Τα πάντα για την Β' Λυκείου!

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
γτ ο φροντιστης επιμενει οτι δν εχουμε

ρε φιλε σιγουρα γτ εγω δν το βρισκω πουθενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
ρε φιλε σιγουρα γτ εγω δν το βρισκω πουθενα

Εφόσον στη Β' διδάσκεται περίληψη έτσι θα διδαχτούμε κι εμείς ...
Γι΄αυτό σου παρέθεσα αυτούς τους συνδέσμους ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
τι κατευθυνση θα πας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
τεχνολογικη θα παω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

voudi

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Χαμένη υπόθεση η θεωριτική. Μόνο μπλαμπλα δύσκολο μην πω ακατόρθωτο να βρεις δουλειά. Άσε που η ιεωριτική τρελαίνει κόσμοοο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χαμένη υπόθεση η θεωριτική. Μόνο μπλαμπλα δύσκολο μην πω ακατόρθωτο να βρεις δουλειά. Άσε που η ιεωριτική τρελαίνει κόσμοοο :P

Δεν ειναι αντικειμενικη η κριση σου φιλε!! Θα μπροουσα να πω και εγω για την θετικη και την τεχνολογικη τα 1000 κακα!! Δυσκολα και πολυπλοκα για πολλους,πραξεις,ολο πραξεις, ακαταλαβιστικα αρκετες φορες και σιγα την επαγγελματικη αποκατασταση..αν δεν εισαι ο καλυτερος στην δουλεια σου στο μελλον και δεν πας εξωτερικο δυστυχως δυσκολα τα πραγματα σε ολα τα επανγγελματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grg7

Νεοφερμένος

Ο grg7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια καλημερα.περσυ Α λυκειου εκανα ιδιαιτερα με εναν φοιτητη σε πολυ χαμηλη τιμη.αλλα λογω οτι εγω δεν εδινα πολυ προσοχη ουτε εριχνα τρελοδιαβασμα δεν τα πηγα τοσο καλα.τωρα υπαρχει το διλημμα.να συνεχισω ιδιαιτερα η να παω σε καποιο φροντιστηριο?επισης ειμαι σε διλημμα για τεχνολογικη η 8ετικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αν έχεις οικονομική άνεση επειδή έχεις σίγουρα πολλά κενά να κάνεις ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ αλλιώς βρες ένα ΚΑΛΟ φροντιστήριο!!!!
Για το δεύτερο ερώτημα δεν πολυξερω αφου είμαι θεωρητικός άρα καλύτερα να σου απαντήσει θετικός ή τεχνολογικός;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
παιδια καλημερα.περσυ Α λυκειου εκανα ιδιαιτερα με εναν φοιτητη σε πολυ χαμηλη τιμη.αλλα λογω οτι εγω δεν εδινα πολυ προσοχη ουτε εριχνα τρελοδιαβασμα δεν τα πηγα τοσο καλα.τωρα υπαρχει το διλημμα.να συνεχισω ιδιαιτερα η να παω σε καποιο φροντιστηριο?επισης ειμαι σε διλημμα για τεχνολογικη η 8ετικη?

Άμα δεν ξέρεις τι θες πήγαινε θετική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και τα φροντηστηρια αρχισαν :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
παιδια καλημερα.περσυ Α λυκειου εκανα ιδιαιτερα με εναν φοιτητη σε πολυ χαμηλη τιμη.αλλα λογω οτι εγω δεν εδινα πολυ προσοχη ουτε εριχνα τρελοδιαβασμα δεν τα πηγα τοσο καλα.τωρα υπαρχει το διλημμα.να συνεχισω ιδιαιτερα η να παω σε καποιο φροντιστηριο?επισης ειμαι σε διλημμα για τεχνολογικη η 8ετικη?
Εξαρταται τι θες να ακολουθησεις, η θετικη σου ανοιγει μετα αλλο ενα παιδι χωρις περιορισμους...(να πρεπει να παρεις βιολογια γενικης)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
και τα φροντηστηρια αρχισαν :mad:

Κι εγώ άρχισα χτες.Έλα ρε συ.Το φροντιστήριο είναι πιο ωραίο από το σχολείο.Κάνεις μόνο τα μαθήματα που σ'αρέσουν.

Αμάν αυτή η γκρίνια σου:mad::P

Εξαρταται τι θες να ακολουθησεις, η θετικη σου ανοιγει μετα αλλο ενα παιδι χωρις περιορισμους...(να πρεπει να παρεις βιολογια γενικης)...

Ε βασικά αφού είναι ανάμεσα σε θετική και τεχνολογική(έχει αποκλείσει τη θεωρητική)και δεν ξέρει τι θέλει ας πάει θετική για να είναι καλυμμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και γω χτες αρχισα :( ευτυχως με μαθηματικα κατευθυνσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
και γω χτες αρχισα :( ευτυχως με μαθηματικα κατευθυνσης

Εγώ έκανα χτες και σήμερα μια ώρα από το καθένα(δύο δίωρα) εκτός από χημείες που θα αρχίσω από βδομάδα μάλλον.Το ίδιο και έκθεση.
Επαναλήψεις θα κάνουμε και από δευτέρα ξεκινάμε κανονικά την ύλη του βιβλίου.Σας είπα εσάς τίποτα για προετοιμασία σε μαθηματικά και φυσική κατεύθυνσης;Γιατί σε μας από τις 3 ώρες φυσικής τη μία θα κάνω προετοιμασία για την 3η και θα βγάλουμε μέσα στη χρονιά το ένα από τα 4 κεφάλαια.μαθηματικά κατεύθυνσης το ίδιο από Οκτώβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω σημερα μιαμιση ωρα χημεια εχω , και προετιμασια για την 3η ξεκιναμε απο ιανουαριο νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
εγω σημερα μιαμιση ωρα χημεια εχω , και προετιμασια για την 3η ξεκιναμε απο ιανουαριο νομιζω

αχα.Μάλιστα.Θα με βρίσεις αλλά θα το πω.Καλή αρχή και καλό χειμώνα:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Λοιπον, πηγα χτες να γραφτω φροντιστηριο και ακουστε προγραμμα που μου δωσαν:2 ωρες μαθηματικα κατευθυνσης,2 ωρες αλγεβρα,2 ωρες μαθηματικα προετοιμασιας για γ λυκειου,3 ωρες φυσικη προετοιμασιας για γ λυκειου και 2 ωρες φυσικη κατευθυνσης.Και μαλιστα ειπε οτι ειναι απαραιτητο να ξεκινησουμε απο τωρα προετοιμασια για γ λυκειου.Τι να πω δεν ξερω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Λοιπον, πηγα χτες να γραφτω φροντιστηριο και ακουστε προγραμμα που μου δωσαν:2 ωρες μαθηματικα κατευθυνσης,2 ωρες αλγεβρα,2 ωρες μαθηματικα προετοιμασιας για γ λυκειου,3 ωρες φυσικη προετοιμασιας για γ λυκειου και 2 ωρες φυσικη κατευθυνσης.Και μαλιστα ειπε οτι ειναι απαραιτητο να ξεκινησουμε απο τωρα προετοιμασια για γ λυκειου.Τι να πω δεν ξερω!!!

:eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Λοιπον, πηγα χτες να γραφτω φροντιστηριο και ακουστε προγραμμα που μου δωσαν:2 ωρες μαθηματικα κατευθυνσης,2 ωρες αλγεβρα,2 ωρες μαθηματικα προετοιμασιας για γ λυκειου,3 ωρες φυσικη προετοιμασιας για γ λυκειου και 2 ωρες φυσικη κατευθυνσης.Και μαλιστα ειπε οτι ειναι απαραιτητο να ξεκινησουμε απο τωρα προετοιμασια για γ λυκειου.Τι να πω δεν ξερω!!!
νευρικο κλονισμο μυριζομαι, σορρυ κι ολας:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top