Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

tasos_ap

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Επίσης στο notos galleries έχουν εκπτώσεις 10 ή 20% στους φοιτητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dalida

Νεοφερμένος

Η dalida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Στα notos καθώς και στα Fokas νομίζω.Και σε αρκετές συναυλίες και θέατρα.Το πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχει παντού εκπτωση πενήντα τοις εκατό.Στα δρομολόγια θεσσαλονίκη γιάννενα π.χ έχει 20 ή 25 και όχι πενήντα ενώ στα δρομολόγια πλοίων Κέρκυρας Ηγουμενίτσας έχει πενήντα τοις εκατό.Ξέρει κανείς τι συμβαίνει με τα δρομολόγια τρένων ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Γειά!! ρε παιδιά τελικά σε τι χρησιμεύει το πάσο, οέο? Είμαι πρωτοετής και το μόνο που το κάνω είναι να το δείχνω σε μία συγκεκριμένη καφετέρια για να παίρνω επιτραπέζια.. ΛΟΛ!! δλδ εκτός από επιτραπέζια στην καφετέρια.. σε τι άλλο χρειάζεται...???? πώς θα μάθω αν δικαιούμαι έκπτωση ή τπτ άλλο και πού....??????? *σημείωση, στο αστικό δε μου το έχουν ζητήσει ποτέ, ούτε όταν αγοράζω εισητήρια κτλ κτλ.. :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Στο My House?:P
Μπορεί να στο ζητήσουν όμως στο αστικό..:)
Επίσης μπορείς να έχεις έκπτωση στα Κτελ, στο σινεμα..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Για θεσσαλονικη γνωριζεται τιποτα?
Σε ποια καταστημα παιζει καποια εκπτωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Και στα attica κανουν εκπτωση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.

anna13

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γειά!! ρε παιδιά τελικά σε τι χρησιμεύει το πάσο, οέο? Είμαι πρωτοετής και το μόνο που το κάνω είναι να το δείχνω σε μία συγκεκριμένη καφετέρια για να παίρνω επιτραπέζια.. ΛΟΛ!! δλδ εκτός από επιτραπέζια στην καφετέρια.. σε τι άλλο χρειάζεται...???? πώς θα μάθω αν δικαιούμαι έκπτωση ή τπτ άλλο και πού....??????? *σημείωση, στο αστικό δε μου το έχουν ζητήσει ποτέ, ούτε όταν αγοράζω εισητήρια κτλ κτλ.. :jumpy::jumpy::jumpy:
Γεια σας!!Απ' ό,τι φαίνεται Marilenaki δεν έχει τύχει να στο ζητήσουν στο αστικό. Αλλά κανονικά είναι για εισιτήρια cinema.. Ας πούμε στα Village που είχα πάει είχε έκπτωση γύρω στα 3?. Και είναι και σε κάποια καταστήματα... Είχα ακούσει ότι έχει και ο Hondos Center 10% αλλά δεν ξέρω αν ισχύει αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γεια σας!

Σορι αλλα ειμαι κ εγω πρωτοετης και μαλιστα τελειως ασχετη, ΠΑΣΟ ειναι αυτο το μπλε δελτιο που παιρνουμε για τα μεσα συγκοινωνιας στην εγγραφη?

Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Γεια σας!

Σορι αλλα ειμαι κ εγω πρωτοετης και μαλιστα τελειως ασχετη, ΠΑΣΟ ειναι αυτο το μπλε δελτιο που παιρνουμε για τα μεσα συγκοινωνιας στην εγγραφη?

Ευχαριστω!

Ναι :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Γεια σας!

Σορι αλλα ειμαι κ εγω πρωτοετης και μαλιστα τελειως ασχετη, ΠΑΣΟ ειναι αυτο το μπλε δελτιο που παιρνουμε για τα μεσα συγκοινωνιας στην εγγραφη?

Ευχαριστω!

να ξερεις οτι δεν θα ειναι παντα μπλε...
το περσινο ηταν μουσταρδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Στο My House?:P
Μπορεί να στο ζητήσουν όμως στο αστικό..:)
Επίσης μπορείς να έχεις έκπτωση στα Κτελ, στο σινεμα..:hmm:
Αυτό ήθελα να ρωτήσω κι εγώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
να ξερεις οτι δεν θα ειναι παντα μπλε...
το περσινο ηταν μουσταρδι

Είναι πιο ωραίο το φετινό χρώμα...πολύ μουντό το περσινό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Είναι πιο ωραίο το φετινό χρώμα...πολύ μουντό το περσινό.:P

είμαι η μόνη που προτιμώ το μουσταρδί από το baby blue?? :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Μα είναι πάσο μπλε!:P
--------
Να δω αν βγάλουν κανένα λαχανί ή ροζ/φούξια τι θα πεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Εμάς μας φαίνεται ξεχωριστό,τι θες τώρα??:P
-----------------------------------------
είμαι η μόνη που προτιμώ το μουσταρδί από το baby blue?? :who:

Ανήκεις στην μειοψηφία,καλά να πάθεις!:P
-----------------------------------------
Να δω αν βγάλουν κανένα λαχανί ή ροζ/φούξια τι θα πεις....

Πωω,γουστάρωωωω!:P(αν και θα είναι λίγο για τα καρναβάλια μετά..:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Μα είναι πάσο μπλε!:P
--------
Να δω αν βγάλουν κανένα λαχανί ή ροζ/φούξια τι θα πεις....

Το λαχανί παλεύεται... το ροζ/φούξια με καμία παναγία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Και που να δεις το πορτοκαλί....

Το περσινό και το φετινό πάντως είναι πολύ εντάξει χρώματα, θα μ άρεσε να είναι μόνιμα έτσι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Και που να δεις το πορτοκαλί....

Το περσινό και το φετινό πάντως είναι πολύ εντάξει χρώματα, θα μ άρεσε να είναι μόνιμα έτσι....

Ω Θεέ μου!! Υπήρχε κ πορτοκαλί?! Αυτό παραείναι γύφτικο...
Καλό είναι το baby blue αλλά επιμένω στο μουσταρδί!! Κρίμα που δεν το προλαβα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top