Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Δεν εχω πάρει ποζα, απλα χαμογελάω :'( Και στο απολυτήριο χαμογελούσα λιγο. Αλλα η αλήθεια ειναι οτι δεν εχει πολυ φόντο. Απλα δεν εχω άλλες φωτογραφίες ταυτότητας και οι οδηγίες έλεγαν να φαίνεται καθαρά το πρόσωπο και να ειναι ευκρινης. Πφφ κρίμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
εεεε ντα3ει το χημικο εινια πολυ μπροστα πια
Έτσι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Δεν εχω πάρει ποζα, απλα χαμογελάω :'( Και στο απολυτήριο χαμογελούσα λιγο. Αλλα η αλήθεια ειναι οτι δεν εχει πολυ φόντο. Απλα δεν εχω άλλες φωτογραφίες ταυτότητας και οι οδηγίες έλεγαν να φαίνεται καθαρά το πρόσωπο και να ειναι ευκρινης. Πφφ κρίμα.

καλε οταν εβγαλεσ φωτογραφιεσ 4 δεν σ εδωσαν??εε η μια στη σχολη τισ αλλεσ τι τισ εκανεσ καλε??:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
καλε οταν εβγαλεσ φωτογραφιεσ 4 δεν σ εδωσαν??εε η μια στη σχολη τισ αλλεσ τι τισ εκανεσ καλε??:redface:

Τις δύο τις είχα πάει στο σχολείο για το απολυτήριο και το καρτελάκι και τις άλλες δύο τις ήθελε η σχολή :redface: Μπορεί να τη σκανάρω από το καρτελάκι και να την ανεβάσω αν δεν δεχτούν την άλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Τις δύο τις είχα πάει στο σχολείο για το απολυτήριο και το καρτελάκι και τις άλλες δύο τις ήθελε η σχολή

Γράφτηκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Τις δύο τις είχα πάει στο σχολείο για το απολυτήριο και το καρτελάκι και τις άλλες δύο τις ήθελε η σχολή :redface: Μπορεί να τη σκανάρω από το καρτελάκι και να τις ανεβάσω αν δεν την δεχτούν την άλλη.

ααααα εμασ 1 ζηταει η σχολη...βασικα μπορεισ να πασ εκει π τισ εβγαλεσ κ να τουσ πεισ να σ τυπωσουν αλλεσ 2...χωρισ να κατσεισ να βγαλεισ καινουργιεσ 8α ειναι ηδη μεσα στο φιλμ τουλαχιστον σε εμασ εδω γινεται αυτο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Εγώ είχα σκανάρει την φωτογραφία αυτή που έβγαλα για να δώσω όταν έκανα την εγγραφή στη σχολή και ήταν με άσπρο φόντο...και φαίνεται απλά υπέροχο το πάσο! Γιατί είναι ομοιόμορφο! ;) Κάντε το ίδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Μπορουμε απο τωρα να κανουμε αιτηση για το πασο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Αν εχεις παραλαβει username και password απο την σχολη βεβαιως. Εμας παντως τα δινουν οταν ξεκινησουν τα μαθηματα και μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
ααααα εμασ 1 ζηταει η σχολη...βασικα μπορεισ να πασ εκει π τισ εβγαλεσ κ να τουσ πεισ να σ τυπωσουν αλλεσ 2...χωρισ να κατσεισ να βγαλεισ καινουργιεσ 8α ειναι ηδη μεσα στο φιλμ τουλαχιστον σε εμασ εδω γινεται αυτο :redface:

Εγώ τα τελευταία χρόνια τις βγάζω φωτοτυπία ;), αφού ο φωτογράφος θέλει να μου βγάζει κάθε φορά καινούριες για να παίρνει 8-10€ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Όταν μπαίνω στην ιστοσελίδα για το πάσο, στα στοιχεία μου βγάζει το ονοματεπώνυμό μου με λατινικούς χαρακτήρες.. Είναι σε όλους έτσι ή να επικοινωνήσω με τη γραμματεία του τμήματός μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moudy

Νεοφερμένος

Ο Moudy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Όταν μπαίνω στην ιστοσελίδα για το πάσο, στα στοιχεία μου βγάζει το ονοματεπώνυμό μου με λατινικούς χαρακτήρες.. Είναι σε όλους έτσι ή να επικοινωνήσω με τη γραμματεία του τμήματός μου;

Όταν θα πάς στο επόμενο στάδιο (νομίζω το δεύτερο) θα σου ζητήσει να το γράψεις με τα Ελληνικά και πιό κάτω με τα Λατινικά όπως και αναγράφεται στην ταυτότητα-διαβατήριο!
Και εγώ την ίδια απορία είχα αλλά είδα την σημείωση που είχε κάτω που το επεξηγεί!
Οπότε κανονικά είσαι δεν υπάρχει πρόβλημα!
Μάλλον γράφει το ίδιο σε όλους:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Όταν θα πάς στο επόμενο στάδιο (νομίζω το δεύτερο) θα σου ζητήσει να το γράψεις με τα Ελληνικά και πιό κάτω με τα Λατινικά όπως και αναγράφεται στην ταυτότητα-διαβατήριο!
Και εγώ την ίδια απορία είχα αλλά είδα την σημείωση που είχε κάτω που το επεξηγεί!
Οπότε κανονικά είσαι δεν υπάρχει πρόβλημα!
Μάλλον γράφει το ίδιο σε όλους:D!

Σ' ευχαριστώ πολύ!! :D Είδα και εγώ την υποσημείωση εκ των υστέρων... :P
-----------------
Πόσο καιρό περίπου μετά την υποβολή της αίτησης είναι διαθέσιμο το πάσο στο σημείο παραλαβής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Πόσο καιρό περίπου μετά την υποβολή της αίτησης είναι διαθέσιμο το πάσο στο σημείο παραλαβής;

Εξαρτάται από το πόσο νωρίς θα κάνεις την αίτηση και από το πόσες κάρτες(πάσο) έχει να διαθέσει σε άλλα άτομα το κατάστημα που θα δηλώσεις για παραλαβή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hellen001

Νεοφερμένος

Η hellen001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
πώς την υποβαλατε εσεις τη δηλωση για την ακ. ταυτοτητα; γιατι εγω διαβαζω στη σελιδα οτι θα μπορουμε απο τις 24/9/14.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Η ημερομηνία έναρξης υποβολής για την Ακαδημαϊκή Ταυτότητα διαφέρει απο Πανεπιστήμιο σε Πανεπιστήμιο και καμιά φορά και στα διάφορα τμήματα του Πανεπιστημίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Για την παραλαβη απο το καταστημα χρειαζεται να πληρωσουμε τίποτα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ρε παιδια δε μπορω να φτιαξω τη φωτο για το πασο..δεν εχω mouse και λεει οτι πρεπει να ειναι ακριβως 240 επι 240 xp..

πως να το κανω αυτο;

helpp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top