Σχολικά Ερωτηματολόγια

Snoopy_has_ticks

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπερα!!
Ισως ειναι το κλιμα των ημερων...(ποιών ημερών?)που με εκανε να ψαξω σε κατι ξεχασμενους σκληρους καποιες εργασιες μου.Και βρηκα την περσινη μου εργασια τεχνολογιας.Σκεφτηκα οτι αποτελει καλη πηγη για οσους θελουν να κανουν εργασια.Χρησιμοποιειστε την ελευθερα σαν πηγη και συλλεξτε οτισηποτε στοιχεια θελετε.
Την ειχα κανει μεσα σε 9 μερες συνεχομενες(διοτι λογω βηχα ημουν 9 μερες αυπνη - ημουν οπως ο τυπος στο insomnia!!).Αλλα στο τελος αξιζε τον κοπο,μιας και η καθηγητρια μου την ζητησε σε cd για να την εχει.
Ειναι μεταφρασμενη και εχει και λιστα με links.

Το θεμα της ειναι Η προπαγανδα των ΜΜΕ κατα τον Β' Παγκοσμιο Πολεμο

Ειναι παρουσιαση pps (82 διαφανειες),και περιλαμβανει υλικο οπως φωτογραφιες,βιντεο,καρτουν και ηχητικα αποσπασματα.

Εχω ανεβασει την original εργασια μου,αλλα μπορει κανεις ευκολα να την τροποποιησει αλλαζοντας τα ονοματα.

Επισης,οποιον τον ενδιαφερει το θεμα,μπορει να την κατεβασει.Κριτικες και σχολια ευπροσδεκτα...(ελπιζω οχι πολυ αυστηρα,δεδομενης της καταστασης που βρισκομουν τοτε)

Ελπιζω να βολεψει μερικους...

Keep walking...


https://rapidshare.com/files/227260756/Ergasia.part1.rar
https://rapidshare.com/files/227262393/Ergasia.part2.rar
https://rapidshare.com/files/227271486/Ergasia.part3.rar
https://rapidshare.com/files/227278249/Ergasia.part4.rar
https://rapidshare.com/files/227280780/Ergasia.part5.rar


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εμενα θα μου πει κανεις?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

c2<3lla

Νεοφερμένος

Η c2<3lla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αν σ ενδιαφερει, εχς παρομοια εργασια π τη παρεδςσα κ μ ειπαν πςσ ειν κλ
εχει τιτλο ο ελεθ8εροσ χρονοσ τςν νεςν σμρ κ η αξιοποιηση το0

αν 8εσ, ζητα τη στο mail m allstar_stella@hotmail.com ν στη στειλω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το παρών κλειδώνεται και ξανανοίγει το Σεπτέμβρη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ποια είναι τα βήματα της ερευνητικής διαδικασίας??

Σας παρακαλώ απαντήστε μου γιατί δεν την βρίσκω την απάντηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A_myrto

Νεοφερμένος

Η A_myrto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
σε πιο κλαδο της ερευνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Μιας και ξεκίνησε η σχολική χρονία το θέμα ξανανοιγει.
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoelufe

Νεοφερμένος

Η zoelufe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας παιδια! θελω να κανω μια εργασια που να μου αρεσει κιολας, γι αυτο θα ηθελα κατι με το χορο και μουσικη!!! Ιδεες παρακαλωωωωωωωωωωωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μπορείς να κάνεις με στατιστικά. Για παράδειγμα να ρωτήσεις διάφορες ηλικιακες ομάδες αν ασχολούνται με το χορό, τι χορό κάνουν, αν σκέφτονται να κάνουν το χόμπι τους επάγγελμα κ.λπ. Το ίδιο ισχύει και για τη μουσική. Τι είδος μουσικής ακούνε, αν παίζουν κάποιο μουσικό όργανο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άννα-Μαρία...!

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Έχω πάρει ως θέμα στην τεχνολογία για το DNA και δε βρίσκω ακριβώς τις πληροφορίες που θέλω! Έχετε εσείς τίποτα σχετικό;... Ευχαριστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ξεκίνα από τα βασικά.

https://el.wikipedia.org/wiki/DNA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roulitca94

Νεοφερμένος

Η ΡΟΥΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εμεις διαλεξαμε εργασια με θεμα ασχετο με την τεχνολογια βασικα την χημεια των συναισθηματων και ιδιαιτερα του ερωτα ορμονες και τετοια και ειναι πολυ ενδιαφερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgio-PD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης Καλλιατζής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ρε παιδιά. Όταν φτιάχνουμε ένα θέμα, η ΥΠΟΘΕΣΗ που μας είπε ο καθηγητής μας τι είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άννα-Μαρία...!

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία...! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εψαξα ηδη, αλλα δν βρηκα αυτο ακριβως που ψαχνω...
Ψαχνω σχετικα με τον τροπο που χαρτογραφηθηκε το dna και τις διαφορες τεχνολογικες διαδικασιες που ακολουθηθηκαν απο τους επιστημονεσ!
-----------------------------------------
Εψαξα αλλα εγω θελω συγκεκριμενα για την τεχνολογια που χρησιμοποιηθηκε στην χαρτογραφηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinor

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι έπαθα και το διάλεξα! Είναι πολύ δύσκολο να βρεις πληροφορίες!
Αερόσακοι αυτοκινήτου. Όποιος έχει να μου προτείνει κάποιο site θα το εκτιμούσα πολύ. Ιδιαίτερα για την ιστορική τους αναδρομή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ρε παιδιά. Όταν φτιάχνουμε ένα θέμα, η ΥΠΟΘΕΣΗ που μας είπε ο καθηγητής μας τι είναι?

Κάνεις μια υπόθεση για το ποιο θα είναι το αποτέλεσμα της εργασίας (του πειράματος/της δημοσκόπησης).
-----------------------------------------
ΕΨΑΞΑ ΗΔΗ, ΑΛΛΑ ΔΝ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ...
ΨΑΧΝΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΗΘΗΚΕ ΤΟ DNA ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ!
-----------------------------------------

ΕΨΑΞΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΗΣΗ!

Α, δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Μη γράφεις με κεφαλαία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frantzeska_st

Νεοφερμένος

Η Φραντζέσκα Στυλιανάκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Τυμπάκι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδιάαα...θέλω βοήθειααα....τ έχω παίξει με τ εργασία τεχνολογίας!!!!μήπως μορει κπ ν στείλει σ e-mail μου κπ έτοιμη αξιόλογη εργασία αν έχει την καλοσύνη?τ ξέρω..δ ειναι σωστό...αλλά πλιιιιιζζζ..μ με καγηγορήσετε...αλλιως αν ξέρει κανείς κπ site με έτοιμες εργασίες?θα το εκτιμούσα πααααααααρα πολύ...:'(το e-mail μου είναι: st.frantzeska@hotmail.com....
και κτ ακόμα...πώς από απλός επισκέπτης θα γίνω μέλος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

than0s

Νεοφερμένος

Ο than0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
το πειραμα ή η δημοσκοπηση σε ενα τετοιο θεμα ποιο μπορει να ειναι? (πχ στο θεμα overclocking and cooling)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εμεις θα κανουμε λεει μια με ενα ηλεκτρικο ανεμολογιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top