Σχολικά Ερωτηματολόγια

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Vote papas for mod :jumpy::jumpy:






:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργία27227

Νεοφερμένος

Η Γεωργία27227 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
κανε και εσυ χωρις πειραμα....μην δισκολευεις τη ζωη σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginak

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν ξέρω τι θέμα να διαλέξω! Μάλλον θα κάνω έρευνα δημοσκόπησης! Αν είχατε να μου προτείνετε κανένα θεματάκι, θα με βοηθούσατε πολύ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν ξέρω τι θέμα να διαλέξω! Μάλλον θα κάνω έρευνα δημοσκόπησης! Αν είχατε να μου προτείνετε κανένα θεματάκι, θα με βοηθούσατε πολύ!:)

Πες μας topic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν ξέρω τι θέμα να διαλέξω! Μάλλον θα κάνω έρευνα δημοσκόπησης! Αν είχατε να μου προτείνετε κανένα θεματάκι, θα με βοηθούσατε πολύ!:)

Eμάς 2 συμμαθήτριες είχαν κάνει εργασία για το IQ και έπειτα μας έδωσαν να κάνουμε επιτόπου στην τάξη ένα test και τα αποτελέσματα τα χρησιμοποίησαν για την εξαγωγή των συμπερασμάτων τους.
Κάτι αντίστοιχο εννοείς όταν λες δημοσκόπηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ginak

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο... Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω με ποιο τομέα να ασχοληθώ! Και πρέπει να αποφασίσω κατά τη διάρκεια των Χριστουγέννων! Any ideas?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pure morning

Νεοφερμένος

Η pure morning αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μήπως έχει κανένας κάποιο πρότυπο εργασίας με θέμα το μηχανισμό του φαινομένου του θερμοκηπίου;Έχω κολλήσει λίγο στο κεφάλαιο με τις κοινωνικές επιπτώσεις...Πρέπει να βρω συνεντέυξεις και γενικά έρευνες άλλων επιστημόνων...Οπότε αν γνωρίζετε κάποιο σχετικό link...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thrilosred7

Νεοφερμένος

Ο Θεοδόσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
διαβαζοντας το θεμα στο forum ειδα πολλες ιδεες κ προτασεις, αλλα δε ξερω ποιο θέμα να διαλεξω.ο καθηγητης μας ειπε να του ανακοινώσουμε αυριο τι θεμα θα γραψουμε.σκεφτομαι κατι σχετικα μ το περιβαλλον κ την αναπτυξη της τεχνολογιας. καμια ιδέα??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατασα1988

Νεοφερμένος

Η νατασα1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
το τηλέφωνο είναι 6936770322. με συγχωρείς για την καθυστέρηση αλλά είχα ανέβει για λίγες μέρες θεσσαλονίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pure morning

Νεοφερμένος

Η pure morning αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το ίδιο θέμα έχουμε...Είμαι ακόμη στα πρώτα κεφάλαια,οπότε θα εκτιμουσα μια οποιαδήποτε βοήθεια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ne0ellinaC

Νεοφερμένος

Ο ne0ellinaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
κι εγω εχω το θεμα ιντερνετ και νεοι... αλλα δεν ξερω που ακριβος να ψαξω:( εψαξα βασικα και στο Google αλλα δεν βρεικα και τιποτα:'(...μπορείς μιπος να μου πεις καμια ιστοσελίδα που να λεει για αυτο το θεμα;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
οριστε μια ιστοσελιδα πολυ χρησιμη για ερευνες πανω σε διαφορα θεματα https://openarchives.gr/sets
Μια αξιόλογη μηχανή αναζήτησης Ελληνικών ψηφιακών βιβλιοθηκών και ιδρυματικών αποθετηρίων. Είναι ερευνητική εργασία του Ευάγγελου Μπάνου, μηχανικού Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων.Το openarchives.gr έχει αναπτυχθεί εξʼ ολοκλήρου με λογισμικό ανοιχτού κώδικα, και φιλοδοξεί να προσφέρει μια ενιαία εφαρμογή αναζήτησης πληροφοριών και υλικού σε διπλωματικές εργασίες, διδακτορικές διατριβές και επιστημονικές δημοσιεύσεις, που περιέχονται σε πανεπιστημιακές βάσεις δεδομένων. Εκτός από την απλή αναζήτηση με λέξεις-κλειδιά το openarchives.gr διαθέτει επιλογές σύνθετης αναζήτησης καθώς και αλφαβητικό ευρετήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειχα κανει τρομερη εργασια 19 πηρα....με θεμα το εκπαιδευτικο συστημα αλλα το ειχα κανει πολυ χαριτωμενο με εικονιτσες κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valnon

Νεοφερμένος

Ο Valnon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ένα γεια και απο μένα μιάς κ είμαι καινούργιος εδω.... Καταρχήν να δώσω συγχαρητήρια στους ιδρυτές του φόρουμ είναι απο τα πιο ενδιαφέροντα και αρκετά χρήσιμα για εμάς τους μαθητές!.

Βρήκα πολλές και ενδιαφέρουσες ιδέες, αλλά η πιο ενδιαφέρουσα μου φάνηκε αυτή για τα Ubuntu... πιστεύω πως υλικό θα βρώ αν ψαχτώ λίγο και έχω και όρεξη να γράψω γιαυτό το θέμα αλλά με όλα αυτά που ζητάει ο καθηγητής (πειράματα, ερωτηματολόγια κλπ.) μου φένεται πως θα δυσκολευτώ πολύ να κανω μια εργασία που να συμπεριλαμβάνει όλα αυτά που μας ζητάει...

Θα ήθελα να ρωτήσω αυτούς που έχουν περάσει την 1η λυκείου, στην εργασία βάλατε και πειράματα και γενικά αυτά που σας ζητούσε ο καθηγητής; Γιατί απ' ότι είδα σε κάποιους δεν έδωσαν σημασία οι καθηγητές για την δομή της εργασίας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω αυτούς που έχουν περάσει την 1η λυκείου, στην εργασία βάλατε και πειράματα και γενικά αυτά που σας ζητούσε ο καθηγητής; Γιατί απ' ότι είδα σε κάποιους δεν έδωσαν σημασία οι καθηγητές για την δομή της εργασίας....

νομίζω ότι είναι ανάλογα το τι ακριβώς θα ζητήσει ο καθηγητής.
εμάς πήγαινε σύμφωνα με το βιβλίο και ήθελε τα 12κεφάλαια και να κάνουμε ή πείραμα, ή δημοσκόπηση.
βέβαια στους πιο αδύναμους που κινδύνευαν να μείνουν και δεν είχαν κάνει τίποτα μέχρι τις τελευταίες μέρες δεχτηκε και πιο πρόχειρες εργασίες που περιείχαν μόνο πληροφορίες, αλλά βέβαια αυτές οι εργασίες πήραν βαθμό για να περάσουν την τάξη...

όσο για το θέμα της εργασίας σου, νομίζω πως θα ήταν πιο εύκολο να κάνεις πείραμα, συγκρίνοντας δυο εκδόσεις linux, ή windows με ubuntu κλπ. ως προς μια μεταβλητή(πχ τη σταθερότητα, ή την ασφάλεια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valnon

Νεοφερμένος

Ο Valnon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλή ιδέα Χρήστο σ' ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Ειχα κανει τρομερη εργασια 19 πηρα....με θεμα το εκπαιδευτικο συστημα αλλα το ειχα κανει πολυ χαριτωμενο με εικονιτσες κλπ

εγω πηρα 20!!!:P ζηλεια,ζηλεια:P:P:P,πλακα κανω και εγω ειχα κανει τρομερη εργασια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilar

Νεοφερμένος

Ο ilar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καταρχήν τι θέμα σας έχει πεί να γραψεται?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω πηρα 20!!!:P ζηλεια,ζηλεια:P:P:P,πλακα κανω και εγω ειχα κανει τρομερη εργασια:D


κολλα το!:drink::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi_Panay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Εγω θα κανω τηλειατρικη..Σας το προτεινω!!Υπαρχουν πολλες πληροφοριες ,που καλυπτουν κ τα 12 βηματα που ζηταει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top