Σχολικά Ερωτηματολόγια

Mimoula

Νεοφερμένος

Η Mimoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Για σας παιδιά!
Εχω ήδη αρχίσει την εργασία της τεχνολογίας της Α λυκείου που σχετίζεται με το θέμα της επιρροής της κλασικής μουσικής στην ψυχολογία των νέων που παίζουν και δεν παίζουν κλασική μουσική.
Απλώς χρειάζομαι τώρα μια μικρή βοήθεια. Έχω φτιάξει ήδη τα ερωτηματολόγια για την έρευνα αλλά δεν νομίζω ότι θα προλάβω να βρώ αρκετά άτομα για να συμπληρωθούν τα ερωτηματολογια αυτά. Έχετε καμια ιδέα πως να φτάσω τα εκατό άτομα ηλικίας 12 με 25 ετών;
Σας ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Aρχικά νομίζω πως μπορούμε και εμείς να βοηθήσουμε..στο φόρουμ είναι πολλά άτομα διαφορετικής ηλικίας...απλά δεν ξέρω αν είναι εφικτο..:/
Από την άλλη μπορείς σε συγγενείς,φίλους,φίλους των φίλων και πάει λέγοντας..:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimoula

Νεοφερμένος

Η Mimoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δηλαδή νομίζεις πως θα μπορούσα να βάλω εδώ τα ερωτηματολόγια μου;
Είμαι καινούρια εδώ οπότε δεν ξέρω αν γίνεται αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εδω υπαρχουν πολλα ατομα τετοιας ηλικιας γι αυτο αν θες μπορεις να ανεβασεις εδω το ερωτηματολογιο αλλα νομιζω πως πριν πρεπει να ρωτισεις καποιον συντονιστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimoula

Νεοφερμένος

Η Mimoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ααα... θα δω τι μπορώ να κάνω. Πάντως ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πιστεύω ότι μπορεί να το κάνει..έτσι και αλλιώς.
Να ανεβάσει το ερωτηματολόγιο.Απλά να μπει σε άλλη κατηγορία για να το δούν όλοι και να απαντήσουν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
χαρα μας αλλα δεν καναμε και τπτ ακομα αφου δεν ανεβασες το ερωτηματολογιο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimoula

Νεοφερμένος

Η Mimoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
χε, ναι εντάξει αλλά σε ποια κατηγορία να το βάλω και πως να το ανεβάσω; Είμαι άσχετη τελείως :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairh.c.p

Νεοφερμένος

Η Μαίρη Χ.Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ανέβασε το σ' έναν εξωτερικό σύνδεσμο, πχ Rapidshare ή στα Έγγραφά σου εδώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pure morning

Νεοφερμένος

Η pure morning αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδιά βοήθεια!το θέμα μου είναι το φαινόμενο του θερμοκηπίου κι έχω κολλήσει,γιατί δεν έχω ιδέα τι ζητάει ο καθηγητής.Έχετε κάποιο πρότυπο εργασίας που θα με βοηθήσει?
eleni_15windowslive.com@hotmail.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairh.c.p

Νεοφερμένος

Η Μαίρη Χ.Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Γιατί δεν ξεκινάς κάνοντας ένα google search σχετικά με το φαινόμενο του θερμοκηπίου? Θα βρεις αρκετά ενδιαφέροντα άρθρα και φυσικά εργασίες πάνω σε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinaaa

Νεοφερμένος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
παιδιά σ' εμάς ο καθηγητής έβαλε εργασία πρώτου τετραμήνου για το επάγγελμα που θέλουμε ν' ακολουθήσουμε(ευτυχώς είναι εύκολο το θέμα) αλλά μας ζητά και συνέντευξη από κάποιον που ασκεί αυτό το επάγγελμα και από κάποιον που το σπουδάζει... :S Αν υπάρχει κάποιος φοιτητής της φιλοσοφικής εδώ παρακαλώ ας μου στείλει ένα προσωπικό μήνυμα για να του κάνω κανα-δυο ερωτήσεις... :)
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick123

Νεοφερμένος

Ο Nικήτας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εμάς ο καθηγητής μας μας έδωσε μία λίστα με θέματα και εγώ επέλεξα το εξης:πωσ επιδρά το φώς στην ανάπτυξη των φυτών...ευκολάκι.αυριο την παραδίδω .Μακάρι να του αρέσει είναι πολύ παράξενος ο δικός μας:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Παιδιά πρέπει στο θέμα εξυπνα - βιοκλιματικά κτίρια να κάνω ερωτηματολόγιο. Σας ζητώ να με βοηθήσετε στα αποτελέσματα. Δηλ: να συμπληρώσετε το ερωτηματολογιο. Αυτό το απλό.:D:D
Πάρτε να έχετε:

1)Πόσο πιστεύετε ότι γνωρίζετε για το βιοκλιματισμό ;
Πολύ …. Καθόλου …. Έχω ακούσει κάποια πράγματα ….
2)Ενδιαφέρεστε να μάθετε και να βοηθήσετε το περιβάλλον μέσω αυτού;
Ναι …. Όχι ….
3)Σε περίπτωση που το κόστος κατασκευής ενός κτιρίου κατά τα βιοκλιματικά πρότυπα ήταν μεγαλύτερο από ενός απλού θα επιμένατε για την κατασκευή του;
Ναι …. Όχι ….
4)Το καλοκαίρι χρησιμοποιείτε air condition;
Ναι …. Όχι ….
5)Αν ναι, πόση ώρα;
6)Το/α κλιματιστικό/ά που έχετε σε ποια ενεργειακή κατηγορία ανήκουν;
7)Τι είδος τζαμιών έχετε στο σπίτι σας;
Μονά …. Διπλά …. Τριπλά ….
8 )Προς τα πού είναι προσανατολισμένα τα περισσότερα παράθυρα του σπιτιού σας;
Σας ικετεύω: ειληκρινα απαντηστε......
Αν δεν γνωριζετε κατι εσείς ρωτήστε τους γονείς σας...
Δεν θελω δεν ξερω...pls pls pls pls pls pls pls
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
1) Πολύ
2)Ναι
3)Ναι
4)Όχι
5-6 skipped λόγω της 4
7)διπλά
8 )Ανατολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Γεία σας , έχω αρχίσει την εργασία της τεχνολογίας και πρέπει να φτιάξω ενα ερωτηματολόγιο με σχέση τα ναρκώτικα. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιες ερωτήσεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimatesr

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
1)Πολύ
2)Ναι
3)Ναι
4)Ναι
5) Το πολύ 1 ώρα
6)?
7)Διπλά
8 )Δυτικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mairh.c.p

Νεοφερμένος

Η Μαίρη Χ.Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εννοείς ερωτήσεις του στυλ: Κυριότεροι λόγοι που ένας νέος καταλήγει σε χρήση ναρκωτικών ουσιών? - Κατά πόσο επηρεάζει η οικογένεια τη στροφή του νέου στα ναρκωτικά κτλ κτλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
1)Καθόλου
2)ναι
3)Ναι
4)οχι
7)διπλα
8 )Μονο νοτια δεν υπαρχει παραθυρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ακριβώς !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top