Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μπορείτε να μου πείτε τι κάνατε με το τετραγωνάκι που αναφέρει εάν είστε δωρητές οργάνων; Γιατί έχω μπερδευτεί. Άκουσα πως αν ΔΕΝ το τσεκάρεις, θεωρείσαι αυτόματα ότι ΕΙΣΑΙ ΔΩΡΗΤΗΣ. :oops:
Εάν ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ να γίνεις δωρητής πρέπει να πας να το δηλώσεις στην αστυνομία....!!!! :spasiklas:
Εσείς οι υπόλοιποι τι κάνατε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μπορείτε να μου πείτε τι κάνατε με το τετραγωνάκι που αναφέρει εάν είστε δωρητές οργάνων; Γιατί έχω μπερδευτεί. Άκουσα πως αν ΔΕΝ το τσεκάρεις, θεωρείσαι αυτόματα ότι ΕΙΣΑΙ ΔΩΡΗΤΗΣ. :oops:
Εάν ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ να γίνεις δωρητής πρέπει να πας να το δηλώσεις στην αστυνομία....!!!! :spasiklas:
Εσείς οι υπόλοιποι τι κάνατε; :hmm:

Δες γενικότερα τι παίζει, ελπίζω να καταλάβεις. ;) https://www.tanea.gr/ellada/article/?aid=4624855
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μπορείτε να μου πείτε τι κάνατε με το τετραγωνάκι που αναφέρει εάν είστε δωρητές οργάνων; Γιατί έχω μπερδευτεί. Άκουσα πως αν ΔΕΝ το τσεκάρεις, θεωρείσαι αυτόματα ότι ΕΙΣΑΙ ΔΩΡΗΤΗΣ. :oops:
Εάν ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ να γίνεις δωρητής πρέπει να πας να το δηλώσεις στην αστυνομία....!!!! :spasiklas:
Εσείς οι υπόλοιποι τι κάνατε; :hmm:

μην αγχώνεσαι, δε νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο! γιατί εγώ που δεν τσέκαρα τίποτα από αυτά, στο τέλος τις αίτησις που μου έδειχνε μαζεμένα όσα είχα επιλέξει για να τα ελέγξω, στο σημείο με τι δωρεά οργανων έλεγε αν θυμάμαι καλά ότι δεν θέλω να αναγράφεται στην ταυτότητα μου ότι 'είμαι' δωρητής και από κάτω ότι δεν θέλω να αναγράφεται στην ταυτότητα μου ότι 'δεν είμαι' δωρητής.(κάπως έτσι ήταν αν θυμάμαι καλά).. όταν τελειώσεις την αίτηση σου κοίτα το και θα καταλάβεις..! πάντως ρε παιδιά ήθελα να ξερα, υπάρχει άνθρωπος σε όλη την Ελλάδα που το δήλωσε αυτό??:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μπορείτε να μου πείτε τι κάνατε με το τετραγωνάκι που αναφέρει εάν είστε δωρητές οργάνων; Γιατί έχω μπερδευτεί. Άκουσα πως αν ΔΕΝ το τσεκάρεις, θεωρείσαι αυτόματα ότι ΕΙΣΑΙ ΔΩΡΗΤΗΣ. :oops:
Εάν ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ να γίνεις δωρητής πρέπει να πας να το δηλώσεις στην αστυνομία....!!!! :spasiklas:
Εσείς οι υπόλοιποι τι κάνατε; :hmm:

Αυτό πάλι πώς προέκυψε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Την πήρα κι εγώ την ταυτότητα:clapup: Την Τετάρτη έκανα την αίτηση, την Τρίτη το πρωί ήταν έτοιμη για παραλαβή:D Όμως πολύ σκούρυναν την φωτογραφία ρε παιδιά...μαύρη μαυρίλα πλάκωσε λέμε!! Τζάμπα παιδευόμουν μια ώρα να φτιάξω την φωτογραφία όπως την ήθελαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω ακομη δεν εχω κανει αιτηση :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εσύ δεν έχεις καν κωδικούς:P:P:P:P

Λενε θα τους ερθουν απο την διοικουσα αρχη,και μετα θα μας τους στειλουν.
Με ταχυδρομικο περιστερι,γρηγοροτερα θα εφταναν :cold:

σημερα στην βιοχημεια που ησουν?δεν σε ειδα :sly:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Λενε θα τους ερθουν απο την διοικουσα αρχη,και μετα θα μας τους στειλουν.
Με ταχυδρομικο περιστερι,γρηγοροτερα θα εφταναν :cold:

σημερα στην βιοχημεια που ησουν?δεν σε ειδα :sly:
:P

Εγώ σε είδα, σε χαιρέτησα κιόλας σε κάποια φάση, αλλά χασμουριόσουν:P:P:P ήμουν μια σειρά κάτω με τις κοπελιές.;) Άντε γιατί ήμουν μονάχη ανάμεσα σε σας τους μαντραχαλάδες:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγώ σε είδα, σε χαιρέτησα κιόλας σε κάποια φάση, αλλά χασμουριόσουν:P:P:P ήμουν μια σειρά κάτω με τις κοπελιές.;) Άντε γιατί ήμουν μονάχη ανάμεσα σε σας τους μαντραχαλάδες:P:P:P

Ημουν προσηλωμενος στο μαθημα φαινεται :hehe::hehe:

Εν τω μεταξυ ημασταν ολοι σε μια σειρα :P
:smoke:

Next time,ελα να εισαι μοναχη μαζι μου :redface::redface::redface:
Jokin :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγω εκανα αιτηση μολις τωρα..ποτε ολοκληρωνεται ξερουμε? Κ επισης απο που παιρνω την ταυτοτητα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Εγω εκανα αιτηση μολις τωρα..ποτε ολοκληρωνεται ξερουμε? Κ επισης απο που παιρνω την ταυτοτητα? :P

Εσύ δήλωσες το μαγαζί εμάς ρωτάς από που θα την πάρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
A νεεε σωστα. Το μαγαζι ειναι vodafone η o,τι ναναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
A νεεε σωστα. Το μαγαζι ειναι vodafone η o,τι ναναι?

vodafone είναι αλλά όχι οποιοδήποτε.......Δήλωσες κάποιο συγκεκριμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ναι απλα αυτο που δηλωσα ειχε αλλη επωνυμια και παραξενευτηκα..ωραια θα το βρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Μόλις μου ήρθε μήνυμα ότι το πάσο μου είναι έτοιμο..!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Επιτέλους πέρασε και από την γραμματεία:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ΣΤΑ ΛΕΓΑ!!! θυμασαι :whistle:
θα αρχίσω να πιστεύω ότι έβαλες μέσο χαχαχ:whistle:
Αν κρίνω από το πόσο νωρίς έγινε η δική σου, μαλλον έχει σημασία το πόσο ωραίος είναι αυτός στην φωτογραφία:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
sos ειμαι πρωτοετης φετος και μπηκα σημερα να κανω αιτηση στο webadm.uoa.gr για να μπορεσω μετα να γγραφτω st mystudies και για φοιτητικο πασο... και τελος παντων στο τελος της αιτησης οταν αποστελλεται σου βγαζει εναν αριθμο πρωτοκολου και ενα κωδικο .. εμενα τοτε εκλεισε ο υπολογιστης και δν προλαβα να τα σημειωσω καπου... προσπαθησα να την 3ανακανω απο την αρχη αλλα δεν μου γινεται... τινα κανω?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top