Σχολή Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
οχι δεν το μετανιωσα καθολου.....και εμενα η πρωτη μου ηταν αλλα μεσα ανακαλυψα πως δεν μου ταιριαζει κατι τετοιο......ετσι απλα.....
ειναι καλυτερα οταν καταλαβαινεις οτι πηρες λαθος τρενο να κατεβαινεις στην επομενη σταση και να μην κανεις ολη την διαδρομη και μετα να αναρωτιεσαι που εφτασες.....
αν το θελεις και το πιστευεις μεινε...η αντιθετα αλλαξε.....δεν νιωθω καθολου πως εχασα 2 χρονια απο την ζωη μου....απλα εσωσα τη ζωη μου απο κατι που δεν θα μου αρεσε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
thanx...η αληθεια ειναι οτι σκεφτομαι κ τι θα πουν οι αλλοι...ισως ομως σκεφτομαι too much...thnx again!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
πω ρε παιδια!!!ειμαι σε μεγαλο διλλημα!!!λενε πως αν πας εκει θα αλοιωθει ΕΝΤΕΛΩΣ ο χαρακτηρας σου και με λιγα λογια θα γινεις κολοποαιδο και καθηκι!!αληθευει αυτο?α!και αν γινεται να μου εξηγησει καποιος τι ειναι αυτο το 10%!!(θα το εκτιμουσα...)γτ το εχω δει και αλλου οτι παιρνανε με το 10% αλλα δεν καταλαβα...:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
κοιταξε παντα πολλα λενε για ολα.....μονο αν ζησεις εσυ ο ιδιος ξερεις........
αυτο που με επηρεαζει περισσοτερο στη σχολη δεν ειναι ουτε η πιεση ουτε τα μαθηματα ουτε το εξουθενωτικο προγραμμα απο 06.00 εως 23.00....αλλα το οτι ειμαι εσωκλειστος.....αυτο μονο πρεπει να εχεις υποψη σου...και να αποφασισεις αν αντεχεις να το κανεις...ουτε χαρακτηρα προσπαθει κανεις να σου αλλαξει ουτε τιποτα.....απλα αυτα τα αναπαραγαγουν πολλοι που απλα δεν γνωριζουν.......και ειναι λογικο.....ολα αυτα λειτουργουν με φημες.....και ''καλη''διαθεση.....

το 10% ειναι το συστημα.....για αυτους που εχουν δωσει πανελληνιες.......και κρατωντας τα μορια που ειχαν βγαλει.....ξανακανουν μηχανογραφικα με τα μορια που ειχαν μαζεψει οταν εδωσαν και δεν ξαναδινουν....αλλα εχουν αλλες βασεις για τις σχολες σε σχεση με αυτες που εχουν οσοι εδωσαν πανελληνιες την ιδια χρονια.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tunerakos

Νεοφερμένος

Ο Tunerakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Οπα... Τι ήταν παλι αυτό που λες γα το εξουθενωτικό πρόγραμμα μέχρι τις 23:00... Αντε και ξυπνάς στις 6:00 μέχρι τις 23:00 δηλαδή τί κάνεις τόσο πια... Δεν τους φτάνουν οι ώρες μέχρι τις 14:00?? Πωπω με φρίκαρες... Για πες έτσι σύντομα τι σας κάνουν εκεί κάθε μέρα τόσες ώρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
πανω κατω.....εγερτηριο στις 06.00 ξυρισμα....και 06.15 κατεβαινεις για αναφορα και πρωινο....06.45 με 07.10 καθαριοτητα δωματιου....και επιθεωρηση........07.20 πρωινη αναφορα και επαρση σημαιας....07.40 μπαινεις στα διδακτηρια για μαθημα μεχρι 13.20......13.40 μεσημεριανη αναφορα και μεσημεριανο......14.20 με 16.00 μεσημεριανος υπνος......16.15 αναφορα και γυμναστικη μεχρι 17.45......18.10 μεχρι 19.40 μελετη........19.50 αναφορα και βραδυνο.....20.20 μεχρι 22.30 ελευθερος χρονος....22.30 βραδυνη αναφορα και κατακλιση στις 23.30.......εγερτηριο και παλι στις 06.00.......αυτα ισχυουν δευτερα,τριτη,πεμπτη την τεταρτη και παρασκευη υστερα απο το μεσημεριανο φευγεις απο την σχολη.....εχεις αδεια......ελπιζω να σε κατατοπισα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Και αυτο για 4 χρονια..?Οχι ευχαριστω, δε θα παρω..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Και αυτο για 4 χρονια..?Οχι ευχαριστω, δε θα παρω..!
τι λες ρε φιλε εγω πολυ το γουσταρω... να σου πω αρη το ιδιο ισχυει και για αστυφυλακων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
παλι καλα που εχει και τον ελευθερο χρονο 20:20-22:30 για κανα champions league!Το δευτερο ημιχρονο βεβαια απο το sportfm.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Και αυτο για 4 χρονια..?Οχι ευχαριστω, δε θα παρω..!

ενταξει πρεπει να κανεις και καποιες θυσιες.....πιστευω το χειροτερο ειναι το πρωινο ξυπνημα και ξυρισμα.......και οι επιθεωρησεις......δεν ειναι ετσι και τα 4 χρονια....σαν 2ετης εχεις καθε δευτερη τεταρτη στην εξοδο διανυκτερευση που σημαινει πως πρεπει να εισαι στη σχολη για αναφορα στις 7 το πρωι την αλλη μερα......δηλαδη στην εξοδο της τεταρτης πρεπει να εισαι μεσα την πεμπτη το πρωι.....στους 3ετης καθε τεταρτη εχεις διανυκτερευση ...και στους 4ετης εχεις και τεταρτη και κυριακη.....

υπομονη.......;)
τι λες ρε φιλε εγω πολυ το γουσταρω... να σου πω αρη το ιδιο ισχυει και για αστυφυλακων;

ναι πανω κατω ισχυουν τα ιδια αλλα εκει για 9 μηνες περιπου ολο αυτο γιατι μετα βγαινουν πρακτικη........αυτο ειναι πολυ καλο.....:no1:

παλι καλα που εχει και τον ελευθερο χρονο 20:20-22:30 για κανα champions league!Το δευτερο ημιχρονο βεβαια απο το sportfm.......

στους αγωνες....υπαρχει αιθουσα με προτζεκτορα και βλεπεις ολον τον αγωνα και πας μετα για υπνο κανονικα......:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
πο ρε πολυ γουσταρω!!!καλα ρε παιδια κοιμομαστε κιολας το μεσημερι???ΕΛΕΟΣ!!!αλλα θα μου πεις αφου θα εχεις κουραστει ολη την μερα...εγω μαλλον θα παω για αστυφυλακων γτ ειναι πιο χαμηλες οι βασεις!οποιος ξερει και αλλα ας πει...αν και ο aris_20 πρεπει να μας τα ειπε παρα πολυ ΚΑΛΑ!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
το μεσημερι αν δεν θες δεν κοιμασαι αλλα θα εισαι ξαπλωμενος στο κρεβατι.......αλλα πιστεψε με σαν πουλακι θα μαθεις να κοιμασαι αν ξυπνας στις 6....χεχεχε

φιλοι μου σκεφτειτε το καλα......παντως εγω δεν μετανιωσα ουτε μια στιγμη...
καλη επιτυχια σε ολους.οτι και αν επιλεξετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
θα ηθελα να σε ρωτησω και κατι αλλο aris_20!!!(βασικα εχεις μσν να τα πουμε εκει καλυτερα????θα θελα να μαθω αναλυτικα αν γινεται για τα ψυχοτεχνικα τεστ και ολη αυτην την διαδικασια!!!θα περιμενω μσν για να μου τα πεις εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
πειτε τα εδω ρε παιδια να τα δουμε και εμεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
το μσν μου ειναι aris_dj_77@hotmail.com οποιος θελει οτιδηποτε ας με κανει αντ...η ας ρωτησει εδω περα.....μπαινω αρκετα συχνα.......

παντως γενικα μην φοβαστε καθολου σε αυτα.......στα ψυχοτεχνικα σε βαζουν να σχεδιαζεις εναν αντρα και υστερα μια γυναικα.....και μετα δυο παραγραφους να πεις πως βλεπεις εσυ τον ευατο σου και μετα πως τον βλεπουν οι αλλοι...υστερα περνας απο συνεντευξη που σε ρωτανε διαφορα απλα πραγματα....μην ανησυχειτε καθολου....εκτος κι αν ειστε ψυχακια.......στα υγειονομικα μπαινεις με 20 ατομα σε ενα δωματιο και γδυνεστε και βλεπουν καποια πραγματα.......αν εχετε κατι θα εχει φανει στις εξετασεις που σας εχουν βαλει ηδη να κανετε.....στο νοσοκομειο....και τριτη μερα ειναι τα αθληματα.....οποιος δωσει αθηνα......δεν προκειται να κοπει εκτος αν μιλαμε για τραγικα πραγματα αγυμνασιας.......ε δεν μπορει ολοι παιζετε μια μπαλα....κατι......θα περασετε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
το μσν μου ειναι aris_dj_77@hotmail.com οποιος θελει οτιδηποτε ας με κανει αντ...η ας ρωτησει εδω περα.....μπαινω αρκετα συχνα.......

παντως γενικα μην φοβαστε καθολου σε αυτα.......στα ψυχοτεχνικα σε βαζουν να σχεδιαζεις εναν αντρα και υστερα μια γυναικα.....και μετα δυο παραγραφους να πεις πως βλεπεις εσυ τον ευατο σου και μετα πως τον βλεπουν οι αλλοι...υστερα περνας απο συνεντευξη που σε ρωτανε διαφορα απλα πραγματα....μην ανησυχειτε καθολου....εκτος κι αν ειστε ψυχακια.......στα υγειονομικα μπαινεις με 20 ατομα σε ενα δωματιο και γδυνεστε και βλεπουν καποια πραγματα.......αν εχετε κατι θα εχει φανει στις εξετασεις που σας εχουν βαλει ηδη να κανετε.....στο νοσοκομειο....και τριτη μερα ειναι τα αθληματα.....οποιος δωσει αθηνα......δεν προκειται να κοπει εκτος αν μιλαμε για τραγικα πραγματα αγυμνασιας.......ε δεν μπορει ολοι παιζετε μια μπαλα....κατι......θα περασετε.....
γθυσου
γυρνα
σκυψε :P:P θα κολοναν αρκετα παιδια εκει μεσα ετσι;
-----------------------------------------
αρη το καπνισμα επιτρεπετε μεσα στην σχολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tunerakos

Νεοφερμένος

Ο Tunerakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Με κατατόπισες πλήρως σε ευχαριστώ πολύ.... Ετσι όπως τα είπες βέβαια δεν νομίζω να πάω κιολας... Δύο φορές στρατό πάει πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
οχι tunerako!αν πας για αστυφυλακων ή αξιωματικων δεν πας καθολου στρατο γτ κανεις τα ιδια πραγματα εκει στη σχολη...(απο οτι ξερω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
οχι tunerako!αν πας για αστυφυλακων ή αξιωματικων δεν πας καθολου στρατο γτ κανεις τα ιδια πραγματα εκει στη σχολη...(απο οτι ξερω...)
τωρα ακουσα θα τους πηγενουν πρωτα στρατο και μετα στην σχολη. οσους περνανε δλδ.. το καλητερο. και εγω αστυφυλακων θελω μακαρι να με πανε πρωτα στρατο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
γθυσου
γυρνα
σκυψε :P:P θα κολοναν αρκετα παιδια εκει μεσα ετσι;
-----------------------------------------
αρη το καπνισμα επιτρεπετε μεσα στην σχολη;

ε οσο να ναι οταν σου λενε βγαλτα ολα.....κομπλαρεις λιγο.....:D
το καπνισμα επιτρεπεται αλλα οχι μεσα σε θαλαμους και κτιρια:nono: μονο εξω σε ανοικτους χωρους.....;)

Με κατατόπισες πλήρως σε ευχαριστώ πολύ.... Ετσι όπως τα είπες βέβαια δεν νομίζω να πάω κιολας... Δύο φορές στρατό πάει πολύ...

στρατο δεν πας...αν περασεις αξιωματικων η αστυφυλακων επειδη θεωρειται παραγωγικη-στρατιωτικη σχολη δεν πας στρατο επειδη κανεις τις πρωτες 6 βδομαδες βασικη στρατιωτικη.....

τωρα ακουσα θα τους πηγενουν πρωτα στρατο και μετα στην σχολη. οσους περνανε δλδ.. το καλητερο. και εγω αστυφυλακων θελω μακαρι να με πανε πρωτα στρατο...

φετος εγινε αυτο πρωτη φορα.....πρωτα στρατο ενα μηνα και μετα στις σχολες......δεν ξερω αν θα ξαναγινει.....

παιδια παντως να ξερετε πως στις σχολες τα πραγματα ειναι πολυ διαφορετικα απο οτι εξω.....και μην ακουτε οτι σου αλλαζουν τροπο σκεψης και τετοια που λενε ολοι...αν εισαι κολλημενο με τετοια θεματα ναι εκει θα παραγινει το κακο...αν εισαι ενταξει ατομο......δεν εχεις να φοβασαι τιποτα......το προβλημα ειναι οτι καποια παιδια εχουν πολλα κομπλεξ και μια ζωη ηταν στο περιθωρια και ηταν τα παιδια της φαπας...αυτα τα ατομα μολις παρουν εξουσια στα χερια τους....απλα βγαζουν το κομπλεξ τους...παντως αν ερθει κανεις αξιωματικων του χρονου.....θα τον βολεψω εγω.....να μην ανησυχει...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top