Σχολή Αστυφυλάκων

z16

Νεοφερμένος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Nα ρωτησω μια γνωμη εχω σειρα 1098 κ εβαλα τα Τ.Δ.Α ως εξης:1 Ρεθυμνο 2 κομοτηνη 3 Καρδιτσα 4 Γρεβενα 5 Ναουσα 6 Ξανθη 7 Δυδιμοτειχο κ 8 Σητεια...Για που με βλεπετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MIKEVASI

Νεοφερμένος

Ο MIKEVASI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
μηπως γνωριζεις για ποιο λογο ειναι τελευταια στις επιλογες των παιδιων η σητεια?
Δν ξερω αλλα χαρακτηριστικα ο ανθυπαστυνομος οταν πηγαμε για τα χαρτια μας ειπε προσεξτε μν κανετε κανενα λαθος στο εντυπο για τις σχολες και σας στειλουν Σητεια.Επειδη αυτα γινονται με τν υπολογιστη και ενα λαθος στα στοιχεια ή στν αριθμο που μας εδωσε το υπεπθ ή στην συμπληρωση τν σχολων σε στελνει στν ουρα τν υποψηφιων δλδ μπορει να εχεις σειρα 900 και να πας τελευταιος με σειρα 1795 και να μν πας εκει που θελεις αν και περνουσες σιγουρα.ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΕΝΤΥΠΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΜΕ ΤΝ ΚΩΔΙΚΟ ΜΑΘΗΤΗ ΤΟΥ ΥΠΕΠΘ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΕΤΕ.
-----------------------------------------
Nα ρωτησω μια γνωμη εχω σειρα 1098 κ εβαλα τα Τ.Δ.Α ως εξης:1 Ρεθυμνο 2 κομοτηνη 3 Καρδιτσα 4 Γρεβενα 5 Ναουσα 6 Ξανθη 7 Δυδιμοτειχο κ 8 Σητεια...Για που με βλεπετε?
Στην ιδια κατασταση ειμαι και εγω λιγο πιο κατω στην σειρα 1134 δν ξερω αν πηγαινουν πολλοι στο ρεθυμνο παντως περνουν 138 ατομα.Στο ευχομαι ολοψυχα να περασεις στν πρωτη επιλογη σου εγω δηλωσα πρωτη κομοτηνη αν και δυσκολα να παω και μετα διδυμοτειχο (πιο πιθανο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis307

Νεοφερμένος

Ο vasilis307 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια φευγουμε 6 του μηνος στα τδ. 7 μας μεταφερουν στρατοπεδα...και 4 νπεμβρι ορκιζομαστε!!ειναι 100%!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daff

Νεοφερμένος

Ο daff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
παιδια φευγουμε 6 του μηνος στα τδ. 7 μας μεταφερουν στρατοπεδα...και 4 νπεμβρι ορκιζομαστε!!ειναι 100%!!!
που το ξερεις φιλε?εχεις πηγες???:)
-----------------------------------------
ποτε θα ξερουμε σε ποιο τδα θα παμε???ξερει καποιος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis_17

Νεοφερμένος

Ο Fanis_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδια με βαση αυτο https://www.astynomia.gr/images/stories/DOCS/photo22330_odhgos_spoudwn.pdf
θα ηθελα να ρωτησω, εβλεπα κατι σχολες μετεκπαιδευσεις εκει μεσα (εκτος αυτων που πρεπει να εισαι αξιωματικος) οπως εκπαιδευση συνοδων σκυλων ή εκπαδευση για τη χρηση αυτοκινητου και δικυκλου (Ζ), ποσα χρονια πρεπει να περασουν αφοτου βγεις απο αστυ/κων για να κανεις μετεκπαιδευση σε αυτες τις ομαδες? και πώς πας? ενοω, κανεις αιτηση και δινεις εξετασεις? ρωταω γιατι αν με το καλο περασω του χρονου δεν θα ηθελα να παραμεινω μονο ατυ/κας αλλα να παω και πιο περα σε πραγματα που μου αρεσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Παιδια με βαση αυτο https://www.astynomia.gr/images/stories/DOCS/photo22330_odhgos_spoudwn.pdf
θα ηθελα να ρωτησω, εβλεπα κατι σχολες μετεκπαιδευσεις εκει μεσα (εκτος αυτων που πρεπει να εισαι αξιωματικος) οπως εκπαιδευση συνοδων σκυλων ή εκπαδευση για τη χρηση αυτοκινητου και δικυκλου (Ζ), ποσα χρονια πρεπει να περασουν αφοτου βγεις απο αστυ/κων για να κανεις μετεκπαιδευση σε αυτες τις ομαδες? και πώς πας? ενοω, κανεις αιτηση και δινεις εξετασεις? ρωταω γιατι αν με το καλο περασω του χρονου δεν θα ηθελα να παραμεινω μονο ατυ/κας αλλα να παω και πιο περα σε πραγματα που μου αρεσουν...
εντελως φιλικα ειναι παρα πολυ νωρις να σκεφτεσαι κατι τετοιο.περνα φετος με το καλο κ μετα βλεπεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis_17

Νεοφερμένος

Ο Fanis_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
χαχα δεν χρειαζεται να λες εντελως φιλικα, καθε αποψη δεκτη...απλα ρωταω γτ εχω τρελα με τις μηχανες και με τους σκυλους (ολως τυχαιως :P) Και αφου εχω την ευκαιρια να μαθω μερικα πραγματα ρωταω, γιατι δεν μου αρεσει να μενω στασιμος αλλα να ανεβαινω..αυτα μονο..Οποτε οποιος ξερει ας μου απαντηση παρακαλω..

Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Παιδια τελικα 6 Οκτωβριου μπαινουνε.?Το χαρτι για το τι πρεπει να χουν ξερετε τι γραφει.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

airbornegr

Νεοφερμένος

Ο Vaggelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση : αν κάποιος αστυφύλακας πάρει πτυχίο νομικής γίνεται αυτόματα αξιωματικός ? , γιατί κάτι τέτοιο άκουσα (απαντήστε μόνο αν είστε σίγουροι).Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MIKEVASI

Νεοφερμένος

Ο MIKEVASI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
παιδια φευγουμε 6 του μηνος στα τδ. 7 μας μεταφερουν στρατοπεδα...και 4 νπεμβρι ορκιζομαστε!!ειναι 100%!!!
Ναι εχεις δικιο φιλε ηρθε διαταγη να φυγουμε 6 Οκτωβριου θα μας ανακοινωθει και επισημα σε λιγες μερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
τελικα 6 θα φυγουμε??ειναι σιγουρο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια στην καβαλα σημερα μας δωσαν χαρτι που λεει οτι 6 οκτωμβρη παρουσιαζομαστε στα τμηματα δοκιμων αστυφυλακων και 8 μας μεταφερουν με τα λεωφορεια της αστυνομιας στα στρατοπεδα...

οσον αφορα τις σχολες στην σητεια και στο ρεθυμνο απ οτι ελεγε στο χαρτι αυτοι παρουσιαζονται 8 οπκτωμβρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
silvestro να σε ρωτησω...αν καποιος παρουσιαστει διδυμοτειχο θα τον πανε με τα αστυνομικα λεωφορεια μεχρι αυλωνα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wintergaze

Νεοφερμένος

Η Wintergaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα,θα ήθελα να ρωτήσω εαν κανουν τοξικολογικές εξετάσεις πριν μπεις στη σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Καλησπέρα,θα ήθελα να ρωτήσω εαν κανουν τοξικολογικές εξετάσεις πριν μπεις στη σχολή.

κανουν κανονικα απο οτι ξερω. μολις μπαινεις θα σου παρουν αιμα. αυτη την εντυπωση εχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis_17

Νεοφερμένος

Ο Fanis_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδια με βαση αυτο https://www.astynomia.gr/images/stories/DOCS/photo22330_odhgos_spoudwn.pdf
θα ηθελα να ρωτησω, εβλεπα κατι σχολες μετεκπαιδευσεις εκει μεσα (εκτος αυτων που πρεπει να εισαι αξιωματικος) οπως εκπαιδευση συνοδων σκυλων ή εκπαδευση για τη χρηση αυτοκινητου και δικυκλου (Ζ), ποσα χρονια πρεπει να περασουν αφοτου βγεις απο αστυ/κων για να κανεις μετεκπαιδευση σε αυτες τις ομαδες? και πώς πας? ενοω, κανεις αιτηση και δινεις εξετασεις? ρωταω γιατι αν με το καλο περασω του χρονου δεν θα ηθελα να παραμεινω μονο ατυ/κας αλλα να παω και πιο περα σε πραγματα που μου αρεσουν...

Up..Κανεις που να ξερει να μου απαντησει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση : αν κάποιος αστυφύλακας πάρει πτυχίο νομικής γίνεται αυτόματα αξιωματικός ? , γιατί κάτι τέτοιο άκουσα (απαντήστε μόνο αν είστε σίγουροι).Ευχαριστώ


οπου ακους πολλα κερασια..........δεν ισχυει....ειμαι σιγουρος......ουτε καν αρχιφυλακας δεν γινεσαι πια.........

Up..Κανεις που να ξερει να μου απαντησει?

μολις ορκιστεις αστυφυλακας μπορεις να κανεις αιτηση για εκπαιδευτης.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
silvestro να σε ρωτησω...αν καποιος παρουσιαστει διδυμοτειχο θα τον πανε με τα αστυνομικα λεωφορεια μεχρι αυλωνα??

δεν ξερω να σου πω την αληθεια... παντως απο εμας εδω ζητησαν λεωφορειο να ετοιμασουν αν ισχυει οπως μας ειπαν στο τμημα οτι ζητησαν και απο αλλες ΑΔ τα λεωφορεια τοτε μαλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.W.A.T.

Νεοφερμένος

Ο S.W.A.T. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια στην καβαλα σημερα μας δωσαν χαρτι που λεει οτι 6 οκτωμβρη παρουσιαζομαστε στα τμηματα δοκιμων αστυφυλακων και 8 μας μεταφερουν με τα λεωφορεια της αστυνομιας στα στρατοπεδα...

οσον αφορα τις σχολες στην σητεια και στο ρεθυμνο απ οτι ελεγε στο χαρτι αυτοι παρουσιαζονται 8 οπκτωμβρη...

αν δεν σου κανει κοπο μπορεις να σκαναρεις το χαρτι να διαβασουμε και για τις αλλες σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αν δεν σου κανει κοπο μπορεις να σκαναρεις το χαρτι να διαβασουμε και για τις αλλες σχολες?

φιλε μου δεν εχω σκανερ.. μη νομιζεις μου δωσαν μου δωσαν μονο το ενα κομματι του φιλου που λεει αυτο... ισχυει το ιδιο για ολες τις σχολες εκτος απο της κρητης... αν θες κατι συγκεκριμενο μπορω να σου πω
-----------------------------------------
οπου ακους πολλα κερασια..........δεν ισχυει....ειμαι σιγουρος......ουτε καν αρχιφυλακας δεν γινεσαι πια.........

εγω απ οσο μας ειπαν στο τμημα καβαλας αναλογα την ιδιοτητα που τελειωσες γινεσε αστυφυλακας η ανθυπαστυνομος... για αυτους ιατρικης δε , προσλαμβανονται ως αστυνομοι Α και οι νοσηλευτες αρχηφυλακες... ετσι μας ειπε προχτες ο προυσταμενος του γραφειου προσωπικου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top