Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
στις φωτο που βαλατε , σε τι στυλ ειναι? κυριως με ενδιαφερει το φοντο , πρεπει να ειναι ασπρο πχ ή οτι ναναι απο πισω
Ο αδελφός μου πέρυσι είχε μία φωτογραφία που από πίσω φαίνονταν τα ντουλάπια της κουζίνας αλλά όλα οκ:D
Οπότε κλάιν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω εβαλα με φοντο τον τοιχο της κουζινας μας που ειναι ψιλο μπεζ ανοιχτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Υπαρχει καποιος λογος που μας ταλαιπωρουν ετσι?
Τι τους καναμε? Εμενα δεν μου ανοιγει τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Υπαρχει καποιος λογος που μας ταλαιπωρουν ετσι?
Τι τους καναμε? Εμενα δεν μου ανοιγει τιποτα...

ούτε εμένα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
βρε παιδια,εκανα την εγγραφη μου την παρασκευη,μου εδωσαν κ απο τη γραμματεια ενα πρασινο φυλλαδιο με το ονομα χρηστη και τον κωδικο,ομως στην ηλεκτρονικη υποβολη αιτησης οταν τα βαζω λεει ''Τα στοιχεία ταυτοποίησης που δώσατε δεν μπορούν να επαληθευθούν.''...τι γινεται τωρα;η εγγραφη,οταν συμπληρωσα την παρασκευη τα χαρτια,δεν γινεται αμεσα;μηπως ακομα η γραμματεια δεν με εχει καταχωρησει ;; :P δεν ξερω τι να υποθεσω μιας και τα εχω πληκτρολογησει τοσες φορες ολοσωστα!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Για όσους ανησυχούν για την φωτογραφία, δεν έχετε καμία έγχρωμη τύπου ταυτότητας? Μπορείτε μια τέτοια να την σκανάρετε και με κατάλληλη επεξεργασία μεγέθους θα την δεχτεί το σύστημα.Αν δεν με πιστεύετε, προσωπικά τέτοια έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
βρε παιδια,εκανα την εγγραφη μου την παρασκευη,μου εδωσαν κ απο τη γραμματεια ενα πρασινο φυλλαδιο με το ονομα χρηστη και τον κωδικο,ομως στην ηλεκτρονικη υποβολη αιτησης οταν τα βαζω λεει ''Τα στοιχεία ταυτοποίησης που δώσατε δεν μπορούν να επαληθευθούν.''...τι γινεται τωρα;η εγγραφη,οταν συμπληρωσα την παρασκευη τα χαρτια,δεν γινεται αμεσα;μηπως ακομα η γραμματεια δεν με εχει καταχωρησει ;; :P δεν ξερω τι να υποθεσω μιας και τα εχω πληκτρολογησει τοσες φορες ολοσωστα!!:worry:

Την ημερα των εγγραφων μας εδωσαν και ονομα και κωδικο αλλα ηταν για το κεντρο υπολογιστων. Μετα που ρωτησα στη γραμματεια μου ειπε οτι πρεπει πρωτα να εγγραφω στην ηλεκτρονικη γραμματεια για να παρω ονομα και password. μαλλον αυτα θα χρηιμοποιησω στο πασο . Μπορει κατι αντιστοιχο να ισχυει και σε εσας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Να φανταστώ πως σε όλους έχει κολλήσει το σύστημα στο σημείο που λέμε "Αποδέχομαι τους όρους"; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
εμένα δεν μπαίνει καν στην αρχική τώρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
δεν καταλαβα :P πρεπει να ξαναπαω δηλαδη στη σχολη να παρω αλλο ονομα χρηστη και αλλο κωδικο;;συγκεκριμενα ως ονομα χρηστη που εχουν δωσει τον αριθμο μητρωου που μου εχουν γραψει στο φυλλαδιο που ανεφερα....δεν ειναι αυτα τα στοιχεια που πληκτολογουμε για την αιτηση;

Να φανταστώ πως σε όλους έχει κολλήσει το σύστημα στο σημείο που λέμε "Αποδέχομαι τους όρους"; :P
εγω και τη σχολη μου διαλεξα και μετα μου κολλαει εκει που δηλωνω ονομα χρηστη και συνθηματικο.δεν μου τα δεχεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
ειμαι σχεδον σιγουρη πως οχι.
Αναθεματισμενο συστημα.. Καλυτερα να στηθω στην ουρα παρα αυτο το πραγμα με την ηλεκτρονικη πλεον γραφειοκρατια..

εγω και τη σχολη μου διαλεξα και μετα μου κολλαει εκει που δηλωνω ονομα χρηστη και συνθηματικο.δεν μου τα δεχεται

Το συνθηματικο που λες τι ακριβως ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ERROR...
Τιποτα δεν λειτουργει σημερα...:(
εμενα την ανοιγει παντως...η σελιδα γραφει πανω πανω το πανεπιστημιο μου και αριστερα εχει ενα κουτακι οπου ζητα ονομα χρηστη και συνθηματικο.εμενα ως ονομα χρηστη η γραμματεια μου εχει τυπωσει τον αριθμο μητρωου(6 νουμερα ειναι) και ως συνθηματικο εβαλα εναν κωδικο που μου εδωσαν με γραμματα και αριθμους.αν το θεμα σημερα ειναι οτι εχει φορτωσει το συστημα και γ αυτο δεν μπαινω,δεν με νοιαζει...απλως αγχωνομαι για το αν αυτοι οι κωδικοι που μου δοθηκαν απο τη γραμματεια ειναι αυτοι που χρειαζονται για το πασο ή πρεπει να ξανατρεχω για αλλα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ειναι κανεις εδω απο το πανεπιστημιο ρεθυμνου να μου πει σε ποια ηλεκτρ. διευθυνση μπαινουμε για τους κωδικους ευδοξος στο παιδαγωγικο δημοτικης???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Ρε παιδιά, προφανώς και δεν αντέχει το σύστημα αν προσπαθεί όλη η Ελλάδα να μπει ταυτόχρονα!!!
Ξεψαρώστε! Έχετε όλο τον καιρό μπροστά σας, αφού έτσι κι αλλιώς η γραμματεία της κάθε σχολής μου φαίνεται απίθανο να αρχίσει να εγκρίνει από σήμερα αιτήσεις. Τι κι αν κάνετε την αίτηση σήμερα το πρωί, τι κι αν την κάνετε σήμερα το απόγευμα, τι κι αν την κάνετε μεθαύριο τα ξημερώματα ή σε πέντε μέρες! Έχει για όλους και δεν πρόκειται να την πάρετε νωρίτερα. Μην πνίγεστε σε μια κουταλιά νερό, είναι απλή η διαδικασία, απλώς μην αγχώνεστε!

Όσο για τη φωτογραφία, αν δείτε και αυτή που έχει στις οδηγίες δεν είναι και η πιο καθαρή-σε ουδέτερο φόντο! Το αν θα είναι κατάλευκο το φόντο κτλ έχει να κάνει από εκεί και πέρα μόνο με την αισθητική σας. Όπου πάντα μπορεί κάποιος να το διορθώσει στο Gimp/Photoshop κτλ.

Κατά τα άλλα, οι κωδικοί είναι αυτοί που θα έπρεπε να σας έχουν δώσει από τη σχολή (ή θα σας τους δώσουν σύντομα) και έχουν να κάνουν με ένα σωρό υπηρεσίες της σχολής. ΔΕΝ είναι ξεχωριστοί κωδικοί για το πάσο, για τα συγγράμματα κτλ! :)

(βγείτε τώρα να κάνω κι εγώ την αίτησή μου :whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
τα νεύρα μου πια!!!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
χαχαχα ξερεις ομως φιλε μου...εγω οταν θα παω σε μια βδομαδα στην πολη που θα φοιτω πιθανον να μην εχω ιντερνετ! βασικα λαπτοπ δεν θα χω.... οποτε γι αυτο βιαζομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
το ονομα χρηστη σε ολους ειναι ο αριθμος μητρωου που σας δοθηκε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top