Σχολή Αστυφυλάκων

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
οσον αφορα τα τατουαζ. επειδη η φετινη προκηρυξη δεν εγραφε οτι απαγορευονται οι δερματογραφίες,ενα παιδι το περασανε κανονικα. δεν τον εκοψαν.

κάνε πλάκα τώρα...σοβαρά μιλάς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
σοβαροτατα. γιατι?? στην σειρα μου ηταν το παιδι και δεν το εκοψαν. γιατι να το κανουν άλλωστε? παντως πιστευω απο φετος θα γραφει η προκηρυξη οτι απαγορευονται οι δερματογραφιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
σοβαροτατα. γιατι?? στην σειρα μου ηταν το παιδι και δεν το εκοψαν. γιατι να το κανουν άλλωστε? παντως πιστευω απο φετος θα γραφει η προκηρυξη οτι απαγορευονται οι δερματογραφιες.

δηλαδη απο φέτος θα απαγορευτούν ?δεν το γλιτώνω δηλαδή ...ε άρα τσάμπα χαίρομαι !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
δεν ξερω . μπορει και οχι. δεν νομιζω να σε κοψουν. αν δεν το εχεις και σε εμφανες σημειο. ο αλλος που σ λεω το ειχε στο χερι και τον περασαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
δεν ξερω . μπορει και οχι. δεν νομιζω να σε κοψουν. αν δεν το εχεις και σε εμφανες σημειο. ο αλλος που σ λεω το ειχε στο χερι και τον περασαν

θα το βγάλω μάλλον όχι με λέιζερ , με εγχείρηση θα το αφαιρέσω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gwgw_fg

Νεοφερμένος

Η gwgw_fg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
θα το βγάλω μάλλον όχι με λέιζερ , με εγχείρηση θα το αφαιρέσω !
πανε καλυτερα ρωτα σε κανα τμημα...μη το βγαλεις αδικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
πανε καλυτερα ρωτα σε κανα τμημα...μη το βγαλεις αδικα...

θα ενημερωθώ λοιπόν ... απλά δεν γνωρίζω αν μπορώ να το έχω π.χ. σε σημείο που δεν φαίνεται !!!! ρωτάω δηλαδή αν επιτρέπεται να έχω κάπου που δεν φαίνεται !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yiannhc

Νεοφερμένος

Ο yiannhc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
θα ενημερωθώ λοιπόν ... απλά δεν γνωρίζω αν μπορώ να το έχω π.χ. σε σημείο που δεν φαίνεται !!!! ρωτάω δηλαδή αν επιτρέπεται να έχω κάπου που δεν φαίνεται !
Ξέρει κανεις...
1ον Αν μπορώ απο Θεωρητική κατέυθυνση να πάω για αστυφύλακας
2ον εχω ακούσει πως θέλει 13.000 και κατι μόροια...
ισχύει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Ξέρει κανεις...
1ον Αν μπορώ απο Θεωρητική κατέυθυνση να πάω για αστυφύλακας
2ον εχω ακούσει πως θέλει 13.000 και κατι μόροια...
ισχύει;;

1)φυσικά και μπορείς φίλε μου να πάς απο θεωρητική στην σχολή αστυφυλάκων , απλά θα επιλέξεις σαν μαθήματα την οικονομία και τα μαθηματικά γενικής που είναι βαρύτητας.
2)Αν δεν είστε 3 ή πάνω παιδιά στην οικογένεια η φετινή βάση ήταν στα 13.124. Αν είστε 3 παιδιά έχεις το 4% που φέτος ήθελε 11.741 και αν είστε 3 παιδιά και πάνω έχεις το 10 % όπου η βάσεις ήτανε στα 10.104 αλλά από ότι βλέπω είσαι μικρός , άρα μέχρι να δώσεις σίγουρα όλο και κάτι θα έχει αλλάξει ... υπομονή σου εύχομαι και μέχρι τότε καλές επιλογές ;) ελπίζω να σου κάλυψα την απορία σου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yiannhc

Νεοφερμένος

Ο yiannhc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μπορώ να πώ οτι με κάλυψες...
ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.

Hypernova

Νεοφερμένος

Ο Hypernova αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Χαιρετω ολα τα φιλαρακια,
ισως να εχει ξαναγινει η ερωτηση μου αλλα μολις αποφασισα να ξαναδωσω πανελληνιες. Ειμαι αποφοιτος τεε και 25 χρονων. Μου ειπαν ισα ισα προλαβαινω να δωσω. Ομως απο ΤΕΕ ειναι πολλα αυτα τα ατομα γιατι παιρνουν 20 μονο. Ενα 16-17 αν μπορεσω και γραψω θα ειμαι μεσα; Αν με το καλο περασω, εχω υπηρετησει στις ειδικες δυναμεις ως βατραχανθρωπος. Θα με βοηθησει μεσα; Δεν εχω κανενα προβλημα στα καψωνια και το τρεξιμο αρκει να μπω στη σχολη ειναι ομως καλο που πηγα φανταρο; Συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Χαιρετω ολα τα φιλαρακια,
ισως να εχει ξαναγινει η ερωτηση μου αλλα μολις αποφασισα να ξαναδωσω πανελληνιες. Ειμαι αποφοιτος τεε και 25 χρονων. Μου ειπαν ισα ισα προλαβαινω να δωσω. Ομως απο ΤΕΕ ειναι πολλα αυτα τα ατομα γιατι παιρνουν 20 μονο. Ενα 16-17 αν μπορεσω και γραψω θα ειμαι μεσα; Αν με το καλο περασω, εχω υπηρετησει στις ειδικες δυναμεις ως βατραχανθρωπος. Θα με βοηθησει μεσα; Δεν εχω κανενα προβλημα στα καψωνια και το τρεξιμο αρκει να μπω στη σχολη ειναι ομως καλο που πηγα φανταρο; Συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις.

επειδή τυχαίνει να μην ξέρω, μπορώ να σου πώ ότι για την ηλικία νομίζω δεν μπορείς να μπείς...νομίζω μέχρι τα 25 .τώρα αν τα κλείσεις μέχρι να δώσεις δεν ξέρω.όσο για το οτι έχεις υπηρετήσει την μαμα πατρίδα δεν νομίζω να είναι πρόβλημα.Ας μιλήσει και κάποιος πιο ειδικός ... !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
26 είναι το όριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.

vagelis13

Νεοφερμένος

Ο vagelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ρε μαγκες ξερει κανεις ποσο ειναι ο 1ος μισθος ενος αστυφυλακα αφου εχει βγαλει την σχολη και τα παντα και ειναι κανονικα σε τμημα????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
900 ευρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagelis13

Νεοφερμένος

Ο vagelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
πω ρε !@#$%^&....λιγα ειναι γαμω....τεσπα ευχαριστε φιλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Του αξιωματικου ειναι 1100 περιπου(για 1ο μιλάμε).Μήν μπαίνεις αστυνομία μόνο για την αποκατάσταση και το χρήμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Του αξιωματικου ειναι 1100 περιπου(για 1ο μιλάμε).Μήν μπαίνεις αστυνομία μόνο για την αποκατάσταση και το χρήμα:)
900E ειναι ο αρχικος μισθος σε ολο το δημοσιο τομεα, ομως φυσικα πρεπει να σου αρεσει η δουλεια σου αλλιως δεν θα σου αρεσει και ζωη σου.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top