Σχολή Αστυφυλάκων

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
900E ειναι ο αρχικος μισθος σε ολο το δημοσιο τομεα, ομως φυσικα πρεπει να σου αρεσει η δουλεια σου αλλιως δεν θα σου αρεσει και ζωη σου.:thanks:

έτσι ακριβώς ...εγώ και με 900 ευρώ μια χαρά θα ήμουν , και αστυνόμος πάνω από όλα ! το αγαπάω άρα και 500 να έπαιρνα κάτι θα έκανα και σαν δεύτερη δουλειά αρκεί να τα έβγαζα πέρα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
στο τμημα ανθρωποκτονιων αν υπαρχει στην ελλαδα πανε μονο αξιωματικοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
στο τμημα ανθρωποκτονιων αν υπαρχει στην ελλαδα πανε μονο αξιωματικοι?

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=TtYqr_HHVZo[/ame] πάρτε να έχετε !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Μπραβο Κυριακος!Εγω ημουν απεναντι ακριβως και σ'αυτο το σημειο μου εσβησε η μπαταρια, εχω ομως το τελος που ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ και συγκινητικο:jumpy::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Μπραβο Κυριακος!Εγω ημουν απεναντι ακριβως και σ'αυτο το σημειο μου εσβησε η μπαταρια, εχω ομως το τελος που ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ και συγκινητικο:jumpy::no1:

στείλτο !!!!! ΤΏΡΑ :D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ενας αστυφυλακας μετα απο 3-4 μηνες που σταματανε οι κρατησεις , μπορει με τα νυχτερινα και τα πενθημερα να φτασει παραπανω απο 1.000 , γυρω στα 1.050 ισως κ λιγο πιο πανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
και άν επιλέξει να πάει ΥΑΤ ο πρώτος μισθός φτάνει τα 1350
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Ενας αστυφυλακας μετα απο 3-4 μηνες που σταματανε οι κρατησεις , μπορει με τα νυχτερινα και τα πενθημερα να φτασει παραπανω απο 1.000 , γυρω στα 1.050 ισως κ λιγο πιο πανω.

αυτό είναι σίγουρο?
-----------------------------------------
να ΜΗΝ ανέβουν οι βάσεις ...... να ΜΗΝ ανέβουν ....χριστέ μου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
αν και ειναι πολυ νωρις και κακως να γινονται προβλεψεις απο θεμα εμπειριας(3 φορα πανελληνιες) επειδη μειωθηκε η υλη στην οικονομια θα βαλουν δυσκολα σε αυτο το μαθημα. αρα δεν θα ανεβουν οι βασεις. ομως επειδη περσυ πηρε 2000 αστυφυλακες αν φετος παρει τους μισους η βαση θα ειναι πανω απο 14500
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Και η Αξιωματικών 19+ ?
Δεν το νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
αν και ειναι πολυ νωρις και κακως να γινονται προβλεψεις απο θεμα εμπειριας(3 φορα πανελληνιες) επειδη μειωθηκε η υλη στην οικονομια θα βαλουν δυσκολα σε αυτο το μαθημα. αρα δεν θα ανεβουν οι βασεις. ομως επειδη περσυ πηρε 2000 αστυφυλακες αν φετος παρει τους μισους η βαση θα ειναι πανω απο 14500

Υπερβάλλεις ,καταρχάς λες ότι θα πάρει τους μισούς , γιατί ? Επειδή δεν θα δηλώσουν παραπάνω άτομα ? 'Η αλλάζει κάτι στον νόμο ? Εφόσον όσο ισχύει το πρώτο ( έτσι θέλω να πιστεύω) και πάρουν μόνο 1000 άτομα γιατί δεν θα έχουν δηλώσει παραπάνω εγώ αυτομάτως είμαι μέσα , γιατί θα είμαι παράδειγμα ο 1001 που θα δηλώσει αστυφυλάκων (ειδική σειρά) άρα η βάση κρίνεται από εμένα . Εγώ δεν πρόκειται να γράψω πάνω από 12 χιλιάδες μόρια . Εφόσον θέλουν 2000 άτομα και μένουν 1000 κενές θέσεις γιατί να ανέβουν οι βάσεις? Δεν το κατάλαβα αυτό !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
μην ασχολειστε τοτε με το τι θα γινει. απλα διαβαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
μην ασχολειστε τοτε με το τι θα γινει. απλα διαβαστε

σίγουρα απλά να υπάρχει ΚΑΙ αυτό το άγχος ... και θέλουμε παρηγοριά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelis_ch

Νεοφερμένος

Ο vaggelis_ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεις σας θα ηθελα να ρωτισω(αν ξερεται φυσικα) αν μπορω αφου δωσω πανελληνιες να κανω την θιτια μ και μετα να μπω αστυφυλακων.επισεις αν γινεται να παω στα ΜΑΤ και αν ναι ποσο ειναι μισθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allokotos

Νεοφερμένος

Ο allokotos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
γεις σας θα ηθελα να ρωτισω(αν ξερεται φυσικα) αν μπορω αφου δωσω πανελληνιες να κανω την θιτια μ και μετα να μπω αστυφυλακων.επισεις αν γινεται να παω στα ΜΑΤ και αν ναι ποσο ειναι μισθος?
Στα ματ μπαίνεις άνετα και ο μισθός τους είναι ο στάνταρ των αστυφυλάκων +50-70 ευρώ επίδομα κινδύνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
γεις σας θα ηθελα να ρωτισω(αν ξερεται φυσικα) αν μπορω αφου δωσω πανελληνιες να κανω την θιτια μ και μετα να μπω αστυφυλακων.επισεις αν γινεται να παω στα ΜΑΤ και αν ναι ποσο ειναι μισθος?

ναι από οτι νομίζω , μπαίνεις , κάνεις την θητεία σου [χωρίς φυσικά να παρουσιαστείς στην σχολή αστυφυλάκων ] και μετά μπαίνεις την επόμενη χρονιά , απλά χάνεις την χρονιά σου. Δεν καταλαβαίνω γιατί να το κάνεις αυτό?Αφού η θητεία γίνεται μέσα στην αστυνομία για έναν μήνα ....εσύ γιατί να κάνεις 9μηνο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
γεις σας θα ηθελα να ρωτισω(αν ξερεται φυσικα) αν μπορω αφου δωσω πανελληνιες να κανω την θιτια μ και μετα να μπω αστυφυλακων.επισεις αν γινεται να παω στα ΜΑΤ και αν ναι ποσο ειναι μισθος?

οποιος μπεί αστυνομία δέν πάει στρατό. ο χρόνος στην σχολή θεωρήται στρατεύσιμος.

στα υατ-υμετ μπορείς να πάς πολύ εύκολα αμέσως μόλις ορκιστείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allokotos

Νεοφερμένος

Ο allokotos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
στα υατ-υμετ μπορείς να πάς πολύ εύκολα αμέσως μόλις ορκιστείς.
χμμ κατα πόσο ισχύει οτι οι καινούργιοι περνάνε πρώτα απο υμέτ αναγκαστικά
και μετά αν το επιθυμούν μπαίνουν σε κάποια διμοιρία υάτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michaelkaras

Νεοφερμένος

Ο michaelkaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Χαιρετω ολα τα φιλαρακια,
ισως να εχει ξαναγινει η ερωτηση μου αλλα μολις αποφασισα να ξαναδωσω πανελληνιες. Ειμαι αποφοιτος τεε και 25 χρονων. Μου ειπαν ισα ισα προλαβαινω να δωσω. Ομως απο ΤΕΕ ειναι πολλα αυτα τα ατομα γιατι παιρνουν 20 μονο. Ενα 16-17 αν μπορεσω και γραψω θα ειμαι μεσα; Αν με το καλο περασω, εχω υπηρετησει στις ειδικες δυναμεις ως βατραχανθρωπος. Θα με βοηθησει μεσα; Δεν εχω κανενα προβλημα στα καψωνια και το τρεξιμο αρκει να μπω στη σχολη ειναι ομως καλο που πηγα φανταρο; Συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις.
ΑΚΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ...μπορείς να μπεις κανονικα στην σχολή...!επειδή εχεισ κανει ειδικεσ δυναμεις οταν θα πατε αυλωνα για βασικη θα σε κανουν ΛΟΧΙΑ....!!Ουσιαστικα θα εισαι υπευθυνος για μια ΙΛΗ...!!Επισης νομιζω οτι μπορεις στο μελλον να μπεις και πιο ευκολα στα ΕΚΑΜ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro

Νεοφερμένος

Ο toro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
γεια σας παδια κ απο εμενα!ειμαι κ εγω σχετικα καινουργιος στην παρεα!αυτο που θελω να ρωτησω ειναι,αν καποιος εχει παει φανταρος κ μετα περασει αστηφυλακων..περναει κανονικα την βασικη εκπαιδευσει για 2η φορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top