Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
παιδια εγω την περασμενη εβδομαδα εκανα εγγραφη στην παντειο, το μονο ποΥ μου εδωσαν ηταν το αποδεικτικο εγγραφης, το οποιο το μονο "χρησιμο" στοιχειο που εχει πανω ειναι ο αριθμος μητρωου φοιτητη.
δεν εδιναν ουτε username ουτε password.
τι παιζει? θα τα παρουμε αργοτερα?
επισης ουτε το λεγομενο τριπτυχο μας εδωσαν.

οχι τιποτα αλλα δεν μπορει να κανω και αιτηση για πασο.
εμενα ως username εχει τον αριθμο μητρωου μου και ως password ανακατεμενα γραμματα και αριθμους.και εγω ομως που τους εχω παλι δεν μπορω να κανω την αιτηση.και πειτε οκ,εχει μπλοκαρει το συστημα.γτ ομως με τους ιδιους κωδικους δεν μπορω να συνδεθω ουτε στο σαι της σχολης μου που απαιτει αυτα τα στοιχεια;;και τα γραφω και σωστα γαμω τη τρλα μου:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilyk

Νεοφερμένος

Ο bilyk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Περαστικά...Πρέπει να έχετε μακράν τη χειρότερη γραμματεία!
Κάνε ένα κόπο να πας να ρωτήσεις, γιατί δεν βλέπω κάτι στις ανακοινώσεις σας.

τα εχω καταλαβει, τωρα δεν ειμαι αθηνα, αμα παω το σαββατο θα ρωτησω γιατι και στο τηλεφωνο δεν τους βρισκω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Κι εμένα πέρυσι μου είχαν πει να περιμένουμε καμιά 10αριά μέρες, μέχρι να περάσουν τις εγγραφές και τα στοιχεία μας στο σύστημα, άρα μπορεί κι εσένα να γίνεται κάτι παρόμοιο. Δεν σας είπαν κάτι; Πάρε τηλέφωνο στη Γραμματεία σου να ρωτήσεις.
τωρα ειναι κλειστα:P απο αυριο....απλως δεν μου ειπαν κατι σχετικο εκεινη τη στιγμη και θεωρησα πως απο την ωρα που τα συμπληρωσα μες στη μερα θα ειμαι γραμμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
εμενα ως username εχει τον αριθμο μητρωου μου και ως password ανακατεμενα γραμματα και αριθμους.και εγω ομως που τους εχω παλι δεν μπορω να κανω την αιτηση.και πειτε οκ,εχει μπλοκαρει το συστημα.γτ ομως με τους ιδιους κωδικους δεν μπορω να συνδεθω ουτε στο σαι της σχολης μου που απαιτει αυτα τα στοιχεια;;και τα γραφω και σωστα γαμω τη τρλα μου:confused:
Είσαι σίγουρη ότι το username είναι ο αριθμός μητρώου σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
να στείλω ένα μήνυμα στο γραφείο αρωγής? Δεν γίνεται... Πρέπει να το φτιάξουν πια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Είσαι σίγουρη ότι το username είναι ο αριθμός μητρώου σου;
ναι εντελως!και στο τελος του εντυπου που μου εδωσαν,παραθετει κ ενα συνδεσμο οπυ-λεει-μπορω και να αλλαξω τον κωδικο π μου δινεται.....τι να πω...ισως πρεπει τελικα να περασουν μερες μεχρι α με γραψει η γραμματεια.γτ οχι μονο δεν γινονται δεκτα αυτα τα στοιχεια στο πασο αλα ουτε στο σαιτ της σχολης.αρα δεν με εχουν ενημερωσει ως εγγεγραμενη φοιτητρια ακομη...υποθετω δλδ:confused:

Και εγώ την Παρασκευή έκανα την εγγραφή, αλλά σήμερα το σύστημα δέχτηκε τους κωδικούς μου και ολοκλήρωσα την αίτηση.:hmm:
τα νευρα μου:mad: εμενα ουτε στην αιτηση γ το πασο τους δεχονται ουτε στην ιστοσελιδα της σχολης.σαν να μην υπαρχω εκει-ακομη- ως φοιτητρια....μαλλον η γραμματεια μου ενημερωνει εναν φοιτητη τη μερα...αλλιως δεν εξηγειται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
τα νευρα μου:mad: εμενα ουτε στην αιτηση γ το πασο τους δεχονται ουτε στην ιστοσελιδα της σχολης.σαν να μην υπαρχω εκει-ακομη- ως φοιτητρια....μαλλον η γραμματεια μου ενημερωνει εναν φοιτητη τη μερα...αλλιως δεν εξηγειται
Εγώ μπορούσα να συνδεθώ στη σελίδα της σχολής με τους κωδικούς ήδη από το μεσημέρι της Παρασκευής:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
ειμαι κατα τη διαδικασια της εγγραφης στο βημα που θελει φωτογραφια...εγω ομως τωρα δεν εχω...γινεται αραγε να πατησω αποσυνδεση και να συνεχισω μετα την αιτηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Γιατί την ξεκίνησες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Οι σερβερ ακομα down ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
θα γίνει κανείς δωρητής οργάνων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
δεν καταλαβα :P πρεπει να ξαναπαω δηλαδη στη σχολη να παρω αλλο ονομα χρηστη και αλλο κωδικο;;συγκεκριμενα ως ονομα χρηστη που εχουν δωσει τον αριθμο μητρωου που μου εχουν γραψει στο φυλλαδιο που ανεφερα....δεν ειναι αυτα τα στοιχεια που πληκτολογουμε για την αιτηση;

.....................

Μην αγχώνεσαι, μπορείς να μιλήσεις με τη γραμματεία της σχολής σου αύριο (τις ώρες που λέει ότι είναι ανοικτή) και να ζητήσεις να σου στείλουν τον κωδικό και το password στο mail σου. Μόλις στα στείλουν κάνεις την αίτηση για την ταυτότητα.

Και θα επιβεβαιώσεις ότι αυτά που έχεις είναι αυτά που χρειάζονται για την ταυτότητα και όχι για κάπου αλλού στη σχολή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ έχω μια φωτό με μαύρη φόντο! Να την βάλω λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Πόσο μαύρο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
θα γίνει κανείς δωρητής οργάνων?

εγω εχω πει στους δικους οτι αν μου τυχει κατι ( χτυπα ξύλο!!) , να δωρισουν τα οργανά μου. Προσωπικά , δε θα το βαλω στη ταυτότητα , γιατι φοβαμαι πως αν τυχει κατι , ισως πεσω σε κανενα απατεωνα γιατρο και του μπουν περιεργες σκεψεις :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Ρε, αν το πρόσωπο φαίνεται καθαρά χρησιμοποίησε την.
Κάποια άλλη με πιο χαρούμενο φόντο δεν παίζει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Στην ημ/νια εγγραφής τί βάζουμε?
Σεπτέμβρη ή Οκτώβρη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Οι σερβερ ακομα down ειναι?

Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε.:P

Στην ημ/νια εγγραφής τί βάζουμε?
Σεπτέμβρη ή Οκτώβρη???

Τον Οκτώβρη δεν έχει εγγραφές...αλλά και να είχε εσύ Σεπτέμβρη δεν γράφτηκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ρε, αν το πρόσωπο φαίνεται καθαρά χρησιμοποίησε την.
Κάποια άλλη με πιο χαρούμενο φόντο δεν παίζει;:P

Φαίνεται καθαρότητα και φαίνομαι και κούκλος :P :P
Ε έχω και μια άλλη με φόντο την κλασσική μπλέ πόρτα των κυκλαδίτικων σπιτιών.

ΥΓ. Προσπαθώ 10 λεπτά και τίποτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top