Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
παιδια ακουσατε για το ηλεκτρονικο πασο;;; εδω λεει πρεπει να μπουμε:whistle::whistle:
https://paso.minedu.gov.gr/
Από το ακαδημαϊκό έτος 2011-12 οι φοιτητές των Α.Ε.Ι. και Α.Ε.Α. της χώρας θα παραλαμβάνουν το δελτίο ειδικού εισιτηρίου (ΠΑΣΟ), μετά από ηλεκτρονική αίτηση. Σκοπός της νέας αυτής υπηρεσίας είναι η διάθεση του ΠΑΣΟ με ενιαίο τρόπο και κεντρικό έλεγχο των κριτηρίων διάθεσης, εξασφαλίζοντας τη διαφάνεια και ελαχιστοποιώντας το διοικητικό φορτίο των Ιδρυμάτων.
Η Ηλεκτρονική Υπηρεσία Απόκτησης Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου παρέχεται από το Υπουργείο Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων και τον Οργανισμό Αστικών Συγκοινωνιών Αθηνών (ΟΑΣΑ), με την τεχνική υποστήριξη του Εθνικού Δικτύου Έρευνας και Τεχνολογίας (ΕΔΕΤ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Το εχουν κλειστο απο το πρωι μην τους παρει ο διαο....ς τον πατ...α τα μπιππππ μπιππππ μπιππππ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
αμα εγω δεν το θελω ηλεκτρονικα δεν γινεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
αμα εγω δεν το θελω ηλεκτρονικα δεν γινεται;

γιατί να μην το θες...;
Εννοώ, τι διαφορά έχει από το χάρτινο..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
φτου, έληξε το μέιλ μου και δεν μπορώ να κάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
φτου, έληξε το μέιλ μου και δεν μπορώ να κάνω :P

πως εληξε καλε;; τι μειλ ειναι αυτο;; μηπως εισαι 7 ετος και δεν σου δινουν;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
πως εληξε καλε;; τι μειλ ειναι αυτο;; μηπως εισαι 7 ετος και δεν σου δινουν;:hmm:
για e-mail λέει!!! Αν δεν το χρησιμοποιείς λήγει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
για e-mail λέει!!! Αν δεν το χρησιμοποιείς λήγει!!

ληγουν τα μειλ;;; ρε συ δεν το ηξερα...και εσυ τι βαζεις τοσα θαυμαστικα; με τρομαξες:eek::eek::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
πως εληξε καλε;; τι μειλ ειναι αυτο;; μηπως εισαι 7 ετος και δεν σου δινουν;:hmm:
χαχαχα 19 είμαι, λες να 'μαι 7ο έτος? :D για το πανεπιστημιακό μέιλ λέω. μου το ζητάει όταν πάω να κάνω εγγραφή αλλά επειδή έληξε δεν δέχεται τα στοιχεία μου. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
αα δεν το κάνω επίτηδες!Το συνιθίζω απλά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Νομιζω θα πρεπει να επικοινωνησεις με τη σχολη για να σου δωσουν νεο η να ανοιξουν το παλιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
χαχαχα 19 είμαι, λες να 'μαι 7ο έτος? :D για το πανεπιστημιακό μέιλ λέω. μου το ζητάει όταν πάω να κάνω εγγραφή αλλά επειδή έληξε δεν δέχεται τα στοιχεία μου. :worry:

οκ δεν προσεξα την ηλικια σουυυυυυ μην μου ριχνετε ντοματεςςςςςςςςςςςςςς:whistle::whistle:
τι εννοεις πανεπιστημιακο μειλ;; εξηγειστε ρε να καταλαβω:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
τι εννοεις πανεπιστημιακο μειλ;; εξηγειστε ρε να καταλαβω:eek:

Εννοούν τον πανεπιστημιακό ιδρυματικό λογαριασμό. Με ένα username κι ένα password έχεις πανεπιστημιακή διεύθυνση mail (π.χ. για το ΑΠΘ είναι @auth.gr), πρόσβαση στον Εύδοξο, στο σύστημα με το Πάσο, σε υπηρεσίες γραμματείας, στο blackboard κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Εννοούν τον πανεπιστημιακό ιδρυματικό λογαριασμό. Με ένα username κι ένα password έχεις πανεπιστημιακή διεύθυνση mail (π.χ. για το ΑΠΘ είναι @auth.gr), πρόσβαση στον Εύδοξο, στο σύστημα με το Πάσο, σε υπηρεσίες γραμματείας, στο blackboard κλπ.

και εγω γιατι δεν εχω τετοιο; νομιζα οτι μονο οι καθηγητες εχουν τετοιο!:eek::eek::eek::whistle::whistle::wall::wall::oops::oops::oops:
εγω πως θα αποκτησω ενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Όλοι μπορούν να έχουν αλλά στους προπτυχιακούς ζητά αυτό το μέιλ...; Εγώ έδωσα το gmail μου πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Όλοι μπορούν να έχουν αλλά στους προπτυχιακούς ζητά αυτό το μέιλ...; Εγώ έδωσα το gmail μου πάντως!

καλα εγω hotmail δινω και δεν εχω προβλημα.μπορω και εγω να αποκτησω τετοιο;πως ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenoOz

Νεοφερμένος

Η Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Aν ισχυουν μεχρι 23/10 τα παλια μια χαρα...
Τις πρωτες μερες θα πεφτει συνεχεια (ολοι βιαζονται να βγαλουν πρωτοι)..
Οι μεγαλυτεροι αφηστε τα πρωτακια να βγαλουν να εχουν μειωμενα εισητηρια και παμε μετα εμεις.
Just saying.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Aν ισχυουν μεχρι 23/10 τα παλια μια χαρα...
Τις πρωτες μερες θα πεφτει συνεχεια (ολοι βιαζονται να βγαλουν πρωτοι)..
Οι μεγαλυτεροι αφηστε τα πρωτακια να βγαλουν να εχουν μειωμενα εισητηρια και παμε μετα εμεις.
Just saying.
χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Όλοι μπορούν να έχουν αλλά στους προπτυχιακούς ζητά αυτό το μέιλ...; Εγώ έδωσα το gmail μου πάντως!

Όχι όχι δεν ζητούν αυτό το mail όποιο θες βάζεις.Εγώ έδωσα το hotmail μου και μου ήρθαν και τα μηνύματα για το πάσο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top