Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Καλό ήταν, αλλά ήταν και ίδιο με την κάρτα των πανελληνίων και θύμιζε πολύ σχολείο...

Ζήτα και από καμμιά γραμματεία ή καμμιά παράταξη να σου δώσουν κανένα ασυμπλήρωτο αν σ άρεσε τόσο πολύ..!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Καλό ήταν, αλλά ήταν και ίδιο με την κάρτα των πανελληνίων και θύμιζε πολύ σχολείο...

Ζήτα και από καμμιά γραμματεία ή καμμιά παράταξη να σου δώσουν κανένα ασυμπλήρωτο αν σ άρεσε τόσο πολύ..!:P

Λες? :P μπα... εδώ δεν βγάζεις άκρη για τα βασικά... για το μουσταρδί πάσο θα νοιαστουν? χεχε!!
Θα πάρω το παλιό του αδερφού μου!! :jumpy: ......ή δεν το κρατας?


Πάντως όσον αφορά την Ξάνθη οι φοιτητές έχουν έκπτωση σε ένα εστιατόριο (την Κληματαριά αν δεν κάνω λάθος) αν κ δεν νομίζω να χρειάζεται πάσο... Κ σε ένα μαγαζι με αντρικά ρούχα στο εμπορικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Βασικά ίσως είναι το μόνο με το οποίο ασχολούνται...

Ο,τι θες το κάνεις, εγώ το έχω κρατήσει...

Και στα Χανιά έχουμε έκπτωση σε ένα εστιατόριο (ένα απ' όσο ξέρω, μπορεί να ισχύει και σε άλλα). Έχουμε και έκπτωση σε ένα εκθεσιακό χώρο (ειδικά εμείς της αρχιτεκτονικής που πηγαίνουμε -γκουχ- συχνά)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
παιδια το θεμα του τοπικ ειναι τα προνομια του πασο και οχι οι χρωματικες προτιμισεις του καθενος....ευχαριστω


και πισω στο θεμα....στην Θεσσαλονικη ΕΚΤΩΣ περιοδου εκπτωσεων και προσφορων με αγορες απο τα καταστηματα ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ και με την επιδιξη του πασο εχουμε αυτοματως εκπτωση 25%.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Σόρρυ...:'( παρασυρθήκαμε....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Εκτός από το πάσο, μπόρουμε να βγάλουμε κ τη διεθνη, αν δεν κάνω λάθος, φοιτητική ταυτότητα... ISIC! Έχει πολλές εκπτώσεις κ συμφέρει ιδιαίτερα (κ κυρίως) τα παιδιά που είναι Αθήνα, Θεσσαλονίκη κ Πάτρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Titakos

Νεοφερμένος

Ο Titakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasia88

Νεοφερμένος

Η anastasia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
αδερφια παραγγελνω τωρα τελευταια απο Pizza Fan και τους διχνω το ΠΑΣΟ μου και μου κανουν 40% εκπτωση για αποστολη στο σπιτι!!!!
απλα τα σπαειι!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
αδερφια παραγγελνω τωρα τελευταια απο Pizza Fan και τους διχνω το ΠΑΣΟ μου και μου κανουν 40% εκπτωση για αποστολη στο σπιτι!!!!
απλα τα σπαειι!!!:jumpy:

εεε...χωρις πασο θα σου κανανε 30%...και αμα εκανες παραλαβη απο το καταστημα 50%!!!στην ουσια δεν κερδιζεις και πολλα!!!εγω απο κατι τοσο μεγαλες εταιρειες περιμενα πολυ καλυτερες προσφορες για τους φοιτητες!!!!κανενα 50% το λιγοτερο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
αν σου χαριζαν και την πιτσα θαταν ακομα καλυτερο πιστευω...:P.....εμενα απο μια πιτσαρια στη γειτονια μου μου φερνουν και παγωτο με το ΠΑΣΟ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
εεε...χωρις πασο θα σου κανανε 30%...και αμα εκανες παραλαβη απο το καταστημα 50%!!!στην ουσια δεν κερδιζεις και πολλα!!!εγω απο κατι τοσο μεγαλες εταιρειες περιμενα πολυ καλυτερες προσφορες για τους φοιτητες!!!!κανενα 50% το λιγοτερο!!!

27 ευρώ εχει η 4x4 και τη δινουν 16 στους φοιτητές ρε φιλε, τι αλλο θες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
27 ευρώ εχει η 4x4 και τη δινουν 16 στους φοιτητές ρε φιλε, τι αλλο θες. :D

Καλα το 27 μην το υπολογιζεις καθολου!!!13.5 ειναι αν πας και την παρεις μονος ..οτι και να εισαι!!!19 αν στην φερουν σπιτι...οτι και να εισαι...και 16 αν εισαι φοιτητης η στον επαγγελματικο σου χωρο!!!ενταξη....σιγα...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε τι σιγά...Ακόμη κι εγώ που διαθέτω αμάξι βαριέμαι να περιμένω μισή ώρα στις πιτσαρίες. :D
Σίγουρα άλλο το 27, άλλο το 16. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
παιδιά έκπτωση να 'ναι κ ό,τι να 'ναι!! (ναι, έχουν πέσει αφραγκίες... :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ε τι σιγά...Ακόμη κι εγώ που διαθέτω αμάξι βαριέμαι να περιμένω μισή ώρα στις πιτσαρίες. :D
Σίγουρα άλλο το 27, άλλο το 16. ;)

Μα κανενας δεν την αγοραζει 27!!!!και ενας απλος πολιτης να την παραγγιλει....θα την παρει 19!!!μαλακιες τις pizza fun ειναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
:jumpy::jumpy:
αδερφια παραγγελνω τωρα τελευταια απο Pizza Fan και τους διχνω το ΠΑΣΟ μου και μου κανουν 40% εκπτωση για αποστολη στο σπιτι!!!!
απλα τα σπαειι!!!:jumpy:
:jumpy::jumpy::jumpy:αληθεια???ποοοο 3 χρονια εχω ΠΑΣΟ, τωρα εμαθα οτι κανουν εκπτωση στην πιτσα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
:jumpy::jumpy:
:jumpy::jumpy::jumpy:αληθεια???ποοοο 3 χρονια εχω ΠΑΣΟ, τωρα εμαθα οτι κανουν εκπτωση στην πιτσα!:P

ε, όχι και έκπτωση στην πίτσα...!!!
είναι σιγουρο αυτό??? :what::what::what::what::what::what:

γιατι δεν το γράφει πάνω...:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
-----------------------------------------
ξέρετε αν ισχύει για εκπτώσεις σε είδη ένδυσης - υπόδυσης???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δες εδω


αδερφια παραγγελνω τωρα τελευταια απο Pizza Fan και τους διχνω το ΠΑΣΟ μου και μου κανουν 40% εκπτωση για αποστολη στο σπιτι!!!!
απλα τα σπαειι!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gas_

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γνωρίζει καποιος αν με το πασο εχουμε 30% εκπτωση στο καταστημα rainbow(applestore).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Παιδία η κάρτα ISIC οντως είναι κορυφαια!!Μηπως την εχει κανεις να μας πει περισσοτερα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top