Σχολή Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Όπως έχει πει και ένας φίλος στις στρατιωτικές είχε πάει ο άλλος να ουρίσει και σε βάζει να του τραγουδάς,καίνε τον άσσο και κάνει ο άλλος κάμψεις μέχρι να καεί και πολλά άλλα.Είπα στην αστυνομία έχει πολύ πειθαρχία αλλά λιγότερη από τις στρατιωτικές σχολές πλην ΣΣΑΣ.

Καμψεις οποιος ερθει αξιωματικων δεν θα του λειψουν.
Τραγουδακια στην αρχη υπαρχουν οπως γινεται παντα ετσι και σε μας.
Το καινε τον ασσο τι σημαινει οτι του αναβουν φωτια????????? Δεν το καταλαβαινω.
Σε καμια αλλη σχολη να σηκωνονται 6 ωρα και κατευθειαν να τρεχουν μες στο κρυο ανεξαρτητως καιρου για τρια τεταρτα γυρω γυρω τη σχολη... καθε μερα για τεσσερα χρονια..
Επισης δεν πιστευω να υπαρχει αλλη σχολη που σαν ασσος κανεις 2 γερμανικα νουμερα τη βδομαδα- τουλαχιστον εγω σαν ασσος αυτα εκανα-
Εγω αυτα θεωρω καψωνια και οχι τα αλλα δηθεν 'καψωνια' με τα τραγουδια και τις καμψεις τα οποια και αυτα καναμε.
Επισης ειπες οτι γνωριζεις πρωτοετη που σου ειπε. Αν πραγματι γνωριζες -γιατι μου φαινεται οτι λες οτι σου κατεβει- και ειχε πει οτι ετσι ειναι οπως τα λες θα ηταν ψυχακιας γιατι θυμαμαι στην τραπεζαρια χρειαζομασταν καθε μερα 3 κανατες νερο για καθε πρωτοετη και πρωτοετεις με ειχαν ρωτησει απειρες φορες ποτε θα σταματησουν επιτελους ολο αυτο το ατελειωτο τρεξιμο και οι καμψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Καμψεις οποιος ερθει αξιωματικων δεν θα του λειψουν.
Τραγουδακια στην αρχη υπαρχουν οπως γινεται παντα ετσι και σε μας.
Το καινε τον ασσο τι σημαινει οτι του αναβουν φωτια????????? Δεν το καταλαβαινω.
Σε καμια αλλη σχολη να σηκωνονται 6 ωρα και κατευθειαν να τρεχουν μες στο κρυο ανεξαρτητως καιρου για τρια τεταρτα γυρω γυρω τη σχολη... καθε μερα για τεσσερα χρονια..
Επισης δεν πιστευω να υπαρχει αλλη σχολη που σαν ασσος κανεις 2 γερμανικα νουμερα τη βδομαδα- τουλαχιστον εγω σαν ασσος αυτα εκανα-
Εγω αυτα θεωρω καψωνια και οχι τα αλλα δηθεν 'καψωνια' με τα τραγουδια και τις καμψεις τα οποια και αυτα καναμε.
Επισης ειπες οτι γνωριζεις πρωτοετη που σου ειπε. Αν πραγματι γνωριζες -γιατι μου φαινεται οτι λες οτι σου κατεβει- και ειχε πει οτι ετσι ειναι οπως τα λες θα ηταν ψυχακιας γιατι θυμαμαι στην τραπεζαρια χρειαζομασταν καθε μερα 3 κανατες νερο για καθε πρωτοετη και πρωτοετεις με ειχαν ρωτησει απειρες φορες ποτε θα σταματησουν επιτελους ολο αυτο το ατελειωτο τρεξιμο και οι καμψεις.
Ρε αγόρι μου κουράστηκα ποια να στο λέω.
Ρώτα και τον grigoris91 που είναι και αυτός 1ετεις να σου πεί.
Μια χαρά παιρνάει.Όλα μέλι γάλα.Και μπράβο του κιόλας.
Δεν σε γαμάνε στις κάμψεις.Και όσοι δεν μπορούν να κάνουν πολλές ΔΕΝ τους διώχνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTNIKOS

Νεοφερμένος

Ο ASTNIKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδιά εσείς που είστε στη σχολή εντος , νοικιάζεται σπίτι ?
υπάρχει σύνδεση με τα μέσα μαζικής μεταφοράς προς αμυγδαλεζα?
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
δεν ειδες το σχολιο που εκανα για αυτο
-----------------------------------------

ανηκαν στο 20% οι συγγενεις σου. Αξιωματικος της αστυνομιας δεν γινεσαι μονο απο τη σχολη αξιωματικων. Υπαρχει και αλλη σχολη τα Τ.Ε.Μ.Α καθως επισης και οι αστυφυλακες που εχουν 25 χρονια υπηρεσιας γινονται αξιωματικοι. Ολοι αυτοι μαζι με το 20% της αξιωματικων της σχολης πανε επαρχια. Οι υπολοιποι Αθηνα στις παρα μα παρα πολλες υπηρεσιες που υπαρχουν για να απορροφηθουν
ευχαριστω για τον κοπο σου...ο λογος που το ειπα αυτο με καποια σχετικη βεβαιοτητα ειναι γιατι ενας αστυφυλακας γνωστος μου και σοβαρο ατομο που δινει για αξιωματικων μου ειπε πως οι αξιωματικοι πανε απευθειας στον τοπο τους....πω πω απογοητευτηκα τωρα..δεν λεω να πηγαινουν στο κοντινοτερο τμημα της γενετειρας τους αλλα εστω σε καποια κοντινη πολη..γι αυτους του 20% υπαρχουν καποια κριτηρια και πανε απευθειας στον τοπο τους;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ρε αγόρι μου κουράστηκα ποια να στο λέω.
Ρώτα και τον grigoris91 που είναι και αυτός 1ετεις να σου πεί.
Μια χαρά παιρνάει.Όλα μέλι γάλα.Και μπράβο του κιόλας.
Δεν σε γαμάνε στις κάμψεις.Και όσοι δεν μπορούν να κάνουν πολλές ΔΕΝ τους διώχνουν.

Πουθενα δεν διωχνουν. Λοιπον επειδη και εγω κουραστηκα αφου γουσταρεις και επαναλαμβανεις τις βλακειες που ακους σχολειο επανελαβε τες. Δικο σου προβλημα να τα πιστευεις αφου νομιζεις οτι ξερεις περισσοτερα εσυ παρα καποιος που περασε απο κει. Δεν χρειαζεται απαντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΣΧΟΛΕΙΟ

Δεν λέω αυτά που ακούω στο σχολείο αλλά αυτά που μου λένε άτομα που είναι ΤΩΡΑ εκεί και άτομα που ήταν πριν απο 15 και 20 χρόνια εκεί κύριε έξυπνε.Και μην γράφεις κεφαλαία.Οι φωνές γιατί αυτό δείχνεις με τα κεφαλαία δεν περνάνε σε μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Δεν λέω αυτά που ακούω στο σχολείο αλλά αυτά που μου λένε άτομα που είναι ΤΩΡΑ εκεί και άτομα που ήταν πριν απο 15 και 20 χρόνια εκεί κύριε έξυπνε.Και μην γράφεις κεφαλαία.Οι φωνές γιατί αυτό δείχνεις με τα κεφαλαία δεν περνάνε σε μένα.

ΣΟΥ ΠΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ!! Και δεν εχεις κανει ουτε μια μερα αστυνομικος οποτε εχουν πολυ αξιοπιστια τα λογια σου να ληφθουν υποψη απο τα παιδια εδω μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Ρε αγόρι μου σου είπα έχω ρωτήσει άνθρωπο διευθυντή σε Α.Τ. αλλά και παιδιά που είναι τώρα μέσα στην σχολή.Διάβασε το 100 φορές να το καταλάβεις.Είσαι και καθηγητής(αν ισχύει) παναθεμά σε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιδιά εσείς που είστε στη σχολή εντος , νοικιάζεται σπίτι ?
υπάρχει σύνδεση με τα μέσα μαζικής μεταφοράς προς αμυγδαλεζα?
:thanks:


αρκετα παιδια νοικιαζουν γιατι η σχολη ειναι μακρια απο το κεντρο της αθηνας.....και δυστυχως και οι συγκοινωνιες δεν βολευουν καθολου....


ευχαριστω για τον κοπο σου...ο λογος που το ειπα αυτο με καποια σχετικη βεβαιοτητα ειναι γιατι ενας αστυφυλακας γνωστος μου και σοβαρο ατομο που δινει για αξιωματικων μου ειπε πως οι αξιωματικοι πανε απευθειας στον τοπο τους....πω πω απογοητευτηκα τωρα..δεν λεω να πηγαινουν στο κοντινοτερο τμημα της γενετειρας τους αλλα εστω σε καποια κοντινη πολη..γι αυτους του 20% υπαρχουν καποια κριτηρια και πανε απευθειας στον τοπο τους;;;


λοιπον για να μην υπαρχει παραπληροφορηση......απο τα 100 ατομα που μπαινουν συνηθως τα 30 φευγουν εκτος αθηνας......

οι αστυφυλακες που μπαινουν αξιωματικων εχουυν ηδη καποια μορια απο την υπηρεσια τους αναλογα με τα χρονια υπηρεσιας τους......ετσι μπορουν να πανε πιο ευκολα απο τους ιδιωτες που μπαινουν στην σχολη κατευθειαν και δεν εχουν αλλα μορια ....παντως περιπου 25-30 στα 100 φευγουν εκτος αθηνας......:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTNIKOS

Νεοφερμένος

Ο ASTNIKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Άρη αν θες μπορείς να πεις για τα μαθήματα του 1 έτους?
Σε γενικές γραμμές τι θα κάνουμε?
Πως γίνεται η αξιολόγηση ενός δόκιμου αστυνόμου?
Με γραπτές εξετάσεις μονό?
Παίρνεις βαθμούς και αν είσαι καλος επιβραβεύεσαι?
φιλε σ ευχαριστω που απαντας ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Μηπως ξερη κανεις αμα μπω στη σχολη αστυφηλακων μεσο επαλ μετα απο κει μπορω να μπω στη σχολη αξιωματικου ή γενικα πως μπωρο να γινω αξιωματικος απο την στιγμη που μπω στη σχολη αστυφηλακων?????ευχαριστω πολη............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allokotos

Νεοφερμένος

Ο allokotos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
internet is serious business αποδείχθηκε για άλλη μια φορά σ'αυτό το θρέντ.
ενας μαθητής β λυκείου βρίζει καθηγητή της σχολής αξιωματικών της ελ.ας
τουλάχιστον αυτό κατάλαβα,απο τα στοιχεία που έχει περάσει ο καθένας στον λογαριασμό τους


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
συχνο και βολικο φαινομενο να τα βαζουν καποιοι με την αστυνομια....ειδικα τα τελευταια χρονια ακουμε αστυνομικους να σκοτωνονται,να τραυματιζονται..την περασμενη χρονια εκαναν σουρωτηρι μια νεαρη ειδικη φρουρο αλλα καμια,οχι πορεια(πολλα ζηταμε),εστω μια μικρη διαμαρτυρια,εστω μια γραπτη ανακοινωση γι αυτην την κοπελα δεν κοινοποιηθηκε..αλλα βεβαια οι αστυνομικοι για πολλους δηθεν νομιμοφρονες και μαγκες που αλωνιζουν τους δρομους και καινε περιουσιες, δεν ειναι ανθρωποι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
internet is serious business αποδείχθηκε για άλλη μια φορά σ'αυτό το θρέντ.
ενας μαθητής β λυκείου βρίζει καθηγητή της σχολής αξιωματικών της ελ.ας
τουλάχιστον αυτό κατάλαβα,απο τα στοιχεία που έχει περάσει ο καθένας στον λογαριασμό τους

1)Είσαι Γ' Λυκείου άρα πιστεύω ξέρεις να διαβάζεις.Δεν τον έβρισα.
2)Δεν είναι καθηγητής της σχολής Αξιωματικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
1)Είσαι Γ' Λυκείου άρα πιστεύω ξέρεις να διαβάζεις.Δεν τον έβρισα.
2)Δεν είναι καθηγητής της σχολής Αξιωματικών.

Σου ειπα να κοψεις αυτο το υφακι με το οποιο μιλας σε ολους.
Αλλοκοτε δεν ειμαι καθηγητης της σχολης. Απλα αστυνομικος ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
λοιπών επειδή πριν μπω αστυνομία πήγα για ένα μικρό διάστημα στη σμυ έχω εμπειρία και από στρατό και από αστυνομία.

τα πράγματα στην (αστυφυλάκων μόνο) τώρα που δεν έχουμε 2άρια έχουν χαλαρώσει πάρα πολύ.
στη σμυ θυμάμαι δέν μπορούσαμε ούτε να κουνηθούμε.
αφού την πρώτη μέρα που μπήκα στην αστυφυλάκων, όλοι λέγανε για την πειθαρχία, αλλά εμένα μου φαίνονταν παιδική χαρά.
και έτσι είναι δυστυχώς.
αυτό που λένε και οι αξιωματικοί των σχολών, είναι οτι
η φετινή σειρά είναι μπ***λο γιατί δέν είχαμε στην αρχή 2αρια.

τώρα για το άν είναι καλύτερά στρατός από αστυνομία, άποψη μου είναι οτι η αστυνομία υπερτερεί σε πολλά.
-είσαι πάντα μέσα σε κόσμο
-δέν έχει μεταθέσεις
-δέν υπάρχουν οι καφρίλες του στρατού.

στο κεαπ Θήβας οι ανθυπολοχαγοί δέν μου φάνηκαν πολύ ευχαριστημένοι με την επιλογή τους να πάνε Ευελπίδων μια ζωή θα είναι στις μεταθέσεις, και θα έχουν πάνω απο το κεφάλι τους τον κάθε μλκα που το παίζει εξουσία.

στην αστυνομία υπάρχουν σχέσεις συναδελφικότητας, στον στρατό σχέσεις εξουσίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
λοιπών επειδή πριν μπω αστυνομία πήγα για ένα μικρό διάστημα στη σμυ έχω εμπειρία και από στρατό και από αστυνομία.

τα πράγματα στην (αστυφυλάκων μόνο) τώρα που δεν έχουμε 2άρια έχουν χαλαρώσει πάρα πολύ.
στη σμυ θυμάμαι δέν μπορούσαμε ούτε να κουνηθούμε.
αφού την πρώτη μέρα που μπήκα στην αστυφυλάκων, όλοι λέγανε για την πειθαρχία, αλλά εμένα μου φαίνονταν παιδική χαρά.
και έτσι είναι δυστυχώς.
αυτό που λένε και οι αξιωματικοί των σχολών, είναι οτι
η φετινή σειρά είναι μπ***λο γιατί δέν είχαμε στην αρχή 2αρια.

τώρα για το άν είναι καλύτερά στρατός από αστυνομία, άποψη μου είναι οτι η αστυνομία υπερτερεί σε πολλά.
-είσαι πάντα μέσα σε κόσμο
-δέν έχει μεταθέσεις
-δέν υπάρχουν οι καφρίλες του στρατού.

στο κεαπ Θήβας οι ανθυπολοχαγοί δέν μου φάνηκαν πολύ ευχαριστημένοι με την επιλογή τους να πάνε Ευελπίδων μια ζωή θα είναι στις μεταθέσεις, και θα έχουν πάνω απο το κεφάλι τους τον κάθε μλκα που το παίζει εξουσία.

στην αστυνομία υπάρχουν σχέσεις συναδελφικότητας, στον στρατό σχέσεις εξουσίας.

Συμφωνω μαζι σου φιλε μου αλλα μια ερωτηση ....αν καποιου το σπιτι Αθηνα υπαρχει περιπτωση να τον στειλουν επαρχεια??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Σου ειπα να κοψεις αυτο το υφακι με το οποιο μιλας σε ολους.
I'm begging you for mercy!:'(
-----------------------------------------
λοιπών επειδή πριν μπω αστυνομία πήγα για ένα μικρό διάστημα στη σμυ έχω εμπειρία και από στρατό και από αστυνομία.

τα πράγματα στην (αστυφυλάκων μόνο) τώρα που δεν έχουμε 2άρια έχουν χαλαρώσει πάρα πολύ.
στη σμυ θυμάμαι δέν μπορούσαμε ούτε να κουνηθούμε.
αφού την πρώτη μέρα που μπήκα στην αστυφυλάκων, όλοι λέγανε για την πειθαρχία, αλλά εμένα μου φαίνονταν παιδική χαρά.
και έτσι είναι δυστυχώς.
αυτό που λένε και οι αξιωματικοί των σχολών, είναι οτι
η φετινή σειρά είναι μπ***λο γιατί δέν είχαμε στην αρχή 2αρια.

τώρα για το άν είναι καλύτερά στρατός από αστυνομία, άποψη μου είναι οτι η αστυνομία υπερτερεί σε πολλά.
-είσαι πάντα μέσα σε κόσμο
-δέν έχει μεταθέσεις
-δέν υπάρχουν οι καφρίλες του στρατού.

στο κεαπ Θήβας οι ανθυπολοχαγοί δέν μου φάνηκαν πολύ ευχαριστημένοι με την επιλογή τους να πάνε Ευελπίδων μια ζωή θα είναι στις μεταθέσεις, και θα έχουν πάνω απο το κεφάλι τους τον κάθε μλκα που το παίζει εξουσία.

στην αστυνομία υπάρχουν σχέσεις συναδελφικότητας, στον στρατό σχέσεις εξουσίας.

Έτσι είναι:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Πιο μπαχαλο σχολη απο την Αστυφυλακων δεν υπαρχει. Ασσος στην αστυφυλακων περναει οπως τριαρι στην αξιωματικων. Εδω το θεμα ηταν η ασσοι της Ευελπιδων με της αξιωματικων, οχι να μπλεξουμε το χυμειο της Αστυφυλακων φιλε gaspar.
Φιλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hp-m9000

Νεοφερμένος

Ο hp-m9000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Υπάρχει περίπτωση να κοπείς στα ψυχοτεχνικά τέστ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top