Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

spieler

Νεοφερμένος

Η Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μπα δεν νομίζω γιατί και εγώ που είμαι πρωτοετής μου έβγαζε 0 στο εξάμηνο και το άλλαξα και το έκανα 1:hmm:
Πως το άλλαξες; Αφού το εμφανίζει σε στοιχεία που δεν μπορείς να επεξεργαστείς..Έχω στείλει στο γραφείο αρωγής αλλά δε μου έχουν απαντήσει ακόμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Η φοιτητικη ταυτοτητα θα σου προσφερει προσβαση στη βιβλιοθηκη,στη λεσχη σιτησης,κλπ.Αν θυμαμαι καλα,θα εχει και κωδικο/κωδικους,που θα τους χρησιμοποιησεις για να δηλωσεις τα συγγραμματα στον Ευδοξο.Ενω το πασο θα σου προσφερει εκπτωση σε μαγαζια,στα μεσα μεταφορας,κλπ.Μαλλον τους κωδικους θα πρεπει να τους ζητησεις μονη σου,οθτε κι εμενα μου εδωσαν οταν πηγα να γραφτω,μπορει να παω αυριο.:)
Παιδια,οποιος ξερει κατι παραπανω,ας συμπληρωσει!!!


ααα ωραία:/:
αν μάθεις πες μου γιατί δεν είμαι Ρέθυμνο τώρα και δεν μπορώ να πάω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
έχεις ενεργοποιήσει τον λογαριασμό σου;; :hmm:

Δεν έχω ιδέα lol; Πως το ενεργοποιείς; Aλλιώς μάλλον θα ανεβώ θεσσαλονίκη την πέμπτη να παώ ξανά στην γραμματεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas993

Νεοφερμένος

Ο kostas993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
τους κωδικους αυτους απο που τους παιρνουμε; εμενα δεν μου εδωσαν κατι στην εγγραφη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
τους κωδικους αυτους απο που τους παιρνουμε; εμενα δεν μου εδωσαν κατι στην εγγραφη!
Εκανες ηλεκτρονικη εγγραφη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Πως το άλλαξες; Αφού το εμφανίζει σε στοιχεία που δεν μπορείς να επεξεργαστείς..Έχω στείλει στο γραφείο αρωγής αλλά δε μου έχουν απαντήσει ακόμα..
Δοκίμασες να το αλλάξεις; Κι εμένα στο εξάμηνο μου είχε 0, αλλά το έκανα 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas993

Νεοφερμένος

Ο kostas993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εκανες ηλεκτρονικη εγγραφη;
οχι πηγα εκει,επειδη ειμαστε στο ιδιο τμημα , εσυ τι χρησιμοποιησες τους κωδικους π δινουν με το e-mail ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τωρα βαζω ονομα και κωδικο και μου βγαζει απλα ασπρη σελιδα :( δεν βλεπω να το τελειωνω ποτε αυτο το πραγμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
οχι πηγα εκει,επειδη ειμαστε στο ιδιο τμημα , εσυ τι χρησιμοποιησες τους κωδικους π δινουν με το e-mail ?
Ναι. Το username ειναι σε ολους mc11xxx (οπου χχχ η σειρα καταταξης) και ο κωδικος ασχετος.Μου τους εστειλαν πριν ακομα παω τα δικαιολογητικα γιατι ειχα εγγραφει ηλεκτρονικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas993

Νεοφερμένος

Ο kostas993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ναι. Το username ειναι σε ολους mc11xxx (οπου χχχ η σειρα καταταξης) και ο κωδικος ασχετος.Μου τους εστειλαν πριν ακομα παω τα δικαιολογητικα γιατι ειχα εγγραφει ηλεκτρονικα.
α ευχαριστω πολυ, εγω μαλλον επειδη πηγα στην γραμματεια κατευθειαν πρεπει να παω να τα παρω απο εκει

off : σου δωσαν καμια βεβαιωση εγγραφης τιποτα τετοιο ? (φοιτητικη ταυτοτητα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
α ευχαριστω πολυ, εγω μαλλον επειδη πηγα στην γραμματεια κατευθειαν πρεπει να παω να τα παρω απο εκει

off : σου δωσαν καμια βεβαιωση εγγραφης τιποτα τετοιο ? (φοιτητικη ταυτοτητα)
Δεν εχουμε φοιτητικη ταυτοτητα. Οσο για την βεβαιωση εγγραφης την ζητησα γιατι ηθελα να την παω στην φοιτητικη εστια και μου ειπαν πρεπει να περαστουν τα στοιχεια πρωτα και θα τυπωθουν σε λιγες μερες. Παιρνε τηλεφωνα και ρωτα τους αν εχουν βγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Starouba45

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδες, έχω ένα problem.... Πέρασα ιερατικών σπουδών θεσ/νικης.. πήγα για εγγραφή..μου έδωσαν φοιτητική ταυτότητα..και για πάσο μου είπαν ακόμα δεν έχουν βγει οι κωδικοί...θα ανακοινωθεί μεσώ site το ποτέ, μονό που εγώ μένω Αθηνά και είναι δύσκολο να ξαναπάω για τους κωδικούς..(οικονομικά και ταλαιπωρία) (δεν θα πάω γενικά στη σχολή ''τουλάχιστον φέτος'' δλδ..για το πάσο ρε γμτ!)...Μου είπαν δεν ξέρουν ακόμα αν μπορούν να τους πουν τηλεφωνικώς η από email η courier....:( Αν δεν μου δοθούν,να απευθυνθώ στο υπουργείο?Δεν είναι δικαίωμα μου?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εγω ακομη αντιμετωπιζω προβλημα....μονο που αυτη τη φορα μετα την ταυτοποιηση μου βγαζει λευκη σελιδα δεν ξερω αν θεωρειται προοδος αυτο:P.Οι υπολοιποι για πανεπιστημιο πατρας καταφερατε κατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω ακομη αντιμετωπιζω προβλημα....μονο που αυτη τη φορα μετα την ταυτοποιηση μου βγαζει λευκη σελιδα δεν ξερω αν θεωρειται προοδος αυτο:P.Οι υπολοιποι για πανεπιστημιο πατρας καταφερατε κατι?
και μενα λευκη σελιδα μου βγαζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Εγώ όταν πήγα και γράφτηκα στα ΤΕΦΑΑ στην Θέρμη, δεν μου έδωσαν κανένα κωδικό, ούτε φοιτητική ταυτότητα. Έκανα απλά την εγγραφή και το μόνο που πήρα ήταν το χαρτί για την στρατολογία για να πάρω αναβολή και κάτι χαρτιά που έλεγε ''Καλώς ήρθατε στο Α.Π.Θ.'' κτλ. Αυτά θα τα δώσουν κάποτε; Επίσης για το φοιτητικό πάσο πρέπει να έχω τον κωδικό για να κάνω την αίτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas-p

Νεοφερμένος

Ο (no way) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Εγω ακομη αντιμετωπιζω προβλημα....μονο που αυτη τη φορα μετα την ταυτοποιηση μου βγαζει λευκη σελιδα δεν ξερω αν θεωρειται προοδος αυτο:P.Οι υπολοιποι για πανεπιστημιο πατρας καταφερατε κατι?
Εγώ μετά από πολύ προσπάθεια καταφερα επιτέλους να μπω και να τελειωσω επιτυχως με αυτην την μαμημενη αίτηση.. τωρα αναμένουμε το ΠΑΣΟ... ελπίζω να μου έρθει πριν από την ημερομηνια λήξης που αναγράφει πάνω :D (δηλαδη 09/2012)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ρε παιδιά...ακούστηκε ότι από τη στιγμή που θα γίνει η αίτηση,σε 4-5 μέρες θα έχουμε λάβει μνμ για να πάμε να το πάρουμε...
παίζει τώρα αυτό ή τα κρατικά κανάλια χάζεψαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ρε παιδιά...ακούστηκε ότι από τη στιγμή που θα γίνει η αίτηση,σε 4-5 μέρες θα έχουμε λάβει μνμ για να πάμε να το πάρουμε...
παίζει τώρα αυτό ή τα κρατικά κανάλια χάζεψαν;

Νομίζω ότι από τη στιγμή που θα εγκριθεί από την γραμματεία είναι οι 4-5 μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danaiz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Νομίζω ότι από τη στιγμή που θα εγκριθεί από την γραμματεία είναι οι 4-5 μέρες...

Είπα κι εγώ...
ευχαριστώ. :)

Σε λίγο θα κάνω την αίτηση,γιου-χουυυ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silflou

Νεοφερμένος

Ο silflou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ρε παιδια το γεγονός ότι αναγράφεται στο πάσο ο ΟΑΣΑ δεν σημαίνει ότι η έκπτωση της τάξεος 25% ισχύει μόνο για τον ΟΑΣΑ?!?!Σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top