Σχετικά με το ECCE/ECPE-Michigan

anna_ts

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Σε εμας το πρωτο ηταν γιατι τα παιδια μικροτερα των 2 ετων να συναναστρεφονται με ανθρωπους, αντι να παιζουν ηλεκτρονικα και να παρακολουθουν τηλεοραση. Και το αλλο (δεν το πολυθυμαμαι) κατι με το γτ να δοκιμαζεις πολλες γευσεις φαγητων?!?!?! -δε το διαλεξα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Έχω ερώτηση. Στο speaking του ecpe, προς το τέλος της εξέτασης που παρουσιάζεις την καλύτερη επιλογή και αιτιολογείς με τον άλλον, αντί να πω 2, από το άγχος μου είπα 3. Η εξετάστρια με διόρθωσε, παρ'όλα αυτά της ζήτησα συγνώμη και μου είπε it's ok (νομίζω, κάτι τέτοιο τέλος πάντων). Επίσης, δεν με άφηνε να αναπτύξω εύκολα, αν και η δική μου δασκάλα, και οι άλλες εκεί που άλλα παιδιά είχαν μπει την ίδια ώρα με εμάς τους έτυχε το ίδιο, είπαν πως δεν υπάρχει θέμα γιατί πήραν τις απαντήσεις που ήθελαν. α και η κοπελα που ειχα μπει μαζι ειπε πως τα πηγα καλα(η συγκεκριμενη ειναι μαθήτρια του 20 και έχει δώσει και τα 2 Β2)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η ερώτηση ποια είναι; Από την εμπειρία μου πάντως, φαίνεται να τα πήγες μια χαρά. Το να σε διακόπτουν οι εξεταστές δεν είναι κακό, ίσα ίσα. Καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xakounaamatata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xakounaamatata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Μας είχε σαν θέμα για τον κινηματογράφο, συγκεκριμένα μας είχε κάποιες ταινίες για ένα φεστιβάλ και έπρεπε να επιλέξουμε αυτή που θα ταίριαζε καλύτερα ως αρχή του φεστιβάλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top