Σχολή Αστυφυλάκων

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδιά έδωσε κανένας ψυχομετρικά ;
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγώ έδωσα σήμερα πρώτη μέρα τα τεστ αύριο έχουμε συνέντευξη
Πως ήταν ; Ειχε μόνο τεστακια ή σας έβαλαν να κάνετε και αυτό παρουσίαση του εαυτού σας και να ζωγραφίσετε αυτά τα σκίτσα με άνδρα γυναίκα;
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Πως ήταν ; Ειχε μόνο τεστακια ή σας έβαλαν να κάνετε και αυτό παρουσίαση του εαυτού σας και να ζωγραφίσετε αυτά τα σκίτσα με άνδρα γυναίκα;
5 τεστ είχε,τα 4 ήταν συλλογισμοί και το τελευταίο ήταν τεστ προσωπικότητας
Σκετσάκια δεν είχε όχι. 4:30 ώρες κράτησε πάντως στο σύνολο με ένα διάλειμμα
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
5 τεστ είχε,τα 4 ήταν συλλογισμοί και το τελευταίο ήταν τεστ προσωπικότητας
Σκετσάκια δεν είχε όχι. 4:30 ώρες κράτησε πάντως στο σύνολο με ένα διάλειμμα
Επίσης σήμερα που έδινες την συνέντευξη έμαθες κατευθείαν αν πέρασες η σε ειδοποίησαν αργότερα ;
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Παιδιά νιώθω ότι δεν θα τα καταφέρω στο 1000μ....άμα δεν τα καταφερω με αποκλείουν τελείως η μου δίνουν αναβολή για να ξαναδώσω?
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.

Eleftheria2

Νεοφερμένος

Η Eleftheria2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά νιώθω ότι δεν θα τα καταφέρω στο 1000μ....άμα δεν τα καταφερω με αποκλείουν τελείως η μου δίνουν αναβολή για να ξαναδώσω?
Αυτό που μπορείς να κάνεις απ' όσο ξέρω είναι ότι αν νιώσεις ότι δεν το βγάζεις κατά τη διάρκεια του τρεξίματος μπορείς να σταματήσεις λέγοντας ότι τραυματίστηκες ή ότι δεν νιώθεις καλά και να σε βάλουν να τρέξεις άλλη μέρα. Κανονικά θα πρέπει να σας ενημερώσουν για αυτή τη δυνατότητα. Εμάς στη ΣΑΣΣ μας το είχαν πει.
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Είναι σίγουρο??γιατί έχω ακούσει ότι έχουν δώσει αναβολή σε κάποιους..και άλλους που λένε το αντίθετο....είναι μήπως ανάλογα η επιτροπή?
Κοιτά αναβολή γνωρίζω ότι παίρνεις αν έχεις κάποιο θέμα, τώρα και εγώ πρώτη φορά δίνω πκε αλλά ξέρω ότι όταν δεν περνάς κάτι σε αποκλείουν
 

Aggelikiiii

Νεοφερμένος

Η Aggelikiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Παιδιά νιώθω ότι δεν θα τα καταφέρω στο 1000μ....άμα δεν τα καταφερω με αποκλείουν τελείως η μου δίνουν αναβολή για να ξαναδώσω?
Σήμερα έδωσα στην αστυνομία αθλήματα...οποίος δεν ήταν στο όριο αποκλειόταν από την συνέχεια.
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Γενικα τι σε ρώτησαν; Ήσουν αθηνα και αν ναι σε ποια επιτροπή;
Γιατί θέλω να γίνω αστυνομικός, πώς πρέπει να λειτουργεί ένας αστυνομικός για να είναι καλός στη δουλειά του,χόμπι,όνειρα. Στην Θεσσαλονίκη ήμουν εγώ πάντως
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Σήμερα έδωσα στην αστυνομία αθλήματα...οποίος δεν ήταν στο όριο αποκλειόταν από την συνέχεια.
Επίσης στο μήκος σας άφηναν να πηδάτε από την αρχή του σκαματος; Και για την σφαίρα μετρούσαν απο την μέση της βαλβίδας ;
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Ήταν γενικά αυστηροί όπως περσυ Ε ;
Ήταν ναι, η δικιά μας επιτροπή τουλάχιστον...αλλά βοηθούσαν έστω λίγο ψυχολογικά.😂 Αν ήθελες έκανες και καμιά δοκιμαστική στο ύψος - μήκος πριν πηδήξεις.
Επίσης στο μήκος σας άφηναν να πηδάτε από την αρχή του σκαματος; Και για την σφαίρα μετρούσαν απο την μέση της βαλβίδας ;
Ναι στην αρχή του σκάματος πηδουσες και στη σφαίρα από εκεί που τελειώνει η βαλβίδα
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Ήταν ναι, η δικιά μας επιτροπή τουλάχιστον...αλλά βοηθούσαν έστω λίγο ψυχολογικά.😂 Αν ήθελες έκανες και καμιά δοκιμαστική στο ύψος - μήκος πριν πηδήξεις.

Ναι στην αρχή του σκάματος πηδουσες και στη σφαίρα από εκεί που τελειώνει η βαλβίδα
Εκεί που τελειώνει η βαλβίδα θέλω να πιστεύω από το σημείο που βάζεις το πόδι σου όχι μπροστά από το τσιμέντο 😂 σωστά ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top