Σχολικά Ερωτηματολόγια

Γεωργία27227

Νεοφερμένος

Η Γεωργία27227 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
δεν πειράζει αφού δεν κάνετε από βιβλίο....shadowfax είσαι γεννημένος για καθηγητής. τα εξηγείς πολύ καλά...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργία27227

Νεοφερμένος

Η Γεωργία27227 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
λοιπόν agele. μπορεί να σ αρέσει. "το κάπνισμα και επιπ΄τωσεις του σε άτομα ηλικίας 13-17 ετών" ή όποια άλλη ηλικία προτιμάς εσύ...σ άρεσε;;;:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppytaxlia

Νεοφερμένος

Η poppytaxlia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!!:thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marisait

Νεοφερμένος

Η marisait αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
βοηθεια..!!! εχω να κανω εργασια στην τεχνολογια για τον τομεα παραγωγησ και πρεπει να βρω πληροφοριεσ ασπο το ιντερνετ.ν στειλτε κανενα λινκ παρακαλω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Γίνε πιο συγκεκριμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marisait

Νεοφερμένος

Η marisait αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
τομεα παραγωγησ οτιδηποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
παιδιά, σκέφτομαι να πάρω το θέμα "Τα εναλλακτικά λειτουργικά συστήματα και η διάδοσή τους στην Ελλάδα" τι λέτε?


λίγο δύσκολο το βλέπω...το θέμα είναι απλό αλλά λόγω αν μοιράσεις τα ερωτηματολόγια μόνο στη τάξη και σε γνωστούς δεν θα είναι πολύ έγκυρο καθώς αν όχι όλοι το 99,999% θα χρησιμοποιεί windows....εκτός αν θες να φτιάξεις κάποια σελίδα στο ιντερνετ και προσπαθησεις να την προωθήσεις και να μαζέψεις αρκετές απαντήσεις τόσο από άτομα με καλή σχέση με υπολογιστές, όσο και με αυτούς που γνωρίζουν τα βασικά...
νομίζω πως αν ήθελες να κάνεις εργασία με θέμα τους υπολογιστές, θα μπορούσες να συγκρίνεις δυο προγράμματα(πχ i.e και firefox) ή δυο υπηρεσίες(google και yahoo).
Στην πρώτη περίπτωση φτιάχνεις ερωτηματολόγια που αφορουν την ευκολία χρήσης, το περιβάλλον κλπ, ενω στη δευτερη παίρνεις έναν τομέα(πχ το ποσο αποτελεσματικη είναι η καθεμία, δηλαδή σε πόσο χρόνο βρίσκεις ικανοποιητικές πληροφορίες για ένα θέμα) και κάνεις το πείραμα μόνο σου παρουσιάζοντας τα αποτελέσματα(στη συγκεκριμένη διαλέγεις έναν αριθμό λέξεων, και ψαχνεις πληροφορίες στο google και yahoo.παράλληλα χρονομετράς και όταν βρεις ικανοποιητικές πληροφορίες σημειώνεις το χρόνο και μετα συγκρίνεις τα αποτελέσματα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατασα1988

Νεοφερμένος

Η νατασα1988 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλημέρα παιδιά. για βοήθεια σχετική με την τεχνολογία υπάρχουν συμφοιτήτριες μου που αναλάμβάνουν να τις ετοιμάσουν εξολοκλήρου αν ενδιαφέρεστε μπορώ να στείλω τους αριθμούς τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*tingerbel*

Νεοφερμένος

Η *tingerbel* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εγώ παιδιά θα κανω ερευνα με τιτλο "ταχυτητα αποκρυσταλλωσης 200g μελιου απο ανθη ερεικης με διαφορετικεσ μεθοδους"
πρωτα θα χρησιμοποιησω τη μεθοδο bain-marie και μετα τη θερμανση σε φουρνο....
το χω μελετησει λιγο αλλα δεν νομιζω να μου παρει παραπανω απο 20 σελιδες....
αν εχετε καμια ιδεα περι αυτου πειτε μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
παιδια αν μπορειτε πειτε μου ενα σχετικο θεμα που μπορω να διαλεξω που να συνοδευεται με πειραμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PROFESSORE

Νεοφερμένος

Ο PROFESSORE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ρίχτε καμία ιδέα σχετικά με αυτοκίνητα-οικολογία κτλ....
Ενα κλασσικό είναι η πετρελαιοκίνηση αλλα μαλλον θα το διαλεξουν κι αλλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργία27227

Νεοφερμένος

Η Γεωργία27227 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
νατασα μπορεις να μου δωσεις αριθμό;;;εχω θεμα τεχνητο αιμα.βασικα θελω καθοδηγηση....μπορεις;;κ απο δω αν γινεται κανενα προβλημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monkey.D.Luffy7

Νεοφερμένος

Ο Monkey.D.Luffy7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας είμαι καινούριος στο forum και χρειάζομαι βοήθεια.
Δεν έχω σκεφτεί τι θέμα να διαλέξω στην εργασία Τεχνολογίας.
Εχετε καμιά ιδέα?
Θα προτιμούσα κάτι με πείραμα και όχι με δημοσκόπηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργία27227

Νεοφερμένος

Η Γεωργία27227 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ο καθηγητης δεν σας εχει δωσει καμια ιδεα;;;;
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monkey.D.Luffy7

Νεοφερμένος

Ο Monkey.D.Luffy7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Mας είπε για ανάπτυξη φυτών για ηλεκτρική αγωγιμότητα και άλλα, αλλά τα περισσότερα τα διάλεξαν άλλοι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel!n@

Νεοφερμένος

Η μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εγω πηρα μια που λεγεται νομιζω βιοκλιματικη αρχιτεκτονικη. πρασινα κτιρια κλπ, δν ξεκινισα ακομα αλλα πρεπει να χει ενδιαφερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monkey.D.Luffy7

Νεοφερμένος

Ο Monkey.D.Luffy7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δυστυχώς αύριο πρέπει να διαλέξω.
Δεν ξέρω ακόμα τίποτα. Ολα τα παιδιά εδώ βλέπω εδώ κάνουν εργασίες χωρίς πείραμα.
Τι να κάνω???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underbluemoon

Νεοφερμένος

Η αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
έχω μια προτασή, σκέψου κατι για πειραματική έρευνα στον αθλητισμό,ιατρικη.
εκεί πάντα παίζει κατι :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilaras0

Νεοφερμένος

Ο bilaras0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδιά έχω ένα πρόβλημα. Θα πρέπει μέχρι την ερχόμενη Δευτέρα να διαλέξω θέμα για την Εργασία της Τεχνολογίας και δεν ξέρω τι να κάνω:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πρωτα να κανεις και καμια αναζητηση μπας και υπαρχει κανα παρομοιο τοπικ...

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=41304
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top