Σχολικά Ερωτηματολόγια

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Καθόλου άχρηστα. Γι'αυτό που ζητάω τώρα, είναι λίγο αλλά σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου!

Τιποτα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Icy Ice

Νεοφερμένος

Η Ελεάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Το Θεό. :P
Πες μας ποιο θα πάρεις, να έχουμε ιδέες.

Λεω αυτό: Σχέση αρτηριακής πίεσης και στάσης ανθρώπου.
Θα πρέπει να το πω και στον καθηγητή μου οπότε περιμένουμε σε λίγες μέρες να καταλήξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ρε συ, πώς θα κάνεις μετρήσεις; :/:
Θέλεις πιεσόμετρο και τον παππού σου. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Icy Ice

Νεοφερμένος

Η Ελεάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ρε συ, πώς θα κάνεις μετρήσεις; :/:
Θέλεις πιεσόμετρο και τον παππού σου. :Ρ

Ο πατέρας μου είναι γιατρός οπότε από πιεσόμετρα... ουυυ να φαν και οι κότες! Και θα κάνω την μητέρα μου πειραματόζωο, μην ανυσηχείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χαχ, ωραία!
Καλή εργασία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Λοιπον το θεμα ειναι το εξης... Η αδερφη της κολλητης μου εχει να κανει μια εργασια για την τεχνολογια με θεμα : Η συμβολη της τεχνολογιας στην εξελιξη της τεχνης
Της βρηκα βεβαια ορισμενα αρθρα απο το νετ για να χρησιμοποιησει οπως για πχ: https://www.real.gr/DefaultArthro.aspx?page=arthro&id=24248&catID=22
https://www.gsrt.gr/default.asp?V_ITEM_ID=3565 και αυτο https://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathglobal_2_06/02/2005_1283721

Μια μικρη βοηθεια για το τι αλλο θα μπορουσε να γραψει θα ηταν ευπροσδεκτη:)
Εγω σκεφτηκα να γραψει πχ για τον κινηματογραφο και πως βοηθησε η τεχνολογια στην εξελιξη του και μετα να παρει μια αλλη τεχνη και να κανει το ιδιο...αλλα δεν ξερω...:/: οποτε μια μικρη βοηθεια ακομη ειναι ευπροσδεκτη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Καλή ιδέα μου φαίνεται.
Να κάνει υποενότητες για διάφορες μορφές τέχνης σε σχέση με την τεχνολογία. Διακόσμηση, μουσική, ζωγραφική κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evo0ozio0on

Νεοφερμένος

Η evo0ozio0on αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μπορει καποιος να βοηθησει και να μου πει πως γραφεται η εργασια στην τεχνολογια; τα κεφαλαια πως πρεπει να ειναι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σε εμάς αρχικά ήταν οι ενότητες της τεχνολογίας, μεταβλητές,στόχοι και κάτι τέτοια και μετά οι πληροφορίες σου που τις χωρίζεις σε ενότητες.
Πες μας θέμα και το υλικό σου αν θες και άλλη βοήθεια.
Δεν ξέρω βέβαια αν άλλαξε κάτι από τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
:(Έχω αναλαβει εργασία στην τεχνολογίας με θεμα: " Η επίδραση της διαστημικής τεχνολογίας στον άνθρωπο" και δεν ξέρω τι να γράψω χρειάζομαι βοήθειαααααααα.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Hello, είδα το pm.
Δεν είναι αρκετά νωρίς για να επιλέξεις θέμα; Μπορεί ο καθηγητής σας να σας δώσει συγκεκριμένες ενότητες. Αν πάλι έχετε το ελεύθερο να επιλέξετε ό,τι θέμα θέλετε φρόντισε να βρεις ένα θέμα που μπορείς εύκολα να βρεις υλικό γιατί η εργασία πέρα από την ποιότητα πρέπει να έχει και ... ποσότητα!
Για την προετοιμασία του ψωμιού κατά την γνώμη μου δεν έχει υλικό και θα δεις ότι θα ζητάει πολλά η εργασία πχ μεταβλητές κα.

Εγώ είχα κάνει για το AIDS. Μια άλλη κοπέλα είχε κάνει για τα βιοκαύσιμα.
Χμ, αυτά, ό,τι άλλο θες πες μας.
Ποιοσ ήταν ο τίτλος, δηλαδη τι πραγματεύοταν η εργασία σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ποιοσ ήταν ο τίτλος, δηλαδη τι πραγματεύοταν η εργασία σου??
Ακριβώς δε θυμάμαι, πέρασαν και κάτι χρόνια.
Γενικά για το ΑIDS, πότε ανακαλύφθηκε, από ποιους, επιπτώσεις κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Ακριβώς δε θυμάμαι, πέρασαν και κάτι χρόνια.
Γενικά για το ΑIDS, πότε ανακαλύφθηκε, από ποιους, επιπτώσεις κτλ.
Την έχεις την εργασία και η εργασία ήταν για την Α΄ Λυκείου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
E, για να απάντησα σε αυτό το θέμα η εργασία ήταν για Α' και την έχω.
Εσύ τι θέμα επέλεξες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
E, για να απάντησα σε αυτό το θέμα η εργασία ήταν για Α' και την έχω.
Εσύ τι θέμα επέλεξες;
Εχω επιλέξει ήδη το Aids και πρεπει μεθαυριο να παραδωσω και δεν έχω κανει τιποτα καθως εδινα εξετασεις αγγλικων!! Μηπως εχεισ την εργασια σου να μου την στειλεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χαχαχα.
Βρε συ, 15 μέρες διακοπές δεν πρόλαβες;

Χώρισε ενότητες και βρες υλικό στο internet. Έχει άφθονο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Γεια σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :)
Φέτος έχουμε να κάνουμε μία εργασία στην τεχνολογία κ ένα θέμα που μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον είναι "το ντόπινγκ και οι επιπτώσεις του στην υγεία των αθλητών"....δεν ξέρω όμως πώς ακριβώς να το οργανώσω!και τι θα παρουσιάσω ως ερευνητική διαδικασία??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Mπορείς να βάλεις τα σχετικά με Θάνου-Κεντέρη:
"Το ντόπινγκ προκαλεί πτώσεις από μηχανή, ειδικά εάν σε αναζητά η IAAF για έλεγχο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
ρε μπεσκέ το γελοιοποίησες το θέμα...:confused:
η συνεχής πλάκα χωρίς λόγο καταντάει αηδία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γεια σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :)
Φέτος έχουμε να κάνουμε μία εργασία στην τεχνολογία κ ένα θέμα που μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον είναι "το ντόπινγκ και οι επιπτώσεις του στην υγεία των αθλητών"....δεν ξέρω όμως πώς ακριβώς να το οργανώσω!και τι θα παρουσιάσω ως ερευνητική διαδικασία??
Η ερευνητική εργασία θέλει ερωτηματολόγιο;
Τι ακριβώς θέλεις;
Να κάνεις ενότητες στην εργασία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra..roxy

Νεοφερμένος

Η dimitra..roxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΧΡΙ την αλλη εβδομαδα να πουμε στην καθηγητρια μας θεμα για την ερευνα μας και δν εχω ιδεα.Συγκεκριμενα εχω σκεφτει μερικα θεματα οπως(ταξιδια στο διαστημα και αλλα παρομοια τετοια) αλλα δεν ξερω σε τι να κανω την ερευνα σε πιο προβλημα.

ας με ενημερωσει οποιος γνωριζει και τι αλλα θεματα θα μπορουσα να κανω εργασια??( εκτος οτιδηποτε εχει σχεση με τη φυσικη-δν βγαζω ακρη εκει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top