Σχέσεις: Ποιος κάνει την πρώτη κίνηση;

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
γιατι?? Οι ευκολες ειναι οι καλυτερες εκτος αν προκειται για σχεση που τοτε τα πραγματα χαλανε...

καλυτερες ως προς τι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
ε, κι εσύ, ερωτήσεις που κάνεις :P
ως προς τα one night's stand
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ε, κι εσύ, ερωτήσεις που κάνεις :P
ως προς τα one night's stand


μωρε απλα ηθελα να ακουσω τι θα πει
παντως λαθος επιθετο διαλεξε, το "ευκολες" ειναι αρκετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ναι, εντάξει, κι εμένα μου τη δίνουν οι "εύκολες", αλλά αν μιμα γυναίκα θέλει έναν άντρα γιατί να μην κάνιε κάτι και αυτή?:(



Κι αν είναι και ο άλλος δειλός?:P

Η ζωή ευνοεί τους τολμηρούς.

(Βαριέμαι να διαβάσω όλο το θρεντ κι είπα να πω την εξυπνάδα μου. i) Όποιος και να την κάνει την 1η κίνηση το ίδιο μου φαίνεται ii) την εξυπνάδα μου; ε, την πιστεύω.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Όοοοοοοοχι! Όοοοοοοχι, Νικολάκη!!!
Η πρώτη κίνηση ήταν, είναι και θα είναι των ανδρών κανονικά. Εννοείται όταν δίνει το πράσινο φως η γυναίκα. Θα έρθει η στιγμή που θα το επιθυμήσεις σφόδρα να κατακτήσεις μια γυναίκα και να μη σου δίνεται στο πιάτο. Τα ίδια έλεγα κι εγώ παλιά. Τι να πεις. Μειράκιο.:P[/quo


ετσιιιιιιιιι συμφωνω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Την 1η κίνηση την κάνει ο προξενητής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Αντε ρε παιδια η κατασταση ειναι τραγικη εδω που μενω δεν φτανει που τα αγορια ειναι λιγα δεν κανουν και κινηση.. Τιποτα η κατασταση ειναι απελπιστικη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Αντε ρε παιδια η κατασταση ειναι τραγικη εδω που μενω δεν φτανει που τα αγορια ειναι λιγα δεν κανουν και κινηση.. Τιποτα η κατασταση ειναι απελπιστικη:(
εσυ γιατι δεν κανεις?θα σου πεσει η μυτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εσυ γιατι δεν κανεις?θα σου πεσει η μυτη?
δεν εχει νοημα να κανω εγω την κινηση.. εχω κανει 2 φορες κινηση οκ πηγαν καλα τα πραγματα αλλα δεν ειμαι σε θεση να ξανα αρχιζω αυτην την διαδικασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
δεν εχει νοημα να κανω εγω την κινηση
πραγματικα,δεν μπορω να καταλαβω τον λογο.αν μπορεις εξηγησε τον μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
εγω ειμαι τυχερος ( μεχρι τωρα ) ... γενικα κανουν την πρωτη κινηση !
κανα δυο φορες που προσπαθησα για την πλακα ... κομπλαρα .:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
πραγματικα,δεν μπορω να καταλαβω τον λογο.αν μπορεις εξηγησε τον μου.
εννοω οτι μονο που σκεφτομαι την διαδικασια του "ψησιματος" κουραζομαι...Δεν μπορω να ζηταω αριθμους κ να καθομαι να χαμογελαω σαν το χαζο...Αν θελει καποιος ας με πιασει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Θέλεις να έχεις κάποιον απλά για να τον έχεις δηλαδή; Γιατί αν πραγματικά ενδιαφέρεσαι για κάποιον, βγαίνει κάπως αυτόματα όλο αυτό το φλερτ και μόνο κουραστικό δε σου φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
νομιζω πως εννοει απλα πως αν αρεσει σε καποιον να της το πει κατευθειαν ε?και οχι να κανει κινηση εκεινη...φυσικα το να δειχνεις στον αλλο πως σ'αρεσει και να φλερταρεις μαζι του εχει καποια γοητεια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
εννοω οτι μονο που σκεφτομαι την διαδικασια του "ψησιματος" κουραζομαι...Δεν μπορω να ζηταω αριθμους κ να καθομαι να χαμογελαω σαν το χαζο...Αν θελει καποιος ας με πιασει....

Αυτός δηλαδη γιατί μπορεί;
Αν όντως σου αρέσει, θα χαμογελάς και σα χαζό και τούμπες θα κάνεις.

Αυτό που κατάλαβα είναι ότι απλά θέλεις κάποιον, έτσι, για να λες ότι έχεις σχέση. Διότι αν ήταν αλλιώς θα τα έκανες αυτά που ανέφερες.^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ποτε δεν σκεφτηκα να εχω καποιον μονο και μονο για να εχω σχεση και κατι τετοια κοριτσια τα συχαινομαι...Απλα δεν μου αρεσει να το παιζω χαζογκομενα...Θα συμφωνησω με την Ποπη οτι το φλερτ εχει γοητεια, αλλα δεν υπαρχει καποιος αυτην την στιγμη που να μου το βγαζει.. Το φλερτ απεχει απο την πρωτη κινηση... Μπορει να κοιτιεμαι με οποιον θελω αλλα δεν θα πηγαινω να του την πεφτω κιολας...πιστευω οτι αυτο το κομματι ανηκει στους αντρες... Στο κατω κατω το πως χειριζομαι μια σχεση ειναι δικο μου θεμα και δεν μου αρεσει μου ασκουν κριτικη ως αναφορα τα προσωπικα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ποτε δεν σκεφτηκα να εχω καποιον μονο και μονο για να εχω σχεση και κατι τετοια κοριτσια τα συχαινομαι...Απλα δεν μου αρεσει να το παιζω χαζογκομενα...Θα συμφωνησω με την Ποπη οτι το φλερτ εχει γοητεια, αλλα δεν υπαρχει καποιος αυτην την στιγμη που να μου το βγαζει.. Το φλερτ απεχει απο την πρωτη κινηση... Μπορει να κοιτιεμαι με οποιον θελω αλλα δεν θα πηγαινω να του την πεφτω κιολας...πιστευω οτι αυτο το κομματι ανηκει στους αντρες... Στο κατω κατω το πως χειριζομαι μια σχεση ειναι δικο μου θεμα και δεν μου αρεσει μου ασκουν κριτικη ως αναφορα τα προσωπικα;)
α μπραβο αυτο ακριβως εννοω!!!:D ειναι δικαιωμα του καθενα να του αρεσει καποιος και ειτε να το δειχνει ειτε οχι...οχι επειδη εχουν οι αλλοι να σκεφτομαι ''πρεπει κι εγω να εχω καποιον''...αν σ'αρεσει πραγματικα τοτε μπορεις να το δειξεις και να φλερταρεις (παντα για μενα διακριτικα) ή μπορεις να περιμενεις να δεις τι νιωθει ο αλλος για σενα...ουτε να τον ταλαιπωρεις χωρις λογο ουτε εσυ να ταλαιπωρεισαι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
α μπραβο αυτο ακριβως εννοω!!!:D ειναι δικαιωμα του καθενα να του αρεσει καποιος και ειτε να το δειχνει ειτε οχι...οχι επειδη εχουν οι αλλοι να σκεφτομαι ''πρεπει κι εγω να εχω καποιον''...αν σ'αρεσει πραγματικα τοτε μπορεις να το δειξεις και να φλερταρεις (παντα για μενα διακριτικα) ή μπορεις να περιμενεις να δεις τι νιωθει ο αλλος για σενα...ουτε να τον ταλαιπωρεις χωρις λογο ουτε εσυ να ταλαιπωρεισαι...:)
Επιτελους καποιος που συμφωνησε μαζι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Επιτελους καποιος που συμφωνησε μαζι μου
:) αφου αυτα που λες ειναι οντως πολυ σωστα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top