Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

novemberrain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
ρε παιδια δε μπορω να φτιαξω τη φωτο για το πασο..δεν εχω mouse και λεει οτι πρεπει να ειναι ακριβως 240 επι 240 xp..

πως να το κανω αυτο;

helpp
Mπορείς αμα θες να τη στείλεις σε κάποιον να στη φτιάξει (κι εγώ μπορώ άμα θες) ^_^

edit: βασικά, ψέματα! μπορείς να το κάνεις και online αυτό, σε κάποιο site απο αυτά που επεξεργάζεσαι φωτός (π.χ. https://www.picmonkey.com/), χρησιμοποιώντας το εργαλείο resize :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Προς τα παιδιά της ΑΣΟΕΕ (όσοι έχετε πάρει τους κωδικούς για e-grammateia που είναι της μορφής username: g.papαdopoulos-αν π.χ. σας λένε Γιώργο Παπαδόπουλο- password:12345678 ) : Μπορείτε να μπείτε στην κεντρική υπηρεσία πιστοποίησης και στην e-grammateia; Εμένα μου φαίνεται ότι έχει πέσει ο σέρβερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Πάω να βάλω τα στοιχεία για το πάσο και μου λέει ότι είναι λάθος επίσης δεν μπορώ να μπω ούτε στην e-grammateia ούτε στο e-class δεν αντέχω άλλο τι να κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Πάω να βάλω τα στοιχεία για το πάσο και μου λέει ότι είναι λάθος επίσης δεν μπορώ να μπω ούτε στην e-grammateia ούτε στο e-class δεν αντέχω άλλο τι να κάνω;

Για το πασο,θα βαλεις τους αρχικους κωδικους που σου εδωσαν..Οχι αυτον, που εβαλες εσυ μετα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Για το πασο,θα βαλεις τους αρχικους κωδικους που σου εδωσαν..Οχι αυτον, που εβαλες εσυ μετα..

Εγώ αν δεν κάνω λάθος,έβαλα τον κωδικό που έβαλα εγώ... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Οχι, για ευδοξο και πασο, βαζουμε τους αρχικους κωδικους, για να δημιουργηθουν άλλοι... Γιατι ειστε καταχωρημενοι με τους κωδικους της γραμματειας..Ασχετα αν εσεις μετα,τους αλλαξατε στο e-students.. Στη γραμματεια,βαζουμε τον καινουριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Οχι, για ευδοξο και πασο, βαζουμε τους αρχικους κωδικους, για να δημιουργηθουν άλλοι... Γιατι ειστε καταχωρημενοι με τους κωδικους της γραμματειας..Ασχετα αν εσεις μετα,τους αλλαξατε στο e-students.. Στη γραμματεια,βαζουμε τον καινουριο..

Τότε πως έβγαλα το πάσο...; Το εχω πάρει ήδη. Εκτός κι αν δεν θυμαμαι καλα :worry: Για το συνθηματικό ανάκτησης μιλάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Τότε πως έβγαλα το πάσο...; Το εχω πάρει ήδη. Εκτός κι αν δεν θυμαμαι καλα :worry: Για το συνθηματικό ανάκτησης μιλάς;

Σιγουρα διαφερει απο σχολη σε σχολη..Εμας θυμαμαι πριν δυο χρονια ,μας ειχαν δωσει ενα χαρτι με τουςκωδικους μας.. username και password.. Μας ειχαν πει,να αλλαξουμε το password, οταν μπουμε στο estudents.. Ομως για εκδοση ακαδημαικης ταυτοτητας και ευδοξο,ηθελε το αρχικο password απο τη γραμματεια,γιατι ετσι ημασταν καταχωρημενοι και οχι τον καινουριο που βαλαμε.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Για το πασο,θα βαλεις τους αρχικους κωδικους που σου εδωσαν..Οχι αυτον, που εβαλες εσυ μετα..
Εγώ δεν άλλαξα κωδικό τους αρχικούς έβαλα αλλά μου λέει οτι είναι λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
το πασο σε ποσες μερες ερχεται περιπου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Οσο αναφορα τους κωδικους παιδια ρωτηστε τη γραμματεια της σχολης σας!! Για παραδειγμα καταρχας σε μας στο eclass κανεις αιτηση για δημιουργια λογαριασμου με αλλο username που πιστευω πως γενικα ετσι γινεται!!! Για πασο και για ευδοξο δινουν κωδικους απο τα μεσα Οκτωβρη σε μας αλλους με αυτους του e-students!!Διαφερουν ανα σχολη αυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CIVILALEX

Νεοφερμένος

Η CIVILALEX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Οσο αναφορα τους κωδικους παιδια ρωτηστε τη γραμματεια της σχολης σας!! Για παραδειγμα καταρχας σε μας στο eclass κανεις αιτηση για δημιουργια λογαριασμου με αλλο username που πιστευω πως γενικα ετσι γινεται!!! Για πασο και για ευδοξο δινουν κωδικους απο τα μεσα Οκτωβρη σε μας αλλους με αυτους του e-students!!Διαφερουν ανα σχολη αυτα..
εμεις παντως τους κωδικους για πασο μας τους δωσαν με την εγγραφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
εμεις παντως τους κωδικους για πασο μας τους δωσαν με την εγγραφη

Αυτο λεω ο καθενας τα κανει διαφορετικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Άκυρο, σήμερα όλα ΟΚ, έκανα την αίτηση για ακαδημαϊκή ταυτότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Προς τα παιδιά της ΑΣΟΕΕ (όσοι έχετε πάρει τους κωδικούς για e-grammateia που είναι της μορφής username: g.papαdopoulos-αν π.χ. σας λένε Γιώργο Παπαδόπουλο- password:12345678 ) : Μπορείτε να μπείτε στην κεντρική υπηρεσία πιστοποίησης και στην e-grammateia; Εμένα μου φαίνεται ότι έχει πέσει ο σέρβερ.

Από πού πήρες τους κωδικούς;

Υ.Γ: Το βρήκα, μέσω e-grammateia :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Κάνω τώρα την αίτηση για πάσο και το άλλο σαββατοκύριακο θα φύγω για Αθήνα να βάλω ότι θα το πάρω από τη Λάρισα ή από την Αθήνα;Δηλαδή θα έχει βγει μέχρι το άλλο σαββατοκύριακο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
στην περιπτωση που για καποιο λογο δεν εγκριθει το φοιτητικο πασο(π.χ. λογω φωτογραφιας),πως θα ενημερωθω? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
στην περιπτωση που για καποιο λογο δεν εγκριθει το φοιτητικο πασο(π.χ. λογω φωτογραφιας),πως θα ενημερωθω? :worry:

θα σου ερθει μειλ. εμενα μου εστειλαν σημερα οτι πρεπει να διορθωσω την φωτογραφια μου επειδη εχει χρωμα το φοντο! ενω το φοντο ειναι ουδετερο, ασπρο. τελος παντων, τι να κανουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θα σου ερθει μειλ. εμενα μου εστειλαν σημερα οτι πρεπει να διορθωσω την φωτογραφια μου επειδη εχει χρωμα το φοντο! ενω το φοντο ειναι ουδετερο, ασπρο. τελος παντων, τι να κανουμε.

και εγω για την φωτογραφια φοβαμαι :redface: οκ,σ'ευχαριστω παρα πολυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Όταν λέει μόνιμη κατοικία εννοεί αυτή που μένω εγώ τώρα ή οι γονείς μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top