Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ρε παιδια το γεγονός ότι αναγράφεται στο πάσο ο ΟΑΣΑ δεν σημαίνει ότι η έκπτωση της τάξεος 25% ισχύει μόνο για τον ΟΑΣΑ?!?!Σωστά?

Όχι, η έκπτωση ισχύει και αλλού, απλά αυτός που έχει την ευθύνη έκδοσης είναι ο ΟΑΣΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Oι φοιτητές των ΤΕΙ πώς λαμβάνουν το πάσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Oι φοιτητές των ΤΕΙ πώς λαμβάνουν το πάσο;

Τι εννοείς...; Για το ΤΕΙ Αθήνας, έχει ένα ειδικό λινκ νομίζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λέει:
Από το ακαδημαϊκό έτος 2011-12 οι φοιτητές των Α.Ε.Ι. και Α.Ε.Α. της χώρας θα παραλαμβάνουν το δελτίο ειδικού εισιτηρίου (ΠΑΣΟ), μετά από ηλεκτρονική αίτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silflou

Νεοφερμένος

Ο silflou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγω ακομη αντιμετωπιζω προβλημα....μονο που αυτη τη φορα μετα την ταυτοποιηση μου βγαζει λευκη σελιδα δεν ξερω αν θεωρειται προοδος αυτο:P.Οι υπολοιποι για πανεπιστημιο πατρας καταφερατε κατι?

Εγώ φίλε μου,που είμαι στο πανεπιστήμιο έκανα κανονικά την αίτηση για το πάσο.Το μόνο πρόβλημα ήτανε ότι καθυστερούσε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το πρόγραμμα μάλλον επειδή είναι έτοιμο να κρασάρει!Αλλα για καλη σου τύχη μπες κατα τι 2.00 το βράδυ και πιστεύω δεν θα έχεις κανένα προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Στον νέο νόμο ΑΕΙ=πανεπιστήμια και ΤΕΙ...
(άρθρο 1, παρ. 2)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Α, με έπιασες αδιάβαστη. :redface:

ΑΕΑ=;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Πρέπει να είναι Ανώτατη Εκκλησιαστική Ακαδημία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silflou

Νεοφερμένος

Ο silflou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Επίσης κατά την διάρκεια υποβολής της αίτησης εμφανίζει κατι χαζομάρες οτι δεν έχω πιστοποιήσει το e-mail μου.Που χρειάζεται αυτο?? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Επίσης κατά την διάρκεια υποβολής της αίτησης εμφανίζει κατι χαζομάρες οτι δεν έχω πιστοποιήσει το e-mail μου.Που χρειάζεται αυτο?? :/

Πρέπει να το κάνεις, γιατί αλλιώς θα σε θεωρήσει bot και δεν θα περάσει την αίτηση. Στο μέιλ που έδωσες, έχει έρθει ένα μέιλ με έναν σύνδεσμο. Αν τον ακολουθήσεις, είσαι κομπλέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θα σου αποσταλεί ένας κωδικός με τον οποίο θα παραλάβεις το πάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeanjean

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Παιδιά τελικά με το 2ο εξάμηνο που μου έβγαζε όλα οκ.Εκανα αίτηση στο helpdesk και μετά από μια μέρα με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν πως μπορώ να το αλλάξω. :) Bέβαια ακόμη δεν το έκανα γιατί δεν μπορώ να μπω :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εγώ μπήκα, έκανα την αίτηση και τώρα περιμένω... ξέρει κανείς πότε θα μου απαντήσουν ότι είναι εντάξει και πότε θα μπορώ να το πάρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Πρέπει να εγκριθεί από την γραμματεία σου πρώτα και μετά μέσα σε 5 μέρες θα είναι στο σημείο που επέλεξες.

Εμένα μου έστειλαν πριν λίγο, αν θέλω να αλλάξω το σημείο παραλαβής, να το κάνω άμεσα!!Μάλλον προχωράει καλά το θέμα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgazoe

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgazoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Πρέπει να εγκριθεί από την γραμματεία σου πρώτα και μετά μέσα σε 5 μέρες θα είναι στο σημείο που επέλεξες.

Εμένα μου έστειλαν πριν λίγο, αν θέλω να αλλάξω το σημείο παραλαβής, να το κάνω άμεσα!!Μάλλον προχωράει καλά το θέμα μου!

Και εμένα μου έστειλαν το ίδιο μήνυμα και σε sms και σε e-mail! Ευτυχώς δεν είπαν τπτ για τη φωτο!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Η Σχολή σας επέστρεψε κενή τιμή στον Αρ. Μητρώου σας

Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Κέντρο Δικτύων του Ιδρύματός σας ή με το Γραφείο Αρωγής της δράσης για να λυθεί το πρόβλημα.


Τι σκατα ειναι αυτο τωρα?:confused: Το εκανα κανονικα για μενα και παω να το κανω για την αδερφη μου και βγαζει αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Μόλις υπέβαλλα την αίτηση! μουχαχαχ00α0χ0αχα0χα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spieler

Νεοφερμένος

Η Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Το εξάμηνο το άλλαξα κι εγώ.Ρώτησα στο γραφείο αρωγής και μου είπαν ότι από σήμερα θα μπορώ να το αλλάξω και όντως έτσι έγινε!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Η Σχολή σας επέστρεψε κενή τιμή στον Αρ. Μητρώου σας

Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Κέντρο Δικτύων του Ιδρύματός σας ή με το Γραφείο Αρωγής της δράσης για να λυθεί το πρόβλημα.


Τι σκατα ειναι αυτο τωρα?:confused: Το εκανα κανονικα για μενα και παω να το κανω για την αδερφη μου και βγαζει αυτο.
και σε μενα αυτο βγαζει:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Επειδή και εμένα μου έβγαζε αυτό: Η Σχολή σας επέστρεψε κενή τιμή στον Αρ. Μητρώου σας

Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Κέντρο Δικτύων του Ιδρύματός σας ή με το Γραφείο Αρωγής της δράσης για να λυθεί το πρόβλημα.

Πήρα στο γραφείο αρωγής τώρα το πρωί ανέφερα το πρόβλημα με το πάσο και μου είπαν ότι έχει πρόβλημα στη σύνδεση του πανεπιστημίου Θεσσαλίας με το υπουργείο παιδείας... (οπότε ίσως και στη Θεσ/νίκη να υπάρχει ίδιο πρόβλημα). Πήρα τηλέφωνο στο κέντρο δικτύου τηλεματικής του πανεπιστημίου Θεσσαλίας και μου είπαν ότι υπάρχει πρόβλημα στον αριθμό μητρώου των φοιτητών και πως κανένας από το πανεπιστήμιο Θεσσαλίας δεν έχει καταφέρει να κάνει αίτηση για το πάσο... Τέλος μου είπε πως το πρόβλημα ίσως λυθεί σήμερα και να ξαναδοκιμάσω το απόγευμα... Οπότε βλέπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top