δεν δουλευουν οι γραμματεις. Οποτε απο βδομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Πριν από λίγο μου στάλθηκε μύνημα ότι μπορώ να την παραλάβω.Είχα κάνει αίτηση την προηγούμενη Παρασκευή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Εγώ είμαι Φιλολογία στο ΕΚΠΑ. Έκανα εγγραφή στις 25/9 και μας είπαν πρέπει να περιμένουμε 20 μέρες για να μπορέσουμε να κάνουμε εγγραφή στο e-class (μέχρι να περάσουν ηλεκτρονικά τα στοιχεία μας) και να αποκτήσουμε password και username. Απ'όσο ξέρω για να κάνεις αίτηση για πάσο χρειάζεται αυτός ο κωδικός και το όνομα χρήστη, τα οποία εμείς δεν έχουμε ακόμη. Δεν καταλαβαίνω γιατί όλοι σχεδόν μπορούν να βγάλουν πάσο και σε εμάς υπάρχει αυτή η καθυστέρηση. Οι καθηγητές μας λένε ότι πρέπει να μπαίνουμε στο e-class και να βλέπουμε/διαβάζουμε ό,τι ανεβάζουν σχετικά με το μάθημα, αλλά δεν καταλαβαίνουν όταν τους λέμε πως ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ E-CLASS!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εγώ είμαι Φιλολογία στο ΕΚΠΑ. Έκανα εγγραφή στις 25/9 και μας είπαν πρέπει να περιμένουμε 20 μέρες για να μπορέσουμε να κάνουμε εγγραφή στο e-class (μέχρι να περάσουν ηλεκτρονικά τα στοιχεία μας) και να αποκτήσουμε password και username. Απ'όσο ξέρω για να κάνεις αίτηση για πάσο χρειάζεται αυτός ο κωδικός και το όνομα χρήστη, τα οποία εμείς δεν έχουμε ακόμη. Δεν καταλαβαίνω γιατί όλοι σχεδόν μπορούν να βγάλουν πάσο και σε εμάς υπάρχει αυτή η καθυστέρηση. Οι καθηγητές μας λένε ότι πρέπει να μπαίνουμε στο e-class και να βλέπουμε/διαβάζουμε ό,τι ανεβάζουν σχετικά με το μάθημα, αλλά δεν καταλαβαίνουν όταν τους λέμε πως ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ E-CLASS!!!!!!!

Ελληνικο δημοσιο .Γιαυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

davidg

Νεοφερμένος

Ο davidg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Το πάσο αυτό για πόσο καιρό ισχύει;

ν+2 χρονια,οσο δηλαδη ειναι η διαρκεια σπουδψν στη σχολη σου συν 2 χρονια.Εμενα π.χ. που ειναι 5ετης η σχολη,το πασο ισχυει για 7 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uncensored

Νεοφερμένος

Η uncensored αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση, στο webadm.uoa.gr που έκανα αίτηση, εκεί που ζητούσε το όνομα με λατινικούς χαρακτήρες, έγραψα το όνομά μου στα αγγλικά, δεν το έγραψα δλδ όπως είναι στα ελληνικά με λατινικούς χαρακτήρες αλλά στα αγγλικά.
Π.χ Άν με έλεγαν Μαρία, δεν θα είχα γράψει Maria αλλά Mary
Η αίτησή μου εγκρίθηκε βέβαια και όσον αφορά το πάσο, το όνομά μου εκεί είναι με λατινικούς χαρακτήρες όπως θα έπρεπε. Λέτε να υπάρξει κάποιο θέμα στη σελίδα αυτή που το έγραψα στα αγγλικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top