Σχολικά Ερωτηματολόγια

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εγώ είχα κάνει για τη συμβολή του τσιγάρου στον καρκίνο του πνεύμονα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

free_dom

Δραστήριο μέλος

Η ταξιδιάρα ζωή.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
χαχαχα και γω το ιδιο.και δεν εχω ιδεα τι πρεπει να κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra..roxy

Νεοφερμένος

Η dimitra..roxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Καταρχας εγω δν ξερω σε τι προβλημα να κανω ερευνα.ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ δν μου αρεσουν ως θεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΧΡΙ την αλλη εβδομαδα να πουμε στην καθηγητρια μας θεμα για την ερευνα μας και δν εχω ιδεα.Συγκεκριμενα εχω σκεφτει μερικα θεματα οπως(ταξιδια στο διαστημα και αλλα παρομοια τετοια) αλλα δεν ξερω σε τι να κανω την ερευνα σε πιο προβλημα.

ας με ενημερωσει οποιος γνωριζει και τι αλλα θεματα θα μπορουσα να κανω εργασια??( εκτος οτιδηποτε εχει σχεση με τη φυσικη-δν βγαζω ακρη εκει)
Έρευνα;
Για τεχνολογία μιλάμε;
Γινε λίγο πιο σαφής. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimitra..roxy

Νεοφερμένος

Η dimitra..roxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
ναι για τεχνολγια, εχουμε να κανουμε μια ερευνα και δν ξερω ακομα θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baggos95

Νεοφερμένος

Ο baggos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί να βρει κάποιος υποθέσεις για το θέμα: πώς επηρεάζεται ο συντελεστής τριβής ολίσθησης από την ύπαρξη ή όχι νερού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αυξάνεται-μειώνεται-μένει σταθερός-δεν εξαρυάται από την ύπαρξη νερού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί να βρει κάποιος υποθέσεις για το θέμα: πώς επηρεάζεται ο συντελεστής τριβής ολίσθησης από την ύπαρξη ή όχι νερού;
Λίγο ασαφής η ερώτηση. Για ποια υλικά μιλάμε?
Ο βρεγμένος δρόμος γλυστρά πιο πολύ από τον στεγνό. Άρα αν έχουμε άσφαλτο και λάστιχο αυτοκινήτου, ο συντελεστής τριβής μειώνεται.
Αν σε μια μηχανή τρίβεται μέταλλο με μέταλλο μαζί με λιπαντικό και προσθέσουμε νερό, ο συντελεστής τριβής θα αυξηθεί.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL KEXA

Νεοφερμένος

Ο BILL KEXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
παιδιά έχω αναλάβει να κάνω μια εργασία που έχει τίτλο '' H ΠEPIOΔOΣ ENOΣ EKPEMMOYΣ ANAΛOΓA ME TO MHKOΣ TOY NHMATOΣ '' αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να βρώ πληροφοριακό υλικό για τις κοινωνικές αναγκες που εξυπηρετεί αυτο..... θα μπορουσε κανείς να βοηθήσει ??? ευχαριστώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.

baggos95

Νεοφερμένος

Ο baggos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
έκανα υποθέσεις αλλά έχω και άλλα προβλήματα.....βασικά δν μπορώ να βρώ "κοινωνικές αναγκες που εξυπηρετεί":verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scooby

Νεοφερμένος

Η scooby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αν χρειαζεται κανεις εργασια για την α λυκείου εχω 2.....!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εχω θεμα για την εργασια μου στη τεχνολογια σχεσεις γονεων-εφηβων και θελω βοηθεια για να βρω πληροφοριες...σας παρακαλω θελω επιγοντως βοηθεια..πρεπει να παραδωσω εργασια σε 13 μερες!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εχω θεμα για την εργασια μου στη τεχνολογια σχεσεις γονεων-εφηβων και θελω βοηθεια για να βρω πληροφοριες...σας παρακαλω θελω επιγοντως βοηθεια..πρεπει να παραδωσω εργασια σε 13 μερες!!!!!!
Μπορείς να ψάξεις στο internet για αρθράκια.
Ωστόσο δε μου κάνει για θέμα τεχνολογίας. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dora9

Νεοφερμένος

Η dora9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
εχει κανεις καμια ιδεα για εργασια??? (με τεχνολογικο θεμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ηλεκτρονικός υπολογιστής, τηλεόρασηη, ραδιόφωνο. Τα πιο απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni.m

Νεοφερμένος

Η eleni.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
εχει κανεις καμια ιδεα για εργασια??? (με τεχνολογικο θεμα)


βιντεοπαιχνιδια ή κατασκευη γεφυρων ή διαστημοπλοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
εχει κανεις καμια ιδεα για εργασια??? (με τεχνολογικο θεμα)
Τα πιο συνηθισμένα:ηλεκτρονικός υπολογιστής,ατμομηχανή,πλοίο,αυτοκίνητο...Γενικώς ό.τι έχει σχέση με την τεχνολογία..;)(αν και αυτά νομίζω είναι περισσότερο για το γυμνάσιο ή κάνω λάθος??):worry:
Αnyway,εγώ πρώτη λυκείου θυμάμαι είχα κάνει μια εργασία-διατριβή(!) με θέμα : "Αντοχή κτιρίων στη μηχανική καταπόνηση" (δηλαδή στο χτύπημα;))..τώρα δεν ξέρω πώς έχουν τα πράγματα και τι εργασίες κάνετε..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dora9

Νεοφερμένος

Η dora9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
στην αρχη του ειχαμε προτεινει θεμα για το aids αλλα μας ειπε οτι ηθελε κατι ποιο τεχνολογικο.....θενξ παντος για τις ιδεες, θα χρησιμοποιησω καποια απο αυτες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top