Σχολή Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ

magnet

Νεοφερμένος

Ο magnet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αυτό που βλέπω εγώ φίλοι μου είναι ότι επικρατεί μεγάλη βαρεμάρα στην Αξιωματικών για τους δόκιμους...απ'το πρωί ως το βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αυτό που βλέπω εγώ φίλοι μου είναι ότι επικρατεί μεγάλη βαρεμάρα στην Αξιωματικών για τους δόκιμους...απ'το πρωί ως το βράδυ.
Tι εννοεις?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magnet

Νεοφερμένος

Ο magnet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Tι εννοεις?:P

δεν έχει καθόλου δραστηριότητες για ν'ασχοληθείς στον ελεύθερο χρόνο,αν δεν υπήρχε κ το λαπτοπ θα είχε "καεί" πολύς κόσμος..αλλά κ γενικά η ρουτίνα μέσα γίνεται ενοχλητική από ένα σημείο κ μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
δεν έχει καθόλου δραστηριότητες για ν'ασχοληθείς στον ελεύθερο χρόνο,αν δεν υπήρχε κ το λαπτοπ θα είχε "καεί" πολύς κόσμος..αλλά κ γενικά η ρουτίνα μέσα γίνεται ενοχλητική από ένα σημείο κ μετά.
επιτρεπονται τα λαπτοπ?????ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩ!!!:thanks::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evma

Νεοφερμένος

Ο Evma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Επιτρέπονται για εκπαιδευτικους σκοπους..........Αλλα οσο ναναι κανεις και καμια στραβη..λιγο pro και ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Επιτρέπονται για εκπαιδευτικους σκοπους..........Αλλα οσο ναναι κανεις και καμια στραβη..λιγο pro και ετσι
χαχα γιατι μηπως θα τον ελενξει και κανεις????χαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
χααχα/.......πες το αυτο και στα παιδια που φαγαν αναφορες.........να γελασετε ολοι μαζι.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ερώτηση:Πόσες χιλάδες μόρια θέλει για να περάσεις αξιωματικών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis91

Νεοφερμένος

Ο giannis91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κάπου στα 18600,αν δεν είσαι πολύτεκνος...αλλά έτσι όπως πάνε τα πράγματα οι βάσεις θα ανέβουνε πολύ...:-0...:boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
και αλλο να ανεβουν ρε παιδια???????????????? εγω πιστευω αστυφυλακων ανοδος φετος αξιωματικων καθοδος ελαχιστα 100 μορια το πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Giannis91 γιατί απογοητεύεις τα παιδιά να έρθουν στη σχολή και να αρχίσει η φοιτητική τους ζωή;; εεε;
θα σε μαλώσω... :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Η ειρωνια ειναι για την φοιτητικη ζωη φανταζομαι...ας μου επιτραπει να διαφωνησω...γνωριζω παιδια που ειναι υπερευχαριστημενα με τη ζωη τους στις αστυνομικες σχολες..φυσιολογικα παιδια...τα παρασκευοσαββατοκυριακα ζουν πιο φοιτητες και απο τους φοιτητες,ειδικα οσοι νοικιαζουν κιολας δεν εχουν να ζηλεψουν κατι....εκτος αν ειναι κανεις τοσο του εξω που δεν μπορει να ζησει χωρις κλαμπ καθε μερα..φυσικα αυτα αν το γουσταρεις το σωμα κι οχι αν μπηκες για την αποκατασταση και για θεμα οικονομικο...δεν ειναι φυλακισμενοι,λιγη υπομονη και καλη προαιρεση κι ολα οκ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alezio

Νεοφερμένος

Ο Alezio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπερα!!! ΕΙμαι καινουργιος εδω και εχω μερικες αποριες σε σχεση με την σχολη η οποια με ενδιαφερει κιολας....
Πρωτα απ'ολα με το που τελιωσεις την φοιτηση στη σχολη διοριζεσαι καπου 100%???? και μεσολαβει μεγαλο χρονικο διαστημα??? Επισης αν εχω δηλωσει αυτην την σχολη ως πρωτη προτιμιση και καταφερω να βγαλω τα μορια που χρειαζεται περναω σιγουρα στη σχολη????
Και μηπως ξερει κανεις καθε ποτε περνεις μεταθεση η αλλαζεις βαθμο??? και ξερει κανεις τ παιζει με τουσ μισθουσ???
Σορρυ για την μεγαλη ερωτηση:P
Ευχαριστω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Η ειρωνια ειναι για την φοιτητικη ζωη φανταζομαι...ας μου επιτραπει να διαφωνησω...γνωριζω παιδια που ειναι υπερευχαριστημενα με τη ζωη τους στις αστυνομικες σχολες..φυσιολογικα παιδια...τα παρασκευοσαββατοκυριακα ζουν πιο φοιτητες και απο τους φοιτητες,ειδικα οσοι νοικιαζουν κιολας δεν εχουν να ζηλεψουν κατι....εκτος αν ειναι κανεις τοσο του εξω που δεν μπορει να ζησει χωρις κλαμπ καθε μερα..φυσικα αυτα αν το γουσταρεις το σωμα κι οχι αν μπηκες για την αποκατασταση και για θεμα οικονομικο...δεν ειναι φυλακισμενοι,λιγη υπομονη και καλη προαιρεση κι ολα οκ....:)
Οι φλωριές του στύλ ολα οκ δεν περνανε στις στρατιωτικες σχολές, μονο στα πανεπιστημια ειναι οκ και χαλαρα. Μονο οταν εισαι μεσα το καταλαβαινεις. Απ' εξω ολα ωραια ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vaggelis12

Νεοφερμένος

Ο vaggelis12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλημερα. αν καποιος δωσει φετος πανελληνιες και μπει στην αστυφυλακων μπορει να δωσει την αμεσως επομενη χρονια για αξιωματικων (ως αστυνομικος) ή θα πρεπει πρωτα να τελειωσει την αστυφυλακων για να το κανει; ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
καλημερα. αν καποιος δωσει φετος πανελληνιες και μπει στην αστυφυλακων μπορει να δωσει την αμεσως επομενη χρονια για αξιωματικων (ως αστυνομικος) ή θα πρεπει πρωτα να τελειωσει την αστυφυλακων για να το κανει; ευχαριστω

Πρέπει να τελειώσει την αστυφυλάκων πρώτα.Όσο φοιτεί στη σχολή ονομάζεται δόκιμος αστυφύλακας αφού την τελειώσει ονομάζεται αστυφύλακας και τότε είναι στην κατηγορία ,αξιωματικων (ως αστυνομικος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alezio

Νεοφερμένος

Ο Alezio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Θα ηθελα να ρωτησω στο τμημα ηλεκτρονικου εγκληματος πως μπορει να μπει κανεις??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prisila

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζεται μήπως τί γίνεται με τα τατουάζ??? Επιτρέπεται στην σχολή???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζεται μήπως τί γίνεται με τα τατουάζ??? Επιτρέπεται στην σχολή???
Εξαρτάται: Τι παριστάνει, πόσο μέγεθος έχει, πού το έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζεται μήπως τί γίνεται με τα τατουάζ??? Επιτρέπεται στην σχολή???
γειά σου φίλε , μόλις προχθές έκανα την πρώτη μου συνάντηση με τον δερματολόγο για την αφαίρεση του τατούαζ που έχω στο χέρι!!!!Ελπίζω να προλάβει να βγεί μέχρι τις εξετάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top