Σχολή Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ

HelenT

Νεοφερμένος

Η HelenT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
10 ημερες.........
Αρη να σε ρωτησω κατι....εχω ακουσει οτι μεσα στη σχολη δε γινεται μαθημα αλλα δε ξερω αν ειναι αληθεια και μιας και ειαι μεσα στη σχολη ειπα να σε ρωρησω ευχαριστω!!!:)
-----------------------------------------
Αρη να σε ρωτησω κατι....εχω ακουσει οτι μεσα στη σχολη δε γινεται μαθημα αλλα δε ξερω αν ειναι αληθεια και μιας και ειαι μεσα στη σχολη ειπα να σε ρωρησω ευχαριστω!!!:)
Εννοω οτι οσα λενε το προγραμμα να γινουν δε γινονται απο θεμα ξερεις ...φασαριες κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis91

Νεοφερμένος

Ο giannis91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγώ Άρη άκουσα ότι φέτος δεν θα καθήσουμε 10 μέρες το Πάσχα,αλλά 4...συγκεκριμένα από Μεγάλη Τετάρτη έως Κυριακή του Πάσχα...μακάρι να κάνω λάθος...τι να πω...ευχαριστώ πάντως:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTNIKOS

Νεοφερμένος

Ο ASTNIKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
χρονια πολλα και καλη χρονια παιδια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Γιατί ποιά περίμενες να είναι?
Η ΣΝΔ?
Η Ευελπίδων?
Η ΣΜΑ?

ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ!!! Το μονο πραγμα που ειναι ευκολοτερο στα παιδια της αξιωματικων ειναι η καλοκαιρινη πρακτικη τους!! Κατα τα αλλα ολο τον υπολοιπο χρονο τους πρηζουν χωρις νοημα χειροτερα και απο παιδια αλλων παραγωγικων σχολων...
-----------------------------------------
Εγώ Άρη άκουσα ότι φέτος δεν θα καθήσουμε 10 μέρες το Πάσχα,αλλά 4...συγκεκριμένα από Μεγάλη Τετάρτη έως Κυριακή του Πάσχα...μακάρι να κάνω λάθος...τι να πω...ευχαριστώ πάντως:)!!
Αυτο που πρεπει να μαθεις φιλαρακι στην αστυνομια ειναι οτι δεν θα ακους τιποτα απο οτι σου λενε πριν το δεις εσυ!! Το 99% ειναι μπουρδες απο οσα θα ακουσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTNIKOS

Νεοφερμένος

Ο ASTNIKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
10 ημερες.........

Aρη , οταν τελειωσεις τν σχολη μετα δουλευεις αμεσως εκτος Αθήνας??
Πηγαινεις δηλαδη εκτος αττικης για ενα χρονικο διαστ και μετα παλι Αθηνα??
Σ ευχαριστω φιλε .....:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Aρη , οταν τελειωσεις τν σχολη μετα δουλευεις αμεσως εκτος Αθήνας??
Πηγαινεις δηλαδη εκτος αττικης για ενα χρονικο διαστ και μετα παλι Αθηνα??
Σ ευχαριστω φιλε .....:bye:

οχι το 80% πανε αθηνα. Ειναι δυσκολο να πας επαρχια οποτε αν θελει κανεις να κανει καριερα στον τοπο του να το καλοσκεφτει. Αυτο που λες ειναι το 'αγροτικο' αλλα δεν το κανεις στην αρχη παντα. Μπορεις να το κανεις και στα 25 χρονια υπηρεσιας και διαρκει 2-3 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dgar51

Νεοφερμένος

Η dgar51 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Εγώ Άρη άκουσα ότι φέτος δεν θα καθήσουμε 10 μέρες το Πάσχα,αλλά 4...συγκεκριμένα από Μεγάλη Τετάρτη έως Κυριακή του Πάσχα...μακάρι να κάνω λάθος...τι να πω...ευχαριστώ πάντως:)!!
ελεος...4 ημερες;;;;;;;;οι καθηγητες σας δεν θελουν να κανουν διακοπες;;θα μου πεις αυτοι αποφασιζουν....αλλα οι 4 μερες για εναν που μενει πολυ μακρια απο Αθηνα φτανουν μονο για να παει και να ρθει...:!:
-----------------------------------------
οχι το 80% πανε αθηνα. Ειναι δυσκολο να πας επαρχια οποτε αν θελει κανεις να κανει καριερα στον τοπο του να το καλοσκεφτει. Αυτο που λες ειναι το 'αγροτικο' αλλα δεν το κανεις στην αρχη παντα. Μπορεις να το κανεις και στα 25 χρονια υπηρεσιας και διαρκει 2-3 χρονια
καλα ολη η υπολοιπη Ελλαδα δεν εχει αναγκη απο αξιωματικους...εγω δυο συγγενεις εχω αξιωματικους και οι δυο κατευθειαν απο την σχολη ηρθαν στον τοπο τους..και για να σε προλαβω δεν ειχαν κανενα απολυτως μεσον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTNIKOS

Νεοφερμένος

Ο ASTNIKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
οχι το 80% πανε αθηνα. Ειναι δυσκολο να πας επαρχια οποτε αν θελει κανεις να κανει καριερα στον τοπο του να το καλοσκεφτει. Αυτο που λες ειναι το 'αγροτικο' αλλα δεν το κανεις στην αρχη παντα. Μπορεις να το κανεις και στα 25 χρονια υπηρεσιας και διαρκει 2-3 χρονια

Σ ευχαριστω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ελεος...4 ημερες;;;;;;;;οι καθηγητες σας δεν θελουν να κανουν διακοπες;;θα μου πεις αυτοι αποφασιζουν....αλλα οι 4 μερες για εναν που μενει πολυ μακρια απο Αθηνα φτανουν μονο για να παει και να ρθει...:!:
δεν ειδες το σχολιο που εκανα για αυτο
-----------------------------------------

καλα ολη η υπολοιπη Ελλαδα δεν εχει αναγκη απο αξιωματικους...εγω δυο συγγενεις εχω αξιωματικους και οι δυο κατευθειαν απο την σχολη ηρθαν στον τοπο τους..και για να σε προλαβω δεν ειχαν κανενα απολυτως μεσον...
ανηκαν στο 20% οι συγγενεις σου. Αξιωματικος της αστυνομιας δεν γινεσαι μονο απο τη σχολη αξιωματικων. Υπαρχει και αλλη σχολη τα Τ.Ε.Μ.Α καθως επισης και οι αστυφυλακες που εχουν 25 χρονια υπηρεσιας γινονται αξιωματικοι. Ολοι αυτοι μαζι με το 20% της αξιωματικων της σχολης πανε επαρχια. Οι υπολοιποι Αθηνα στις παρα μα παρα πολλες υπηρεσιες που υπαρχουν για να απορροφηθουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ!!! Το μονο πραγμα που ειναι ευκολοτερο στα παιδια της αξιωματικων ειναι η καλοκαιρινη πρακτικη τους!! Κατα τα αλλα ολο τον υπολοιπο χρονο τους πρηζουν χωρις νοημα χειροτερα και απο παιδια αλλων παραγωγικων σχολων...

Φίλε μου.Το έχω ψάξει.Μετά την ΣΑΣΣ δυστυχώς ή ευτυχώς για κάποιους είναι η πιο χαλαρή σχολή με βάση την εκπαίδευση , τα καψώνια και άλλα πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Φίλε μου.Το έχω ψάξει.Μετά την ΣΑΣΣ δυστυχώς ή ευτυχώς για κάποιους είναι η πιο χαλαρή σχολή με βάση την εκπαίδευση , τα καψώνια και άλλα πολλά.

Νταξει αποψη σου η οποια βριθει και αναξιοπιστιας αφου βλεπω οτι εισαι και μαθητης β λυκειου ακομη. Οποτα αστο καλυτερα και μη μπερδευεις παιδια που θελουν να μπουνε και νομισουν οτι ειναι ευκολα και στο τελος παραιτηθουν. Μπες σε μια οποιαδηποτε στρατιωτικη σχολη πρωτα και μετα συγκρινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Νταξει αποψη σου η οποια βριθει και αναξιοπιστιας αφου βλεπω οτι εισαι και μαθητης β λυκειου ακομη. Οποτα αστο καλυτερα και μη μπερδευεις παιδια που θελουν να μπουνε και νομισουν οτι ειναι ευκολα και στο τελος παραιτηθουν. Μπες σε μια οποιαδηποτε στρατιωτικη σχολη πρωτα και μετα συγκρινε

εχει δικιο ο απο πανω!!δν μπορεις να κρινεις κατι αν δν το ζησεις,αλλο να το βλεπεις και αλλο να το ζεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTNIKOS

Νεοφερμένος

Ο ASTNIKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αρη ... εσυ σε ποιο ετος εισαι φιλε?
πως περναει η μερα μεσα στ σχολη?
Αξιζει τν κοπο ? Για πες μας φιλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Νταξει αποψη σου η οποια βριθει και αναξιοπιστιας αφου βλεπω οτι εισαι και μαθητης β λυκειου ακομη. Οποτα αστο καλυτερα και μη μπερδευεις παιδια που θελουν να μπουνε και νομισουν οτι ειναι ευκολα και στο τελος παραιτηθουν. Μπες σε μια οποιαδηποτε στρατιωτικη σχολη πρωτα και μετα συγκρινε

Ok έμπειρε!Μετά την ΣΑΣΣ δυστυχώς ή ευτυχώς για κάποιους είναι η πιο χαλαρή σχολή με βάση την εκπαίδευση , τα καψώνια και άλλα πολλά και οι περισσότεροι που τα ξέρουν κιόλας αυτό υποστηρίζουν.Για πες μας και εσύ όμως ρε μέτρημα ποια από τις ΣΝΔ Ευελπίδων ΣΜΑ είναι ποιο "χαλαρές" στην εκπαίδευση-καψώνια από την Αξιωματικών Αστυνομίας?
Όσο για τα bold :whatever:
Τέλος αν το ψάξεις έχει πολύ λιγότερους επιλαχώντες από Ευελπίδων,ΣΝΔ,ΣΜΑ...
Φαντάσου να μην τα ήξερες κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ok έμπειρε!Μετά την ΣΑΣΣ δυστυχώς ή ευτυχώς για κάποιους είναι η πιο χαλαρή σχολή με βάση την εκπαίδευση , τα καψώνια και άλλα πολλά και οι περισσότεροι που τα ξέρουν κιόλας αυτό υποστηρίζουν.Για πες μας και εσύ όμως ρε μέτρημα ποια από τις ΣΝΔ Ευελπίδων ΣΜΑ είναι ποιο "χαλαρές" στην εκπαίδευση-καψώνια από την Αξιωματικών Αστυνομίας?
Όσο για τα bold :whatever:
Τέλος αν το ψάξεις έχει πολύ λιγότερους επιλαχώντες από Ευελπίδων,ΣΝΔ,ΣΜΑ...
Φαντάσου να μην τα ήξερες κιόλας...
Καταρχας κοψε το ρε και τη μαγκια και προσεχε το υφακι. Αμα κατι δεν το ξερεις να μην επιτιθεσαι.
Η Ευελπιδων παιρνει 250 ατομα το χρονο και η Αξιωματικων γυρω στα 100. Η πρωτη εχει 20 περιπου που παραιτουνται και η δευτερη περιπου πεντε καθε χρονο. Αμα τα υπολογισεις καταλαβαινεις οτι δεν ειναι και η ΔΙΑΦΟΡΑ. Και για να δεις τι γινεται οι περισσοτεροι φευγουν απο Ευελπιδων λογω μεταθεσεων αργοτερα και οχι λογω σχολης. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι για μενα ειναι πολυ καλυτερη η δουλεια του Ευελπη αργοτερα παρα του αξιωματικου της ΕΛ.ΑΣ ο οποιος θα πηξει στη δουλεια και δυστυχως αν δεν ειχα τοσο καιρο στο σωμα θα πηγαινα Ευελπιδων καλυτερα.Αυτο το λεω για οσους φοβουνται τις σχολες εδω μεσα οτι αυτο που μετραει ειναι αργοτερα η επαγγελματικη αποκατασταση και οχι ο γνωμονας της σχολης. Οσοι θελουν να περασουν καλα αργοτερα να μην ερθουν αστυνομια γενικα γιατι δυστυχως το σωμα σφυζει απο τετοιους. Ας πανε καλυτερα Ευελπιδων αν θελουν μια πιο χαλαρη καριερα.
Οσο για τα καψωνια που ειπες αδερφε μαθε οτι μας τα καταργησαν σε ολες τις στρατιωτικες αστυνομικες σχολες οταν ακομα εσυ ησουν δημοτικο και δεν θα τα βρεις σε καμια σχολη αν πας με την μορφη που εχεις ακουσει απο 'γνωστους ΟΥΚαδες'
Τελος τα αξιωματικα σωματα ολος ο κοσμος τα λεει 'ΣΣΑΣ' και οχι 'ΣΑΣΣ'
Φιλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Αυτο που πρεπει να μαθεις φιλαρακι στην αστυνομια ειναι οτι δεν θα ακους τιποτα απο οτι σου λενε πριν το δεις εσυ!! Το 99% ειναι μπουρδες απο οσα θα ακουσεις

μεγαλη αληθεια..........:no1:

για την σχολη δεν εχω μετανιωσει ουτε μια στιγμη........

επισης για τον φιλο tebelis 13 πιο πανω που συγρινει την αστυνομια με τα αλλα σωματα απλα να τονισω οτι στα αλλα σωματα ασφαλειας εκπαιδευεσαι για πολεμο με τον εχθρο ενω εμεις εχουμε να κανουμε με πολιτες ....

οσον αφορα την πειθαρχια ρωτα κανεναν 1ετη να σου πει.....

ισως λιγοτερο αυστηρα καποια πραγματα σε σχεση με τις αλλες σχολες εκτος
σσας αλλα και παλι πολυ πειθαρχια....γιατι ετσι οπως τα λες ακουγεται σαν να ειναι μπατε σκυλοι αλεστε....χωρις να ειμαι επιθετικος δεν μπορεις να μιλας για κατι που δεν εχει ζησει και οσα ακουγονταν εχουν αλλαξει τελειως τα 2 τελευταια χρονια.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Οσο για τα καψωνια που ειπες αδερφε μαθε οτι μας τα καταργησαν σε ολες τις στρατιωτικες αστυνομικες σχολες οταν ακομα εσυ ησουν δημοτικο και δεν θα τα βρεις σε καμια σχολη αν πας με την μορφη που εχεις ακουσει απο 'γνωστους ΟΥΚαδες'

Αδερφέ καψώνια στην αστυνομία ΝΑΙ δέν υπάρχουν αλλά σε στρατιωτιές υπάρχουν και χοντρά μάλιστα....Ρώτα να σου πούν.

οσον αφορα την πειθαρχια ρωτα κανεναν 1ετη να σου πει.....

ισως λιγοτερο αυστηρα καποια πραγματα σε σχεση με τις αλλες σχολες εκτος
σσας αλλα και παλι πολυ πειθαρχια
....γιατι ετσι οπως τα λες ακουγεται σαν να ειναι μπατε σκυλοι αλεστε....χωρις να ειμαι επιθετικος δεν μπορεις να μιλας για κατι που δεν εχει ζησει και οσα ακουγονταν εχουν αλλαξει τελειως τα 2 τελευταια χρονια.......

1)Έχω ρωτήσει άσσο
2)Αυτό λέω τόση ώρα.Έχει πολύ πειθαρχία αλλά λιγότερη από άλλες(Ευελπίδων,ΣΝΔ κλπ):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
γεια σασ κυριοι.
σαν
προτωετεισ,και,εγω,θα,ηθελα,να,δηλωσω,οτι,εχω,πληρη,αγνοια,σχετικα,με,το,τι,συμβαινει,

στισ,αλλεσ,σχολεσ,ευελπιδων,και,ετσι[ουτε,πωσ,γραφονται,καλα,καλα,ξερω]
τελοσ,παντων,χεστο,

λοιπον

στην,αυλωνα,ειδα,καποιουσ,που,ειχαν,βγει,απο,ευελπιδων

παιδακια,23,24,χρονων,θα,σασ,γελασω

εεε,ρε,παιδεσ,για,να,πω,και,εγω,την,αποψη,μου,πιστευω,πωσ,εκει,ειναι,οι,στρατοκαυλοι
σε,αμασ,δν,εχει,κατι,το,φοβερο,τουλαχιστον,φετοσ,

τα,τεσσαρια,εκτοσ,εξερεσεων,ειναι,αρκετα,συνηδειτοποιημενοι,και,δν,κανουν,μαλακιεσ[δν,του,αφηνουν,θα,μου,πεισ,][οκ]

ΠΑΝΤΩΣ,δν,ξερω,αν,υπηρχαν,παλια,παντωσ,τωρα,πιστευω,δν,υπαρχουν,καψονια,

αυτα,
-----------------------------------------
που,μασ,κανουν,[καμψουλεσ,φωνεσ,τρεξιματακι]εεεε,οκ,οκ,αστε,να,ανεβουν,λιγο,οι,παλμοι,να,νιωσουμε,και,λιγο

οτι,ειπα,ειναι,made,by,grigoris,και,δν,εχω,αλλη,πηγη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstynomoS

Νεοφερμένος

Ο Κλεισθένης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Αδερφέ καψώνια στην αστυνομία ΝΑΙ δέν υπάρχουν αλλά σε στρατιωτιές υπάρχουν και χοντρά μάλιστα....Ρώτα να σου πούν.



1)Έχω ρωτήσει άσσο
2)Αυτό λέω τόση ώρα.Έχει πολύ πειθαρχία αλλά λιγότερη από άλλες(Ευελπίδων,ΣΝΔ κλπ):no1:

Σοβαρα? Τι καψωνια εχουν στις αλλες σχολες? Νυχτα του Αγιου Βαρθολομαιου? Το πιο βαρυ καψωνι που εχει υπαρξει ειναι, αλλα εχουν να το κανουν απο το '74. Μηπως ερωτικη εξομολογηση? Λαγουδακια η βιδωμα της λαμπας? Μη σου κολλανε στερεοτυπα γιατι οπως και στην αξιωματικων μονο τα δυο τελευταια γινονται και μονο κατα τη διαρκεια της βασικης. Το ειπα και πιο πριν μην μπερδευουμε αλλους για την αξιωματικων και ερθουν και παραιτηθουν. Το μονο ευκολοτερο πραγμα στη σχολη απο τις αλλες σχολες ειναι η καλοκαιρινη πρακτικη απο τον Ιουλιο μεχρι το Σεπτεμβριο που εχουν. ΤΙΠΟΤΕ αλλο. Και υπαρχουν και πολλα αλλα πραγματα κατα τη διαρκεια της χρονιας που κανουν στην Αξιωματικων τα οποια δεν τα κανουν στις αλλες σχολες και τα οποια ειναι χειροτερα απο καψωνι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Όπως έχει πει και ένας φίλος στις στρατιωτικές είχε πάει ο άλλος να ουρίσει και σε βάζει να του τραγουδάς,καίνε τον άσσο και κάνει ο άλλος κάμψεις μέχρι να καεί και πολλά άλλα.Είπα στην αστυνομία έχει πολύ πειθαρχία αλλά λιγότερη από τις στρατιωτικές σχολές πλην ΣΣΑΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top