Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
οχι του ατιμου του ξε-κωλιαρη :ο)

αλλα και παλι,και να σε πιασει πολυ απλα δεν δινεις τα στοιχεια σου,αλλα οτι σου κατεβει...ποτε δεν εχω πληρωσει προστιμο,δινω απλα ψευτικα στοιχεια και μη τον ειδατε.Πολυ απλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.

ka8armataki

Νεοφερμένος

Η ka8armataki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
στο γεωπονικο εχουν παρει πασο απο τη δευτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
εμεις πηραμε!!!Αλλα μας ειπαν οτι μονο σε μας εδωσαν.δεν ξερω γιατι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
οχι του ατιμου του ξε-κωλιαρη :ο)

αλλα και παλι,και να σε πιασει πολυ απλα δεν δινεις τα στοιχεια σου,αλλα οτι σου κατεβει...ποτε δεν εχω πληρωσει προστιμο,δινω απλα ψευτικα στοιχεια και μη τον ειδατε.Πολυ απλα..

άσε ρε...καλύτερα να δώσεις ένα 20άρικο παρά να μπλέξεις με πλαστά στοιχεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
εμεις πηραμε!!!Αλλα μας ειπαν οτι μονο σε μας εδωσαν.δεν ξερω γιατι!
έλα ντε ,εμείς τι κάναμε δηλαδή? κατουρήσαμε στο πηγάδι?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
χαχαχα εννοουσα σε ολη την φιλοσοφικη..αλλα απ οτι φαινεται και αλλοι το ιδιο προβλημα εχετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
θα πάω αύριο να ρωτήσω στη γραμματεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
και για πες μου,πως θα σε βρουν και θα σε καταλαβουν οτι εδωσες ψευτικα στοιχεια???
κλασσικα:παπαδοπουλος ταδε, ταδε διευθυνση,ταδε κινητο,οκ,κατεβαινεις οταν φτασεις στην σταση που θες,απευθειας τσαλακωμα και τριποντο στον καδο σκουπιδιων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
α καλα σωθηκες....
εχεις καιρο να μαθεις τι εστι γραμματεια σε ελληνικο πανεπηστημιο...(για αυτο σου εριξα ενα μειον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
και για πες μου,πως θα σε βρουν και θα σε καταλαβουν οτι εδωσες ψευτικα στοιχεια???
κλασσικα:παπαδοπουλος ταδε, ταδε διευθυνση,ταδε κινητο,οκ,κατεβαινεις οταν φτασεις στην σταση που θες,απευθειας τσαλακωμα και τριποντο στον καδο σκουπιδιων....

ούτε ταυτότητα δε ζητάν;...δεν παίζει...δηλαδή όσοι κόβουν εισιτήρια τους περισσεύουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
α καλα σωθηκες....
εχεις καιρο να μαθεις τι εστι γραμματεια σε ελληνικο πανεπηστημιο...(για αυτο σου εριξα ενα μειον)

δεν έχω να χάσω τίποτα...

ΥΓ: πάρε κι εσύ το μείον :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
α καλα σωθηκες....
εχεις καιρο να μαθεις τι εστι γραμματεια σε ελληνικο πανεπηστημιο...(για αυτο σου εριξα ενα μειον)
πάρε και ένα μειον απο μένα γιατί ξέρεις εσύ.
ακιρε θα σου το αποκαταστήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ζητανε αλλα αν πεις οτι δεν εχεις τιποτα επανω σου σε καμια περιπτωση δεν τολμανε να ελεγξουν τσαντα η οτιδηποτε αλλο,και φυσικα δεν ειναι η περιπτωση που φωναζουν την αστυνομια (αλλο κουλο και αυτο)
υπαρχουν βεβαια και οι περιπτωσεις οπου η παρανοια και η παραλογια διαπρεπουν

επι χρονια βγαζω μηνιαια καρτα και δεν μπλεκω με ψιλα κλπ για εισητηρια και για το μηχανημα πανω στο λεοφωρειο
μια μερα ξεχασα να παω για ανανεωση και αναγκαστηκα να κοψω εισητηριο απο το μηχανημα
δεν ηξερα ομως οτι επανω στο λεοφωρειο ειναι 10λεπτα παραπανω,υπεθεσα οτι ειναι η ιδια τιμη που πουλανε στα περιπτερα
και με "τσακωσε" ο ελεγκτακος επειδη δεν εκοψα εισητηριο (δεν ειχα κερματα) και αρχισε να αρχιζει τις κλασσικες βλαχομαγκιες...
σε τετοιες περιπτωσεις τους φερεσαι οπως σου φερονται....
καθομουν στην θεση μου και αφου του εξηγουσα τι συνεβενε δεν καταλαβαινε..αντε καλα λεω..μου κοβει κληση (εννοειται με ψευτικα στοιχεια) και κατευθειαν οταν πηγε να φυγει του λεω "φιλε κοιτα λιγο"..παραθυρο ανοιχτο,το τσαλακωνω και το πεταω εξω...πηγε στο καπακι να μου κανει νουμερα αλλα ειδε οτι δεν μασησα,σηκωθηκα και (μιας και ειμαι καααπως ψηλος και καααπως χμμμ...φουσκωμενος να το πω??) καταλαβε οτι δεν τον παιρνει να τοι συνεχισει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
δεν ξερω αλλα αν σε κανει να νοιωθεις ανετα και ομορφα με μεγαλη χαρα να το δεχτω,εχω καλη καρδια εξαλλου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitroulaaaa

Νεοφερμένος

Η dimitroulaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εμας μας ειπαν οτι θα μας τα δωσουν τα πασο καθως και το βιβλιαριο σπουδων το οποιο δεν εχουμε παρει ακομα τη Δευτερα στη τελετη υποδοχης πρωτοετων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
όπως διάβασα και σε ένα άλλο φόρουμ :


φέέέέέέέέέέετα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonataArctica

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδιά εμείς πήραμε πάσο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwnstantina K.

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα - Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
αδερφια παραγγελνω τωρα τελευταια απο Pizza Fan και τους διχνω το ΠΑΣΟ μου και μου κανουν 40% εκπτωση για αποστολη στο σπιτι!!!!
απλα τα σπαειι!!!:jumpy:

εγω προτινω να μπειτε σ'ενα ταξι της πιτσα φαν και να παρετε καμια 30αρια κουπονια να εχετε χαχα!
Εγω αυτο εχω κανει παντως και ολο με 50% παιρνω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
γιατι καλε ποιος δεν πηρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top