Σχολή Αστυφυλάκων

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Εκεί που τελειώνει η βαλβίδα θέλω να πιστεύω από το σημείο που βάζεις το πόδι σου όχι μπροστά από το τσιμέντο 😂 σωστά ;
Ναι από εκεί που βάζεις το πόδι εννοώ το τέλος της βαλβίδας 😉 Θεσσαλονίκη ή Αθήνα δίνεις;
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Το 1000αρι πως σου φάνηκε?
Εγώ δεν είχα πρόβλημα 3:40 το έβγαζα στις προπονήσεις αλλά με τον ανταγωνισμό που ειχε το πήγα 3:28...αλλοι πάλι που είχαν πρόβλημα κατάφεραν επίσης και το πέρασαν λόγω του ανταγωνισμού όπως σε είπα και της έντασης που έχεις εκείνη την ώρα. Πόσο το βγάζεις στις προπονήσεις;
 

Aggelikiiii

Νεοφερμένος

Η Aggelikiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγώ δεν είχα πρόβλημα 3:40 το έβγαζα στις προπονήσεις αλλά με τον ανταγωνισμό που ειχε το πήγα 3:28...αλλοι πάλι που είχαν πρόβλημα κατάφεραν επίσης και το πέρασαν λόγω του ανταγωνισμού όπως σε είπα και της έντασης που έχεις εκείνη την ώρα. Πόσο το βγάζεις στις προπονήσεις;
Σου επιτρέπουν να εχεις ρολόι μαζί;
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

KALA1

Νεοφερμένος

Ο KALA1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας και απο εμενα,μια ερωτηση, αν καποιος ειναι πιο αδυνατος απο τα ορια του ΔΜΣ υπαρχει περιπτωση να περασει τα υγειονομικα?
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

giorgos78

Νεοφερμένος

Ο giorgos78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδιά πως πάνε τα ψυχομετρικα είναι αρκετά δύσκολα τα τεστ η όχι ,επίσης στην συνέντευξη πώς είναι οι εξεταστές
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδιά πως πάνε τα ψυχομετρικα είναι αρκετά δύσκολα τα τεστ η όχι ,επίσης στην συνέντευξη πώς είναι οι εξεταστές
Εντάξει τώρα να σε πω ότι είναι εύκολα δνε είναι.. είναι τσιμπημένα μην σε αγχώνουν όμως δεν κρίνονται πολλά από τα τεστακια.. εγώ στην αστυνομία που έδωσα πκε στην συνέντευξη ήταν μια ψυχολόγος και δυο αστυνομικοί μέσα πολύ καλά ήταν
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Karm1234

Νεοφερμένος

Ο Karm1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά στην πρακτική γνωρίζετε αν δουλεύουμε πέρα του πενθημέρου ;
 

Panagiwtis2003

Νεοφερμένος

Ο Panagiwtis2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα !
Έχω γράψει 15.800 το 2021!
Έχω πιθανότητες για σχολή αστυφυλάκων με το 10% του 2021;
 

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Καλησπέρα !
Έχω γράψει 15.800 το 2021!
Έχω πιθανότητες για σχολή αστυφυλάκων με το 10% του 2021;

Καλησπέρα !
Έχω γράψει 15.800 το 2021!
Έχω πιθανότητες για σχολή αστυφυλάκων με το 10% του 2021;
Εχεις αρκετές
 

giorgos78

Νεοφερμένος

Ο giorgos78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδιά υγειονομικές τι γιατρούς περνάμε;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top