Σχολικά Ερωτηματολόγια

ginak

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Δεν έχω σκεφτεί ακόμα θέμα! Η καθηγήτρια είπε ότι πρέπει να είναι σύγχρονο! Μάλιστα πρέπει να επιλέξω 3 θέματα! Για να έχω εναλλακτικές σε περίπτωση που έχω το ίδιο θέμα με άλλους!Any ideas?:)
:help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
εγω πηρα 20!!!:P ζηλεια,ζηλεια:P:P:P,πλακα κανω και εγω ειχα κανει τρομερη εργασιαεγω πηρα 20!!!:P ζηλεια,ζηλεια:P:P:P,πλακα κανω και εγω ειχα κανει τρομερη εργασια:D

σας τρώω όλους, πήρα 20 σε τρεις εργασίες, βοήθησα και κάτι φίλους(aka τους έκανα τις εργασίες:D:D:D)
:P:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Δεν έχω σκεφτεί ακόμα θέμα! Η καθηγήτρια είπε ότι πρέπει να είναι σύγχρονο! Μάλιστα πρέπει να επιλέξω 3 θέματα! Για να έχω εναλλακτικές σε περίπτωση που έχω το ίδιο θέμα με άλλους!Any ideas?:)
:help:

θα σου προτεινα μια εργασια για τα κινητα, οχι ομως τετοια που κανουν οι αλλοι, ιστοριες και απλα πραγματα που τα ξερουμε λιγο πολλοι ολοι, για τα απλα κινητα, αλλα θα σου προτεινα μια εργασια για τα λειτουργικα συστηματα που τρεχουν σε κινητα. Ηδη πολλα κινητα τρεχουν Symbian OS, Linux, Windows Mobile, και το τελευταιο που δεν εχει παρα μονο λιγους μηνες που κυκλοφορησε ειναι το Android της Google. Με λιγα λογια η εργασια δεν θα ειναι μονο για mobile phones αλλα για smart phones!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nantia m

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ποια είναι η σχέση σας με τους υπολογιστές; Πόσες ώρες αφιερώνετε στο PC; Με τι ασχολείστε περισσότερο στο computer(σερφάρισμα, μουσική,παιχνίδια,ενημέρωση,κτλ...); Συγκεντρώνω απόψεις για την εργασία της τεχνολογίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Η σχέση μου με τους υπολογιστές είναι πολύ καλή, ως εθιστική μπορώ να πω (:P) Κάθομαι ένα 3ωρο τη μέρα πάνω - κάτω. Ασχολούμαι σχεδόν με τα πάντα.. Εννοείται ψάχνω/ακούω μουσική, επικοινωνώ με φίλους/γνωστούς, γράφω εδώ όλες τις εργασίες για το σχολείο και φρεσκάρω τα γαλλικά μου μπαίνοντας σε καμια le monde/le figaro για να ενημερωθώ en meme temps..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=42575

Αυτό το θέμα ίσως σε βοηθήσει :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike19930

Νεοφερμένος

Ο mike19930 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
τι ενοεις φιλε μου ζυταει 12 βηματα.. Εμας ο καθηγητης μας ειναι φελος και δεν μας εδοσε λεπτομεριες για την εργασια (δεν δεν εχω και βιβλιο :( ) Αν γινετε να μου πειτε που ειναι αυτα τα βηματα για να ξεκινησω και εγω καμια μερα γιατι βαρεθηκα να ψαχνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairh.c.p

Νεοφερμένος

Η Μαίρη Χ.Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Αφού πρώτα με χιλιο παρακάλεσε, μετά βοήθησα ένα μαθητή μου της Α Λυκείου να κάνει την εργασία της Τεχνολογίας.. Αποφασίσαμε το θέμα να είναι "Μαθηματικά και Poker"... Τελικά, αποθεώθηκε!!!!!!...

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_salonik

Νεοφερμένος

Ο dimitris_salonik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
έχω θέμα ''κοινωνικοποίηση των νέων στα fast food''και δεν βρίκα σχεδόν τίποτα.πλζ χρειάζομαι βοήθεια.αν κάποιος ξερει κάτι να μου πει για τι που έψαξε πληροφορίες και τέτοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Αφού πρώτα με χιλιο παρακάλεσε, μετά βοήθησα ένα μαθητή μου της Α Λυκείου να κάνει την εργασία της Τεχνολογίας.. Αποφασίσαμε το θέμα να είναι "Μαθηματικά και Poker"... Τελικά, αποθεώθηκε!!!!!!...

:D

wow!:wow::wow::wow:
τρομερό θέμα και μάλλον αρκετά δύσκολο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairh.c.p

Νεοφερμένος

Η Μαίρη Χ.Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
wow!:wow::wow::wow:
τρομερό θέμα και μάλλον αρκετά δύσκολο....


Δύσκολο θέμα όταν παίζεις πόκερ χρόνια, δεν είναι..!.. Ε εντάξει, στο τέλος το κλέισαμε με τον εθισμό στο τζόγο... γιατί όπως πήγαινε η εργασία, θα τους κάναμε όλους χαρτόμουτρα!...

Πόκερ = απίστευτες πιθανότητες!..

Ό,τι πρέπει για εξάσκηση μαθηματικών :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Α εγω εχω θεμα στην Τεχνολογια " Το Ιντερνετ και οι νεοι " (Σε ποιο βαθμο επιδρα το Ιντερνετ τους νεους ) !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairh.c.p

Νεοφερμένος

Η Μαίρη Χ.Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Α εγω εχω θεμα στην Τεχνολογια " Το Ιντερνετ και οι νεοι " (Σε ποιο βαθμο επιδρα το Ιντερνετ τους νεους ) !!


Αυτο είναι όντως μεγάλο θέμα...!!!!... :no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αυτο είναι όντως μεγάλο θέμα...!!!!... :no1::no1:

Πολυ μεγαλο θεμα και δν ξερω ακομα τι να πρωτοβαλω.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
δυστυχως δεν ξερω τιποτα ισως οτι προσφερουν ευχαριστω κλιμα σε προσιτες τιμες και τοι ολοι οι νεοι πηγαινουν στ fast food λογω ελλειψης χρονου αλλα που το ξετρυπωσες αυτο το θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Κανε μια δημοσκοπιση και ρωτα τους συμμαθητες του αν συχναζουν στα fast-foodαδικα,και αν ναι,τι τρωνε συνηθως και γτ πανε εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Βάλε και τα mac στο Σύνταγμα ως πρώην σημείο συγκέντρωσης των emo και της κηφισιάς των trendy :P

*μ'αυτό το θέμα λογικό που δεν βρήκες τίποτα*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
τρωνε μαζι τις πατατες :P

πεινασμενοι ειμαστε αγαπη μου κι οι 2
ελα να μοιρασουμε ενα χαμπουργκερ στα 2
:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Συνδύασε τη λίγδα από τις πατάτες και τη μυρωδιά του καμμένου λίπους με σάλτσες κοινωνικότητας και ιδού η τέλεια συνταγή.

Μπορείς να γράψεις τα κλασσικά σχετικά με την κοινωνικοποίηση και να τα συνδέσεις με τα ταχυφαγεία. Λίγη φαντασία βάλε, μια μέρα που έχεις έμπνευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
οι νεοι αναγκαζονται να συχναζουν στα φαστφουν. επειδη ειναι γρηγορα και πολλα αρκετοι βεβαια πανε επειδη τους αρεσει το ανθυγειυνο φαγητο κ.α. ....γραψε και αλλα τετοια ανεπτυξε τα και βγαλε κατι:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top