Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Μην βιαζεστεεεε θα μας στειλουν μυνημα και email οταν ειναι η ωρα να το παραλαβουμε ριλαξ

εμενα μόλις το οριστικοποίησα μου έστειλαν ένα email με τα στοιχεια μου, δεν μου έστειλαν sms... και σε σας το ίδιο? το sms δεν θα το στείλουν αργότερα όταν θα ναι να το παραλάβω?? ελπίζω να ναι έτσι και να μην έδωσα λάθος αριθμό!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αυτο εκανα αλλα μου λεει οτι απετυχε...

Ε δεν φταιμε εμεις απλα η γραμματεια δεν εχει ενεργοποιησει ακομα το συστημα μαλλον:Pπεριμενε λιγο γιατι κατι ειπαν για 15 του μηνα οκτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Ε δεν φταιμε εμεις απλα η γραμματεια δεν εχει ενεργοποιησει ακομα το συστημα μαλλον:Pπεριμενε λιγο γιατι κατι ειπαν για 15 του μηνα οκτ
και ποτε θα δηλωσουμε ποια συγγραματα μας ενδιαφερουν για να τα προμηθευτουμε την καταλληλη στιγμη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
και ποτε θα δηλωσουμε ποια συγγραματα μας ενδιαφερουν για να τα προμηθευτουμε την καταλληλη στιγμη?

χαχαχ θα βγαλουν ανακοινωση στο σαιτ της καθε σχολης!θα μασ πουν μην φοβασαι!μην αγχωνεσαι καλε..χαχαχα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Έκανα την αίτηση για την ταυτότητα και τώρα... περιμένω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McConkey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο McConkey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
:D Πρέπει να κάνουμε και αίτηση που την κάνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowinthedark

Νεοφερμένος

Η shadowinthedark αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εχω μια ερωτηση. πηγα και γραφτηκα στο πανεπιστημιο χτες αλλα δεν μου εδωσαν κωδικο και ονομα χρηστη απλα μου ειπαν να δηλωσω για το πασο μετα τις 28 του μηνα... τον κωδικο θα μου το στειλουν στο μειλ μου ή επρεπε να τον παρω απο την γρμματεια την στιγμη που γραφομουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Μου έδωσαν στη γραμματεία τους κωδικούς και προσπαθώ να κάνω αίτηση για ταυτότητα αλλά δεν με αφήνει το σύστημα να μπω. Ζητάει κάποιους κωδικούς (όχι τους δικούς μου γιατί δεν μπορω να προχωρήσω από τη σελίδα που λέει είσοδος προπτυχιακων,μεταπτυχιακών κτλ) και έχω αρχίσει να ανησυχώ
Βοήθεια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
στην αιτηση αποκτησης ακαδημαικης ταυτοτητας λεει τοπος μονιμης κατοικιας. εγω ειμαι απο χανια. αλλα τωρα για τα επομενα 4-6 χρονια ειμαι αθηνα. ποια διευθυνση να βαλω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Για τα συγγράμματα του εύδοξου δεν κάνουμε ακόμα τίποτα θα βγάλει ανακοίνωση το σίτε της κάθε σχολής αργουνε ακόμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
εμενα μόλις το οριστικοποίησα μου έστειλαν ένα email με τα στοιχεια μου, δεν μου έστειλαν sms... και σε σας το ίδιο? το sms δεν θα το στείλουν αργότερα όταν θα ναι να το παραλάβω?? ελπίζω να ναι έτσι και να μην έδωσα λάθος αριθμό!!!!
Sms θα σου έρθει όταν το πάσο φτάσει στο σημείο διανομής
στην αιτηση αποκτησης ακαδημαικης ταυτοτητας λεει τοπος μονιμης κατοικιας. εγω ειμαι απο χανια. αλλα τωρα για τα επομενα 4-6 χρονια ειμαι αθηνα. ποια διευθυνση να βαλω;;
Τα Χανιά.

Δήλωση για τα συγγράμματα θα κάνουμε όταν αρχίσουν οι δηλώσεις συγγραμμάτων από το Εύδοξος. Η ημερομηνία είναι άγνωστη προς το παρόν, είναι κοινή για όλους όμως, δεν εξαρτάται από την κάθε σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Παιδια,εγω υπεβαλα χθες την αιτηση ,αλλα δεν μου εχει ελθει ακομα εγκριση απο τη γραμματεια!
Ειναι νορμαλ,ετσι?
Απολυτα φυσιολογικο ειναι.

Εγω εχω υποβαλλει την αιτηση μου απο το πρωι της Δευτερας και ακομα δεν εχει παρει την εγκριση απο τη γραμματεια. Λογικα, στο δικο μας τμημα, θα ασχοληθουν με αυτο μετα το περας των εγγραφων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Ξέρει κανείς μετά από πόσο καιρό απ'την αίτηση θα είναι έτοιμο..? Να περιμένω δλδ το μηνυματάκι σε καμιά βδομάδα ή μπα..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Από τη στιγμή που θα εγκριθεί από την γραμματεία, θα είναι υποτίθεται έτοιμη σε 5 εργάσιμες μαξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Από τη στιγμή που θα εγκριθεί από την γραμματεία, θα είναι υποτίθεται έτοιμη σε 5 εργάσιμες μαξ!
Ωραία..!! Ευχαριστώ..!:) Και αργεί πολύ να εγκριθεί..???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Αυτό είναι ένα θέμα...Εμένα εγκρίθηκε το επόμενο πρωί από τη γραμματεία αλλά οι διδακτορικοί είμαστε λίγοι γενικά.
Οι προπτυχιακοί και ειδικά οι πρωτοετείς, σίγουρα θα καθυστερήσετε λίγο πιο πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ωραία..!! Ευχαριστώ..!:) Και αργεί πολύ να εγκριθεί..???:hmm:
Εγω την εστειλα προχτες και την τσεκαραν χτες (βεβαια δεν εγκριθηκε γιατι ειχα κανει μια βλακεια με την φωτογραφια)
Παντως την ελεγξαν αμεσως...


Αγαπω την γραμματεια μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μια χαρά!

Κανονικά, άλλος υπάλληλος κάνει αυτή τη δουλειά και άλλος τις εγγραφές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Αυτό είναι ένα θέμα...Εμένα εγκρίθηκε το επόμενο πρωί από τη γραμματεία αλλά οι διδακτορικοί είμαστε λίγοι γενικά.
Οι προπτυχιακοί και ειδικά οι πρωτοετείς, σίγουρα θα καθυστερήσετε λίγο πιο πολύ...
Χμμ..λογικό! Σ'ευχαριστώ.!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

euaggelia86011

Νεοφερμένος

Η euaggelia86011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδια αυτους τους κωδικους σας τους εστειλαν στο εμαιλ σας η τους πηρατε εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top