Σχολικά Ερωτηματολόγια

dikefalos21

Νεοφερμένος

Ο dikefalos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδες εγω εχω επιλεξει ενα θεμα "η οξινιση του γαλακτος" και εχω κανει την χαρτογραφιση Νο1 αλλα δεν βρισκω για την Νο2... μπορει καποιος να μου δοσει καποιο site που να εχει πλιροφορειες για αυτο ? στο google δεν βρισκω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinagian

Νεοφερμένος

Η katerinagian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μα δεν ειναι αυτο το θεμα...
χρειαζομαι βηματα...

πχ << Διαμόρφωση της Υπόθεσης της Έρευνας>>...
Κατάλαβες???

δεν θελω να αντιγραψω...
να δω καμμια εργασια με αυτο το θεμα για να βοειθηθω θελω...

please!!!!
please!!!!!!

[FONT=&quot]ΤΑ ΜΕΡΗ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ Η ΕΡΓΑΣΙΑ: [/FONT]


[FONT=&quot]ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ:[/FONT]
[FONT=&quot]1.[/FONT][FONT=&quot]Εξώφυλλο (τίτλος εργασίας, ονοματεπώνυμο, σχολείο, τμήμα ,φωτογραφία, τόπος, Έτος)[/FONT]
[FONT=&quot]2.[/FONT][FONT=&quot]Περιεχόμενα[/FONT]
[FONT=&quot]3.[/FONT][FONT=&quot]Τα πρώτα έξι στοιχεία ( Παρουσίαση προβλήματος, Σκοπός, Κοινωνικές ανάγκες, Υποθέσεις, Παράμετροι που θεωρώ ότι δεν επηρεάζουν την έρευνα)[/FONT]
[FONT=&quot]4.[/FONT][FONT=&quot]Πληροφορίες( ιστορική αναδρομή, επιμέρους θέματα, φωτογραφικό υλικό)[/FONT]
[FONT=&quot]5.[/FONT][FONT=&quot]Πειραματικό μέρος( Διαγράμματα ένα για κάθε ερώτηση. Στις ερωτήσεις ανοιχτού τύπου δεν φτιάχνουμε διάγραμμα.)[/FONT]
[FONT=&quot]6.[/FONT][FONT=&quot]Τα τελευταία έξι στοιχεία ( Αξιοπιστία, Περιγραφή της διαδικασίας που ακολουθήθηκε, Μεταβλητές, Συμπεράσματα, Προτάσεις συμπληρωματικής έρευνας, Βιβλιογραφία)[/FONT]
[FONT=&quot]7.[/FONT][FONT=&quot]Παράρτημα: Ερωτηματολόγιο ( Εργαλείο έρευνας)
[/FONT]


όσο αφορά
[FONT=&quot]τα πρώτα έξι στοιχεία (
[/FONT]
[FONT=&quot]1: Τίτλος ( Υποθέτω οτι έχεις κάνει έρευνα, δλδ δημοσκόπηση, δλδ έχεις ήδη μοιράσει ερωτηματολόγιο, άρα ο τίτλος σου είναι οι γνώσεις και οι απόψεις των συμμαθητών( αν έχεις δώσει ερωτηματολόγιο μόνο στους συμμαθητές σου) μου για το ταεκβοντο)... εκτός και αν έχεις κάνει βιβλιογραφική έρευνα όπου εκεί γράφεις σκέτο το ταεκβοντο.... )[/FONT]
[FONT=&quot]2:Παρουσίαση προβλήματος( Κάνε μια σύντομη εισαγωγή και πες πόσο σημαντικό άθλημα είναι και γιατί και τι προσφέρει, κτλ κτλ)[/FONT]
[FONT=&quot] 3. Σκοπός( Να ερευνήσεις τις γνώσεις και τις απόψεις των συμμαθητών σου για το συγκεκριμένο άθλημα, τι πιστεύουν , αν το ξέρουν, αν τους αρέσει, κτλ,κτλ, και αυτά πάντα σε περίπτωση που έχεις μοιράσει ερωτηματολόγιο)[/FONT]
[FONT=&quot]4. Κοινωνικές ανάγκες( να ενημερώσεις τους συμμαθητές σου, την κοινωνία ολόκληρη για αυτό το άθλημα και την σημαντικότητα του κτλ κτλ), γράψε λίγη έκθεση ιδεών...)[/FONT]
[FONT=&quot]5. Υποθέσεις( Τι αποτελέσματα υποθέτεις οτι θα έχει η έρευνα που έκανες, πχ: το 10% του δείγματος ασχολείται με τον αθλητισμό)[/FONT]
[FONT=&quot]6. Παράμετροι που θεωρώ ότι δεν επηρεάζουν την έρευνα( Παράμετροι που επηρεάζουν αλλά δεν τους λαμβάνεις υπόψη σου, πχ οικονομική κατάσταση δείγματος, κτλ)[/FONT]


[FONT=&quot]Τα παραπάνω σε βοηθάν μόνο αν έχεις κάνει δημοσκόπηση.... αν κάνεις βιβλιογραφική έρευνα μάλλον δεν θα σου είναι πολύ χρήσιμα....!!![/FONT]
[FONT=&quot]Όπως και να έχει , καλή επιτυχία..... [/FONT]:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

Πρέπει ο τίτλος να είναι συγκεκριμένος. Θα κάνεις εργασία για το γάλα αλλά πάνω σε τι θα κάνεις την έρευνα; Μεταβλητές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steffie ..!!

Νεοφερμένος

Η steffie. .!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ο καθηγητης μας ζητησε να του φερουμε μεχρι την παρασκευη μια εργασια 1-2 σελιδεσ με καποιο θεμα που να εχει σχεση με την τεχνολογια ... τι μου προτεινετε ..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinagian

Νεοφερμένος

Η katerinagian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ο καθηγητης μας ζητησε να του φερουμε μεχρι την παρασκευη μια εργασια 1-2 σελιδεσ με καποιο θεμα που να εχει σχεση με την τεχνολογια ... τι μου προτεινετε ..??


σου προτείνω να αλλάξεις καθηγητή! ;)
ό,τι και αν αποφασίσεις με μια απλή αναζήτηση στο google θα έχεις έτοιμη την εργασία.... μπορείς να πάρεις ως θέμα απλά θέματα όπως τηλεόραση, υπολογιστές, πλυντήριο (!), συστήματα αναμετάδωσης , κτλ... πάρε κάτι πιο πρωτότυπο...
1. Iντερνετ

2. Kινητό τηλέφωνο

3. Προσωπικοί υπολογιστές

4. Oπτικές ίνες

5. Hλεκτρονικό Tαχυδρομείο

6. Εμπορική χρήση GPS

7. Φορητοί υπολογιστές

8. Cd

9. Ψηφιακή κάμερα

10. Ασύρματος γραμμωτός κώδικας

11. Μικροηλεκτρονικομηχανικά συστήματα MEMS

12. Εξέταση DNA

13. Αερόσακοι

14. ΑTM

15. Προηγμένες μπαταρίες

16. Υβριδικό αυτοκίνητο

17. Οργανικές δίοδοι εκπομπής φωτός OLEDs

18. Οθόνες πλάσματος

19. Τηλεόραση υψηλής ευκρίνειας

20. Διαστημικό λεωφορείο

21. Νανοτεχνολογία

22. Μνήμη Flash

23. Φωνητικό Ταχυδρομείο

24. Σύγχρονα βοηθήματα ακοής

25. Ασύρματη δικτύωση

Αλλά και θέματα που έχουν να κάνουν με το περιβάλλον, όπως ανεμογεννήτριες φωτοβολταϊκά, είναι επίσης πολύ ωραία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios15

Νεοφερμένος

Ο Marios15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Υπάρχει ενα ωραίο θέμα για την εργασία????(με πολλές πληροφοριες και εύκολο):P
-----------------------------------------
υπαρχει θεμα στην τεχνολογια προτοτυπο ευκολο και σχετικα γρηγορο??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinagian

Νεοφερμένος

Η katerinagian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Υπάρχει ενα ωραίο θέμα για την εργασία????(με πολλές πληροφοριες και εύκολο):P
-----------------------------------------
υπαρχει θεμα στην τεχνολογια προτοτυπο ευκολο και σχετικα γρηγορο??:P

ωραίο θέμα είναι το θέμα που σε ενδιαφέρει....
πληροφορίες βρίσκεις εύκολα πλέον σχεδόν για όλα τα θέματα...
αν κάνεις ένα άθλημα , πάρει για το άθλημα σου....
αν σου αρέσουν οι υπολογιστές πάρε για αυτούς ή το ιντερνετ
αν σου αρέσει να κοιμάσαι..... πάρε για την τεχνολογία των στρωμάτων.... :)
αν βαριέσαι στο σχολείο , κάνε μια έρευνα για τη βαρεμάρα στο σχολείο...

όλα τα παραπάνω γίνονται στα πλαίσια μιας δημοσκόπησης... κάνε ό,τι καταλαβαίνεις αρκεί να σου αρέσει και να σε ευχαριστεί!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evout@ki

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Απαγορεύεται να ζητάτε έτοιμες εργασίες. Μηνύματα τέτοιων παρακλήσεων διαγράφονται άμεσα.
--------------------------------------------------

παίδες βοήθεια...έχουμε έναν στην τεχνολογία που είναι δέκα χρόνια καθηγητής και δεν θέλει να βλέπει τις ίδιες εργασιες....άσε που τις θέλει και γρήγορα...μηπως έχετε να μου προτείνετε ένα θέμα πρωτότυπο και σχετικά εύκολο;;; μέρχρι την Δευτέρα πρέπει να εχω βρει...

και σε εμάς μας ζήτησε εργασία και εγώ έκανα μία για την εξέλιξη του ηλεκτρονικου υπολογιστή και είναι αρκετά καλή !!
μπορείς να βρεις πολύ υλικό από το wikipedia και απο το google!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekoo

Νεοφερμένος

Ο greekoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα. Αυριο πρεπει να παραδωσω το 2ο σταδιο για την εργασια μου (Οι θετικες επιπτωσεις υγιεινηςδιατροφης / αθλητισμου) αλλα δεν έχω καταλάβει πώς να αναφέρω και να προσδιορίσω τους μεταβλητές, ενώ έχω περιγραψει τα θεματα που διαπραγματευεται η μελετη και τα ορια της μελετης που προσδιοριζονται στον τιτλο.. Μου μενει μονο η προσδιοριση και η περιγραφη μεταβλητων.. Μπορειτε να με κατατοπίσετε λιγο ??
Ευχαριστω προκαταβολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blinky

Νεοφερμένος

Η blinky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Πρέπει ο τίτλος να είναι συγκεκριμένος. Θα κάνεις εργασία για το γάλα αλλά πάνω σε τι θα κάνεις την έρευνα; Μεταβλητές;

ναι δικιο εχεις...αλλα η καθηγητρια μας δν μας εχει βοηθήσει ν καταλάβουμε απολύτως τπτ.οποτε και εγω θα γράψω πληροφορίες κ ελπίζω να της αρέσει:S:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vαggiω αplα =D

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
παιδια χρειαζομαι μια τεραστια βοηθεια!!
εχω επιλεξει για θεμα τησ εργασιασ μ το "η επιδραση τησ μουσικησ στη διαθεση(κ τον χαρακτηρα του ανθρωπου".
λοιπον αυτοσ που μασ κανει τεχνολογια δεν μασ βοηθαει καθολου...απλα περιμενει να του παμε την εργασια και εγω εχω βρει καποιο προβλημα ωστε να την οργανωσω=/
μηπωσ θα μπορουσε καποιοσ να μου δωσει ενα σχεδιαγραμμα?γιατι αλλιωσ δεν βλεπω να την ξεκιναω ποτε:'(
(ισωσ καποιοσ π εχει κανει παρομοια ή τετοια εργασια να με βοηθουσε στν οργανωση γτ εκει βρισκω προβλημα κ δν μπορω=/)

ευχαριστω προκαταβολικααα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kiko7Raton

Νεοφερμένος

Ο Mιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σοχός (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κάνω μία παρόμοια εργασία(ως προς τη δομή). Αν μπορείς επικοινώνησε μαζί μου για να σου στείλω τα βήματα που έχω,ως προς το παρόν,τελειώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ναι δικιο εχεις...αλλα η καθηγητρια μας δν μας εχει βοηθήσει ν καταλάβουμε απολύτως τπτ.οποτε και εγω θα γράψω πληροφορίες κ ελπίζω να της αρέσει:S:(

αν θες μπορείς να συμβουλευτείς κάποιες ενδεικτικές εργασίες που έχει το βιβλίο της τεχνολογίας για να κατατοπιστείς!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blinky

Νεοφερμένος

Η blinky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
αν θες μπορείς να συμβουλευτείς κάποιες ενδεικτικές εργασίες που έχει το βιβλίο της τεχνολογίας για να κατατοπιστείς!:)

οκ ευχαριστω πολυ:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελα

Νεοφερμένος

Η Μέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια εγω γραφω για τον ρατσισμο ενηλικων σε ατομα με αναπηρια και το μετανιωσα γιατι ειναι πολυ δυσκολο!!! εκανα το ερωτηματολογιο πρωτα και τωρα πρεπει να βρω σχετικη βιογραφια και οι ερωτησεις μου δεν συσχετιζονται καθολου με αυτην
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinagian

Νεοφερμένος

Η katerinagian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
greekoo, με δεδομένο ότι οι μεταβλητές φαίνονται στον τίτλο της έρευνας εγώ καταλαβαίνω ότι οι μεταβλητές είναι η υγιεινή διατροφή ( ανεξάρτητη δλδ την ελέγχουμε) και η υγεία( εξαρτημένη, δλδ μεταβάλετε από την μεταβολή της ανεξάρτητης);;;; Βέβαια έτσι όπως διατυπώνεις τον τίτλο σου υπάρχει και μια τρίτη μεταβλητή ο αθλητισμός, το οποίο είναι λάθος , γιατί σε κάθε έρευνα υπάρχουν 2 μεταβλητές... ωστόσο στα πλαίσια του σχολείου είναι αδύνατον να κάνεις μια τέτοια έρευνα, εκτός αν κάνεις δημοσκόπηση και έχεις ερωτήσεις για τη διατροφή τους (ανεξάρτητη) και την υγεία τους ( εξαρτημένη).

vαggiω αplα =D, έτσι όπως διατυπώνεις τον τίτλο σου αναγνωρίζω ότι οι δυο μεταβλητές είναι : η μουσική ( ανεξάρτητη) και η διάθεση ( εξαρτημένη). Υποθέτω ότι θα φτιάξεις ερωτηματολόγιο; Ή θα κάνεις βιβλιογραφική έρευνα δλδ θα βρεις μόνο πληροφορίες; Τι σας έχει ζητήσει ο καθηγητής σας;
Η δομή μιας ερευνητικής εργασίας είναι η παρακάτω:


[FONT=&quot]ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ:[/FONT]
[FONT=&quot]1.Εξώφυλλο (τίτλος εργασίας, ονοματεπώνυμο, σχολείο, τμήμα ,φωτογραφία, τόπος, Έτος)[/FONT]
[FONT=&quot]2.Περιεχόμενα[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]3.Τα πρώτα έξι στοιχεία ( Παρουσίαση προβλήματος, Σκοπός, Κοινωνικές ανάγκες, Υποθέσεις, Παράμετροι που θεωρώ ότι δεν επηρεάζουν την έρευνα)[/FONT]
[FONT=&quot]4.Πληροφορίες( ιστορική αναδρομή, επιμέρους θέματα, φωτογραφικό υλικό)[/FONT]
[FONT=&quot]5.Πειραματικό μέρος( Διαγράμματα ένα για κάθε ερώτηση. Στις ερωτήσεις ανοιχτού τύπου δεν φτιάχνουμε διάγραμμα.)[/FONT]
[FONT=&quot]6.Τα τελευταία έξι στοιχεία ( Αξιοπιστία, Περιγραφή της διαδικασίας που ακολουθήθηκε, Μεταβλητές, Συμπεράσματα, Προτάσεις συμπληρωματικής έρευνας, Βιβλιογραφία)[/FONT]
[FONT=&quot]7.[/FONT][FONT=&quot]Παράρτημα: Ερωτηματολόγιο ( Εργαλείο έρευνας) [/FONT]

μελα, πρέπει να βρεις βιβλιογραφία, όχι βιογραφία :Ρ
Δύσκολο θέμα γιατί πρέπει να βρεις ενήλικες να δώσεις το ερωτηματολόγιο. Γιατί αποφάσισες να κάνεις την έρευνα σε ενήλικες; Πιο εύκολο θα ήταν να μοιράσεις το ερωτηματολόγιο στους συμμαθητές σου! Ωστόσο δεν παύει να είναι ένα πολύ ωραίο θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ergasiomanis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
έχω μια εργασία για την τεχνολογία με θέμα ph εδάφους και ανάπτυξη φυτών μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotis7

Νεοφερμένος

Ο fotis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
έχω εργασία με θέμα την ελιά και την παραγωγή ελαιολάδου μπορεί κάποιος να με βοηθήσει και να μου δώσει κάποια link με πληροφορίες?Αν μπορεί να μου βρει και κάποιος ερωτήσεις για το ερωτηματολόγιο γιατί αυτές που έχω βρει δεν είναι αρκετές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelis Xania

Νεοφερμένος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΘΕΜΑ...!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Πραγματικά ωραίο θέμα! Θα ΄θελα να το είχα κι εγώ αλλά δεν το πρόλαβα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top