Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

MakisH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Πιθανότατα θα έχεις πρόσβαση από τους υπολογιστές της σχολής. :)
(ή τουλάχιστον έτσι θα έπρεπε να γίνεται............ σε εμάς υπάρχει pc lab ανοιχτό αρκετές ώρες της ημέρας που μπορεί να το χρησιμοποιήσει κάθε φοιτητής)

Κατά τα άλλα μπορείτε να κάνετε την αίτηση τπτ νεκρές ώρες, πχ 4-5πμ που ο περισσότερος κόσμος κοιμάται :P
(δείτε τπτ "αϋπνίες" μέχρι τότε, καμιά ταινία, βγείτε στους δρόμους με ένα σεντόνι και τρομάξτε τους γείτονες κτλ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
δηλαδή τζάμπα προσπαθώ???!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
στο αγορι της κολλητης μου οταν γραφτηκε του ειπαν οτι για να κανει το πασο πρπει να περασουν καπου στις 10 μερες απο την εγγραφη:confused: ειπαν σε κανεναν απο σας κατι τετοιο;;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Προσπαθώ να πω ότι δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος να προσπαθείς ντε και καλά τώρα, ούτε να ξοδεύεις χρόνο και ψυχική ενέργεια σκεπτόμενη "θα πέσει-δεν θα πέσει". Μπορεί να τα καταφέρεις όπως τα κατάφεραν και άλλοι ήδη. Αλλά αν κάνεις αργότερα την αίτηση θα την κάνεις με την άνεσή σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vang152

Νεοφερμένος

Ο vang152 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
καλησπέρα παιδιά μήπως ξέρει κανείς πόσες ημέρες θέλει για να εκδοθεί η ταυτότητα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
απαντηστε μου κ εμενα:( ισχυει οτι πρεπει να περασουν 10 μερες απο την εγγραφη που εκανες στη σχολη μεχρι να κανεις την αιτηση για τοο πασο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Η ακαδημαϊκή ταυτότητα δε σχετίζεται με τη σίτιση, έτσι;

στις φωτο που βαλατε , σε τι στυλ ειναι? κυριως με ενδιαφερει το φοντο , πρεπει να ειναι ασπρο πχ ή οτι ναναι απο πισω
Εγώ πήγα στο φωτογράφο που μου είχε βγάλει τις φωτογραφίες για την εγγραφή και του ζήτησα να μου τις περάσει σε ένα φλασάκι. Οπότε το φόντο είναι άσπρο:D

καλησπέρα παιδιά μήπως ξέρει κανείς πόσες ημέρες θέλει για να εκδοθεί η ταυτότητα?

απαντηστε μου κ εμενα:( ισχυει οτι πρεπει να περασουν 10 μερες απο την εγγραφη που εκανες στη σχολη μεχρι να κανεις την αιτηση για τοο πασο;
https://academicid.minedu.gov.gr/Deadline
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
απαντηστε μου κ εμενα:( ισχυει οτι πρεπει να περασουν 10 μερες απο την εγγραφη που εκανες στη σχολη μεχρι να κανεις την αιτηση για τοο πασο;
https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...in-ekdosi-tis-neas-foititikis-taytotitas.html

Τι δε καταλαβαινεις;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
στο αγορι της κολλητης μου οταν γραφτηκε του ειπαν οτι για να κανει το πασο πρπει να περασουν καπου στις 10 μερες απο την εγγραφη:confused: ειπαν σε κανεναν απο σας κατι τετοιο;;;;:confused:
μπα εμενα δε μ ειπαν κατι...ισως φταιει που εκανα την εγγραφη την πρωτη μερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilyk

Νεοφερμένος

Ο bilyk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια εγω την περασμενη εβδομαδα εκανα εγγραφη στην παντειο, το μονο ποΥ μου εδωσαν ηταν το αποδεικτικο εγγραφης, το οποιο το μονο "χρησιμο" στοιχειο που εχει πανω ειναι ο αριθμος μητρωου φοιτητη.
δεν εδιναν ουτε username ουτε password.
τι παιζει? θα τα παρουμε αργοτερα?
επισης ουτε το λεγομενο τριπτυχο μας εδωσαν.

οχι τιποτα αλλα δεν μπορει να κανω και αιτηση για πασο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
κατα την αιτηση γραφει σε ενα σημειο τρεχον εξαμηνο....εγω που περασα φετος θα βαλω 1ο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Σε ποια σχολή στην Πάντειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
κατα την αιτηση γραφει σε ενα σημειο τρεχον εξαμηνο....εγω που περασα φετος θα βαλω 1ο??
Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.



χαχαχαχαχαχαχα ρε παιδια αλλο λεω :P εγω εκανα την εγγραφη την παρασκευη.επειδη εχουν περασει μονο 3 μερες μηπως γ αυτο δεν μου δεχεται το συστημα τους κωδικους;.....δεν ξερω πως γινεται.οταν συμπληρωνεις τα εντυπα στη γραμματεια,μολις φευγεις,αμεσως εισαι γραμμενος στο πανεπιστημιο σου; :P η πρεπει να περασουν μερες....γτ οπως προανεφερα,τ αγορι της κολλητης μου ενημερωθηκε μολις γραφτηκε οτι θα χρειαστουν 10 μερες απο την εγγραφη μεχρι να κανει το πασο.ενω εμενα δεν μου ειπαν τπτ τετοιο...μη με κοροιδευετε :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilyk

Νεοφερμένος

Ο bilyk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
φωτογραφια βγαζω μονος μου?σε τι φοντο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχα ρε παιδια αλλο λεω :P εγω εκανα την εγγραφη την παρασκευη.επειδη εχουν περασει μονο 3 μερες μηπως γ αυτο δεν μου δεχεται το συστημα τους κωδικους;.....δεν ξερω πως γινεται.οταν συμπληρωνεις τα εντυπα στη γραμματεια,μολις φευγεις,αμεσως εισαι γραμμενος στο πανεπιστημιο σου; :P η πρεπει να περασουν μερες....γτ οπως προανεφερα,τ αγορι της κολλητης μου ενημερωθηκε μολις γραφτηκε οτι θα χρειαστουν 10 μερες απο την εγγραφη μεχρι να κανει το πασο.ενω εμενα δεν μου ειπαν τπτ τετοιο...μη με κοροιδευετε :redface::P
Και εγώ την Παρασκευή έκανα την εγγραφή, αλλά σήμερα το σύστημα δέχτηκε τους κωδικούς μου και ολοκλήρωσα την αίτηση.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
πολιτικης επιστιμης και ιστοριας

Περαστικά...Πρέπει να έχετε μακράν τη χειρότερη γραμματεία!
Κάνε ένα κόπο να πας να ρωτήσεις, γιατί δεν βλέπω κάτι στις ανακοινώσεις σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχα ρε παιδια αλλο λεω :P εγω εκανα την εγγραφη την παρασκευη.επειδη εχουν περασει μονο 3 μερες μηπως γ αυτο δεν μου δεχεται το συστημα τους κωδικους;.....δεν ξερω πως γινεται.οταν συμπληρωνεις τα εντυπα στη γραμματεια,μολις φευγεις,αμεσως εισαι γραμμενος στο πανεπιστημιο σου; :P η πρεπει να περασουν μερες....γτ οπως προανεφερα,τ αγορι της κολλητης μου ενημερωθηκε μολις γραφτηκε οτι θα χρειαστουν 10 μερες απο την εγγραφη μεχρι να κανει το πασο.ενω εμενα δεν μου ειπαν τπτ τετοιο...μη με κοροιδευετε :redface::P
Κι εμένα πέρυσι μου είχαν πει να περιμένουμε καμιά 10αριά μέρες, μέχρι να περάσουν τις εγγραφές και τα στοιχεία μας στο σύστημα, άρα μπορεί κι εσένα να γίνεται κάτι παρόμοιο. Δεν σας είπαν κάτι; Πάρε τηλέφωνο στη Γραμματεία σου να ρωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elfaki

Νεοφερμένος

Η elfaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εμας δεν μας δωσανε τιποτα κωδικους κατα την εγγραφη!!!!!!!!! ποτε θα μας δωσουν?? θελω να εχω πασοοοοο!!! :confused::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top