Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Stelina.Teta

Νεοφερμένος

Η Stelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ρε παιδιά ξέρει κανεις αν ζητάνε στα πλοία να δείξεις το πάσο? θα πάω σε μια εβδομάδα σκιάθο k δεν το έχω για να το δείξω, αλλα έκλεισα φοιτητικό εισιτήριο... plz help! ελπίζω να μπορώ να πληρώσω τι διαφορα αν m το ζητήσουν k να μην m δώσουν κανένα πρόστιμο ://:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Ρε παιδιά ξέρει κανεις αν ζητάνε στα πλοία να δείξεις το πάσο? θα πάω σε μια εβδομάδα σκιάθο k δεν το έχω για να το δείξω, αλλα έκλεισα φοιτητικό εισιτήριο... plz help! ελπίζω να μπορώ να πληρώσω τι διαφορα αν m το ζητήσουν k να μην m δώσουν κανένα πρόστιμο ://:/:
όταν ήμουν φοιτητής κατά τον έλεγχο των εισιτηρίων μου ζητούσαν το πάσο. Τώρα, αν δεν το έχεις δεν νομίζω να σου δώσουν πρόστιμο αλλά θα σε υποχρεώσουν να πληρώσεις όλο το αντίτιμο. Δεν έχω διαβάσει κάπου ότι προβλέπεται πρόστιμο όταν πρόκειται για ακτοπλοϊκό εισιτήριο.
Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να επικοινωνήσεις ανώνυμα με την εταιρία και να ρωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ρε παιδιά ξέρει κανεις αν ζητάνε στα πλοία να δείξεις το πάσο? θα πάω σε μια εβδομάδα σκιάθο k δεν το έχω για να το δείξω, αλλα έκλεισα φοιτητικό εισιτήριο... plz help! ελπίζω να μπορώ να πληρώσω τι διαφορα αν m το ζητήσουν k να μην m δώσουν κανένα πρόστιμο ://:/:

Δηλαδη δεν εισαι καν φοιτητρια?ή εχεις δωσει το πασο σου για ανανεωση?:hmm:

Εναλλακτικα παντως,ζητησε καποια βεβαιωση απο τη σχολη σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Στα λαπτοπ εχει εκπτωση με το φοιτητικο πασο?Ετσι ειχα ακουσει
Δεν αναφερομαι στους δικαιουχους των 400 ευρω του προγραμματος Δες την ψηφιακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Στα λαπτοπ εχει εκπτωση με το φοιτητικο πασο?Ετσι ειχα ακουσει
Δεν αναφερομαι στους δικαιουχους των 400 ευρω του προγραμματος Δες την ψηφιακα

Αυτο μπορει να ισχυει σε συγκεκριμενο/συγκεκριμενα καταστημα ως καποιο ειδος προσφορας!!!!!
Αν και προσωπικα δεν εχω ακουσει τπτ τωρα τελευταια!!!Αν εχεις καποιο τετοιο καταστημα υποψη σου ,καλο θα ηταν να το αναφερεις γιατι θα ενδιεφερε αρκετους πιστευω!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Αυτο μπορει να ισχυει σε συγκεκριμενο/συγκεκριμενα καταστημα ως καποιο ειδος προσφορας!!!!!
Αν και προσωπικα δεν εχω ακουσει τπτ τωρα τελευταια!!!Αν εχεις καποιο τετοιο καταστημα υποψη σου ,καλο θα ηταν να το αναφερεις γιατι θα ενδιεφερε αρκετους πιστευω!!!!!;)

Βασικα εχει παρει ενας φιλος μου λαπτοπ πριν μερικους μηνες και τον ρωτησαν αν ειναι φοιτητης.Και οτι εχουν προσφορες για φοιτητες αν καταλαβε καλα.Αν ισχυει δεν ξερω γι αυτο ρωταω μηπως γνωριζει κατι καποιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Βασικα εχει παρει ενας φιλος μου λαπτοπ πριν μερικους μηνες και τον ρωτησαν αν ειναι φοιτητης.Και οτι εχουν προσφορες για φοιτητες αν καταλαβε καλα.Αν ισχυει δεν ξερω γι αυτο ρωταω μηπως γνωριζει κατι καποιος
Mε μια ματιά στο διαδίκτυο λένε για το φοιτητικό internet μόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelina.Teta

Νεοφερμένος

Η Stelina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τελικά όταν πήγα πλήρωσα μόνο τη διαφορά (που ήταν +8ευρώ) και όταν γύρισα πέρασα κανονικά, χωρίς το πάσο! thanks! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Τελικα τι γινεται με το ΠΑΣΟ???εχετε παρει εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Όχι, μόνο βιβλιάρια σπουδών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=52644
:)

ΥΓ. Όλοι πατούν εκεί που τ' όνειρο τελειώνει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
πάσο δεν έχει πάρει κανένας ακόμα.Για αυτούς που είναι στο απθ μάλλον είναι καλύτερα τα πράγματα.
https://www.newsfilter.gr/2010/10/03/archizi-i-dianomi-ton-paso-sto-a-p-th/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greek1

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Θα δώσουνε μη φοβάστε. Εμείς στο Πανεπιστήμιο Πατρών θα πάρουμε αύριο όπως μας είπαν οπότε πιστεύω πως θα επεκταθεί και σε όλη την Ελλάδα. Just keep waiting..


υ.γ christo μόνο και μόνο γι αυτο που έχεις υπογραφή έχεις σεβασμό από μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante38245

Νεοφερμένος

Ο dante38245 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Θα δώσουνε μη φοβάστε. Εμείς στο Πανεπιστήμιο Πατρών θα πάρουμε αύριο όπως μας είπαν οπότε πιστεύω πως θα επεκταθεί και σε όλη την Ελλάδα. Just keep waiting..


υ.γ christo μόνο και μόνο γι αυτο που έχεις υπογραφή έχεις σεβασμό από μένα...
Aληθεια παιρνουμε αυριο?Δεν το ηξερα?Σας το ειπαν στη γραμματεια σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ξέρει κανείς αν για κόψω μειωμένο εισιτήριο στο αστικό απαιτείται απαραίτητα πάσο (κι όχι βιβλιάριο σπουδών ή κάποιο άλλο έγγραφο που αποδεικνύει πως είμαι φοιτητής) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greek1

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μας το είπαν στην υποδοχή πρωτοετών χθες άσε που είχαν πάει στη γραμματεία κατι φιλαράκια πιο πριν και είδαν τις εργαζόμενες να τα σφραγίζουν ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
θα μας δώσουν σίγουρα.Μην ακούτε ακούτε τους κομματάρχες,αυτά που γράφουν στα φυλλάδια τους, δεν ξέρω καν πώς τα συμπέραναν,μου φαίνεται αφορμή ψάχνουν....λίγο άσχετο αλλα τέλος πάντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
θα μας δώσουν σίγουρα.Μην ακούτε ακούτε τους κομματάρχες,αυτά που γράφουν στα φυλλάδια τους, δεν ξέρω καν πώς τα συμπέραναν,μου φαίνεται αφορμή ψάχνουν....λίγο άσχετο αλλα τέλος πάντων.

το θέμα είναι "πότε;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
μονο για την περιπτωση που ανεβει ελεγκτης να δει το εισητηριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
μονο για την περιπτωση που ανεβει ελεγκτης να δει το εισητηριο...

δλδ το βιβλιάριο σπουδών δε του φτάνει του καρ_ιόλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top