Σχολή Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ

AFAKHS

Νεοφερμένος

Ο GreekPolice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γεια σας...

σκεφτομαι ως πρωτη επιλογη στο μηχανογραφικο να δηλωσω την σχολη αξιωματικων της ελληνικης αστυνομιας. Μηπως γνωριζει κανεις , οταν τελειωσεις την σχολη με πιο βαθμο ξεκιναει ο αξιωματικος? κ ποιος ειναι ο μισθος? ακομη δν γνωριζω τον τροπο προαγωγης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Γραψε πρωτα παννεληνιες και μετα σκεφτεσαι το μηχανογραφικο :P

Μολις τελειωσεις τη σχολη ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ παιρνεις το βαθμο του υπαστυνομου β'

Εδω Μπορεις να βρεις ο,τι πληροφορια χρειαζεσαι σχετικα με την εκπαιδευση αλλα και τους βαθμους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AFAKHS

Νεοφερμένος

Ο GreekPolice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ευχατιστω... α, κ κανεις λαθος, εγω πρςτα κανω μηχανογραφικο και μετα δεινω εξετασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
α, κ κανεις λαθος, εγω πρςτα κανω μηχανογραφικο και μετα δεινω εξετασεις...
Μπιιιιιιιιιπ.
Πρωτα δινεις εξετασεις,μετα βγαινουν τα αποτελεσματα,και μετα κανεις μηχανογραφικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AFAKHS

Νεοφερμένος

Ο GreekPolice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδια δεν δινω πανελληνιες το Μαιο, εντασομαι σ αλλη κατηγορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Σε ποια?Αν επιτρεπεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George SK

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Παιδια δεν δινω πανελληνιες το Μαιο, εντασομαι σ αλλη κατηγορια

Sorry?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Λογικά θα έχει τιποτα μόρια ή καποια σοβαρη ασθενεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demand

Νεοφερμένος

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Μπορεί να είναι από ΤΕΕ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Και τα ΤΕΕ τον Μαη δινουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jean1991

Νεοφερμένος

Η jean1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
οπα.. γιατι δεν δίνει το Μαιο? τι ειναι αυτα καινούρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AFAKHS

Νεοφερμένος

Ο GreekPolice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Συγνώμη που άργησα να απαντήσω... δόξα το Θεό υγιέστατος είμαι..
Είμαι ομογενείς και εμείς πανελλήνιες γράφουμε τον Σπτέμβριο..


ΖΗΤΩ ΤΟ ΕΘΝΟΣ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tunerakos

Νεοφερμένος

Ο Tunerakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για αυτήν την σχολή... Πρώτον αν και τα τέσσερα χρόνια πρέπει να μένεις μέσα στην σχολή κλεισμένος ή είναι όπως έχω ακούσει δύο μέσα και τα αλλα δύο έξω?? Και κάτι ακόμα... Αν θέλεις κανείς να έρθει επίσκεψη να με βλέπει καθε μέρα θα μπορεί ή υπάρχει περιορισμός? Και έχω ακούσει ότι την Τετάρτη εκτός απο σαββατοκύριακα μπορείς να φεύγεις απο την σχολή... Ισχύει αυτό ή όχι?? Και ποιες ώρες μπορείς να λέιπεις (να πάμε και καμια φορα στα μπουζούκια...:D)

Ελπίζω να μην σας κούρασα... Περιμένω απαντήσεις... Ευχαριστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ειμαι στην σχολη αξιωμαατικων...θα προσπαθησω λοιπον να σου απαντησω....
Πρώτον αν και τα τέσσερα χρόνια πρέπει να μένεις μέσα στην σχολή κλεισμένος ή είναι όπως έχω ακούσει δύο μέσα και τα αλλα δύο έξω??
δυστυχως ειναι και τα 4 χρονια μεσα.......το 2 μεσα 2 εξω ισχυε οταν η σχολη ηταν στην μεσογειων...

Και κάτι ακόμα... Αν θέλεις κανείς να έρθει επίσκεψη να με βλέπει καθε μέρα θα μπορεί ή υπάρχει περιορισμός?

δεν υπαρχουν επισκεπτηρια......κανεις δεν μπαινει στη σχολη χωρις αδεια....


Και έχω ακούσει ότι την Τετάρτη εκτός απο σαββατοκύριακα μπορείς να φεύγεις απο την σχολή... Ισχύει αυτό ή όχι?? Και ποιες ώρες μπορείς να λέιπεις (να πάμε και καμια φορα στα μπουζούκια...:D)

την τεταρτη βγαινεις στις 3 περιπου το μεσημερι και αν εισαι 1ο ετος πρεπει το πολυ στς 11 να εισαι παλι μεσα.....αν εισαι 2ο ετος εχεισ καθε δευτερη τεταρτη διανυκτερευση...δηλαδη μεχρι το πρωι της πεμπτης στις 7 παρα...
αν εισαι 3 ετος εχεις καθε τεταρτη διανυκτερυση....και αν εισαι 4ο ετος εχεις διανυκτερευση καθε τεταρτη και κυριακη....

επισης βγαινεις την παρασκευη στις 3...και εισαι μεσα παλι την κυριακη στις 11 εκτος απο το 4 ετος.......

ελπιζω να βοηθησα.....:bye::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark4205

Νεοφερμένος

Ο dark4205 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
φιλε θα ηθελα να σε ρωτησω κατι μιας και εισαι στην σχολη αξιωματικων
το καλοκαιρι η τα χριστουγενα και γενικα σε τετοια περιοδο παραμενεις μεσα στην σχολη υποχρεωτικα η οχι !?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tunerakos

Νεοφερμένος

Ο Tunerakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Φιλε να 'σαι καλά.. Μου λύθηκαν όλες οι απορίες... Σε ευχαριστω για τον χρονο σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
τα χριστουγεννα και το πασχα παιρνεις κανονικα αδεια....και βρισκεσαι εκτος σχολης....τωρα πια και το καλοκαιρι που κανιες πρακτικη βρισκεσαι εκτος σχολης.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristy

Νεοφερμένος

Η Κριστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
πλακα κανετε.... 4 χρονια μεσα?!!!! αυτο δε το ηξερα.... βλακεια ομως δεν ειναι? και τι να κανεις εκει τοσο καιρο? απαπα... κι ηθελα να ξαναδωσω πανελληνιες για να περασω στους αξιωματικους...:'( δε το πιστευω... πωωωωωπωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
πλακα κανετε.... 4 χρονια μεσα?!!!! αυτο δε το ηξερα.... βλακεια ομως δεν ειναι? και τι να κανεις εκει τοσο καιρο? απαπα... κι ηθελα να ξαναδωσω πανελληνιες για να περασω στους αξιωματικους...:'( δε το πιστευω... πωωωωωπωωω

ενταξει ειναι λιγο βαναυσο το εσωκλειστο για 4 χρονια......αλλα ολα τα πραγματα εχουν δυσκολιες και πρεπει να θυσιαζεις και καποια....:lol:

εγω ημουν σε αλλη σχολη 2 χρονια και ξαναεδωσα και περασα......οποτε αν το θελεις το κανεις......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
μετανιωσες που εφυγες απ τη σχολη?2 χρονια δεν ειναι κ λιγα..ειμαι 2ο 6μηνο κ σκεφτομαι να φυγω..να δηλωσω αλλου,με το 10%..λυπαμαι το χρονο που θα παει χαμενος..κ εκτος αυτου ηταν η 1η μου επιλογη..εσυ πως το αποφασισες μετα απο 2 χρονια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top