Σχολή Αστυφυλάκων

Ερρικος

Νεοφερμένος

Ο Ερρικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
επειδη μου στελνετε αν εφτιαξα ομαδα και για να μην στελεντε δημοσια ονοματα φτιαχνω ομαδικη στο μεσεντζερ και σας στελνω το ονομα της ομαδας ή το λινκ οποιος θελει μπαινει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

η ομαδα λεγεται ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 2022 οποιος εχει προβλημα στο να την βρει ας μου στειλει το ονομα του σε προσωπικο μηνυμα να τον βαλω
 
Τελευταία επεξεργασία:

evangeliad

Νεοφερμένος

Η evangeliad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
επειδη μου στελνετε αν εφτιαξα ομαδα και για να μην στελεντε δημοσια ονοματα φτιαχνω ομαδικη στο μεσεντζερ και σας στελνω το ονομα της ομαδας ή το λινκ οποιος θελει μπαινει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

η ομαδα λεγεται ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 2022 οποιος εχει προβλημα στο να την βρει ας μου στειλει το ονομα του σε προσωπικο μηνυμα να τον βαλω
Αν μπορείς ανέβασε το λινκ της ομάδας
 

Trelos

Νεοφερμένος

Η Trelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειά σας παιδιά επειδή φέτος σκέφτομαι να δώσω πανελλήνιες για αστυνομικές/πυροσβεστικες σχολές θα ήθελα. Να ρωτήσω σχετικά με τα ψυχομετρικα τεστ κυρίως όσο και για τα αθλητικά αν ισχύει η δυσκολία που λέγετε (κυρίως ψυχομετρικα διότι είχα ένα φίλο και πήγε συνοροφιλακας και. Λέει τα ψυχομετρικα ήταν πανεύκολα είναι γραπτές η προφορικές η ψυχομετρικα εξετάσεις?
 

Ερρικος

Νεοφερμένος

Ο Ερρικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
επειδη δεν γινεται να ανεβασω το λινκ στειλε μου το ονομα σου σε προσωπικο μηνυμα να σε βαλω
 

Eleftheria2

Νεοφερμένος

Η Eleftheria2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά επειδή φέτος σκέφτομαι να δώσω πανελλήνιες για αστυνομικές/πυροσβεστικες σχολές θα ήθελα. Να ρωτήσω σχετικά με τα ψυχομετρικα τεστ κυρίως όσο και για τα αθλητικά αν ισχύει η δυσκολία που λέγετε (κυρίως ψυχομετρικα διότι είχα ένα φίλο και πήγε συνοροφιλακας και. Λέει τα ψυχομετρικα ήταν πανεύκολα είναι γραπτές η προφορικές η ψυχομετρικα εξετάσεις?
Καλησπέρα, τα ψυχομετρικα όντως είναι εύκολα απλά δεν πρέπει να έχεις άγχος και να είσαι συγκεντρωμένος στα τεστακια που θα σου βάλουν να κάνεις.Ειναι και γραπτά και μετά θα σου πάρουν συνέντευξη και θα σου κάνουν κάποιες ερωτήσεις όπως γτ επιλέγεις να δώσεις για αυτές τις σχολές κλπ. Όσο για τα αθλήματα επίσης είναι σχετικά εύκολα θα έλεγα αλλά αυτό διαφέρει από άτομο σε άτομο και ανάλογα την προετοιμασία που θα έχεις κάνει.
 

Makisd

Νεοφερμένος

Ο Makisd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

Makisd

Νεοφερμένος

Ο Makisd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Υπάρχει η δυνατότητα αφου καταταχθείς στην σχολή να συνεχίσεις να λαμβάνεις ταμείο ανεργίας ή αυτομάτως κόβεται;;
 

EVSOU

Νεοφερμένος

Η EVSOU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Θα κοπει γιατι υπογραφεις εγγραφο καταταξης και προσληψης.Και με το που μπαινεις δινεις εγγραφα και ξεκινα η διαδικασια να σε ασφαλισουν κανονικα
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Υπάρχει η δυνατότητα αφου καταταχθείς στην σχολή να συνεχίσεις να λαμβάνεις ταμείο ανεργίας ή αυτομάτως κόβεται;;
Να το δει αυτό το μήνυμα ο πιο πάνω που έλεγε ότι η Αστυφυλάκων δέχεται την αφρόκρεμα των υποψηφίων.
 

Maria_22

Νεοφερμένος

Η Maria_22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σίγουρα; Γιατί κάπου άλλου διάβασα ένας έλεγε για 13, δεν ξέρω καθόλου !!
Screenshot_2022-12-08-22-02-41-752_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg
 

Nic Papalitsas

Νεοφερμένος

Ο Nic Papalitsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

Konstantinos11

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας μεταξύ Κομοτηνής και Ρέθυμνο.Απο άποψη απόστασης, μένω Αθήνα, οπότε ίσως αεροπορικώς με συμφέρει περισσότερο το Ρέθυμνο.Τώρα σχετικά με τα δυο τδα δεν ξερω περισσότερα αναφορικα με την εκπαίδευση και το αν διαφέρει.Γνωρίζει κανείς περισσότερα και ποια θα ειναι η καλυτερη επιλογή,απο όλες τις απόψεις??
 

fanisss

Νεοφερμένος

Ο fanisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πως λέτε να πάνε τα μόρια φέτος αστυφυλάκων;
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Nic Papalitsas

Νεοφερμένος

Ο Nic Papalitsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Σχετικά με τις πόλεις (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΞΕΡΩ), 248 θα πάνε Κομοτηνή , 47 διδυμοτειχο και 99 Ρέθυμνο (το Ρέθυμνο με το διδυμοτειχο μπορεί να τα θυμάμαι ανάποδα αλλά δε νομίζω όποτε με μικρή επιφύλαξη έτσι είναι). Και οι ειδικές κατηγορίες προηγούνται της γενικής σειράς μου είπαν στη σειρά προτιμησης
 

spiroskrokidis5@gmai

Νεοφερμένος

Ο spiroskrokidis5@gmai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Σχετικά με τις πόλεις (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΞΕΡΩ), 248 θα πάνε Κομοτηνή , 47 διδυμοτειχο και 99 Ρέθυμνο (το Ρέθυμνο με το διδυμοτειχο μπορεί να τα θυμάμαι ανάποδα αλλά δε νομίζω όποτε με μικρή επιφύλαξη έτσι είναι). Και οι ειδικές κατηγορίες προηγούνται της γενικής σειράς μου είπαν στη σειρά προτιμησης
Ναι είναι ανάποδα.
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Σχετικά με τις πόλεις (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΞΕΡΩ), 248 θα πάνε Κομοτηνή , 47 διδυμοτειχο και 99 Ρέθυμνο (το Ρέθυμνο με το διδυμοτειχο μπορεί να τα θυμάμαι ανάποδα αλλά δε νομίζω όποτε με μικρή επιφύλαξη έτσι είναι). Και οι ειδικές κατηγορίες προηγούνται της γενικής σειράς μου είπαν στη σειρά προτιμησης
Αυτό αφορά αυτούς που πέρασαν φέτος σωστά ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top