Σχολή Αστυφυλάκων

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Γρεβενά,Κομοτηνή,Νάουσα,Σητεία,Διδιμότειχο,Καρδίτσα και Ξάνθη.

Η σχολή στην Νάουσα σταμάτησε να λειτουργεί
-----------------------------------------

ο Φίλος tebelis13 έτσι όπως πάει ούτε για Κομμωτική σαρδέλας δεν θα πάει !!!!! [χωρίς παρεξήγηση χαχαχαχαχαχα]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
μια χαρα δουλευει η σχολη της ναουσας.
-----------------------------------------
Γεια σας παιδια.Πρωτα απο ολα θελω να σας πω ενα γεια καθοτι ειμαι καινουριος στο φορουμ.Θελω να περασω σχολη αστυφυλάκων και θελω να κανω μερικές ερωτησουλες.

1)Κατι ακουσα οτι απο ΕΠΑΛ παιρνουν μονο εναν ορισμενο αριθμο ατομων, ισχύει?
2)Στην υγειονομικές εξετάσεις πρέπει να μείνω ΤΕΛΕΙΩΣ γυμνός μαζι με τα υπόλοιπα παιδια?
3)Πως μπορώ να παω στα Μ.Α.Τ(χακί)
4)Η βαση ακουσα πως ειναι 1671 μόρια?.Ισχυει και εαν οχι ποσο ειναι?
5)Τι ενέργειες χρειάζεται να κανω εκτος του μηχανογραφικού?
6)Εχω 1,85 υψος και 94 κιλά βάρος.Πιστευετε οτι πρεπει να χασω καθολου βαρος?
7)Ειμαι σχετικά "ψιλοσκουριασμενος".Πιστευετε οτι θα επρεπε να προπονηθω για κανα 3μηνο στο τρεξιμο πριν τις αθλητικες εξετάσεις?


Ευχαριστω εκ των προτέρων.

Νίκος
φετος που περασα εγω δν μεινεμε τελειως γυμνοι.φοραγαμε το εσωρουχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
μια χαρα δουλευει η σχολη της ναουσας.
-----------------------------------------

φετος που περασα εγω δν μεινεμε τελειως γυμνοι.φοραγαμε το εσωρουχο.

ποια σχολή έκλεισε τότε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Το να μην έκλεισε καμία το αποκλείεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Το να μην έκλεισε καμία το αποκλείεις?:P

''έξυπνε'' είχα ακούσει ότι μια σχολή έκλεισε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Λάθος άκουσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Γρεβενά,Κομοτηνή,Νάουσα,Σητεία,Διδιμότειχο,Καρδίτσα και Ξάνθη.

+ρεθυμνο


Η σχολή στην Νάουσα σταμάτησε να λειτουργεί
και εγώ πώς δέν το πήρα χαμπάρι:P

ή αλήθεια είναι οτι πήγαν να κλείσουν τις σχολές σε νάουσα γρεβενά σητεία καρδίτσα, αλλα λόγο έντονων αντιδράσεων των τοπικών κοινωνιών πήραν πίσω την απόφαση.

2)Στην υγειονομικές εξετάσεις πρέπει να μείνω ΤΕΛΕΙΩΣ γυμνός μαζι με τα υπόλοιπα παιδια?

εξαρτάται. ο μήτσος321 όχι, αλλα εμείς (αστυνομικό μέγαρο θεσ/κης) τα βγάλαμε όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctam21

Νεοφερμένος

Ο ctam21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
και εγω ναουσα ειμαι ρε παιδια.. εγω που εδωσα στην ικαρων μειναμε τελειως γυμνοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εξαρτάται. ο μήτσος321 όχι, αλλα εμείς (αστυνομικό μέγαρο θεσ/κης) τα βγάλαμε όλα.[/quote]

τι εννοεις????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro

Νεοφερμένος

Ο toro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ξεχασες ρεθυμνο!!!!!
-----------------------------------------
υπαρχει κανεις εδω που να εχει δωσει για αστυφηλακων απο τεε να μας κατατοπισει λιγο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
βασικά τι πιστεύετε για τις βάσεις φέτος? Θα πέσουν [και γιατί πιστεύετε ότι θα πέσουν ?] ή μπα [και γιατί πιστεύεται ότι δεν θα πέσουν] , ξέρω είναι νωρίς να γίνετε θέμα , απλά έτσι ένα μαντείο δελφών να κάνουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
τι εννοεις????

απο βόρεια ελλάδα δίναμε τα υγιονομικά στο αστυνομικό μέγαρο θεσ/κης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTNIKOS

Νεοφερμένος

Ο ASTNIKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
βασικά τι πιστεύετε για τις βάσεις φέτος? Θα πέσουν [και γιατί πιστεύετε ότι θα πέσουν ?] ή μπα [και γιατί πιστεύεται ότι δεν θα πέσουν] , ξέρω είναι νωρίς να γίνετε θέμα , απλά έτσι ένα μαντείο δελφών να κάνουμε :P


Φίλε πιστεύω πως φέτος οι βάσεις θα μείνουν στα ίδια επίπεδα με πέρσι
Επειδή είναι ήδη πολύ χαμηλά οι βάσεις 13200 για αστυφυλάκων μιλώ
Και δεν ξέρω αλλά έχω τν αίσθηση ότι δημιουργείται μια απαξίωση
για την αστυνομία γενικά ,που μπορεί να είναι έναν παράγοντας για μείωση
[FONT=&quot]στον αριθμό αυτών που θέλουν να μπουν στο αστυνομικό σώμα[/FONT]:bye:
-----------------------------------------
Ρε παιδια πολύς λόγος γίνεται για τν υγειονομική εξέταση .
Μην ντρέπεστε δεν θα βγούμε γυμνοί στο δρόμο .
Γιατί έχετε τέτοιο κόλλημα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Φίλε πιστεύω πως φέτος οι βάσεις θα μείνουν στα ίδια επίπεδα με πέρσι
Επειδή είναι ήδη πολύ χαμηλά οι βάσεις 13200 για αστυφυλάκων μιλώ
Και δεν ξέρω αλλά έχω τν αίσθηση ότι δημιουργείται μια απαξίωση
για την αστυνομία γενικά ,που μπορεί να είναι έναν παράγοντας για μείωση
[FONT=&quot]στον αριθμό αυτών που θέλουν να μπουν στο αστυνομικό σώμα[/FONT]:bye:
-----------------------------------------
Ρε παιδια πολύς λόγος γίνεται για τν υγειονομική εξέταση .
Μην ντρέπεστε δεν θα βγούμε γυμνοί στο δρόμο .
Γιατί έχετε τέτοιο κόλλημα ?

για αυτό πιστεύω ότι θα ανέβουν , θα την δουν ότι πήγε τόσο χαμηλά και θα την αρπάξουν όλοι!!! έτσι πιστεύω εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
φίλοι, και μελλοντικοί συνάδερφοι, σημαντικό για τις βάσεις είναι το πόσα άτομα θα πάρουν.
φέτος πήραν πάρα πολλά, έγιναν και τα γεγονότα του δεκεμβρίου, και η βάση όπως περιμέναμε όλοι έπεσε πολύ.

για να είσαι 100% μέσα και να περάσεις ένα καλοκαίρι χωρίς άνχος (ίσως το τελευταίο) πρέπει να έχεις τουλάχιστον 15,000 μόρια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allokotos

Νεοφερμένος

Ο allokotos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
με αυτά που γίνονται καθημερινά.....
δεν θα μου προκαλούσε εντύπωση αν η βάση έπεφτε στα 10000......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Φίλε πιστεύω πως φέτος οι βάσεις θαα μείνουν στα ίδια επίπεδα με πέρσι
Επειδή είναι ήδη πολύ χαμηλά οι βάσεις 13200 για αστυφυλάκων μιλώ
Και δεν ξέρω αλλά έχω τν αίσθηση ότι δημιουργείται μια απαξίωση
για την αστυνομία γενικά ,που μπορεί να είναι έναν παράγοντας για μείωση
[FONT=&quot]στον αριθμό αυτών που θέλουν να μπουν στο αστυνομικό σώμα[/FONT]:bye:
-----------------------------------------
Ρε παιδια πολύς λόγος γίνεται για τν υγειονομική εξέταση .
Μην ντρέπεστε δεν θα βγούμε γυμνοί στο δρόμο .
Γιατί έχετε τέτοιο κόλλημα ?
Ενταξει ρε παιδακι μου για εσας τους αντρες ειναι ευκολα δε ειναι να ντρεπεστε αλλα οι γυναικες ειναι λιγο πιο ζορικα σε αυτο θεμα (αποψη μου απο τη πλευρα μου αλλα μπορει και να μην ειναι να ντρεπεσαι ουτε στις γυναικες δε ξερω δεν εχω περασει ποτε αυτες τις εξετασεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και γω αυτο παρατηρησα πολυς ντορος για το αν φοραμε βρακι η οχι... :P χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gwgw_fg

Νεοφερμένος

Η gwgw_fg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
γεια σασ παιδια...πρωτα απο ολα θελω να πω πωσ η επιτροπη τησ θεσσαλονικησ πρεπει πραγματικα να ντρεπεται και πωσ τετοια ατομα πρεπει να ξιλονωνται απο την αστυνομια επιτελουσ...............αυτο που εγινε ηταν απαραδεκτο για τισ γυναικε΄σ......................οι παλιοαλητεσ με εκοψαν για 1 δευτερολεπτο και οταν πηγα να τουσ μιλησω ενα παλιοκαθαρμα αστυνομικοσ ορμησε πανω μου και τον σταματισε ο πατερασ μιασ κοπελασ λεγοντασ τ οτι θα τ καταγγειλει και αυτοσ ειπε νομιζεισ οτι μπορεισ?τετοιο μπασταρδοσκηλο ηταν το καθικη....μετα μου ειπαν πωσ δεν μπορουν να με περασουν γιατι ερχεται εναντια στ νομο.....και σημερα εμαθα απο ενα αγορι που περασε αστυφυλακων και εδινε αθληματα παλι στη θεσσαλονικη την ιδια περιοδο με εμενα πωσ αυτοσ δεν εβγαλε καν το 1000 γιατι στα μεσα επεσε κατω γιατι τα ειχε φτυσει.....απο την ωρα που το εμαθα τα εχω παιξει δεν μπορω να ηρεμησω ....κλαιω συνεχεια....πειτε μου την γνωμη σασ...επειδη εκανα 1''πιο πολυ δεν αξιζε να μπω?αυτοι στη σχολη δεν πρεπει να με προπονησουν καταλληλα?αυτοσ δηλαδη θα ειναι καλλητεροσ απο εμενα???αλλα και απο ολα τα αλλλα κοριτσια που εκοψαν.....δεν ξερω για εσασ αλλα στο δικο μου το γκρουπ καμια δεν εκανε πανω απο 4 και 40...ελεοσ δηλαδη....και επιπλεον ξεκινησαμε με κατοσταρι και οχι με χιλιαρι...το χιλιαρι το καναμε στισ 1 το μεσημερι με το ηλιο να μασ χτηπαει κατακεφαλα,........τι εγινε σε εσασ????με ποια σειρα εγιναν τα αθληματα?????πιτε μου πραγματικα δεν ακσιζει να μπω στην αστυνομια και να βαλω στοχο να ξιλωσω καθε τετοιο ρεμαλι που βρησκω μπροστα μου???????????????????????????????????????τα εχω παρει στο κρανιο.....ειχαν και χρησα αστρα και φλογα το καθικια.........................................................:mad::'(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top