Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
σαν κοριτσι πρεπει με σουφρωμενα χειλια και να φαινεται το καζανακι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
σαν κοριτσι πρεπει με σουφρωμενα χειλια και να φαινεται το καζανακι :)

ναι, με φοντο τη χεστρα:P
τι της λες βρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
σαν κοριτσι πρεπει με σουφρωμενα χειλια και να φαινεται το καζανακι :)

ναι, με φοντο τη χεστρα:P
τι της λες βρε!


τι τσαμπα δηλαδη εβαλα τη μανα μου να με τραβηξει?


χωρις πλακα εχω μια με τη φατσα μου σκετη αλλα δεν ειναι ιδια με του απολυτηριου. απλα αυτη μου βρισκεται στον υπολογιστη. μπορω να τη βαλω?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
βγάλε μία με το κινητό, με φόντο τον τοίχο και βάλτην!!

(Είσαι και πολύ μωρό!!!!Κυριολεκτικά!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.

τι τσαμπα δηλαδη εβαλα τη μανα μου να με τραβηξει?


χωρις πλακα εχω μια με τη φατσα μου σκετη αλλα δεν ειναι ιδια με του απολυτηριου. απλα αυτη μου βρισκεται στον υπολογιστη. μπορω να τη βαλω?:hmm:
Μπορεις να την βαλεις εφοσον φαινονται καθαρα τα χαρακτηριστικα του προσωπου σου δηλαδη δεν παιρνεις καμια extreme ποζα. Αν ημουν γραμματεια θα την εγκρινα αμεσως εφοσον αυτη απεικονιζε το αγγελικο σου προσωπο υπο οποιαδηποτε γωνια και αν ηταν . Σαγαπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ρε παιδιά,εμένα δεν μου έστειλαν e-mail όταν εγκρίθηκε από τη γραμματεία,αλλά το είδα στο paso.minedu κ.λ.π.
Κι εγώ δεν υπολόγισα καθόλου τις μέρες και άρα δεν έχω καταλάβει πότε πρέπει να το περιμένω. :P
Μα,τι μυαλό είμαι βρε...φτού μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, χαιρετω την ανυπομονη παρεα:P... Τι κανετε?? Εγω το παρελαβα σημερα, οποια απορια εχετε ριχτε τη αφοβα:P:P!! Εγω το μονο που εχω να σας πω ειναι να περασετε καμια βολτα απο τα καταστηματα, γιατι μαλλον τα mail τα στελνουν οποτε θυμουνται...

Τωρα για το πασο: Ειναι κυριολεκτικα σε μεγεθος πιστωτικης καρτας, αλλα απογοητευτηκα απο την ποιοτητα του πλαστικου:(... Κυριολεκτικα οι καρτες που δινουν στα σουπερ μαρκετ ειναι περισσοτερο ανθεκτικες!! Μου φαινεται ο,τι σπαει πολυ ευκολα και μετα θα τρεχουμε και δε θα φτανουμε... Κατα τα αλλα ολα καλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Και ναι!!!!
22:46 μου ήρθε το πολυπόθητο μέιλ και μήνυμα!!!!!!
Μεταμεσονύκτιος Γερμανός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Ναι οντως πολυ της πλακας το καρτελακι.Εχω βαλει και μια φοτο απο το φβ που ειμαι σχεδον προφιλ,πολυ πετυχημενο το πασο μου φετος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Και ναι!!!!
22:46 μου ήρθε το πολυπόθητο μέιλ και μήνυμα!!!!!!
Μεταμεσονύκτιος Γερμανός!

Και μάλλον η αμέσως επόμενη ήμουν εγώ. :P
22:47 το μηνυματάκι και μέιλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ρεβέκκα κι εμένα απόψε μου ήρθε. ΓΙΟΥΧΟΥΥ. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Και μάλλον η αμέσως επόμενη ήμουν εγώ. :P
22:47 το μηνυματάκι και μέιλ.

Και μένα την ίδια ώρα μου ήρθε οτι είναι έτοιμο να παω να το πάρω:D:D:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Είμαστε όλοι στην ίδια φουρνιά!!

Ο Χρήστος δεν πήρε τίποτα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
22.52 μου ήρθε μνμ... Μόνο που δεν είμαι γιάννενα τώρα!! Τόσο καιρό δεν μπορούσαν να στείλουν, τώρα που γύρισα το θυμήθηκαν.
Τι να πεις;; Δεν πειράζει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
βρε παιδια εμεις ακομα ουτε κωδικους δεν εχουμε παρει ουτε τιποτα...μαλλον του χρονου θα το παρουμε το πασο...:Pδεν δειχνουν να βιαζονται....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι, όταν το πάσο θα είναι διαθέσιμο στον Γερμανό εκτός από το μέιλ και το μήνυμα που θα στείλουν, στην ιστοσελίδα για το πάσο θα γράφει κάτι άλλο διαφορετικό από αυτό??:

Η αίτησή σας για απόκτηση Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου εγκρίθηκε από τη Γραμματεία του Τμήματός σας και αναμένεται η εκτύπωσή του.
Θα ενημερωθείτε με SMS και E-mail μόλις το Δελτίο Ειδικού Εισιτηρίου γίνει διαθέσιμο στο Σημείο Διανομής που δηλώσατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Θα γράφει αυτό:

Το Δελτίο Ειδικού Εισιτηρίου έχει τυπωθεί και είναι διαθέσιμο στο Σημείο Διανομής που εμφανίζεται παρακάτω από τις 11/10/2011
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
22.47 το μήνυμα. Η συγκίνηση είναι μεγάλη... :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Θα γράφει αυτό:

Το Δελτίο Ειδικού Εισιτηρίου έχει τυπωθεί και είναι διαθέσιμο στο Σημείο Διανομής που εμφανίζεται παρακάτω από τις 11/10/2011
Οκ ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση:)
Υ.Γ. εγώ που την οριστικοποίησα 29/9 αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς αν εγκρίθηκε 3 ή 4 /10 να το περιμένω από αύριο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
σε εμενα δεν ηρθε e-mail :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top