Σχόλια/Βοήθεια/Απορίες σχετικά με τις Κιθάρες

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Νομίζω οτι η κοπέλα θέλει να πει οτι της άρεσε η πέμπτη κιθάρα που δοκίμασε στο μαγαζί και πήρε αυτήν.

αυτο....:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gtdead

Νεοφερμένος

Ο Gtdead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

darkn1ck

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

bj.eirini

Νεοφερμένος

Η bj.eirini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
λοιπόν εμένα ειναι ο αγαπημεεεεεεεεεεεεεεεεεεενος μου ο richie sambora ο κιθαρίστας των bon jovi αααααααααααααααααααααααααααααχ!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Να το παίξω λίγο κακός εγώ τώρα και να ρωτήσω γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Πολυ υποκειμενικο, αλλα ο Dimebag. Στον μεταλ χωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει εκτος απο το Slash και ο SCHENKEEEEEEEEEEEER

Βασικα, τωρα που το ξανασκεφτομαι πιο πολυ μου αρεσει ο σενκερ!! χιχιχι

**παρεπιπτοντως: τωρα το καλοκαιρι θα τη ξεσκισω τη κιθαρα!!:D
(οχι ρε σεις!! δεν σας απειλω!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Slash...
Δεν με εντυποσιαζει καθολου
και δεν ξερω γιατι
ισως επειδη ειναι σκατα η ολη κατασταση των Guns 'n' Roses


Εδω εχεις δικιο.. η κατασταση των guns ειναι εντελως σκατα..το chinese democracy δεν εχει τον παλιο καλο hard rock ηχο και ο axl rose ασχετα απο το οτι εχει γινει εξωτερικα, σκατα (καμια σχεση με τον κουκλο ροκα axl του '90) εχει ψωνιστει και δεν προμοταρει καν το cd. Και βγαζει-βαζει οποιον θελει και εχει κανει μια χαρα μπαντα ανω-κατω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Θα σου πρότεινα κάτι τέτοιο

Κιθάρα "Πάρε Πόδι"



αλλά επειδή γαργαλιέται όταν κάνεις tapping, σου προτείνω τελικά κάτι πιο εύχρηστο και κομψό:

Κιθάρα "Πάρε μια κάκωση σπονδύλου"



Είναι η κιθάρα με την οποία εξημέρωσαν τον Κινγκ Κόνγκ. Φήμες λένε ότι έπαιξε ο ίδιος ο Τσακ Νόρρις και τα φωνητικά τα έκανε ο Ταρζάν...
https://farm4.static.flickr.com/3223/2454039658_a58de1aee8_o.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
σκιιισε μαας... εε την κιθαρα.. (φτου εκδηλωθηκα :fss: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
ολο με τη κακια στο στομα εισαι Αγγουρι!!!!:P

θα σας σκισω ολους ρε'ι'!! και τη κιθαρα και σας !! χαχαχαχχαχαχαχαχαχα:lol::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GUITARGIRL 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η GUITARGIRL 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Παιδιά,παίζω κλασική αλλά σκέφτομαι να πάρω και κάποια αλλη για πιο ηλεκτρικό ήχο.Ηλεκτρική ή ηλεκτρακουστική?(η δασκάλα μου μου είπε ηλεκτρακουστική)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
ολο με τη κακια στο στομα εισαι Αγγουρι!!!!:P

θα σας σκισω ολους ρε'ι'!! και τη κιθαρα και σας !! χαχαχαχχαχαχαχαχαχα:lol::D

Εγω με την κακια στο στομα? :'(
Εγω που αν συγκριθω με την Μητερα Τερεζα θα κατεληγε στα καζανια της κολασης?:'(
Εγω που εχω 2 φτερα ΝΑ στην πλατουλα μου και γεμιζει πουπουλα το κρεββατι?:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Εγω με την κακια στο στομα? :'(
Εγω που αν συγκριθω με την Μητερα Τερεζα θα κατεληγε στα καζανια της κολασης?:'(
Εγω που εχω 2 φτερα ΝΑ στην πλατουλα μου και γεμιζει πουπουλα το κρεββατι?:'(


εγω κρινω απο το αποτελεσμα.δηλαδη απο αυτα που λες..:)

γι'αυτο δεν πα να εχεις γεμισει φτερα και πουπουλα, την κακια τη λες!!

περιττο βεβαια να σου πω οτι χθες εμαθα το intro του children of the damned!!! το οποιο ειναι κομματαρα και τα σπαει!!!:jumpy::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bj.eirini

Νεοφερμένος

Η bj.eirini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Παιδία επίπεδοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!τι πούπουλο!!!! Πέτουλο!!!!!! χιχιχιιχιχιχιχιιχιχι!!!!!!!!! πλάκα κανω!!!!!!!λοιπών μιας και το χουμε πιάσει έτσι το θέμα με την κιθάρα να ρωτήσω κ εγώ κάτι?????? λοιπόν έχει κάνεις από The Kelly Family – NaNaNa, fell in love with an alien?????μα έχω φάει τον κόσμο στο guitar pro δεν τα βρίσκω σε ασρπίσματα όχι σε chords!!!!!! Όποιος τα έχει σε guitar pro ας τα ανεβάσει pleaaaaaaaaaaase!!!!!!!!!!


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=o4QY5e6cWpo&feature=related[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=gVkDf6brE3E&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
https://www.911tabs.com/tabs/k/kelly...fell_in_love_with_an_alien_guitar_pro_tab.htm

Διάλεξε ένα από αυτά και κατέβασε το. Λογικά όλα το ίδιο θα είναι. Το άλλο που έβαλες λογικά δε θα υπάρχει σε guitar pro, γιατί δε θα έκατσε κανείς να το κάνει tab.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bj.eirini

Νεοφερμένος

Η bj.eirini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
https://www.911tabs.com/tabs/k/kelly...fell_in_love_with_an_alien_guitar_pro_tab.htm

Διάλεξε ένα από αυτά και κατέβασε το. Λογικά όλα το ίδιο θα είναι. Το άλλο που έβαλες λογικά δε θα υπάρχει σε guitar pro, γιατί δε θα έκατσε κανείς να το κάνει tab.

Ευχαριστώ πολύ!!!!!!!εχεις δίκιο αλλα ειναι τόσο ωραιο τραγουδι!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bj.eirini

Νεοφερμένος

Η bj.eirini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Να το παίξω λίγο κακός εγώ τώρα και να ρωτήσω γιατί;

Γιατί εισαι κακός??ειναι το αγαπημένο μου συγκρότημα!!!!!!!!!!!φυσικα slash κτλ. μου αρέσουν αλλα ντααααααααααξι μ αρέσουν πααααρα πολυ οι bon jovi you know!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
παιδια δεν εινια δυσκολο να μαθει κανεις μονος του κιθαρα.. και εγω μονη μου μαθαινω μεσω guitar pro και ειναι σχετικα ευκολα..εχω μαθει δηλαδη αρκετα κομματια μονη μου (το ιντρο γιατι εινια αρχη ακομα, αλλα και ολοκληρα οπως το children of the damned) το μονο που χρειαζεται ειναι χρονος,εξασκηση και θεληση-αυτο χρειαζεται παντα!! γενικα ομως ειναι ευκολα και δεν χρειαζεται δασκαλος!! ποιος καθεται τωρα να μαθαινει νοτες και τετοια...(??) αυτη ειναι η αποψη μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.



σε αυτην την εικονα, δεν ξερω αν φαινεται καλα, αλλα εχω κανει δυο κυκλακια, γιατι ελεγε χ9 πως παιζεται αυτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top