Τα πάντα για την Β' Λυκείου!

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Αρχαία έβαλε τόσο γελοία που έγραψα 18,8 και είμαι και θετική. Μόνο την μετάφραση διάβασα την ώρα της γυμναστικής, το ίδιο και με τα θρησκευτικά που έγραψα 19 και με την ιστορία που έγραψα 19,5 γιατί ήξερα ότι θα μας βάλει απροειδοποίητο από τα άλλα τμήματα και διάβασα την ώρα των θρησκευτικών. Ένα σας λέω ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΙΣ και να ξέρετε πότε να διαβάζετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
lol είμαι θετική και έγραψα μόνος μου μετάφραση αντιγόνη.8) και εχασα μορια απο της αναπτυξης, μονο εγω τα κανω αυτα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Γεια σας! Γραφω για να τ βγαλω απο μεσα μου και να ακουσω διαφορετικες αποψεις :)

Είμαι φέτος Β' Λυκειου, Θεωρητικη και πασχιζω να τα βγαλω περα. Τα μαθηματα της κατευθυνσης δεν ειναι προβλημα, αφου με ενδιαφερουν και πλεον καθε φορα που παω φροντιστηριο νιωθω στο στοιχειο μου, αλλα εχω τεραστιο προβλημα με της γενικης παιδειας και το σχολειο γενικοτερα.
Οι περισσοτεροι εδω και τα παιδια θετικοτεχνολογικης στο σχολειο τα θεωρουν ευκολα, αλλα δεν μπορω με τιποτα να ανταπεξελθω σε χημεια- φυσικη- μαθηματικα- γεωμετρια. Φυσικη εγραψα μοναδα, και θεωρουνταν και ευκολο διαγωνισμα!:redface: :( και χημεια δεν καταλαβαινω χριστο! (μα παει και τοσο γρηγορα αυτος ο καθηγητης...) Συν, μου φαινεται ματαιο. ειναι αδυνατο να συναγωνιστω τοσα παιδια που πανε φροντιστηριο φυσικοχημειες και τα ξερουν αυτα που κανουμε νερακι, και οι καθηγητες φερονται σαν να πηγαινουμε ΟΛΟΙ και τα προσπερνανε ετσι, θεωρωντας τα γνωστα!:mad:
Απο την αλλη, στην κατευθυνση εχουμε μια τρελη καθυστερημενη που δεν ξερει τι της γινεται, και περα απο το να της πω τη μεταφραση νερακι (λογω του φροντιστηριου, να ναι καλα) , δεν ασχολουμαι και πολυ με το μαθημα της- το κανει με τετοιο τροπο, που και να προσεχεις μπερδευεσαι.
Μου δημιουργει τεραστια πιεση ολο αυτο, γιατι απ'τη μια ημουν παντα καλη μαθητρια αλλα τωρα τιποτα, αδυνατο. Βγαζω 19 στο φροντιστηριο- που κανουμε και πιο δυσκολα- και ενα 15-16 με το ζορι προβλεπω για το σχολειο. εχω επισης και το πτυχιο για ξενη γλωσσα που δινω τωρα και τους γονεις μου, οι οποιοι μου εχουν μεν εμπιστοσυνη, αλλα δεν θα αντιδρουσαν καλα με εναν κακο βαθμο.
Μια φιλη μου ειναι της αποψης οτι τιποτε αλλο δεν εχει σημασια εκτος απο την κατευ8υνση (και οντως , πηρε 4 στις εξετασεις χημεια και 8 φυσικη, και 19 αρχαια!), αλλα δεν ξερω, τοσο χαμηλοι βαθμοι...

Γενικα ποια ειναι η αποψη σας? Θα επρεπε αυτοι τη θεωρητικης να δινουν βαση στις φυσικοχημειες? Και θα επρεπε να νοιαζομαι για τον βαθμο? :/:
Στην τελικη σκεφτομαι οτι δεν εχει και τοσο σημασια, αφου στις πανελληνιες δεν μετραει, αλλα ... :/:

εχχω απογοητευτει πληρω φετος. οι καθηγητες δεν ειναι καλοι, και απλα ανυπομονω να τελειωνω. θεωρω καθε ωρα μη φροντιστηριου ή διαβασματος χαμενη (οταν ειναι σχολειο) και αν και πιστευω οτι πρεπει να εχουμε γενικες γνωσεις για τα παντα, νομιζω οτι τωρα πια ειναι τοσο δυσκολα ολα που φτανουμε στο ''ειδικο'', σε πραγματα πολυ εξεζητημενα για να μου χρειαστουν στο μελλον.:redface:
Τελος παντων, μην μακρυγορω, εσεις τι πιστευετε? :worry:
Καλησπερα , μετα απο πολυ καιρο και καλες γιορτες :)
Αν και θετικη κατευθυνση μπορω να σε καταλαβω. Φετος τυχαινει να περιστοιχιζομαι απο θεωρητικους και κανουμε ολοκληρες συνομοσιες προκειμενου να ανταπεξελθουν αυτοι σε φυσικοχημειες κι εγω στα αρχαια .:P
Αυτο που προτεινω εγω ειναι τωρα τις γιορτες να αφιερωσεις μια , το πολυ δυο μερουλες να κανεις επαναληψη τα μαθηματα που σε δυσκολευουν . Μαζεψε απορριες και ζητα απο τους καθηγητες να σου τις λυσουν (αποκλειεται να μη δεχτουν) . Δε λεω να λυνεις ασκησεις απαιτιτηκες αν και , αν κατανοησεις καλα τη θεωρεια θα εισαι σε θεση να λυνεις ακομη και αυτες. Δωσε λιγη βαση στην αλγεβρα γιατι , ποτε δε ξερεις , μπορει να την παρεις ως μαθημα επιλογης του χρονου :)

Τι γνώμη έχετε για την επίλυση ασκήσεων μαθηματικών και φυσικής στην ώρα των μαθημάτων γενικής παιδείας?
Εμας ο χημικος οταν καναμε τις καυσεις (γενικη παιδεια) μας αφησε να διαβασουμε ιστορια γιατι την επομενη ωρα γραφαμε :p
Btw αν ημουν καθηγητρια θα το απεχθανομουν
Ενώ εμείς της θεωρητικής, "φυσάμε" στη μετάφραση της Αντιγόνης.....:P
Κι ενω μου αρεζαν λιγουλακι τα αρχαια φετος την Αντιγονη τη μισω οπως και την καταραμενη τη φιλολογο που μας κανννννννει .
Εχω βεβαια προσεξει οτι παιδεια απο θετικη και τεχνολογικη τα πανε καλυτερα απ'οτι της θεωρητικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λοιπόν

Νεοφερμένος

Η λοιπόν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Προφανώς και τα παιδιά της Θετικής πάνε καλύτερα. Αρχαία χωρίς γραμματική και συντακτικό παίρνουνε ένα ωραιότατο 16! Εγώ διαβάζοντας στη γεωμετρία μόνο θεωρία και άντε να λύσω και καμιά άσκηση παίρνω με το ζόρι 10...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Προφανώς και τα παιδιά της Θετικής πάνε καλύτερα. Αρχαία χωρίς γραμματική και συντακτικό παίρνουνε ένα ωραιότατο 16! Εγώ διαβάζοντας στη γεωμετρία μόνο θεωρία και άντε να λύσω και καμιά άσκηση παίρνω με το ζόρι 10...
Οχι , 8 μοναδες πιανει μονο η μεταφραση η οποια μου φαινεται πολυ δυσκολη...
Σιγουρα ενα παιδι της θεωρητικης τη μαθαινει πιο ευκολα αλλα ειναι δυσκολη (ποσο μαλλον οταν τη διαβαζεις τελευταια στιγμη για το διαγωνισμα :P )
Γραμματικη πρεπει να θυμασαι μπολικες λεπτομεριες πχ σε εμας εβαλε Ε.Α. το ρημα : κελαυσαιμι το οπ οιο αναλογως σε ποια συλλαβη τονιστει γινεται απ ευθειας ειτε μεση ειτε ενεργητικη...Οι περισσοτεροι απο τους μισους το κανανε λαθος....ειπαμε και οι καθηγητες πρεπει να βοηθανε λιγουλακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Γεια σας! Γραφω για να τ βγαλω απο μεσα μου και να ακουσω διαφορετικες αποψεις :)

Είμαι φέτος Β' Λυκειου, Θεωρητικη και πασχιζω να τα βγαλω περα. Τα μαθηματα της κατευθυνσης δεν ειναι προβλημα, αφου με ενδιαφερουν και πλεον καθε φορα που παω φροντιστηριο νιωθω στο στοιχειο μου, αλλα εχω τεραστιο προβλημα με της γενικης παιδειας και το σχολειο γενικοτερα.
Οι περισσοτεροι εδω και τα παιδια θετικοτεχνολογικης στο σχολειο τα θεωρουν ευκολα, αλλα δεν μπορω με τιποτα να ανταπεξελθω σε χημεια- φυσικη- μαθηματικα- γεωμετρια. Φυσικη εγραψα μοναδα, και θεωρουνταν και ευκολο διαγωνισμα!:redface: :( και χημεια δεν καταλαβαινω χριστο! (μα παει και τοσο γρηγορα αυτος ο καθηγητης...) Συν, μου φαινεται ματαιο. ειναι αδυνατο να συναγωνιστω τοσα παιδια που πανε φροντιστηριο φυσικοχημειες και τα ξερουν αυτα που κανουμε νερακι, και οι καθηγητες φερονται σαν να πηγαινουμε ΟΛΟΙ και τα προσπερνανε ετσι, θεωρωντας τα γνωστα!:mad:
Απο την αλλη, στην κατευθυνση εχουμε μια τρελη καθυστερημενη που δεν ξερει τι της γινεται, και περα απο το να της πω τη μεταφραση νερακι (λογω του φροντιστηριου, να ναι καλα) , δεν ασχολουμαι και πολυ με το μαθημα της- το κανει με τετοιο τροπο, που και να προσεχεις μπερδευεσαι.
Μου δημιουργει τεραστια πιεση ολο αυτο, γιατι απ'τη μια ημουν παντα καλη μαθητρια αλλα τωρα τιποτα, αδυνατο. Βγαζω 19 στο φροντιστηριο- που κανουμε και πιο δυσκολα- και ενα 15-16 με το ζορι προβλεπω για το σχολειο. εχω επισης και το πτυχιο για ξενη γλωσσα που δινω τωρα και τους γονεις μου, οι οποιοι μου εχουν μεν εμπιστοσυνη, αλλα δεν θα αντιδρουσαν καλα με εναν κακο βαθμο.
Μια φιλη μου ειναι της αποψης οτι τιποτε αλλο δεν εχει σημασια εκτος απο την κατευ8υνση (και οντως , πηρε 4 στις εξετασεις χημεια και 8 φυσικη, και 19 αρχαια!), αλλα δεν ξερω, τοσο χαμηλοι βαθμοι...

Γενικα ποια ειναι η αποψη σας? Θα επρεπε αυτοι τη θεωρητικης να δινουν βαση στις φυσικοχημειες? Και θα επρεπε να νοιαζομαι για τον βαθμο? :/:
Στην τελικη σκεφτομαι οτι δεν εχει και τοσο σημασια, αφου στις πανελληνιες δεν μετραει, αλλα ... :/:

εχχω απογοητευτει πληρω φετος. οι καθηγητες δεν ειναι καλοι, και απλα ανυπομονω να τελειωνω. θεωρω καθε ωρα μη φροντιστηριου ή διαβασματος χαμενη (οταν ειναι σχολειο) και αν και πιστευω οτι πρεπει να εχουμε γενικες γνωσεις για τα παντα, νομιζω οτι τωρα πια ειναι τοσο δυσκολα ολα που φτανουμε στο ''ειδικο'', σε πραγματα πολυ εξεζητημενα για να μου χρειαστουν στο μελλον.:redface:
Τελος παντων, μην μακρυγορω, εσεις τι πιστευετε? :worry:

Κοίτα καλό είναι να προσπαθείς να δείχνεις ενδιαφέρον για τα μαθηματα της γενικής αλλά όντως τον κύριο ρόλο τον παίζει η κατεύθυνση.Περίεργο μου φαίνεται πάντως που δε σας βοηθάνε καθόλου.Εμάς ο φυσικός μας αν και του γράψαμε 5άρια (και ούτε )εμείς της θεωρητικής μας έβαλε 15-16.Εμένα η Χημεία μου άρεσε οπότε σε βασικές ασκήσεις αν και δε διάβαζα μπορούσα να ανταποκριθώ.Απλά να είσαι όσο καλύτερη μπορείς στην κατεύθυνση σου.Οι καθηγητές στο σχολείο μου κοιτούσαν το τί βαθμούς είχαμε κατεύθυνση και αν ο άλλος ήταν καλός ανέβαζαν βαθμούς..Εγώ π.χ Ά τετράμηνο είχα σ ' όλα τα μαθήματα της κατεύθυνσης και στα σχετικά με την θεωρητική της γενικής παιδείας 20.Έτσι ο χαμηλότερος που μου είχαν στα γενικής ήταν 14.
Βέβαια είναι και αναλόγως τους καθηγητές...Σε εμάς δείχνουν κατανόηση αν και νομίζω ότι στη ΄Β Λυκείου δεν πρέπει να τα παραμελείς εντελώς τα μαθήματα γενικής παιδείας.
Αν έχεις καλό βαθμό στα τετράμηνα και γράψεις καλά στα δικά σου στο τέλος δε θα σε ρίξουν πάρα πολύ οι εξετάσεις.Εμένα στο 17 με πήγαν και φυσική έγραψα 4 ,άλγεβρα ή 5 ή 6 και γεωμετρία 9. Μόνο χημεία είχα πάνω από τη βάση ,13.
Απλά να σαι εντάξει στην κατεύθυνση και να μην αδιαφορείς στα γενικής,γιατί μερικοί είναι κομπλεξικοί και μπορούν να πάρουν την άγνοιά σου ως απαξίωση.Και εν τέλει μη σε απασχολεί τόσο ο μέσος όρος. Ένας χαμηλός βαθμός στη Φυσική και τα Μαθηματικά δε θα κρίνει το μέλλον σου εφόσον είσαι σε άλλη κατεύθυνση.Άμα έγραφες κάτω από την βάση στα Αρχαία να προβληματιζόσουν.
Καλή δύναμη να έχεις και μην αγχώνεσαι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Οχι , 8 μοναδες πιανει μονο η μεταφραση η οποια μου φαινεται πολυ δυσκολη...
Σιγουρα ενα παιδι της θεωρητικης τη μαθαινει πιο ευκολα αλλα ειναι δυσκολη (ποσο μαλλον οταν τη διαβαζεις τελευταια στιγμη για το διαγωνισμα :P )
Γραμματικη πρεπει να θυμασαι μπολικες λεπτομεριες πχ σε εμας εβαλε Ε.Α. το ρημα : κελαυσαιμι το οπ οιο αναλογως σε ποια συλλαβη τονιστει γινεται απ ευθειας ειτε μεση ειτε ενεργητικη...Οι περισσοτεροι απο τους μισους το κανανε λαθος....ειπαμε και οι καθηγητες πρεπει να βοηθανε λιγουλακι
Δεν ισχύει :P

Η ευκτική στην ενεργητική φωνή του αορίστου λήγει σε: -αιμι και στη μέση φωνή σε: -αίμην.
Πχ. λύσαιμι και λυσαίμην (ενεργητική και μέση φωνή, αντίστοιχα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ισχύει :P

Η ευκτική στην ενεργητική φωνή του αορίστου λήγει σε: -αιμι και στη μέση φωνή σε: -αίμην.
Πχ. λύσαιμι και λυσαίμην (ενεργητική και μέση φωνή, αντίστοιχα).

πωπωπω φυσας αγορι μου Β)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickthehunter88

Νεοφερμένος

Ο nickthehunter88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
χημεια γενικης λιγω διαβασμα θελει και γραφεις ανετα 17-18.φυσικη παρε ενα καλο βοηθημα για να δεις μεθοδολογιες και λυμενες ασκησεις και διεθεσε λιγο χρονο για να λυσεις καποιες και θα λυσεις μεχρι και το τριτο θεμα.τελος μαθηματικα παιρνεις ενα βοηθημα οπως του παπαδακη που τα λεει αναλυτικα(δεν κανω διαφημιση) και προσπαθησε να λυσεις τα βασικα θεματα.τελος γεωμετρια μπορεις να γραψεις ευκολα τα 2 πρωτα θεματα αν διαβαζεις τους τυπους και τη θεωρια(να λυσεις υπολογιστικες ασκησεις,οχι αποδεικτικες).εχω φιλη της θεωρητικης κατευθυνσης οπου συναγωνιζεται ακομα και θετικο-τεχνολογικους και παιρνει καλους βαθμους σε αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ωχ... Κρίμα να χάσεις από κάτι τέτοιο, αλλά από την άλλη έτσι μαθαίνεις το πώς αντιδράς την ώρα του διαγωνίσματος. Και στη τελική 19.5 πήρες, άριστος βαθμός!

Είναι κρίμα το ότι έχασα το 20 για ένα λάθος που δεν το έχω κάνει ποτέ στην κατεύθυνση :P. Είμαι ασυγχώρητη. :hmm:

Β' Λυκειου αισχος. Την εχω καταραστει αυτη την ταξη... Να μην ξαναυπαρξει ΠΟΤΕ. Παλι καλά περνάει γρήγορα :hehe:
Έλεος :hehe:. Τι δεν σ'αρέσει ακριβώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickthehunter88

Νεοφερμένος

Ο nickthehunter88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
εγω πορωνομαι στα μαθηματικα(διαβαζω και για διαγωνισμους) ενω στην αντιγονη εγραψα 1.5-2 στα 20.(εβαλε το μονο μερος της μεταφρασης που δεν διαβασα lolol) τι απαισιο μαθημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λοιπόν

Νεοφερμένος

Η λοιπόν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
εγω πορωνομαι στα μαθηματικα(διαβαζω και για διαγωνισμους) ενω στην αντιγονη εγραψα 1.5-2 στα 20.(εβαλε το μονο μερος της μεταφρασης που δεν διαβασα lolol) τι απαισιο μαθημα..

πωωωω τι γκαντεμιά να βάλει το μέρος που δεν ήξερες!!
Καλά δε νομίζω ότι θα σου βάλει τόσο λίγο θα σου δώσει παραπάνω...
Εγώ στα μαθηματικά είμαι ασχετότατη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickthehunter88

Νεοφερμένος

Ο nickthehunter88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
οτι και να μου βαλει δεν με ενδιαφερει.το μονο που με ενδιαφερει ειναι να διεκδικησω μια θεση στην εθνικη ομαδα στα μαθηματικα.παντως οντως ειμαι πολυ ατυχος.διαβασα 70 στιχους και εβαλε τους υπολοιπους 20.wtf...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λοιπόν

Νεοφερμένος

Η λοιπόν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Καλή επιτυχία στους στόχους σου, λοιπόν, και καλή χρονιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδες προετοιμασια για τη γ λυκειου ποτε σας εχουν πει στο φροντιστηριο οτι θα σας ξεκινησουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λοιπόν

Νεοφερμένος

Η λοιπόν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Κάνω ιδιαίτερο. Γνωστό γ από Γενάρη.
Καλή Χρονιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
παιδες προετοιμασια για τη γ λυκειου ποτε σας εχουν πει στο φροντιστηριο οτι θα σας ξεκινησουν?

Από το καλοκαίρι θα ξεκινήσουμε εμείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από το καλοκαίρι θα ξεκινήσουμε εμείς.
τι κατευθυνση εισαι εγω θετικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
μου φαινεται ηδη περιεργο το οτι θα κανω μαθημα το καλοκαιρι μες την ζεστη ...δεν την αντεχω :mad:
αλλα οι στοχοι στοχοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top