Σχολή Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Χαιρετω το ischool! γεια σασ παιδια και εγω ειμαι επιτυχων στην αξιωματικων αστυνομιασ. θελω να ρωτησω αν καποιο παιδι ξερει πωσ απο το σταθμο του τρενου στην αθηνα μπορω να παω στη σχολη.

πολυ απλο φιλε μου παιρνεις ΤΑΧΙ... Λεφτα να εχεις μονο:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeddruller

Νεοφερμένος

Ο Jeddruller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Χαιρετω το ischool! γεια σασ παιδια και εγω ειμαι επιτυχων στην αξιωματικων αστυνομιασ. θελω να ρωτησω αν καποιο παιδι ξερει πωσ απο το σταθμο του τρενου στην αθηνα μπορω να παω στη σχολη.

Συγχαρητήρια και σε σένα φίλε μου ;)

Ναι εφόσων δεν ξέρεις περιοχές κτλ ζήτα ένα ταξί να σε πάει στη σχολή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greek1

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλά ρ παιδιά χαλαρώστε. Ακόμα στη σχολή δεν πήγατε και ψάχνετε αυτοκινητα... :S. Σε λίγο θα αρχίζετε να μετράτε ποσες μέρες τον χρόνο δουλεύουν οι δάσκαλοι στα δημοτικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aνδρέας

Νεοφερμένος

Ο Aνδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Απ' τον Εβρο δεν εισαι?? Δεν περιμενα κατι καλυτερο:mad:
Α και τα δημοτικα που κολανε?? εχεις σαλταρει μου φαινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Χαλαρωστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas->

Νεοφερμένος

Ο andreas-> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
συγχαρητηρια και σε σασ παιδια απλα απο οτι ειδα στον χαρτη τησ αθηνα πεφτει λιγο μακρια η σχολη απο τον σταθμο οποτε ελεγα μηπωσ γλυτωσω κανενα 50ευρο :P . να ρωτησω και κατι αλλο , mp3 επιτρεπονται στη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evma

Νεοφερμένος

Ο Evma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Κατι ακουσα οτι φετος θα παμε 1ετης με 1ετη 2ετης με 2ετη κοκ...Δεν ξερω αν και κατα ποσο θα ειναι αληθεια.Συντομα ομως θα μαθουμε..
-----------------------------------------
συγχαρητηρια και σε σασ παιδια απλα απο οτι ειδα στον χαρτη τησ αθηνα πεφτει λιγο μακρια η σχολη απο τον σταθμο οποτε ελεγα μηπωσ γλυτωσω κανενα 50ευρο :P . να ρωτησω και κατι αλλο , mp3 επιτρεπονται στη σχολη?

Παρε εσυ να εχεις και ρωτας με το που φτασεις στη σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μια χαρα θα εινια και ετσι

ισωσ και καλυτερα απο το να εχουν στο θαλαμο παλιοτερουσ απο εμασ

μηπωσ ξερει κανεισ ποσοι θα ειμαστε σε ενα δωματιο μαζι..

εεε ενταξει δεν τρελενομαι να μαθω αλλα μηπωσ ξερει κανεισ κατα τυχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Serpico91

Νεοφερμένος

Ο Serpico91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Απ' ότι ξέρω θα είμαστε 2 άτομα μαζί σε κάθε δωμάτιο και άτομα της ίδιας σειράς δηλαδή 1ετής με 1ετή.. Δεν είμαι πάντως σίγουρος!.. Ο Άρης θα γνωρίζει καλύτερα. Πάντως καλά θα είναι είμαστε έτσι! :P
:):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
δεν θα ειστε δυο ατομα στο δωματιο....αυτο ισχυει για τους 2ετης,3ετης,4 ετης ....οι πρωτοετεις θα ειναι σε αλλα κτιρια οπως ηδη εχω πει......θα ειστε περισσοτεροι.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Serpico91

Νεοφερμένος

Ο Serpico91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μάλιστα... Γι' αυτό δεν απάντησα με σιγουριά. :P
Thanks Άρη! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis91

Νεοφερμένος

Ο giannis91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Άρη, όταν λες περισσότεροι, πόσους εννοείς; :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιδια παιζει να ειστε τελικα 2 ατομα σε καθε δωματιο......γιατι η σχολη πηρε και ενα καινουριο κτιριο..........τι να σας πω αλλαζουν απο λεπτο σε λεπτο τα νεα......σε 10 μερες θα ξερετε,.,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
αρη θα ηθελα να σε ρωτησω καποια πραγματα για την πρακτικη. γινεται το καλοκαιρι του 1ου και του 3ου ετους; και πας στο τμημα το πρωι και μετα μπαινεις στην σχολη την υπολοιπη μερα; και η αδειες της τεταρτης και πσκ ισχυουν κανονικα ή οποτε δεν εχεις υπηρεσια; και ποια ειναι γενικα τα καθηκοντα του αξιωματικου στην πρακτικη; βιαζομαι λιγο απλα το εχω απορια. ευχαριστω εκ των προτερων ρε αρη. σε εχουμε πρηξει λιγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
πρακτικη πανε ολα τα ετη.......υπηρεσια μπορες να εχεις ειτε 07.30 με 14.30 ειτε 14.30 με 21.30....ανηκεις πια στο τμημα και οχι στην σχολη....μολις τελειωσεις την υπηρεσια σου...πας οπου θελεις.....τωρα για τα καθηκοντα δεν ειναι πολυ καθορισμενα εισαι διαθεση τμηματος......οπου σου πει ο διοικητης.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LuxVeritatis

Νεοφερμένος

Ο LuxVeritatis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Έμαθα σήμερα ότι τελικά επέτρεψαν στη σχολή τα laptop....ισχύει παιδιά...κάποιοσ να απαντήσει στα σιγουρα:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas->

Νεοφερμένος

Ο andreas-> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
τωρα που ειπεσ για λαπτοπ. να ρωτησω κατι: η σειρα που μπαινω στη σχολη ειναι 003. αλλα οχι με τη γενικη σειρα, στην κατηγορια πολυτεκνων (απ τουσ 13 :P) λετε να μπορω να τσακωσω και γω κανενα λαπτοπακι με την επιδοτηση που δινουν στουσ πρωτουσ που μπαινουν στισ σχολεσ?:D

οσον αφορα το λαπτοπ στη σχολη εγω δν ακουσα τπτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hp-m9000

Νεοφερμένος

Ο hp-m9000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Στη σχολή μπαίνουμε κουρεμένοι γουλί να υποθέσω; Και θα είμαστε έτσι μέχρι την αποφοίτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Στις εξόδους πρέπει να βγαίνω υποχρεωτικά από την σχολή?
Δηλαδή αν θέλω μπορώ να κοιμάμαι εκεί και να κόβω βόλτες την μέρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
φυσικα και αν δεν θες να βγεις δεν βγαινεις......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top