Σχολή Αστυφυλάκων

Nic Papalitsas

Νεοφερμένος

Ο Nic Papalitsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ναι είναι ανάποδα.
Μπορεί να έχεις δίκιο εκείνη την ώρα που μου έδωσαν το χαρτί βιαζόμουν να φύγω
Αυτό αφορά αυτούς που πέρασαν φέτος σωστά ;
Ναι, είναι για εμας που περάσαμε φέτος στη σχολή
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Me ta athlimata pws ta pate paidia? eiste sta oria?
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Rockybalboa

Νεοφερμένος

Η Rockybalboa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Piercing δεν γνωρίζω, Ταττου στην σελίδα της αστυνομίας στις προϋποθέσεις λέει να μην φαίνεται από την καλοκαιρινή και χειμερινή στολή
Αααα ευχαριστώ αν κάποιος ξέρει κάτι σχετικά με piercing το έχω απορία
 

spiroskrokidis5@gmai

Νεοφερμένος

Ο spiroskrokidis5@gmai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Υπάρχει όριο μυωπίας που πρέπει να έχει κάποιος χωρίς να τον κόψουν;
Piercing και τατουάζ απαγορεύονται σε μέρη που φαίνονται με κοντόμανικο και σορτσάκι. Για την μυωπία είναι μέχρι 6 μονάδες.
 

Dibilb

Νεοφερμένος

Η Dibilb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά όσοι είστε από Αθήνα για να παρουσιαστείτε Διδυμότειχο, μπορείτε να παίρνετε στα ΚΤΕΛ Έβρου στον Κηφισό 2105133280, για να δηλώσετε ενδιαφέρον, ώστε να βάλουν τότε απευθείας δρομολόγιο, αποκλειστικά για τη σχολή.
 

giorgos78

Νεοφερμένος

Ο giorgos78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά φέτος θα δώσω για σχολή αστυφυλάκων σχετικά με τα ψυχομετρικά δεν έχω πάει σε κάποιο ειδικό και επέλεξα να πάρω ένα βιβλίο προσομοίωσης και η αλήθεια είναι ότι κάνω αρκετά λάθη,θεωρείτε αναγκαία την επιλογή ενός ειδικού η είναι πιο χαλαρά τα πράγματα
 

Nic Papalitsas

Νεοφερμένος

Ο Nic Papalitsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
για όποιον τυχόν δε γνωρίζει έχουν αναρτηθεί τα αποτελέσματα με τις πόλεις που θα πάμε
 

spiroskrokidis5@gmai

Νεοφερμένος

Ο spiroskrokidis5@gmai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

Euge.loukia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευγενία Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά φέτος θα δώσω για σχολή αστυφυλάκων σχετικά με τα ψυχομετρικά δεν έχω πάει σε κάποιο ειδικό και επέλεξα να πάρω ένα βιβλίο προσομοίωσης και η αλήθεια είναι ότι κάνω αρκετά λάθη,θεωρείτε αναγκαία την επιλογή ενός ειδικού η είναι πιο χαλαρά τα πράγματα
Δεν χρειάζεται κάποιος ειδικός ούτε άγχος. Δεν κόβουν ψυχοτεχνικές, δώσε έμφαση στα αθλήματα, εκεί είναι αυστηροί.
 

One simple guy

Νεοφερμένος

Ο One simple guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται κάποιος ειδικός ούτε άγχος. Δεν κόβουν ψυχοτεχνικές, δώσε έμφαση στα αθλήματα, εκεί είναι αυστηροί.
Ποια αθλήματα ρε σιγά την αυστηρότητα εδώ τον άλλον τον έβαλαν πέντε φορές για να περάσει το μήκος
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Ποια αθλήματα ρε σιγά την αυστηρότητα εδώ τον άλλον τον έβαλαν πέντε φορές για να περάσει το μήκος
αναλογα την επιτροπη εμενα περσυ γνωστή μου την κοψανε στην σφαιρα για 0.20 εκατοστα... οποτε μην το λες
 

Nic Papalitsas

Νεοφερμένος

Ο Nic Papalitsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

aikdi

Νεοφερμένος

Η aikdi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά κι εγώ ενδιαφέρομαι να μαθω σε ποια σχολή θα παρουσιαστώ, ας μας ενημερώσει κάποιος για το πού θα το δούμε
 

spiroskrokidis5@gmai

Νεοφερμένος

Ο spiroskrokidis5@gmai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά κι εγώ ενδιαφέρομαι να μαθω σε ποια σχολή θα παρουσιαστώ, ας μας ενημερώσει κάποιος για το πού θα το δούμε
Έχει βγει η λίστα για τα κορίτσια, άμα είσαι μια διγγα Αικατερίνη κομμοτηνη είσαι.
 

Bill2000

Νεοφερμένος

Ο Bill2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top